ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT

Běžecké lyžování
DÁTUM :24.2.2019 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 14km # 25km # 42.3km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 14km # 25km # 42.3km #
1 3 detail pretekára VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper-Swix Team 2:04:43.5 0:00:00.0 0:36:43.0 1 1:07:09.2 1 2:00:17.2 1
2 51 detail pretekára VANC Petr CZE 1970 Mercedes-Benz Salomon Team 2:07:12.0 0:02:28.5 0:36:59.5 3 1:09:40.0 2 2:02:51.5 2
3 39 detail pretekára MAŠEK Jan CZE 1978 Mercedes-Benz Salomon Team 2:08:29.7 0:03:46.2 0:36:59.3 2 1:09:43.0 3 2:04:11.0 3
4 8 detail pretekára TUČEK Martin CZE 1975 Silvini Madshus team 2:13:43.0 0:08:59.5 0:39:07.0 6 1:12:47.5 5 2:09:14.0 4
5 143 detail pretekára STARLINGER Christian AUT 1972 SU Eidenberg 2:15:12.8 0:10:29.2 0:37:50.5 4 1:09:45.0 4 2:10:17.3 5
6 5454 detail pretekára PELA Zbyněk CZE 1973 Zizkovsky Tygri 2:15:33.0 0:10:49.5 0:39:25.0 7 1:12:57.7 7 2:10:46.0 6
7 44 detail pretekára TRNAVSKY Miroslav CZE 1975 Silvini Madshus team 2:16:14.8 0:11:31.2 0:40:01.0 8 1:14:18.0 8 2:11:43.3 7
8 150 detail pretekára HOUŠKA Jakub CZE 1974 ADR rock 2:17:08.5 0:12:25.0 0:39:02.8 5 1:12:53.0 6 2:12:30.3 8
9 261 detail pretekára MORAVEK Vlasta CZE 1976 Mercedes-Benz Salomon Atomic team 2:17:16.8 0:12:33.2 0:41:56.8 17 1:15:45.5 12 2:12:30.5 9
10 9 detail pretekára BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 2:18:02.8 0:13:19.2 0:40:53.0 11 1:14:51.5 9 2:13:24.0 10
11 54 detail pretekára ŠOULA Oldřich CZE 1978 Skiklub Borová Lada 2:18:52.0 0:14:08.5 0:40:47.0 10 1:14:57.0 10 2:14:10.3 11
12 148 detail pretekára RANDAK Karel CZE 1971 --- 2:21:40.0 0:16:56.5 0:40:56.8 12 1:15:28.2 11 2:16:54.8 12
13 48 detail pretekára KOŽÍŠEK Karel CZE 1977 Prazdroj Kanoistika 2:23:17.0 0:18:33.5 0:41:04.8 13 1:17:10.2 14 2:18:36.8 13
14 22 detail pretekára ŠIMURDA Richard CZE 1971 USK CS Plzeň 2:23:42.8 0:18:59.3 0:41:29.3 14 1:17:15.7 15 2:19:03.5 14
15 385 detail pretekára ZNOJEMSKÝ Karel CZE 1977 LK Ledeč n.S. 2:23:45.3 0:19:01.8 0:40:38.3 9 1:16:14.7 13 2:19:03.5 14
16 20 detail pretekára ŠIMURDA Martin CZE 1972 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2:23:50.8 0:19:07.3 0:41:31.8 15 1:17:18.5 16 2:19:03.5 14
17 247 detail pretekára REICH Michal CZE 1973 Atletiko Frymburk 2:27:24.1 0:22:40.5 0:42:58.3 19 1:20:18.5 19 2:22:42.5 17
