Oderská Mlýnice Lesy ČR

MTB
DÁTUM :21.9.2019 MIESTO :Klokočůvek u Oder
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 7749 detail pretekára SÝKORA Josef CZE 2005 Head Pro Team Opava 1. /  Žáci 14-16 let 0:28:40.2 0:00:00.0
2 7792 detail pretekára RAFAJ Martin CZE 2004 TUFO CykloZákladna Otrokovice 2. /  Žáci 14-16 let 0:30:15.1 0:01:34.8
3 7745 detail pretekára OBORNÝ Marek CZE 2004 Forman cinelli 3. /  Žáci 14-16 let 0:31:06.0 0:02:25.7
4 7801 detail pretekára KWAŠNÝ Šimon CZE 2003 KILPI KIDS RACING TEAM 4. /  Žáci 14-16 let 0:31:26.6 0:02:46.3
5 7719 detail pretekára HALÁS Václav CZE 2007 Cykloteam KOLARNA Olomouc 1. /  Žáci 12-13 let 0:32:18.4 0:03:38.1
6 7714 detail pretekára BLAŽEK Aleš CZE 2007 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 2. /  Žáci 12-13 let 0:32:32.7 0:03:52.5
7 7735 detail pretekára MITÁŠ Robert CZE 2007 Skiandbike Kunratice Team 3. /  Žáci 12-13 let 0:32:42.1 0:04:01.8
8 7758 detail pretekára KUBA TOMÁŠ CZE 2005 KILPI racing team 5. /  Žáci 14-16 let 0:33:04.0 0:04:23.7
9 7759 detail pretekára PADRTA Ondřej CZE 2005 KILPI racing team 6. /  Žáci 14-16 let 0:33:05.6 0:04:25.3
10 7788 detail pretekára FOLDYNA David CZE 2005 KILPI KIDS RACING TEAM 7. /  Žáci 14-16 let 0:33:16.6 0:04:36.3
11 7763 detail pretekára POLÁŠEK Richard CZE 2008 Bike 2000 1. /  Žáci 10-11 let 0:34:41.6 0:06:01.3
12 7730 detail pretekára MUŠÁLEK Jakub CZE 2007 Head Pro Team Opava 4. /  Žáci 12-13 let 0:34:48.4 0:06:08.1
13 7753 detail pretekára DUBCOVÁ Štěpánka CZE 2006 FORMAN CINELLI Kids 1. /  Žákyně 12-13 let 0:35:39.0 0:06:58.7
14 7764 detail pretekára FELZMANN David CZE 2006 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 5. /  Žáci 12-13 let 0:35:41.1 0:07:00.8
15 7787 detail pretekára ŠIMOŇUKOVÁ Natálie CZE 2004 Cykloteam MXM Hulín 1. /  Žákyně 14-16 let 0:35:54.1 0:07:13.8
16 7756 detail pretekára MUCHA Samuel CZE 2010 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 1. /  Žáci 8-9 let 0:36:17.1 0:07:36.9
17 7740 detail pretekára VALD Marcel CZE 2006 4EVER CykloBulis 6. /  Žáci 12-13 let 0:36:40.5 0:08:00.2
18 7791 detail pretekára LUKAŠÍK Pavel CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 12-13 let 0:37:05.3 0:08:25.0
19 7769 detail pretekára NOVÁK Max CZE 2006 --- 8. /  Žáci 12-13 let 0:37:06.0 0:08:25.7
20 7751 detail pretekára MACOLOVÁ Amálie CZE 2006 TJ HEAD BIKE OPAVA 2. /  Žákyně 12-13 let 0:37:36.8 0:08:56.5
21 7797 detail pretekára RAŠKA Lumír CZE 2005 --- 8. /  Žáci 14-16 let 0:38:04.8 0:09:24.5
22 7750 detail pretekára SÝKORA Václav CZE 2007 Head Pro Team Opava 9. /  Žáci 12-13 let 0:38:19.3 0:09:39.0
23 7752 detail pretekára JANÍČKOVÁ Adriana CZE 2005 Sršáni Ostrava 2. /  Žákyně 14-16 let 0:39:09.3 0:10:29.0
24 7718 detail pretekára VOBORNÍK FILIP CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 2. /  Žáci 10-11 let 0:40:04.6 0:11:24.4
25 7779 detail pretekára VOBORNÍK Miloslav CZE 1974 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  JTM Doprovod 0:40:04.9 0:11:24.6
26 7762 detail pretekára KANOCZ Martin CZE 2005 Team forman cinneli 9. /  Žáci 14-16 let 0:40:07.0 0:11:26.7
27 7754 detail pretekára DUBCOVÁ Anna CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 1. /  Žákyně 10-11 let 0:40:07.5 0:11:27.2
28 7785 detail pretekára KARAFIÁT Jan CZE 2011 --- 2. /  Žáci 8-9 let 0:40:08.3 0:11:28.0
29 7717 detail pretekára PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 BIKE SPORT SERVIS OPAVA 3. /  Žákyně 12-13 let 0:40:09.0 0:11:28.7
