ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT

Běžecké lyžování
DÁTUM :24.2.2019 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Fischer Ski klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 14km # 21.5km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 14km # 21.5km #
1 1057 detail pretekára VATER Gerhard GER 1964 Löffler Skadi Loppet Team 1:13:51.4 0:00:00.0 0:41:57.3 1 1:08:56.6 1
2 1296 detail pretekára TANNERT Andreas GER 1969 SKG Gersfeld 1:15:57.4 0:02:06.0 0:43:03.8 2 1:11:10.4 2
3 1290 detail pretekára ŠOUREK Libor CZE 1966 Olympic 1:16:00.9 0:02:09.5 0:43:08.1 3 1:11:13.6 3
4 1081 detail pretekára PRAHER Stefan AUT 1964 SU Eidenberg 1:19:01.7 0:05:10.2 0:44:52.8 4 1:14:19.6 4
5 1011 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 1:21:37.0 0:07:45.5 0:46:05.1 5 1:16:44.2 5
6 1150 detail pretekára ZOUREK Pavel CZE 1960 PBV MTB Brno 1:22:13.2 0:08:21.7 0:46:16.1 6 1:17:00.4 6
7 1288 detail pretekára THIEL Frank+ GER 1963 Olbernhau 1:23:02.7 0:09:11.2 0:46:46.1 7 1:17:44.1 7
8 1073 detail pretekára LEBEDEV Andrej GER 1963 SV Finsterau 1:26:19.0 0:12:27.5 0:48:35.1 9 1:21:20.4 9
9 1058 detail pretekára SCHÖNBERGER Stefan GER 1962 Löffler Skadi Loppet Team 1:26:22.5 0:12:31.0 0:47:17.8 8 1:20:37.2 8
10 1241 detail pretekára JINDRA David CZE 1960 --- 1:27:20.7 0:13:29.2 0:48:52.1 10 1:21:56.9 10
11 1063 detail pretekára BAIER Manfred GER 1963 WSV-DJK Rastbüchl 1:27:45.2 0:13:53.7 0:49:32.6 11 1:22:16.4 11
12 1294 detail pretekára VALENTA Michal CZE 1962 ski tuzin 1:29:11.0 0:15:19.5 0:49:35.3 12 1:23:39.7 12
13 1236 detail pretekára MAREŠ Miroslav CZE 1961 Ski klub Šumava 1:29:36.7 0:15:45.3 0:50:15.1 14 1:24:30.9 13
14 1221 detail pretekára LENZI Giacomo ITA 1962 Acquadela Bologna 1:30:07.7 0:16:16.3 0:50:04.1 13 1:24:52.4 14
15 1229 detail pretekára ČECH Petr CZE 1966 --- 1:34:50.5 0:20:59.0 0:51:25.8 15 1:29:15.9 15
16 1284 detail pretekára HACKL Gerhard AUT 1962 WSV POuchberg 1:36:54.2 0:23:02.8 0:54:48.6 16 1:31:17.2 16
17 1244 detail pretekára MIČAN David CZE 1963 --- 1:40:11.5 0:26:20.0 0:56:14.1 18 1:34:22.7 18
18 1136 detail pretekára NEUDEL Jörg GER 1960 LATV Plauen 1:40:27.5 0:26:36.0 0:56:10.1 17 1:34:19.9 17
19 1090 detail pretekára LANG Christian GER 1966 Halblech 1:43:22.3 0:29:30.8 0:56:39.1 19 1:36:23.2 19
20 1131 detail pretekára KRATOCHVÍL Jaroslav CZE 1963 Run Archery Czech 1:44:18.1 0:30:26.6 0:57:54.6 21 1:38:27.7 20
21 1287 detail pretekára HAVELKA Jan CZE 1963 KPC Praha 1:45:39.0 0:31:47.6 0:58:29.1 24 1:39:13.0 21
22 1123 detail pretekára MIKO Josef CZE 1966 Obec Borová Lada 1:45:50.6 0:31:59.1 0:58:25.4 23 1:39:16.7 22
23 1052 detail pretekára PECH Roman CZE 1962 Ski klub Šumava 1:46:18.0 0:32:26.6 0:58:13.1 22 1:39:44.0 24
24 1166 detail pretekára ŠESTAUBER Petr CZE 1966 VHS 1:46:27.6 0:32:36.1 1:00:20.6 27 1:39:41.2 23
