ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT

Běžecké lyžování
DÁTUM :24.2.2019 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 14km # 21.5km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 14km # 21.5km #
1 5480 detail pretekára FREIMUTH Thomas GER 1980 xc-ski.de/AIN-Skimarathon Team 1. /  M30-39 1:04:25.9 0:00:00.0 0:37:00.3 1 1:00:20.4 1
2 1199 detail pretekára ŠKODA Jakub CZE 1988 Mercedes-Benz Salomon Atomic team 2. /  M30-39 1:08:12.4 0:03:46.5 0:38:56.1 3 1:04:03.4 3
3 1094 detail pretekára ŠMAUS Antonín CZE 2000 GLEDE Team 1. /  M19-29 1:08:12.9 0:03:47.0 0:38:29.8 2 1:04:03.6 4
4 1060 detail pretekára KUCHL Johannes GER 2002 Löffler Skadi Loppet Team 1. /  M17-18 1:08:35.7 0:04:09.7 0:38:57.6 4 1:04:02.4 2
5 1053 detail pretekára PROVAZNÍK Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice 2. /  M19-29 1:09:32.2 0:05:06.2 0:39:47.8 5 1:05:03.9 5
6 1006 detail pretekára HUŠEK Martin CZE 1990 Mercedes-Benz Salomon Team 3. /  M19-29 1:10:28.7 0:06:02.7 0:39:50.8 6 1:06:02.4 6
7 1002 detail pretekára ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 3. /  M30-39 1:10:30.7 0:06:04.7 0:39:52.1 7 1:06:03.9 9
8 1202 detail pretekára LACIGA Radek CZE 1982 Zdravotník Praha 4. /  M30-39 1:10:30.9 0:06:05.0 0:39:59.3 9 1:06:03.9 7
9 5465 detail pretekára FALK Stefan GER 1997 SC Großberg 4. /  M19-29 1:10:31.2 0:06:05.2 0:40:11.8 10 1:06:03.9 7
10 1007 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 5. /  M30-39 1:11:36.2 0:07:10.2 0:39:55.8 8 1:07:00.9 10
11 1242 detail pretekára JINDRA Adam CZE 1990 VSK Humanita Praha 5. /  M19-29 1:12:11.7 0:07:45.7 0:40:16.1 11 1:07:40.1 11
12 1135 detail pretekára SVIDER Oto CZE 1994 Žižkovský tygři 6. /  M19-29 1:12:49.2 0:08:23.2 0:41:54.1 12 1:08:15.1 12
13 1057 detail pretekára VATER Gerhard GER 1964 Löffler Skadi Loppet Team 1. /  M50-59 1:13:51.4 0:09:25.5 0:41:57.3 13 1:08:56.6 13
14 1012 detail pretekára HÁJEK Ondřej CZE 1989 LOKO TEPLICE 6. /  M30-39 1:15:40.2 0:11:14.2 0:43:01.3 14 1:11:08.4 15
15 1189 detail pretekára LEPKA Martin CZE 1985 Yellow House 7. /  M30-39 1:15:41.0 0:11:15.0 0:43:12.1 17 1:11:07.9 14
16 1296 detail pretekára TANNERT Andreas GER 1969 SKG Gersfeld 2. /  M50-59 1:15:57.4 0:11:31.5 0:43:03.8 15 1:11:10.4 16
17 1290 detail pretekára ŠOUREK Libor CZE 1966 Olympic 3. /  M50-59 1:16:00.9 0:11:35.0 0:43:08.1 16 1:11:13.6 17
18 1080 detail pretekára KOUŘÍK Pavel CZE 1993 TJ Sokol Díly 7. /  M19-29 1:16:49.2 0:12:23.2 0:43:27.1 18 1:12:03.1 18
19 1299 detail pretekára HOLOUBEK Jakub CZE 2002 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 2. /  M17-18 1:17:02.7 0:12:36.7 0:43:46.3 21 1:12:03.1 18
