ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT

Běžecké lyžování
DÁTUM :23.2.2019 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 14km # 21.5km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 14km # 21.5km #
1 3005 detail pretekára KALIVODA Tomáš CZE 1998 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 1. /  M19-29F 0:56:40.6 0:00:00.0 0:32:39.2 1 0:52:48.7 1
2 3249 detail pretekára GRÄF Jakub CZE 1991 Dukla Liberec 2. /  M19-29F 0:56:55.8 0:00:15.2 0:32:40.0 2 0:52:56.4 2
3 3066 detail pretekára ŠVEJDA Jakub CZE 2000 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 3. /  M19-29F 0:57:55.9 0:01:15.2 0:33:01.5 4 0:53:50.2 3
4 3004 detail pretekára NOVOTNÝ Viktor CZE 1982 Rossignol racing team 1. /  M30-39F 0:57:58.6 0:01:18.0 0:32:40.0 3 0:54:02.4 4
5 3240 detail pretekára HOFFMANN Peter GER 1989 sportcollection racing team 2. /  M30-39F 0:59:02.4 0:02:21.7 0:33:04.0 5 0:54:48.4 5
6 3064 detail pretekára PAVLÁSEK Šimon CZE 2002 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 1. /  M18F 1:01:09.9 0:04:29.2 0:33:54.5 6 0:56:41.4 6
7 3006 detail pretekára ZAJÍC Václav CZE 1979 Rossignol racing team 1. /  M40-49F 1:01:21.1 0:04:40.5 0:33:59.0 7 0:57:11.0 7
8 3051 detail pretekára HUŠEK Martin CZE 1990 Mercedes-Benz Salomon Team 4. /  M19-29F 1:01:35.1 0:04:54.5 0:34:27.7 8 0:57:28.2 8
9 3245 detail pretekára MÖLLINGER Peter GER 1970 SU Eidenberg 2. /  M40-49F 1:01:38.4 0:04:57.7 0:34:30.0 10 0:57:30.2 9
10 3093 detail pretekára BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 3. /  M40-49F 1:01:39.4 0:04:58.7 0:34:33.2 12 0:57:30.4 10
11 3067 detail pretekára TISCHLER Josef CZE 2000 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 5. /  M19-29F 1:01:44.3 0:05:03.7 0:34:29.5 9 0:57:49.2 13
12 3043 detail pretekára KALAL Tomas CZE 1985 Žižkovský tygři 3. /  M30-39F 1:01:44.4 0:05:03.7 0:34:32.3 11 0:57:44.9 11
13 3176 detail pretekára ŠKODA Jakub CZE 1988 Mercedes-Benz Salomon Atomic team 4. /  M30-39F 1:01:47.4 0:05:06.7 0:34:34.0 14 0:57:48.7 12
14 3007 detail pretekára VANC Petr CZE 1970 Mercedes-Benz Salomon Team 4. /  M40-49F 1:02:06.1 0:05:25.5 0:34:58.0 17 0:57:57.4 14
15 3003 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 5. /  M30-39F 1:02:14.6 0:05:34.0 0:34:45.0 16 0:58:09.9 16
16 3068 detail pretekára VACHUTA Matěj CZE 2000 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 6. /  M19-29F 1:02:15.4 0:05:34.7 0:34:33.8 13 0:58:02.7 15
17 3181 detail pretekára LACIGA Radek CZE 1982 Zdravotník Praha 6. /  M30-39F 1:02:16.1 0:05:35.5 0:35:36.0 19 0:58:12.2 18
18 3292 detail pretekára NAGY Josef CZE 2000 GLEDE Team 7. /  M19-29F 1:02:25.9 0:05:45.2 0:36:09.5 33 0:58:10.2 17
