Vysočina Arena Tour České spořitelny
DÁTUM : | 10 - 11.8.2019 | MIESTO : | Vysočina Arena, NMNM |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6958 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Cycling Team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:12:48.5 | 0:00:00.0 | 03:09.4 [1] | 1 | 03:15.1 [2] | 2 | 03:05.5 [1] | 1 | 03:18.4 [2] | 1 | ||
2 | diplom | 6886 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 2. / Žáci 10-11 let | 0:13:07.7 | 0:00:19.2 | 03:09.6 [2] | 2 | 03:14.3 [1] | 1 | 03:16.7 [2] | 2 | 03:26.9 [9] | 2 | ||
3 | diplom | 6884 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | Bike Freaks Holice | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:13:30.9 | 0:00:42.3 | 03:14.9 [4] | 4 | 03:30.4 [10] | 4 | 03:31.4 [8] | 6 | 03:13.9 [1] | 3 | ||
4 | diplom | 6111 | VEDRAL Max | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 3. / Žáci 10-11 let | 0:13:35.5 | 0:00:47.0 | 03:29.4 [13] | 13 | 03:21.6 [3] | 7 | 03:23.0 [3] | 4 | 03:21.4 [3] | 4 | ||
5 | diplom | 6891 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Klub Špindl | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:13:36.5 | 0:00:47.9 | 03:18.3 [5] | 5 | 03:24.2 [4] | 3 | 03:30.9 [7] | 3 | 03:23.0 [4] | 5 | ||
6 | diplom | 6881 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 4. / Žáci 10-11 let | 0:13:42.7 | 0:00:54.2 | 03:18.8 [6] | 6 | 03:28.2 [7] | 5 | 03:28.7 [4] | 5 | 03:26.9 [8] | 6 | ||
7 | diplom | 6949 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 5. / Žáci 10-11 let | 0:13:56.7 | 0:01:08.2 | 03:33.4 [19] | 19 | 03:27.9 [6] | 11 | 03:29.5 [5] | 9 | 03:25.9 [7] | 7 | ||
8 | diplom | 6895 | PAPOUŠEK Adam | 2008 | --- | 6. / Žáci 10-11 let | 0:13:56.8 | 0:01:08.3 | 03:13.5 [3] | 3 | 03:37.4 [18] | 7 | 03:33.4 [10] | 8 | 03:32.3 [12] | 8 | ||
9 | diplom | 6974 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | Mitas Mercedes-Benz Praha Trek | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:14:00.4 | 0:01:11.9 | 03:20.2 [7] | 7 | 03:28.4 [8] | 6 | 03:33.5 [11] | 7 | 03:38.2 [16] | 9 | ||
10 | diplom | 6980 | JANOVSKÁ Barbora | 2008 | MORAVEC TEAM | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:14:02.4 | 0:01:13.9 | 03:24.7 [9] | 9 | 03:28.9 [9] | 9 | 03:37.7 [15] | 10 | 03:31.0 [10] | 10 | ||
11 | diplom | 6183 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK Blansko | 7. / Žáci 10-11 let | 0:14:07.5 | 0:01:19.0 | 03:48.3 [29] | 29 | 03:25.0 [5] | 21 | 03:30.2 [6] | 14 | 03:23.9 [5] | 11 | ||
12 | diplom | 6900 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 8. / Žáci 10-11 let | 0:14:08.5 | 0:01:19.9 | 03:27.0 [11] | 11 | 03:36.9 [17] | 12 | 03:39.2 [20] | 12 | 03:25.2 [6] | 12 | ||
13 | diplom | 6991 | ŠPERL Václav | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 9. / Žáci 10-11 let | 0:14:14.7 | 0:01:26.2 | 03:31.9 [16] | 16 | 03:35.1 [13] | 15 | 03:36.4 [12] | 13 | 03:31.2 [11] | 13 | ||