18 33 detail pretekára TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HISPORT Team 2:27:43.8 0:23:00.3 0:41:49.8 16 1:20:28.0 20 2:22:54.5 19
19 85 detail pretekára DUŠEK Luboš CZE 1975 Mercedes - Benz Salomon team 2:27:52.8 0:23:09.3 0:43:37.3 23 1:21:33.0 22 2:22:53.6 18
20 49 detail pretekára COUFAL Bohumil CZE 1971 HO Obora 2:28:09.8 0:23:26.3 0:42:53.3 18 1:20:07.0 18 2:23:16.8 20
21 286 detail pretekára ALTMAN Martin CZE 1976 LezeTop Písek 2:29:11.3 0:24:27.8 0:43:07.8 20 1:20:57.3 21 2:24:19.3 21
22 117 detail pretekára ŠKABRADA Jan CZE 1973 --- 2:30:17.1 0:25:33.5 0:44:56.8 32 1:23:07.5 26 2:25:13.5 22
23 66 detail pretekára TEPLÝ Ondřej CZE 1976 SKI TEAM HERÁLEC 2:30:29.1 0:25:45.5 0:43:31.0 22 1:21:53.3 24 2:25:36.8 23
24 53 detail pretekára DIVIŠ Adam CZE 1977 Stožec 2:30:47.8 0:26:04.3 0:43:13.1 21 1:19:33.0 17 2:25:46.0 24
25 189 detail pretekára HOLUB Karel CZE 1977 --- 2:31:33.8 0:26:50.3 0:44:31.8 27 1:23:25.0 29 2:26:54.6 25
26 38 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1971 PRAHA 3 2:31:52.2 0:27:08.6 0:44:40.6 28 1:22:49.5 25 2:27:01.1 27
27 25 detail pretekára HOVORKA Jan CZE 1979 Fanaticus 2:32:09.6 0:27:26.0 0:44:00.0 24 1:21:44.8 23 2:27:00.3 26
28 282 detail pretekára ČIHÁK Pavel CZE 1972 LBTeam 2:32:34.1 0:27:50.5 0:44:08.5 25 1:23:13.5 28 2:27:37.8 28
29 178 detail pretekára CAPOUŠEK Miroslav CZE 1970 3D Fitness Race Team 2:36:37.6 0:31:54.1 0:45:29.0 36 1:24:31.0 35 2:31:35.6 29
30 98 detail pretekára SUCHÝ Jiří CZE 1970 --- 2:37:07.3 0:32:23.8 0:44:41.5 30 1:24:04.0 31 2:32:02.6 30
31 115 detail pretekára KEJMAR Martin CZE 1977 --- 2:37:18.1 0:32:34.6 0:45:51.1 38 1:24:48.3 36 2:32:09.8 32
32 88 detail pretekára FRIČEK Martin CZE 1979 VSK FEL Praha 2:37:20.6 0:32:37.1 0:44:21.6 26 1:23:41.0 30 2:32:11.1 33
33 99 detail pretekára ŠINDELÁŘ Karel CZE 1977 Žižkovský tygři 2:37:20.8 0:32:37.3 0:45:56.6 39 1:24:26.0 34 2:32:03.6 31
34 206 detail pretekára KOZLER Vladimír CZE 1975 Beachwell 2:37:42.1 0:32:58.6 0:46:52.1 43 1:25:45.0 41 2:32:41.6 34
35 175 detail pretekára OBERLANDER Jan CZE 1975 Sokol Senohraby 2:39:10.8 0:34:27.3 0:46:10.1 40 1:25:26.0 39 2:33:43.3 35
36 348 detail pretekára MAREŠ Jiří CZE 1973 Silvini Madshus team 2:39:25.4 0:34:41.8 0:44:41.3 29 1:23:12.5 27 2:34:05.3 36
37 361 detail pretekára KOLÁŘ Petr CZE 1972 SKK Mor. Krumlov 2:39:54.1 0:35:10.6 0:46:29.6 41 1:27:28.8 42 2:34:47.3 37
38 109 detail pretekára UCHYTIL Tomáš CZE 1976 SKI team VYSOČINA 2:40:21.1 0:35:37.6 0:44:43.8 31 1:24:08.8 32 2:35:18.8 38