20 5467 detail pretekára HOF Armin GER 1993 Löffler Skadi Loppet Team 8. /  M19-29 1:17:08.9 0:12:43.0 0:43:35.3 19 1:12:31.6 20
21 1141 detail pretekára WURST Milan CZE 1982 AČR 4423 8. /  M30-39 1:17:16.7 0:12:50.8 0:44:49.3 22 1:12:31.9 21
22 1171 detail pretekára ŠPILÁČEK Dominik CZE 1983 --- 9. /  M30-39 1:17:36.2 0:13:10.2 0:43:43.6 20 1:12:52.6 22
23 1081 detail pretekára PRAHER Stefan AUT 1964 SU Eidenberg 4. /  M50-59 1:19:01.7 0:14:35.7 0:44:52.8 23 1:14:19.6 24
24 1043 detail pretekára MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 1. /  M40-49 1:19:03.0 0:14:37.1 0:44:55.1 24 1:14:17.6 23
25 1068 detail pretekára PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 10. /  M30-39 1:21:11.7 0:16:45.8 0:46:09.8 27 1:16:33.4 26
26 1089 detail pretekára PRIBYL Elias CZE 2005 Stachy 3. /  M17-18 1:21:26.2 0:17:00.2 0:45:57.1 25 1:16:35.9 27
27 1011 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 5. /  M50-59 1:21:37.0 0:17:11.0 0:46:05.1 26 1:16:44.2 29
28 1082 detail pretekára APPELHANS Aaron GER 1995 SAUERLAND SKI TEAM 9. /  M19-29 1:21:43.5 0:17:17.5 0:46:30.3 29 1:16:41.9 28
29 1251 detail pretekára PROCHÁZKA Jiří CZE 1996 Atletika Klatovy 10. /  M19-29 1:21:47.5 0:17:21.5 0:46:31.1 30 1:16:21.0 25
30 1150 detail pretekára ZOUREK Pavel CZE 1960 PBV MTB Brno 6. /  M50-59 1:22:13.2 0:17:47.3 0:46:16.1 28 1:17:00.4 30
31 1059 detail pretekára EBNER Ronny GER 1982 Löffler Skadi Loppet Team 11. /  M30-39 1:22:47.2 0:18:21.3 0:46:42.8 32 1:17:35.4 32
32 5474 detail pretekára CAPEK Daniel CZE 1991 LK ŠKODA PLZEŇ 11. /  M19-29 1:22:54.7 0:18:28.8 0:47:02.6 35 1:17:44.2 34
33 5696 detail pretekára VYSKOČIL David CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  M17-18 1:22:56.0 0:18:30.0 0:46:45.6 33 1:17:08.6 31
34 1288 detail pretekára THIEL Frank+ GER 1963 Olbernhau 7. /  M50-59 1:23:02.7 0:18:36.8 0:46:46.1 34 1:17:44.1 33
35 1295 detail pretekára VOLDŘICH Petr CZE 1958 TJ Praga 1. /  M60-64 1:23:39.2 0:19:13.3 0:46:35.8 31 1:18:19.0 35
36 1277 detail pretekára HONES Sepp AUT 1954 Union Liebenau 1. /  M65-69 1:23:50.5 0:19:24.5 0:47:19.8 41 1:18:30.4 36
37 1036 detail pretekára STEINBACH Jakub CZE 2000 Fischer Ski klub Šumava Vimeprk 12. /  M19-29 1:23:57.5 0:19:31.5 0:47:12.6 36 1:18:34.7 37
38 1008 detail pretekára KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 1. /  W19-29 1:24:15.5 0:19:49.5 0:47:39.8 43 1:19:08.2 39
39 1067 detail pretekára WEISER Andreas GER 1981 Ski-Verein Triebes e.V. 12. /  M30-39 1:24:18.7 0:19:52.8 0:47:17.1 38 1:19:08.4 40