19 3069 detail pretekára KADLEC Josef CZE 2002 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 2. /  M18F 1:02:46.6 0:06:06.0 0:34:44.3 15 0:58:23.4 19
20 3060 detail pretekára MAŠEK Jan CZE 1978 Mercedes-Benz Salomon Team 5. /  M40-49F 1:03:20.1 0:06:39.5 0:35:35.5 18 0:59:01.7 21
21 3072 detail pretekára HONSA Antonín CZE 2003 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 3. /  M18F 1:03:25.6 0:06:45.0 0:35:46.0 21 0:58:58.9 20
22 3074 detail pretekára KALIVODA Lukáš CZE 2003 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 4. /  M18F 1:03:49.9 0:07:09.2 0:35:50.6 24 0:59:45.2 23
23 3077 detail pretekára ŠOULA Oldřich CZE 1978 Skiklub Borová Lada 6. /  M40-49F 1:03:50.1 0:07:09.4 0:35:40.5 20 0:59:23.9 22
24 3075 detail pretekára ŘEZNÍK Jan CZE 2003 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 5. /  M18F 1:03:57.6 0:07:17.0 0:35:57.5 26 0:59:45.7 24
25 3091 detail pretekára REIFENMÜLLER Mario AUT 1965 TSU-Waldmark 1. /  M50-59F 1:04:08.6 0:07:28.0 0:35:50.6 24 0:59:47.9 25
26 3073 detail pretekára TOMÁNEK Kryštof CZE 2003 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 6. /  M18F 1:04:14.6 0:07:34.0 0:36:01.0 28 0:59:56.9 28
27 3033 detail pretekára SEMMLER Georg GER 1993 SV Großwaltersdorf 8. /  M19-29F 1:04:16.1 0:07:35.5 0:35:50.0 23 0:59:55.9 27
28 3297 detail pretekára GABRIEL Carl GER 1997 SV Großwaltersdorf 9. /  M19-29F 1:04:18.1 0:07:37.5 0:35:48.0 22 0:59:54.4 26
29 3288 detail pretekára PECHEK Jan CZE 1994 kola bakus 10. /  M19-29F 1:04:58.7 0:08:18.0 0:36:04.0 29 1:00:32.2 30
30 3085 detail pretekára BRABEC Miroslav CZE 1967 BIKE BRDY 2. /  M50-59F 1:04:59.6 0:08:19.0 0:36:07.0 32 1:00:31.4 29
31 3030 detail pretekára FUCHS-EISNER Klaus AUT 1964 SU-Böhmerwald 3. /  M50-59F 1:05:00.3 0:08:19.7 0:36:05.0 31 1:00:33.0 31
32 3170 detail pretekára PICKA Matej CZE 1989 ACR 7935 7. /  M30-39F 1:05:49.1 0:09:08.5 0:37:18.0 34 1:01:25.7 32
33 3131 detail pretekára WURST Milan CZE 1982 AČR 4423 8. /  M30-39F 1:05:53.1 0:09:12.5 0:37:32.3 39 1:01:26.9 33
34 3129 detail pretekára SVIDER Oto CZE 1994 Žižkovský tygři 11. /  M19-29F 1:06:09.8 0:09:29.2 0:35:58.8 27 1:01:38.2 34
35 3167 detail pretekára LEPKA Martin CZE 1985 Yellow House 9. /  M30-39F 1:06:32.9 0:09:52.2 0:37:21.5 36 1:01:58.2 35
36 3099 detail pretekára MUŽÍČEK Pavel CZE 1984 TTT & Česká spořitelna MTB Hobby 10. /  M30-39F 1:06:52.4 0:10:11.7 0:37:39.8 41 1:02:24.9 36
37 3199 detail pretekára JANDA David CZE 1987 Harfa sport Praha 11. /  M30-39F 1:06:52.6 0:10:12.0 0:37:38.3 40 1:02:30.2 37
38 3034 detail pretekára MRÁZ Pavel CZE 1976 TJ Slovan Praha Zdravotník 7. /  M40-49F 1:07:05.4 0:10:24.7 0:37:29.3 38 1:02:34.7 38
