CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody
DÁTUM : | 16.2.2019 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 7 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 684 | NOVÁKOVÁ Petra | 1993 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / W15-29F | 0:52:13.1 | 0:00:00.0 | 16:31.9 | 1 | ||
2 | diplom | 661 | MECHLOVÁ Lenka | 1990 | SPORTICUS team | 2. / W15-29F | 0:59:25.1 | 0:07:12.0 | 18:05.9 | 2 | ||
3 | diplom | 557 | HNÁTKOVÁ Tereza | 1992 | SPORTICUS team | 3. / W15-29F | 1:00:27.9 | 0:08:14.7 | 18:07.6 | 3 | ||
4 | diplom | 567 | NÖHMEIER Hanna | 1983 | xc-ski.de AIN Skimarathon Team | 1. / W30-39F | 1:00:41.4 | 0:08:28.2 | 18:09.1 | 4 | ||
5 | diplom | 501 | BAUEROVÁ Katka | 1977 | sauna Čerťák | 1. / W40-49F | 1:00:46.9 | 0:08:33.7 | 18:12.1 | 5 | ||
6 | diplom | 680 | RICHTER Jasmin | 2003 | SV Stützengrün | 4. / W15-29F | 1:02:29.6 | 0:10:16.5 | 18:21.4 | 7 | ||
7 | diplom | 571 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 5. / W15-29F | 1:02:50.6 | 0:10:37.5 | 18:16.6 | 6 | ||
8 | diplom | 520 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper-Swix Team | 2. / W40-49F | 1:03:13.4 | 0:11:00.2 | 19:05.4 | 9 | ||
9 | diplom | 722 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 6. / W15-29F | 1:03:56.9 | 0:11:43.7 | 19:55.7 | 11 | ||
10 | diplom | 612 | PANCHÁRTKOVÁ Tereza | 1989 | Kasper - Swix team | 2. / W30-39F | 1:04:50.4 | 0:12:37.3 | 20:03.6 | 12 | ||
11 | diplom | 546 | KODROVÁ Kateřina | 1987 | Ouki Douki | 3. / W30-39F | 1:05:04.4 | 0:12:51.2 | 19:55.4 | 10 | ||
12 | diplom | 679 | RIPPIN Alina- Selin | 2003 | NSV Wernigerode | 7. / W15-29F | 1:05:30.1 | 0:13:17.0 | 19:04.1 | 8 | ||
13 | diplom | 702 | DUPALOVÁ Dominika | 1988 | --- | 4. / W30-39F | 1:06:28.9 | 0:14:15.7 | 20:11.9 | 15 | ||
14 | diplom | 678 | HAVLOVÁ Marie | 1976 | Olfin Car Ski Team | 3. / W40-49F | 1:07:06.2 | 0:14:53.0 | 21:07.9 | 18 | ||
15 | diplom | 708 | NDUWIMANA Eva | 1980 | sauna Čerťák | 5. / W30-39F | 1:07:40.2 | 0:15:27.0 | 20:47.1 | 16 | ||
16 | diplom | 553 | ŠÍPKOVÁ Petra | 1987 | Kasper - Swix team | 6. / W30-39F | 1:07:57.2 | 0:15:44.0 | 20:10.7 | 14 | ||
17 | diplom | 589 | ZUZÁNKOVÁ Tereza | 1986 | AC Turnov | 7. / W30-39F | 1:08:28.2 | 0:16:15.0 | 21:21.1 | 19 | ||
18 | diplom | 672 | FRANZ Viviane | 2001 | Dorfchemnitzer SV | 8. / W15-29F | 1:08:42.4 | 0:16:29.2 | 20:07.4 | 13 | ||
19 | diplom | 621 | SEKYROVÁ Ivana | 1971 | AK Sokolov | 4. / W40-49F | 1:10:14.7 | 0:18:01.5 | 22:22.6 | 22 | ||