40 1138 detail pretekára PFOFF Jan CZE 1980 Kanoistika Poděbrady 13. /  M30-39 1:24:35.5 0:20:09.5 0:47:15.3 37 1:19:06.2 38
41 5457 detail pretekára KUČERA Michal CZE 1992 Karel je nejlepší 13. /  M19-29 1:24:35.7 0:20:09.8 0:47:32.8 42 1:19:18.9 41
42 1040 detail pretekára BEDNÁŘ Pavel CZE 1970 --- 2. /  M40-49 1:25:01.2 0:20:35.3 0:47:47.8 45 1:20:15.4 44
43 1096 detail pretekára ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 2. /  M60-64 1:25:09.7 0:20:43.8 0:48:26.8 49 1:20:10.2 43
44 1243 detail pretekára MECHLOVÁ Lenka CZE 1990 SPORTICUS team 2. /  W19-29 1:25:11.5 0:20:45.5 0:49:04.8 54 1:19:45.2 42
45 1042 detail pretekára ŠTÁDLEROVÁ Šárka CZE 1994 --- 3. /  W19-29 1:25:47.5 0:21:21.5 0:47:42.6 44 1:20:17.2 45
46 1069 detail pretekára FIALA Tomáš CZE 1995 GAPP System - Cabtech 14. /  M19-29 1:26:14.5 0:21:48.5 0:47:58.1 46 1:20:54.4 47
47 1073 detail pretekára LEBEDEV Andrej GER 1963 SV Finsterau 8. /  M50-59 1:26:19.0 0:21:53.0 0:48:35.1 50 1:21:20.4 49
48 1058 detail pretekára SCHÖNBERGER Stefan GER 1962 Löffler Skadi Loppet Team 9. /  M50-59 1:26:22.5 0:21:56.5 0:47:17.8 39 1:20:37.2 46
49 1049 detail pretekára FRANCKE Pavla CZE 1988 Žižkovský tygři 1. /  W30-39 1:26:23.2 0:21:57.3 0:48:47.1 51 1:21:09.4 48
50 1014 detail pretekára HOLÝ Vladimír CZE 1976 Rejštejn 3. /  M40-49 1:26:34.0 0:22:08.0 0:47:18.9 40 1:21:47.4 52
51 1292 detail pretekára KOPAČKA Václav CZE 1956 SKP Sušice 3. /  M60-64 1:26:36.0 0:22:10.0 0:48:15.8 48 1:21:22.9 50
52 1149 detail pretekára NOVOTNÝ Jan CZE 1978 TTT 4. /  M40-49 1:26:59.7 0:22:33.8 0:49:21.3 56 1:21:30.2 51
53 5470 detail pretekára REICHEL Hannes GER 1951 TSV 1872 Pobershau 2. /  M65-69 1:27:12.0 0:22:46.0 0:49:39.1 60 1:21:50.7 53
54 1241 detail pretekára JINDRA David CZE 1960 --- 10. /  M50-59 1:27:20.7 0:22:54.8 0:48:52.1 52 1:21:56.9 54
55 5478 detail pretekára MARTTUNEN Pentti GER 1981 --- 14. /  M30-39 1:27:23.2 0:22:57.3 0:47:59.8 47 1:22:02.4 55
56 1063 detail pretekára BAIER Manfred GER 1963 WSV-DJK Rastbüchl 11. /  M50-59 1:27:45.2 0:23:19.3 0:49:32.6 57 1:22:16.4 56
57 1291 detail pretekára SEMÍK Ondřej CZE 1994 OK Kamenice 15. /  M19-29 1:28:11.2 0:23:45.3 0:49:44.8 62 1:22:54.4 58
58 1032 detail pretekára HAVLÍČEK Petr CZE 1979 SK Lyžníci Zámyšl 5. /  M40-49 1:28:12.7 0:23:46.8 0:50:56.1 75 1:22:56.7 60
59 1087 detail pretekára TÜNNERMANN Dirk GER 1955 MTV Seesen 4. /  M60-64 1:28:16.0 0:23:50.0 0:49:04.8 53 1:22:55.4 59
60 1050 detail pretekára LACIGA Zdeněk CZE 1952 TJ Slovan Praha Zdravotník 3. /  M65-69 1:28:19.7 0:23:53.8 0:49:51.1 63 1:23:09.4 62
