ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT

Běžecké lyžování
DÁTUM :24.2.2019 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 14km # 25km # 42.3km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 14km # 25km # 42.3km #
1 41 detail pretekára KOŽÍŠKOVÁ Anna CZE 1986 Salomon-Atomic Mercedes-Benz tym 1. /  W30-39 2:18:01.3 0:00:00.0 0:40:15.8 1 1:15:00.0 1 2:13:24.5 1
2 347 detail pretekára MÚLLER Katrin GER 1969 SV-Grún Weiss Pirna 1. /  W50+ 2:40:20.1 0:22:18.8 0:46:37.6 3 1:26:27.5 2 2:35:24.6 2
3 10 detail pretekára HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 SPORTICUS team 1. /  W19-29 2:45:24.1 0:27:22.8 0:48:13.6 4 1:29:53.8 4 2:40:10.8 3
4 59 detail pretekára RANDÁKOVÁ Helena CZE 1974 ČKS SKI Jilemnice 1. /  W40-49 2:47:31.6 0:29:30.3 0:46:13.8 2 1:27:33.3 3 2:41:46.3 4
5 292 detail pretekára NOVÁKOVÁ Adéla CZE 2000 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 2. /  W19-29 2:52:05.6 0:34:04.3 0:53:16.6 9 1:35:42.3 5 2:47:09.4 5
6 317 detail pretekára HOŘENÍ Karina CZE 1985 Sudentské svině a kanci 2. /  W30-39 2:57:48.2 0:39:46.8 0:52:22.8 6 1:37:07.8 7 2:52:16.6 6
7 149 detail pretekára HOUŠKOVÁ Pavla CZE 1978 ADR rock 2. /  W40-49 2:58:43.9 0:40:42.6 0:52:37.1 7 1:36:43.1 6 2:53:09.1 7
8 97 detail pretekára HÁJKOVÁ Eliška CZE 1982 AC Čimelice 3. /  W30-39 2:59:42.2 0:41:40.8 0:53:32.6 10 1:38:39.1 9 2:54:04.6 8
9 319 detail pretekára KACÍŘOVÁ Svatoslava CZE 1981 LOKO TRUTNOV 4. /  W30-39 3:01:05.7 0:43:04.4 0:53:09.1 8 1:38:53.6 10 2:54:42.1 9
10 95 detail pretekára ŠKOPKOVÁ Markéta CZE 1990 SPŠN 3. /  W19-29 3:03:29.9 0:45:28.6 0:54:20.6 11 1:40:13.8 11 2:57:37.1 10
11 140 detail pretekára OTTO Grit GER 1990 sportcollection racing team 4. /  W19-29 3:04:55.7 0:46:54.4 0:51:46.6 5 1:37:54.1 8 2:59:14.6 11
12 280 detail pretekára ŠOULOVÁ Veronika CZE 1981 Skiklub Borová Lada 5. /  W30-39 3:06:42.2 0:48:40.9 0:54:45.6 12 1:41:20.6 12 3:00:44.6 12
13 336 detail pretekára PESSOT Giulia ITA 2002 sci club panorama 5. /  W19-29 3:10:49.2 0:52:47.9 1:00:12.1 17 1:46:25.1 14 3:04:55.4 13
14 285 detail pretekára PATUELLI Francesca ITA 1977 Acquadela Bologna 3. /  W40-49 3:11:45.7 0:53:44.4 0:56:16.3 13 1:43:38.6 13 3:05:40.1 14
15 334 detail pretekára PESSOT Claudia ITA 1999 sci club panorama 6. /  W19-29 3:16:48.5 0:58:47.2 0:59:22.3 14 1:46:26.6 15 3:10:46.2 15
16 335 detail pretekára MISSINATO Anna ITA 1999 sci club panorama 7. /  W19-29 3:19:39.0 1:01:37.7 1:00:09.3 16 1:47:36.6 16 3:13:14.4 16
17 227 detail pretekára VRBOVÁ Martina CZE 1984 Sorry Wolle WWT Ricany 6. /  W30-39 3:31:31.5 1:13:30.2 0:59:33.8 15 1:54:14.6 18 3:24:30.2 17
18 210 detail pretekára MICHÁLKOVÁ Jaroslava CZE 1979 Žižkovský tygři 4. /  W40-49 3:33:11.3 1:15:10.0 1:00:25.1 18 1:54:07.9 17 3:26:41.7 18
19 288 detail pretekára BŘEZNOVÁ Ivana CZE 1969 TJ Spartak Třebíč 2. /  W50+ 3:45:30.3 1:27:29.0 1:06:52.4 20 2:02:24.2 20 3:38:05.0 19
20 222 detail pretekára KRISTKOVÁ Helena CZE 1975 BORŠOV NAD VLTAVOU 5. /  W40-49 3:56:16.1 1:38:14.8 1:10:40.4 24 2:08:39.7 24 3:48:40.2 20
21 244 detail pretekára BORSÍKOVÁ Ludmila CZE 1988 Lipnoman 7. /  W30-39 3:57:40.9 1:39:39.6 1:08:38.1 23 2:08:14.2 23 3:50:18.2 21
22 337 detail pretekára SCARAMUZZA Stefania ITA 1999 sci club panorama 8. /  W19-29 3:59:56.6 1:41:55.3 1:03:02.6 19 1:56:14.4 19 3:52:46.3 22
23 42 detail pretekára BASTLOVÁ Dagmar CZE 1989 --- 8. /  W30-39 4:00:47.9 1:42:46.6 1:07:12.9 21 2:06:30.2 21 3:53:46.5 23
24 349 detail pretekára HEBEL-WALTHER Karin GER 1953 DAV Goeppingen 3. /  W50+ 4:10:05.4 1:52:04.1 1:16:04.6 28 2:17:56.7 26 4:01:47.8 24
25 265 detail pretekára HAŇKOVSKÁ Jana CZE 1940 Stopa Praha 4. /  W50+ 4:12:18.1 1:54:16.8 1:13:20.6 25 2:14:52.4 25 4:03:51.8 25
26 144 detail pretekára BOUSOVA Karin CZE 1961 --- 5. /  W50+ 4:15:39.1 1:57:37.8 1:13:59.6 27 2:23:10.5 28 4:07:48.5 26
27 354 detail pretekára LIBÁNSKÁ Ludm,ila CZE 1957 --- 6. /  W50+ 4:20:38.2 2:02:36.9 1:08:20.1 22 2:07:03.2 22 4:12:50.1 27
28 397 detail pretekára PLÁŠKOVÁ Jana CZE 1958 Kvilda 7. /  W50+ 4:31:51.5 2:13:50.2 1:13:25.6 26 2:21:18.0 27 4:23:16.1 28
29 164 detail pretekára ČERNÁ Jolana CZE 1965 --- 8. /  W50+ 4:38:29.5 2:20:28.1 1:19:14.4 29 2:28:41.2 29 4:29:21.1 29
30 264 detail pretekára SMOLKOVÁ Alena CZE 1964 Stopa Praha 9. /  W50+ 4:56:44.3 2:38:43.0 1:22:32.4 30 2:35:17.5 30 4:47:29.4 30
--- 35 detail pretekára MÜLLEROVÁ Bára CZE 1996 --- . /  W19-29 DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 300 detail pretekára ŘEZNÍKOVÁ Tereza CZE 1999 Fischer Ski kub Šumava Vimperk . /  W19-29 DNS --- --- --- --- --- --- ---