20 | diplom | 575 | WÜRZOVÁ Anna | 1994 | GLEDE Team | 9. / W15-29F | 1:11:00.2 | 0:18:47.0 | 20:47.6 | 17 | ||
21 | diplom | 619 | BRANTLOVÁ Jana | 1995 | Velosport Domažlice | 10. / W15-29F | 1:11:42.4 | 0:19:29.3 | 21:57.6 | 21 | ||
22 | diplom | 641 | GELFERT Lisa | 1993 | Skiverein Schönheide | 11. / W15-29F | 1:12:31.4 | 0:20:18.3 | 22:28.9 | 23 | ||
23 | diplom | 528 | LENČOVÁ Jana | 1992 | --- | 12. / W15-29F | 1:12:57.2 | 0:20:44.0 | 21:27.6 | 20 | ||
24 | diplom | 717 | ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka | 1972 | LK Slovan K. Vary | 5. / W40-49F | 1:13:41.4 | 0:21:28.3 | 22:37.4 | 24 | ||
25 | diplom | 637 | JEŘÁBKOVÁ Ladislava | 1994 | Classic Workout Praha | 13. / W15-29F | 1:14:04.2 | 0:21:51.0 | 23:02.1 | 25 | ||
26 | diplom | 584 | NAXEROVÁ Jana | 1966 | USK CS Plzeň | 1. / W50+F | 1:15:14.4 | 0:23:01.3 | 23:20.4 | 27 | ||
27 | diplom | 727 | VALDMANOVÁ Lenka | 1978 | --- | 6. / W40-49F | 1:16:00.9 | 0:23:47.8 | 23:57.4 | 28 | ||
28 | diplom | 540 | BARTHEL Manuela | 1975 | --- | 7. / W40-49F | 1:16:41.4 | 0:24:28.3 | 23:09.9 | 26 | ||
29 | diplom | 607 | ZANOZINA Ekaterina | 1985 | Kerateam | 8. / W30-39F | 1:18:21.9 | 0:26:08.8 | 24:30.2 | 31 | ||
30 | diplom | 723 | CIBULKOVÁ Markéta | 1983 | --- | 9. / W30-39F | 1:19:14.2 | 0:27:01.0 | 24:30.7 | 32 | ||
31 | diplom | 556 | JEBAVÁ Lucinka | 1992 | Krakonoš a lyžníci | 14. / W15-29F | 1:19:18.7 | 0:27:05.5 | 24:06.2 | 29 | ||
32 | diplom | 623 | JÁGLOVÁ Karla | 1956 | --- | 2. / W50+F | 1:20:59.7 | 0:28:46.5 | 24:16.2 | 30 | ||
33 | diplom | 726 | GOTTSCHLICH Daniela | 1975 | --- | 8. / W40-49F | 1:22:57.5 | 0:30:44.3 | 25:16.9 | 34 | ||
34 | diplom | 581 | TEPLÁ Jana | 1979 | TTT / ŠSK Újezd nad Lesy | 9. / W40-49F | 1:24:15.0 | 0:32:01.8 | 25:09.7 | 33 | ||
35 | diplom | 734 | KULHÁNKOVÁ Barbora | 1973 | LK Slovan Karlovy Vary | 10. / W40-49F | 1:25:37.2 | 0:33:24.0 | 26:25.4 | 37 | ||
36 | diplom | 605 | CVAČKOVÁ Markéta | 1978 | NCC Plzeň | 11. / W40-49F | 1:29:02.5 | 0:36:49.3 | 26:12.4 | 36 | ||
37 | diplom | 686 | VÁŇOVÁ Marie | 1977 | Mattoni | 12. / W40-49F | 1:32:32.0 | 0:40:18.8 | 26:02.7 | 35 | ||
38 | diplom | 645 | KROUPOVÁ Květa | 1976 | --- | 13. / W40-49F | 1:32:38.5 | 0:40:25.3 | 27:44.7 | 39 | ||
39 | diplom | 687 | LELKOVÁ Radka | 1976 | TL Slavia Karlovy Vary | 14. / W40-49F | 1:35:14.0 | 0:43:00.8 | 27:20.9 | 38 | ||
40 | diplom | 534 | LENČOVÁ Jana | 1969 | --- | 3. / W50+F | 1:41:18.5 | 0:49:05.3 | 29:41.2 | 40 | ||
--- | 685 | MACÁNOVÁ Markéta | 2004 | Mattoni | . / W15-29F | DNS | --- | --- | --- |