14 | diplom | 6917 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:14:17.7 | 0:01:29.2 | 03:30.1 [14] | 14 | 03:36.2 [16] | 14 | 03:37.6 [14] | 16 | 03:33.7 [13] | 14 | ||
15 | diplom | 6976 | NOVOTNA Justyna | 2009 | Moravecteam | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:14:19.5 | 0:01:30.9 | 03:26.4 [10] | 10 | 03:33.2 [11] | 10 | 03:39.3 [21] | 11 | 03:40.4 [18] | 15 | ||
16 | diplom | 6981 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | HOUNYK MTB TEAM | 11. / Žáci 10-11 let | 0:14:20.7 | 0:01:32.2 | 03:36.6 [22] | 22 | 03:35.1 [14] | 18 | 03:32.9 [9] | 17 | 03:35.9 [14] | 16 | ||
17 | diplom | 6989 | JIROUT Filip | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 12. / Žáci 10-11 let | 0:14:27.7 | 0:01:39.2 | 03:31.0 [15] | 15 | 03:37.7 [19] | 16 | 03:37.5 [13] | 18 | 03:41.4 [19] | 17 | ||
18 | diplom | 6897 | STRÁNSKÁ Adéla | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:14:28.4 | 0:01:39.9 | 03:24.0 [8] | 8 | 03:40.6 [21] | 13 | 03:39.2 [18] | 15 | 03:44.5 [23] | 18 | ||
19 | diplom | 6985 | SKANDERA Matyáš | 2008 | SA Spindleruv Mlyn | 13. / Žáci 10-11 let | 0:14:31.2 | 0:01:42.7 | 03:34.3 [20] | 20 | 03:34.7 [12] | 17 | 03:39.2 [18] | 19 | 03:42.9 [20] | 19 | ||
20 | diplom | 6966 | PANUŠ Jakub | 2009 | Bike Freaks Holice | 14. / Žáci 10-11 let | 0:14:44.2 | 0:01:55.7 | 03:37.9 [23] | 23 | 03:35.2 [15] | 20 | 03:41.8 [22] | 20 | 03:49.2 [29] | 20 | ||
21 | diplom | 6943 | LESAGE Radek | 2008 | Transbrody | 15. / Žáci 10-11 let | 0:14:48.5 | 0:02:00.0 | 03:47.4 [28] | 28 | 03:45.7 [27] | 27 | 03:39.1 [17] | 26 | 03:36.3 [15] | 21 | ||
22 | diplom | 6930 | KAVALÍR Martin | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 16. / Žáci 10-11 let | 0:14:50.7 | 0:02:02.2 | 03:35.0 [21] | 21 | 03:48.5 [30] | 24 | 03:44.1 [25] | 24 | 03:42.9 [20] | 22 | ||
23 | diplom | 6952 | KAMENÍK Jan | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 17. / Žáci 10-11 let | 0:14:55.0 | 0:02:06.4 | 03:38.4 [24] | 24 | 03:41.3 [22] | 23 | 03:47.2 [28] | 22 | 03:47.9 [28] | 23 | ||
24 | diplom | 6177 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 18. / Žáci 10-11 let | 0:14:55.2 | 0:02:06.7 | 03:40.0 [25] | 25 | 03:44.2 [25] | 25 | 03:38.2 [16] | 21 | 03:52.7 [31] | 24 | ||
25 | diplom | 6210 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:14:59.0 | 0:02:10.4 | 03:57.8 [36] | 36 | 03:38.8 [20] | 29 | 03:42.1 [23] | 27 | 03:40.2 [17] | 25 | ||
26 | diplom | 6916 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | Bike Freaks Holice | 20. / Žáci 10-11 let | 0:15:00.5 | 0:02:11.9 | 03:32.0 [17] | 17 | 03:46.5 [29] | 22 | 03:48.9 [29] | 23 | 03:52.9 [33] | 26 | ||
27 | diplom | 6009 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 21. / Žáci 10-11 let | 0:15:07.7 | 0:02:19.2 | 03:53.4 [31] | 31 | 03:42.6 [23] | 28 | 03:44.2 [26] | 28 | 03:47.4 [26] | 27 | ||
28 | diplom | 6011 | LORENC Adam | 2009 | HOUNYK MTB TEAM | 22. / Žáci 10-11 let | 0:15:12.5 | 0:02:23.9 | 03:56.0 [34] | 34 | 03:44.2 [26] | 30 | 03:46.4 [27] | 30 | 03:45.7 [24] | 28 | ||