39 90 detail pretekára MRÁZ Pavel CZE 1976 TJ Slovan Praha Zdravotník 2:41:13.6 0:36:30.1 0:44:57.3 33 1:25:20.3 38 2:36:00.6 39
40 93 detail pretekára ZDVIHAL Lukáš CZE 1977 Lipnoman 2:41:53.9 0:37:10.3 0:45:47.1 37 1:25:34.3 40 2:36:29.1 40
41 86 detail pretekára MICHÁLEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 2:41:58.1 0:37:14.6 0:45:15.3 34 1:24:19.0 33 2:36:49.1 41
42 260 detail pretekára BERAN Jan CZE 1976 Rolníci ČZU Praha 2:42:12.1 0:37:28.6 0:48:52.8 53 1:29:29.5 48 2:37:04.1 42
43 133 detail pretekára NAVRÁTIL Daniel CZE 1972 Rossignol racing team 2:42:17.6 0:37:34.1 0:48:24.3 47 1:29:16.3 45 2:37:16.1 43
44 136 detail pretekára KOPAČKA Martin CZE 1978 SKP Sušice 2:43:29.0 0:38:45.5 0:47:43.3 46 1:29:24.0 47 2:38:11.6 44
45 56 detail pretekára SVOBODA Miloslav CZE 1975 TJ SOKOL SENOHRABY 2:43:49.1 0:39:05.6 0:45:17.6 35 1:24:50.8 37 2:38:31.8 45
46 103 detail pretekára KINDL Robert CZE 1972 XCSPORT.cz Ski Open Team 2:43:56.9 0:39:13.3 0:46:48.3 42 1:28:46.5 44 2:38:49.1 46
47 96 detail pretekára CHALOUPSKÝ David CZE 1971 OK99 Hradec Králové 2:44:07.9 0:39:24.3 0:48:44.6 52 1:29:16.5 46 2:38:50.3 47
48 47 detail pretekára VOLDŘICH Petr CZE 1978 Ski klub Šumava 2:45:22.4 0:40:38.8 0:47:07.3 44 1:28:37.5 43 2:39:42.3 48
49 110 detail pretekára KROUPA Štěpán CZE 1975 Café Racers 2:46:16.4 0:41:32.8 0:49:28.6 56 1:31:28.3 53 2:41:00.6 49
50 248 detail pretekára DOLEČEK Martin CZE 1973 SK Žamberk 2:46:52.9 0:42:09.3 0:48:26.9 48 1:30:32.0 49 2:41:46.3 50
51 34 detail pretekára ŘEHOŘ František CZE 1970 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2:49:13.9 0:44:30.3 0:49:11.8 54 1:31:05.8 51 2:43:48.4 51
52 269 detail pretekára ŠOLTA Jan CZE 1976 Lipnoman 2:50:22.4 0:45:38.9 0:48:43.6 51 1:31:05.0 50 2:44:55.9 52
53 375 detail pretekára THIEL Thomas GER 1971 --- 2:50:27.4 0:45:43.9 0:48:33.1 49 1:32:02.8 56 2:45:16.1 53
54 276 detail pretekára ETRYCH Tomáš CZE 1973 TJ ZENTIVA 2:51:23.6 0:46:40.1 0:49:30.3 57 1:32:01.3 55 2:45:49.3 54
55 240 detail pretekára PRAUTSCH Pavel CZE 1971 USK CS Plzen 2:52:07.1 0:47:23.6 0:49:49.6 60 1:33:24.3 58 2:46:37.8 55
56 139 detail pretekára RINGLE Wolfgang GER 1979 DTVF 2:54:08.9 0:49:25.4 0:49:33.1 58 1:33:39.0 59 2:48:11.4 56
57 312 detail pretekára ŠERÝ Pavel CZE 1971 --- 2:54:34.6 0:49:51.1 0:50:01.8 61 1:33:53.3 60 2:49:08.4 57
58 45 detail pretekára RABIŇÁK Martin CZE 1979 Borová Lada 2:54:53.7 0:50:10.1 0:49:24.6 55 1:32:26.0 57 2:49:23.9 58