39 3008 detail pretekára NOVÁKOVÁ Adéla CZE 2000 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 1. /  W19-29F 1:07:23.4 0:10:42.7 0:37:28.0 37 1:02:48.4 40
40 3092 detail pretekára KOUŘÍK Pavel CZE 1993 TJ Sokol Díly 12. /  M19-29F 1:07:28.6 0:10:48.0 0:37:51.3 44 1:03:04.2 42
41 3040 detail pretekára SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 12. /  M30-39F 1:07:33.6 0:10:53.0 0:36:04.0 30 1:02:44.3 39
42 3002 detail pretekára SCHMALOR Antonius GER 1988 SAUERLAND SKI TEAM 13. /  M30-39F 1:07:36.9 0:10:56.2 0:37:48.0 43 1:03:16.4 44
43 3011 detail pretekára BARTŮNĚK Michal CZE 1993 AČR 13. /  M19-29F 1:07:40.9 0:11:00.3 0:37:46.0 42 1:03:00.2 41
44 3055 detail pretekára GAHLEITNER Markus AUT 1973 Union Oepping 8. /  M40-49F 1:07:54.9 0:11:14.3 0:38:01.0 46 1:03:15.2 43
45 3014 detail pretekára GLADIŠ Daniel CZE 1968 Vltava Fund Ski Team 4. /  M50-59F 1:08:03.6 0:11:23.0 0:37:55.3 45 1:03:28.2 46
46 3200 detail pretekára MECHLOVÁ Lenka CZE 1990 SPORTICUS team 2. /  W19-29F 1:08:05.4 0:11:24.8 0:38:45.8 50 1:03:23.4 45
47 3285 detail pretekára BAUER Gerhard GER 1968 DJK Falkenberg 5. /  M50-59F 1:08:26.1 0:11:45.5 0:38:32.0 47 1:03:55.2 48
48 3052 detail pretekára FRIČKOVÁ Pavla CZE 1982 VSK FEL Praha 1. /  W30-39F 1:08:28.9 0:11:48.2 0:38:38.5 49 1:03:42.9 47
49 3057 detail pretekára VONDRAŠ Petr CZE 1970 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 9. /  M40-49F 1:08:29.1 0:11:48.5 0:38:37.3 48 1:03:56.2 49
50 3056 detail pretekára MOLVA František CZE 1994 ACR 5153 14. /  M19-29F 1:08:45.4 0:12:04.7 0:37:19.0 35 1:03:56.7 50
51 3235 detail pretekára SIMEK Pavel CZE 1971 PRAHA 10. /  M40-49F 1:09:17.9 0:12:37.3 0:38:51.5 51 1:04:37.7 51
52 3135 detail pretekára ZEMANOVÁ Jindřiška CZE 1980 Triatlon Plzeň 2. /  W30-39F 1:09:54.4 0:13:13.8 0:39:31.5 62 1:05:09.7 52
53 3178 detail pretekára NEKVINDA Alexandr CZE 1987 --- 14. /  M30-39F 1:09:55.6 0:13:15.0 0:39:20.8 54 1:05:11.2 54
54 3059 detail pretekára PACHOLÍK Jan CZE 1980 Roprachtice 15. /  M30-39F 1:09:58.4 0:13:17.8 0:39:23.3 57 1:05:14.4 56
55 3012 detail pretekára STOKLASOVÁ Eva CZE 1975 Kasper - Swix team 1. /  W40-49F 1:10:03.1 0:13:22.5 0:39:25.0 58 1:05:13.2 55
56 3208 detail pretekára VYSKOČIL David CZE 2001 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  M18F 1:10:10.9 0:13:30.3 0:39:31.3 61 1:05:10.5 53
57 3193 detail pretekára JUREČEK Vítězslav SVK 1986 BŠK Banská Bystrica 16. /  M30-39F 1:10:33.1 0:13:52.5 0:39:18.5 53 1:06:01.2 58
58 3293 detail pretekára ZIKMUND Zdeněk CZE 1967 GLEDE Team 6. /  M50-59F 1:10:35.4 0:13:54.8 0:39:21.0 55 1:05:43.7 57