25 1164 detail pretekára SEDLÁČEK Kamil CZE 1969 mako color team 1:48:31.8 0:34:40.3 0:59:50.6 26 1:42:29.0 25
26 1119 detail pretekára ŠATRA Jiří CZE 1969 --- 1:49:54.3 0:36:02.8 0:59:42.6 25 1:43:07.5 26
27 5479 detail pretekára FRIEDRICH Udo GER 1967 --- 1:50:22.0 0:36:30.6 1:02:56.6 30 1:43:12.0 27
28 1211 detail pretekára NOVÁK Květoslav CZE 1966 REDFROG 1:50:56.8 0:37:05.3 1:00:25.9 28 1:44:44.7 28
29 1021 detail pretekára UTECHT Marcus GER 1963 WSV Mannheim-Sandhofen e.V. 1:54:31.8 0:40:40.3 0:57:45.9 20 1:47:49.2 29
30 1173 detail pretekára HLAVIČKA Milan CZE 1967 Tj Dolní Lhota z.s. 1:55:31.1 0:41:39.6 1:04:34.8 31 1:48:28.2 30
31 1208 detail pretekára JAROŠ Jan CZE 1967 VHS 1:57:32.8 0:43:41.4 1:05:50.4 32 1:50:35.5 32
32 1142 detail pretekára KELBLER František CZE 1962 AČR 4312 1:57:38.3 0:43:46.8 1:07:00.1 35 1:49:59.2 31
33 1176 detail pretekára CHRASTIL Libor CZE 1960 Endomedica 1:59:12.4 0:45:20.9 1:02:34.4 29 1:52:06.5 33
34 1172 detail pretekára ŠIML Jan CZE 1967 Novis TK Praha 2:03:33.1 0:49:41.6 1:06:47.4 34 1:56:52.0 34
35 1182 detail pretekára BOŘ Richard CZE 1966 Ski klub Otice 2:05:11.9 0:51:20.4 1:06:43.6 33 1:57:55.5 35
36 1144 detail pretekára ESTERL Karlheinz GER 1960 LV Deggendorf 2:05:17.3 0:51:25.9 1:10:38.1 37 1:57:57.2 36
37 1198 detail pretekára ŠALDA Miroslav CZE 1966 Scorpio Beroun 2:08:29.6 0:54:38.1 1:12:41.1 39 2:00:57.5 37
38 1022 detail pretekára DITTRICH Immanuel GER 1965 --- 2:09:25.6 0:55:34.1 1:16:16.9 43 2:02:37.0 38
39 1159 detail pretekára HŮLA Luboš CZE 1960 SKI Rakovník 2:09:29.1 0:55:37.6 1:11:40.9 38 2:02:42.0 39
40 1192 detail pretekára VIERTHALER Fritz AUT 1961 Schiclub Neukirchen 2:10:13.9 0:56:22.4 1:08:07.1 36 2:03:04.0 40
41 1205 detail pretekára PETRUŽELA Václav CZE 1963 Ski klub Otice 2:11:33.6 0:57:42.1 1:13:01.4 40 2:04:26.5 41
42 1289 detail pretekára BŘEZINA PETR CZE 1967 TJ SENCI OLOMOUC1967 2:15:06.6 1:01:15.1 1:15:44.9 42 2:06:45.5 42
43 1134 detail pretekára FAJSTL Lubomír CZE 1963 --- 2:17:08.1 1:03:16.6 1:17:25.6 44 2:08:36.8 43
44 1124 detail pretekára ČAPEK František CZE 1966 --- 2:20:53.9 1:07:02.4 1:14:46.4 41 2:12:40.5 44
45 1156 detail pretekára CHVÁTAL Vladimír CZE 1967 --- 2:23:36.6 1:09:45.2 1:18:43.2 45 2:15:26.0 45
46 1120 detail pretekára CAJTHAML Jaroslav CZE 1969 --- 2:33:45.2 1:19:53.7 1:22:48.6 46 2:24:17.6 46
47 1183 detail pretekára FULÍN Josef CZE 1962 --- 2:40:36.7 1:26:45.2 1:27:11.2 48 2:30:23.3 47
48 1282 detail pretekára MUSOLESI Ciro ITA 1966 Acquadela Bologna 2:51:32.5 1:37:41.0 1:36:56.2 49 2:39:58.6 48
49 1034 detail pretekára NATTKE Karsten GER 1966 Fsv Eilenburg 2:58:02.7 1:44:11.3 1:37:22.7 50 2:44:43.1 49
50 1297 detail pretekára LITVAJ Eduard CZE 1964 Prazdroj Kanoe 3:02:45.5 1:48:54.0 1:26:31.4 47 2:54:16.6 50
--- 1281 detail pretekára KOCOUREK Ludek CZE 1968 -xxx DSQ --- --- --- --- ---
--- 1133 detail pretekára SRŠEŇ Pepe CZE 1963 --- DNS --- --- --- --- ---