59 323 detail pretekára HOLUB Martin CZE 1978 Biketime Bulls Písek 2:55:30.7 0:50:47.1 0:48:40.3 50 1:32:01.1 54 2:50:07.9 59
60 28 detail pretekára RUDOLF Jan CZE 1971 VSK FEL 2:57:36.2 0:52:52.6 0:47:38.8 45 1:31:24.0 52 2:51:51.2 60
61 309 detail pretekára DOKOUPIL Petr CZE 1977 --- 3:00:04.9 0:55:21.4 0:52:47.3 66 1:37:33.3 64 2:54:32.9 61
62 26 detail pretekára KREJSA Tomáš CZE 1977 Mercedes Benz Salomon team 3:01:14.7 0:56:31.1 0:51:22.6 62 1:35:46.8 62 2:55:05.6 62
63 239 detail pretekára PEŠEK Tomáš CZE 1976 Lipnoman 3:01:37.4 0:56:53.9 0:55:12.8 69 1:40:17.8 68 2:55:56.4 63
64 371 detail pretekára BEŇO Ladislav CZE 1976 RESOLUTION TEAM 3:02:16.4 0:57:32.9 0:56:59.3 76 1:41:03.1 70 2:56:12.1 64
65 320 detail pretekára REJZEK Pavel CZE 1975 --- 3:02:27.2 0:57:43.6 0:49:46.1 59 1:35:46.1 61 2:56:39.4 65
66 360 detail pretekára GOLDSCHMIDT Roman CZE 1973 SKK Mor. Krumlov 3:03:09.4 0:58:25.9 0:54:15.8 67 1:38:39.8 67 2:57:00.9 66
67 116 detail pretekára MACH Zbyněk CZE 1970 Triklub Příbram 3:04:02.4 0:59:18.9 0:51:43.8 63 1:36:25.3 63 2:58:39.4 67
68 392 detail pretekára LEBEDA František CZE 1977 --- 3:04:49.7 1:00:06.1 0:52:31.3 64 1:38:27.6 66 2:59:11.6 69
69 180 detail pretekára KNOT Ondrej CZE 1977 --- 3:05:00.7 1:00:17.2 0:52:38.8 65 1:37:47.1 65 2:59:09.9 68
70 170 detail pretekára BRAUN Petr CZE 1977 Famous Fathers Turnov 3:10:29.7 1:05:46.2 0:54:23.8 68 1:40:25.8 69 3:04:15.9 70
71 238 detail pretekára MLÁDEK Martin CZE 1972 --- 3:10:45.5 1:06:01.9 0:57:07.8 77 1:44:26.3 72 3:04:32.4 71
72 167 detail pretekára LAZAR Marek CZE 1977 Novis TK Praha 3:11:56.2 1:07:12.7 0:57:45.1 80 1:45:11.1 73 3:05:42.1 72
73 322 detail pretekára VRABEC Michal CZE 1976 Bohemians 3:12:59.2 1:08:15.7 0:55:32.8 72 1:48:29.8 79 3:07:18.1 73
74 267 detail pretekára NOSEK Kamil CZE 1975 3F Vision 3:13:57.2 1:09:13.7 0:55:15.1 70 1:43:45.6 71 3:07:28.6 74
75 382 detail pretekára PETRAK Tomas CZE 1976 Triatlon Fojtka 3:14:15.5 1:09:31.9 0:57:37.6 78 1:45:47.6 75 3:08:20.2 76
76 153 detail pretekára DVOŘÁČEK Jan CZE 1976 TJ Sokol Mnich 3:15:21.7 1:10:38.2 0:59:00.3 82 1:47:26.1 78 3:08:14.9 75
77 305 detail pretekára ŠPÍNA Martin CZE 1974 GHOST Team 3:16:12.5 1:11:28.9 0:57:37.6 79 1:46:00.9 76 3:10:07.2 77
78 203 detail pretekára HOLUB Radek CZE 1970 Strážov 3:16:16.7 1:11:33.2 0:56:00.3 73 1:45:13.8 74 3:10:15.4 78
79 255 detail pretekára KÁRNÍK Jan CZE 1978 Fanaticus 3:16:31.0 1:11:47.4 1:00:01.1 84 1:48:42.9 80 3:10:16.4 79