59 3095 detail pretekára KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 3. /  W19-29F 1:10:51.6 0:14:11.0 0:39:22.0 56 1:06:07.5 59
60 3226 detail pretekára GIAVEDON Marco ITA 1999 sci club panorama 15. /  M19-29F 1:11:03.7 0:14:23.0 0:39:16.0 52 1:06:17.4 60
61 3138 detail pretekára NOVOTNÝ Jan CZE 1978 TTT 11. /  M40-49F 1:11:08.2 0:14:27.5 0:39:42.8 64 1:06:23.4 61
62 3195 detail pretekára TOMAN Jan CZE 2002 Tomani 8. /  M18F 1:11:28.7 0:14:48.0 0:40:33.8 71 1:06:36.2 62
63 3088 detail pretekára KAŠPAR Jan CZE 1971 VSK Elekto ČVUT Praha 12. /  M40-49F 1:11:38.4 0:14:57.8 0:39:26.0 59 1:06:38.9 63
64 3211 detail pretekára HOLÝ Adam CZE 1984 CRAFT Team 17. /  M30-39F 1:11:43.7 0:15:03.0 0:41:18.3 79 1:07:16.2 68
65 3115 detail pretekára BÍBA Jan CZE 1976 STRABAG a.s. 13. /  M40-49F 1:11:48.9 0:15:08.2 0:39:55.0 66 1:06:46.7 64
66 3256 detail pretekára MAREŠ Jiří CZE 1973 Silvini Madshus team 14. /  M40-49F 1:11:50.9 0:15:10.3 0:40:10.5 69 1:07:03.7 66
67 3086 detail pretekára ČERVENÝ Daniel CZE 1999 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 16. /  M19-29F 1:11:51.6 0:15:11.0 0:40:12.3 70 1:07:00.5 65
68 3050 detail pretekára ROZKOŠNÝ Michal CZE 1978 KB Blansko 15. /  M40-49F 1:12:03.4 0:15:22.8 0:40:08.8 68 1:07:04.7 67
69 3038 detail pretekára HASELBÖCK Alfred AUT 1981 Union ÖPPING 18. /  M30-39F 1:12:11.9 0:15:31.3 0:39:54.0 65 1:07:27.9 69
70 3039 detail pretekára PAVEL Lukáš CZE 1969 Hlásná Třebaň 7. /  M50-59F 1:12:26.1 0:15:45.5 0:39:28.0 60 1:07:29.9 70
71 3042 detail pretekára KINDL Robert CZE 1972 XCSPORT.cz Ski Open Team 16. /  M40-49F 1:12:32.4 0:15:51.8 0:39:39.8 63 1:07:46.5 71
72 3094 detail pretekára KUČERA Michal CZE 1992 --- 17. /  M19-29F 1:12:56.9 0:16:16.3 0:39:59.8 67 1:08:22.4 73
73 3177 detail pretekára NEUMANNOVÁ Kateřina CZE 1992 --- 4. /  W19-29F 1:12:58.4 0:16:17.8 0:41:15.0 76 1:08:16.2 72
74 3212 detail pretekára ZÍMA Jakub CZE 1989 Čtvrteční klub 19. /  M30-39F 1:13:08.7 0:16:28.0 0:40:56.8 75 1:08:23.7 74
75 3079 detail pretekára OTTO Grit GER 1990 sportcollection racing team 5. /  W19-29F 1:13:19.7 0:16:39.0 0:40:44.0 72 1:08:40.7 77
76 3001 detail pretekára PRIBÍK Jiří CZE 1950 Tatran Železná Ruda 1. /  M60+F 1:13:31.4 0:16:50.8 0:40:54.3 74 1:08:24.7 75
77 3251 detail pretekára MÚLLER Katrin GER 1969 SV-Grún Weiss Pirna 1. /  W50-59F 1:13:34.6 0:16:54.0 0:41:20.5 80 1:08:39.0 76
78 3298 detail pretekára HUDECEK Jan CZE 1991 VK Blesk 18. /  M19-29F 1:13:35.4 0:16:54.8 0:40:51.5 73 1:08:50.5 80
79 3232 detail pretekára MUDRAK Stanislav CZE 1967 TJ SLOVAN LUHAČOVICE 8. /  M50-59F 1:13:35.4 0:16:54.8 0:41:17.8 78 1:08:43.0 78
80 3229 detail pretekára KODROVÁ Kateřina CZE 1987 Ouki Douki 3. /  W30-39F 1:13:49.7 0:17:09.0 0:41:35.0 86 1:08:52.7 81