61 1066 detail pretekára HEIDRICH Lucas GER 1999 Ski-Verein Triebes e.V. 16. /  M19-29 1:28:23.2 0:23:57.3 0:49:09.8 55 1:22:48.9 57
62 1232 detail pretekára HONSOVÁ Olina CZE 1973 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 1. /  W40-49 1:28:36.2 0:24:10.3 0:49:37.1 59 1:23:00.4 61
63 5463 detail pretekára PAVLÁSEK Jirka CZE 1975 Rolníci - TJ ČZU Praha 6. /  M40-49 1:28:53.2 0:24:27.3 0:50:25.1 69 1:23:27.7 64
64 1294 detail pretekára VALENTA Michal CZE 1962 ski tuzin 12. /  M50-59 1:29:11.0 0:24:45.0 0:49:35.3 58 1:23:39.7 66
65 1037 detail pretekára RYŠAVÁ Vendula CZE 1981 --- 2. /  W30-39 1:29:12.7 0:24:46.8 0:50:35.6 72 1:23:27.7 63
66 5473 detail pretekára BERND Reichel GER 1949 TSV 1872 Pobershau 1. /  M70+ 1:29:17.2 0:24:51.3 0:50:27.6 70 1:23:32.2 65
67 1047 detail pretekára SAJDLOVÁ Jana CZE 1983 Žižkovský tygři 3. /  W30-39 1:29:27.2 0:25:01.3 0:49:59.8 64 1:23:56.4 67
68 1236 detail pretekára MAREŠ Miroslav CZE 1961 Ski klub Šumava 13. /  M50-59 1:29:36.7 0:25:10.8 0:50:15.1 68 1:24:30.9 69
69 1077 detail pretekára BRÜCKL Werner GER 1973 WSV-DJK Rastbüchl 7. /  M40-49 1:29:37.0 0:25:11.0 0:50:09.1 67 1:23:59.9 68
70 1221 detail pretekára LENZI Giacomo ITA 1962 Acquadela Bologna 14. /  M50-59 1:30:07.7 0:25:41.8 0:50:04.1 65 1:24:52.4 72
71 1122 detail pretekára UHLIG Insa GER 2001 Skiklub Dresden 1. /  W17-18 1:30:08.2 0:25:42.3 0:51:58.3 87 1:24:49.7 70
72 1027 detail pretekára CHICHIRIN Dmitry RUS 1976 CycloSport-Vologda 8. /  M40-49 1:30:20.5 0:25:54.5 0:51:11.1 79 1:24:58.7 74
73 1187 detail pretekára KALALOVA Tereza CZE 1986 Žižkovský tygři 4. /  W30-39 1:30:26.7 0:26:00.8 0:49:42.6 61 1:24:51.4 71
74 1210 detail pretekára NOVÁK Marek CZE 2003 REDFROG 5. /  M17-18 1:30:46.2 0:26:20.3 0:50:27.6 71 1:24:55.2 73
75 1013 detail pretekára ALTMAN Petr CZE 1979 AČR VÚ 6069 9. /  M40-49 1:30:53.0 0:26:27.0 0:50:58.3 76 1:25:06.9 75
76 1038 detail pretekára SMETANKA Aleš CZE 1976 Ski Team Jinočany 10. /  M40-49 1:31:02.5 0:26:36.5 0:50:51.3 74 1:25:24.2 77
77 1227 detail pretekára KELLERMEIER Amelie GER 2001 Löffler Skadi Loppet Team 2. /  W17-18 1:31:03.2 0:26:37.3 0:52:48.8 93 1:25:39.2 79
78 1293 detail pretekára PAULŮ Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice 1. /  W60+ 1:31:20.3 0:26:54.3 0:50:48.1 73 1:25:29.7 78
79 1035 detail pretekára BALDRIANOVÁ Barbora CZE 1978 Slovan Praha Zdravotník 2. /  W40-49 1:31:29.8 0:27:03.8 0:51:47.8 85 1:25:15.9 76
80 5476 detail pretekára LENC JAROSLAV CZE 1979 --- 11. /  M40-49 1:31:52.2 0:27:26.3 0:50:06.6 66 1:26:14.2 80