80 254 detail pretekára OPLATEK Eduard CZE 1975 KTP Tábor 3:18:27.2 1:13:43.7 0:55:22.8 71 1:46:15.6 77 3:12:16.9 80
81 187 detail pretekára ZATOČIL Tomáš CZE 1975 BivojIKK 3:19:14.3 1:14:30.7 1:00:58.1 88 1:49:38.8 82 3:13:22.7 81
82 1079 detail pretekára WOLFSEGGER Christoph AUT 1978 --- 3:22:22.7 1:17:39.2 1:00:31.6 86 1:49:15.1 81 3:15:21.2 82
83 5455 detail pretekára JÁNSKÝ Pavel CZE 1974 --- 3:24:20.5 1:19:37.0 1:02:11.6 90 1:52:57.1 88 3:18:11.4 83
84 202 detail pretekára CHOTĚBOR Tomáš CZE 1972 --- 3:24:29.7 1:19:46.2 1:00:05.8 85 1:53:43.9 89 3:18:24.9 85
85 307 detail pretekára PREISSLER Tomáš CZE 1970 Sokol Skuhrov 3:25:03.0 1:20:19.5 0:59:03.8 83 1:50:40.1 85 3:18:18.4 84
86 395 detail pretekára KOVAČKA Tomáš CZE 1976 --- 3:25:53.0 1:21:09.5 0:58:23.3 81 1:49:41.6 83 3:19:33.7 86
87 145 detail pretekára PRUSÍK Filip CZE 1977 TJ Sokol Dobříš 3:26:41.3 1:21:57.7 0:56:14.7 74 1:51:29.4 86 3:20:27.9 87
88 369 detail pretekára VLČEK Václav CZE 1971 --- 3:28:15.8 1:23:32.2 1:02:17.9 92 1:51:48.4 87 3:21:02.4 88
89 344 detail pretekára NEMECEK David CZE 1971 TJ Chima run 3:31:11.0 1:26:27.5 1:03:25.6 94 1:56:28.4 92 3:24:35.7 89
90 75 detail pretekára KRÁTKÝ Jan CZE 1974 Slavoj Bezdrev - Jachting 3:31:28.5 1:26:45.0 0:56:20.1 75 1:49:46.3 84 3:25:11.4 90
91 383 detail pretekára STANĚK Milan CZE 1974 --- 3:32:31.3 1:27:47.7 1:02:48.4 93 1:55:43.2 90 3:25:59.2 91
92 256 detail pretekára ŠKODA Milan CZE 1979 --- 3:33:35.5 1:28:52.0 1:05:27.6 98 1:55:43.6 91 3:26:45.4 92
93 259 detail pretekára VOLEK Luboš CZE 1974 Lubak team 3:35:27.1 1:30:43.5 1:04:23.6 97 1:58:42.9 94 3:28:50.7 93
94 278 detail pretekára DELLINGER Fränk AUT 1977 Physiküsse 3:38:39.5 1:33:56.0 1:24:22.4 109 2:11:30.9 106 3:32:41.2 94
95 163 detail pretekára NĚMEC Jan CZE 1975 JIZKRA 3:42:09.0 1:37:25.5 1:04:08.9 96 1:59:16.9 95 3:35:37.5 96
96 80 detail pretekára MENTBERGER Štěpán CZE 1970 Ski Klub Hřebeč 3:42:15.8 1:37:32.3 1:06:46.9 100 2:03:20.6 98 3:35:32.5 95
97 275 detail pretekára VOPIČKA Milan CZE 1972 --- 3:45:42.3 1:40:58.8 1:05:54.6 99 2:02:55.1 97 3:38:19.5 97
98 5456 detail pretekára BROŽ František CZE 1977 --- 3:46:44.3 1:42:00.8 1:01:26.6 89 2:00:03.4 96 3:39:42.7 98
99 330 detail pretekára TOMAN Ondřej CZE 1974 IKK marathon Brno 3:47:48.8 1:43:05.3 1:02:16.4 91 1:58:40.1 93 3:40:24.5 99
100 310 detail pretekára VYSKOČIL Daniel CZE 1972 --- 3:51:03.1 1:46:19.5 1:08:49.1 104 2:04:53.1 99 3:43:29.0 100