81 3155 detail pretekára LUDVÍK Jan CZE 1975 BK Nezmar CB 17. /  M40-49F 1:13:51.4 0:17:10.8 0:41:20.8 81 1:08:46.5 79
82 3063 detail pretekára HOLOUBEK Jakub CZE 2002 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 9. /  M18F 1:14:04.4 0:17:23.8 0:41:33.0 85 1:09:09.5 84
83 3242 detail pretekára KERVITCER Jan CZE 1978 Kerteam 18. /  M40-49F 1:14:05.2 0:17:24.5 0:41:30.8 84 1:09:09.0 83
84 3071 detail pretekára HONSOVÁ Anežka CZE 2003 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 1. /  W18F 1:14:05.4 0:17:24.7 0:41:24.3 82 1:09:06.7 82
85 3078 detail pretekára JECKEL Klaus GER 1965 WSV Schwoich 9. /  M50-59F 1:14:21.7 0:17:41.0 0:41:35.5 87 1:09:19.2 85
86 3241 detail pretekára KUCERA Jiri CZE 1998 TJ Roprachtice 19. /  M19-29F 1:14:30.2 0:17:49.5 0:41:43.0 89 1:09:37.5 86
87 3113 detail pretekára CAPOUŠEK Miroslav CZE 1970 3D Fitness Race Team 19. /  M40-49F 1:14:37.2 0:17:56.5 0:41:36.8 88 1:09:52.0 87
88 3141 detail pretekára SVOBODA Miloslav CZE 1975 TJ SOKOL SENOHRABY 20. /  M40-49F 1:14:38.2 0:17:57.5 0:41:47.5 90 1:09:52.5 88
89 3018 detail pretekára DVOŘÁK Roman CZE 1972 --- 21. /  M40-49F 1:15:01.9 0:18:21.3 0:41:26.3 83 1:10:03.0 89
90 3151 detail pretekára HASENÖHRL Petr CZE 1992 TJ Sokol Hartmanice 20. /  M19-29F 1:15:23.4 0:18:42.7 0:42:16.3 95 1:10:26.2 90
91 3027 detail pretekára KOLÁŘ Martin CZE 1980 Trisk České Budějovice 20. /  M30-39F 1:15:35.2 0:18:54.5 0:42:16.8 96 1:10:31.2 92
92 3291 detail pretekára BERCHA Šimon CZE 1977 TJ Sokol Vráž 22. /  M40-49F 1:15:36.9 0:18:56.3 0:41:53.3 91 1:10:44.7 93
93 3210 detail pretekára BUCHÁLEK Darek CZE 1984 CRAFT Team 21. /  M30-39F 1:15:37.4 0:18:56.7 0:41:17.8 77 1:10:56.2 94
94 3061 detail pretekára TENGLER Karel CZE 1957 Ski nordic Mariánské Lázně 2. /  M60+F 1:15:44.4 0:19:03.7 0:42:31.3 97 1:10:27.2 91
95 3246 detail pretekára VÍTŮ Josef CZE 1995 Eurofoam Sport Team 21. /  M19-29F 1:16:46.1 0:20:05.5 0:42:59.3 98 1:11:53.7 97
96 3247 detail pretekára ŠTĚPÁNEK Libor CZE 1968 Uniqa MTB Jihlava 10. /  M50-59F 1:16:46.2 0:20:05.5 0:43:47.8 108 1:12:02.7 101
97 3070 detail pretekára NEUBAUEROVÁ Jana CZE 1979 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 2. /  W40-49F 1:16:46.7 0:20:06.0 0:42:09.5 93 1:11:28.7 95
98 3049 detail pretekára BRYNDA Jakub CZE 1980 Kerteam 22. /  M30-39F 1:16:47.7 0:20:07.0 0:42:12.8 94 1:11:35.0 96
99 3265 detail pretekára KOCI Mikulas CZE 2002 --- 10. /  M18F 1:16:58.9 0:20:18.3 0:43:44.0 106 1:11:59.0 99
100 3259 detail pretekára ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 3. /  M60+F 1:17:15.4 0:20:34.8 0:43:14.0 99 1:12:10.2 102