30 7728 detail pretekára JIROUT Filip CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 3. /  Žáci 10-11 let 0:40:11.5 0:11:31.2
31 7774 detail pretekára BUKOVSKÝ Ondřej CZE 2010 DK Bike shop Racing team 3. /  Žáci 8-9 let 0:40:12.3 0:11:32.0
32 7747 detail pretekára HOLÁŠKOVÁ Justýna CZE 2003 Team Forman Cinelli 3. /  Žákyně 14-16 let 0:40:14.3 0:11:34.0
33 7734 detail pretekára CHUDÝ Vojta CZE 2008 FORMAN CINELLI Kids 4. /  Žáci 10-11 let 0:40:15.1 0:11:34.9
34 7799 detail pretekára KNOBLOCH David CZE 1978 --- 2. /  JTM Doprovod 0:40:16.9 0:11:36.6
35 7798 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM 4. /  Žáci 8-9 let 0:40:20.9 0:11:40.6
36 7781 detail pretekára DRÁBEK Daniel CZE 1977 BB racing čerčany 3. /  JTM Doprovod 0:40:24.3 0:11:44.0
37 7780 detail pretekára DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 Čistý sport kids racing team 1. /  Žákyně 8-9 let 0:40:25.1 0:11:44.9
38 7712 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 2. /  Žákyně 8-9 let 0:40:29.3 0:11:49.0
39 7713 detail pretekára KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ 4. /  Žákyně 12-13 let 0:42:33.0 0:13:52.7
40 7786 detail pretekára KARAFIÁT Ondřej CZE 2009 --- 5. /  Žáci 10-11 let 0:42:51.3 0:14:11.0
41 7777 detail pretekára ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 6. /  Žáci 10-11 let 0:43:19.4 0:14:39.1
42 7795 detail pretekára VAŠEK Klučka CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 7. /  Žáci 10-11 let 0:43:21.2 0:14:40.9
43 7743 detail pretekára GÖRÖG Štěpán CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 8. /  Žáci 10-11 let 0:44:44.6 0:16:04.4
44 7726 detail pretekára LAŠKOVÁ Anežka CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 2. /  Žákyně 10-11 let 0:45:36.4 0:16:56.1
45 7776 detail pretekára ČERNÍN Ondřej CZE 2008 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 9. /  Žáci 10-11 let 0:45:36.8 0:16:56.5
46 7773 detail pretekára BUKOVSKÁ Barbora CZE 2008 DK Bike shop Racing team 3. /  Žákyně 10-11 let 0:45:37.7 0:16:57.4
47 7775 detail pretekára LAŠEK Radim CZE 1976 Hup na kolo kids academy 4. /  JTM Doprovod 0:45:41.0 0:17:00.7
48 7767 detail pretekára HRADIL Jakub CZE 2006 --- 10. /  Žáci 12-13 let 0:46:07.3 0:17:27.0
49 7711 detail pretekára PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 5. /  Žákyně 12-13 let 0:46:20.2 0:17:39.9
50 7724 detail pretekára PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 10. /  Žáci 10-11 let 0:46:42.4 0:18:02.1
51 7800 detail pretekára SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 5. /  Žáci 8-9 let 0:47:03.0 0:18:22.7
52 7766 detail pretekára ROZEHNAL Aleš CZE 2006 --- 11. /  Žáci 12-13 let 0:47:12.3 0:18:32.0
53 7782 detail pretekára PROCHÁZKA Tomáš CZE 2003 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 10. /  Žáci 14-16 let 0:47:16.3 0:18:36.0
54 7729 detail pretekára DEDEK Matěj CZE 2009 AD TEAM 11. /  Žáci 10-11 let 0:47:17.5 0:18:37.3
55 7772 detail pretekára DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 --- 3. /  Žákyně 8-9 let 0:47:54.5 0:19:14.2
56 7731 detail pretekára MAJKRÁKOVÁ Laura CZE 2010 --- 4. /  Žákyně 8-9 let 0:48:38.8 0:19:58.5
57 7721 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 12. /  Žáci 10-11 let 0:48:45.4 0:20:05.1
58 7796 detail pretekára KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 5. /  Žákyně 8-9 let 0:49:03.4 0:20:23.1