81 5697 detail pretekára PAUL Roman CZE 1973 --- 12. /  M40-49 1:31:59.7 0:27:33.8 0:51:56.6 86 1:26:15.4 81
82 1102 detail pretekára SKOŘEPA Matěj CZE 2004 TJ SOKOL SENOHRABY 6. /  M17-18 1:32:07.2 0:27:41.3 0:51:09.1 78 1:26:26.2 82
83 5472 detail pretekára MRAZ Vaclav CZE 1983 Mercedes-Benz Atomic Salomon team 15. /  M30-39 1:32:24.5 0:27:58.6 0:52:22.3 90 1:26:32.7 83
84 1018 detail pretekára LENC Jiří CZE 1954 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  M65-69 1:32:30.8 0:28:04.8 0:51:05.1 77 1:26:52.2 85
85 1024 detail pretekára ZHUKOV Sergei RUS 1973 CycloSport-Vologda 13. /  M40-49 1:32:37.0 0:28:11.0 0:52:10.1 89 1:26:34.4 84
86 5469 detail pretekára REICHEL Gunter GER 1952 TSV 1872 Pobershau 5. /  M65-69 1:32:44.8 0:28:18.8 0:52:06.3 88 1:27:16.7 86
87 1030 detail pretekára HUDEČKOVÁ Veronika CZE 1995 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  W19-29 1:32:52.5 0:28:26.5 0:52:25.1 91 1:27:17.7 87
88 1097 detail pretekára FOLPRECHTOVÁ Kateřina CZE 1974 ČZU Praha 3. /  W40-49 1:33:18.7 0:28:52.8 0:51:33.8 84 1:27:29.4 88
89 1162 detail pretekára RADOVÁ Daniela CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  W17-18 1:33:43.7 0:29:17.8 0:51:25.8 82 1:28:02.4 90
90 1235 detail pretekára DOUBEK Martin CZE 1970 ACR 4312 14. /  M40-49 1:33:44.7 0:29:18.8 0:51:29.1 83 1:27:50.4 89
91 1204 detail pretekára HOLÝ Luděk CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 15. /  M40-49 1:33:51.7 0:29:25.8 0:52:31.1 92 1:28:19.4 92
92 1031 detail pretekára VILÍMEK Ondřej CZE 1996 --- 17. /  M19-29 1:34:13.5 0:29:47.5 0:51:13.8 80 1:28:18.9 91
93 1229 detail pretekára ČECH Petr CZE 1966 --- 15. /  M50-59 1:34:50.5 0:30:24.5 0:51:25.8 81 1:29:15.9 93
94 1101 detail pretekára KUNA Alois CZE 1988 --- 16. /  M30-39 1:35:04.5 0:30:38.5 0:53:08.3 97 1:29:18.2 94
95 1099 detail pretekára DVOŘÁK František CZE 1947 --- 2. /  M70+ 1:35:07.7 0:30:41.8 0:52:52.3 94 1:29:37.9 96
96 1188 detail pretekára DUBEN Jiří CZE 1988 ASK DĚČÍN 17. /  M30-39 1:35:13.0 0:30:47.0 0:52:58.1 96 1:29:36.2 95
97 1178 detail pretekára ŠIMEČEK Zdeněk CZE 1977 Tinkoff Sedlčany 16. /  M40-49 1:35:40.3 0:31:14.3 0:54:02.3 103 1:30:05.2 101
98 1300 detail pretekára NETREBA Karl CZE 1949 --- 3. /  M70+ 1:35:41.3 0:31:15.3 0:53:56.6 102 1:30:07.7 102
99 1285 detail pretekára SIKOROVÁ Michaela CZE 1994 Žižkovský tygři 5. /  W19-29 1:35:43.0 0:31:17.0 0:52:54.6 95 1:29:49.4 97
100 1249 detail pretekára ZUSKA Marcel CZE 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  M17-18 1:35:44.2 0:31:18.3 0:53:24.8 98 1:30:01.7 99