59 7771 detail pretekára KOŽUŠNÍKOVÁ Julie CZE 2008 KILPI KIDS RACING TEAM 4. /  Žákyně 10-11 let 0:49:04.5 0:20:24.3
60 7778 detail pretekára ČERNÍN Marek. CZE 1975 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 5. /  JTM Doprovod 0:49:12.2 0:20:31.9
61 7725 detail pretekára SMAŽILOVÁ Markéta CZE 2006 Sanitka66 Holešov 6. /  Žákyně 12-13 let 0:51:07.8 0:22:27.5
62 7770 detail pretekára BOJDA Karel CZE 2006 Jankar Profi 12. /  Žáci 12-13 let 0:51:13.2 0:22:32.9
63 7720 detail pretekára HALÁS Antonín CZE 2011 Cykloteam KOLARNA Olomouc 6. /  Žáci 8-9 let 0:51:25.8 0:22:45.5
64 7760 detail pretekára ŠEVČÍK Jakub CZE 2007 Forman kids 13. /  Žáci 12-13 let 0:51:37.3 0:22:57.0
65 7739 detail pretekára BLAŽEK Albert CZE 2008 Team Forman Kids Nový Jičín 13. /  Žáci 10-11 let 0:51:37.5 0:22:57.3
66 7755 detail pretekára DUBEC Martin CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 14. /  Žáci 10-11 let 0:51:37.7 0:22:57.4
67 7722 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 6. /  Žákyně 8-9 let 0:52:28.5 0:23:48.3
68 7738 detail pretekára VESELÝ Tobiáš CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 15. /  Žáci 10-11 let 0:53:20.5 0:24:40.3
69 7744 detail pretekára PATRMANNOVÁ Elenka CZE 2010 SC Samotišky 7. /  Žákyně 8-9 let 0:53:26.9 0:24:46.6
70 7783 detail pretekára NAVRÁTILOVÁ Kateřina CZE 2010 --- 8. /  Žákyně 8-9 let 0:56:45.3 0:28:05.1
71 7784 detail pretekára NAVRÁTIL Miloš CZE 1977 --- 6. /  JTM Doprovod 0:56:46.0 0:28:05.8
72 7732 detail pretekára VESELÁ Nela CZE 2007 KILPI KIDS RACING TEAM 7. /  Žákyně 12-13 let 0:58:02.8 0:29:22.5
73 7790 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 5. /  Žákyně 10-11 let 1:03:14.8 0:34:34.6
74 7789 detail pretekára MOROŇ Daniel CZE 2005 Head Pro Team Opava 11. /  Žáci 14-16 let 1:05:15.2 0:36:34.9
75 7793 detail pretekára VENCBAUER Ondřej CZE 2010 --- 7. /  Žáci 8-9 let 1:05:17.0 0:36:36.7
76 7715 detail pretekára ŠTOLFOVÁ Eliška CZE 2012 Kolovna KM-BT Morkovice 9. /  Žákyně 8-9 let 1:05:39.6 0:36:59.3
77 7794 detail pretekára FRANKOVÁ Petra CZE 1985 --- 1. /  JTM Doprovod 1:06:05.6 0:37:25.3
78 7727 detail pretekára LAMICHOVÁ Kristýna CZE 2011 SupGirls 10. /  Žákyně 8-9 let 1:08:20.1 0:39:39.8
79 7761 detail pretekára FABIAN František CZE 2009 --- 16. /  Žáci 10-11 let 1:24:38.5 0:55:58.2
--- 7768 detail pretekára DVOŘÁK Sebastian CZE 2008 Head Pro Team Opava . /  Žáci 10-11 let DNF ---
--- 7716 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7723 detail pretekára PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS ---
--- 7733 detail pretekára FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS ---
--- 7736 detail pretekára HLOUŠEK, JUN. Jiří CZE 2010 Historic Rally Team, o.s. . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7737 detail pretekára FOŘT Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS ---
--- 7741 detail pretekára CHRUDIMSKÁ Victoria CZE 2005 --- . /  Žákyně 14-16 let DNS ---
--- 7742 detail pretekára RICHTER Lukáš CZE 2011 TUFO CykloZákladna Otrokovice . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7746 detail pretekára HOLÁŠKOVÁ Amálie CZE 2005 Team Forman Kids . /  Žákyně 14-16 let DNS ---
--- 7748 detail pretekára HULA Damián CZE 2011 --- . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7757 detail pretekára VOŽENÍLKOVÁ Nikola CZE 2007 Head Pro Team Opava . /  Žákyně 12-13 let DNS ---
--- 7765 detail pretekára KOPŘIVOVÁ Lucie CZE 2007 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS ---

Kontaktujte časomíru