29 | diplom | 6912 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:15:14.4 | 0:02:25.8 | 03:28.2 [12] | 12 | 03:44.2 [24] | 19 | 03:56.7 [32] | 25 | 04:05.2 [39] | 29 | ||
30 | diplom | 6178 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | ACT leraK Blansko | 23. / Žáci 10-11 let | 0:15:21.0 | 0:02:32.5 | 04:04.3 [44] | 44 | 03:45.9 [28] | 37 | 03:43.0 [24] | 31 | 03:47.7 [27] | 30 | ||
31 | diplom | 6899 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:15:26.4 | 0:02:37.9 | 03:32.9 [18] | 18 | 03:53.0 [35] | 26 | 03:57.6 [34] | 29 | 04:02.8 [37] | 31 | ||
32 | diplom | 6073 | KULIHA Michal | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 24. / Žáci 10-11 let | 0:15:28.5 | 0:02:39.9 | 03:55.8 [32] | 32 | 03:51.7 [34] | 35 | 03:56.6 [31] | 33 | 03:44.2 [22] | 32 | ||
33 | diplom | 6005 | VAŠEK Klučka | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 25. / Žáci 10-11 let | 0:15:29.5 | 0:02:40.9 | 03:55.9 [33] | 33 | 03:49.4 [33] | 32 | 03:56.8 [33] | 32 | 03:47.3 [25] | 33 | ||
34 | diplom | 6049 | BRUCKNER Jakub | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 26. / Žáci 10-11 let | 0:15:38.3 | 0:02:49.7 | 04:01.0 [40] | 40 | 03:48.5 [31] | 36 | 03:54.6 [30] | 34 | 03:54.0 [34] | 34 | ||
35 | diplom | 6188 | KROUPA Ondřej | 2008 | little riders | 27. / Žáci 10-11 let | 0:15:38.5 | 0:02:49.9 | 03:58.1 [37] | 37 | 03:49.1 [32] | 34 | 03:58.9 [35] | 36 | 03:52.2 [30] | 35 | ||
36 | diplom | 6201 | SANTAMARIA Daniele | 2008 | --- | 28. / Žáci 10-11 let | 0:15:47.5 | 0:02:59.0 | 04:00.6 [39] | 39 | 03:54.6 [37] | 38 | 03:59.5 [36] | 37 | 03:52.7 [32] | 36 | ||
37 | diplom | 6041 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:15:51.2 | 0:03:02.7 | 03:42.9 [26] | 26 | 04:00.7 [40] | 31 | 04:00.7 [37] | 35 | 04:06.7 [40] | 37 | ||
38 | diplom | 6026 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ | 29. / Žáci 10-11 let | 0:16:04.5 | 0:03:16.0 | 04:03.6 [42] | 42 | 03:58.2 [38] | 39 | 04:02.1 [38] | 39 | 04:00.5 [36] | 38 | ||
39 | diplom | 6960 | STRÁNSKÁ Sofie | 2008 | Active Tour Cycling Team | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:16:08.2 | 0:03:19.7 | 04:02.7 [41] | 41 | 03:59.8 [39] | 41 | 04:07.9 [42] | 41 | 03:57.7 [35] | 39 | ||
40 | diplom | 6142 | LANG Robert | 2008 | --- | 30. / Žáci 10-11 let | 0:16:11.9 | 0:03:23.4 | 04:07.6 [45] | 45 | 03:54.4 [36] | 40 | 04:05.3 [40] | 40 | 04:04.4 [38] | 40 | ||
41 | diplom | 6997 | HORÁČEK adam | 2008 | --- | 31. / Žáci 10-11 let | 0:16:20.4 | 0:03:31.9 | 04:00.3 [38] | 38 | 04:04.9 [42] | 42 | 04:05.7 [41] | 42 | 04:09.4 [41] | 41 | ||
42 | diplom | 6986 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:16:27.9 | 0:03:39.4 | 03:46.2 [27] | 27 | 04:00.7 [41] | 33 | 04:15.2 [45] | 38 | 04:25.8 [52] | 42 | ||
43 | diplom | 6148 | KUNSTMÜLLER Jan | 2009 | SK NMNM | 32. / Žáci 10-11 let | 0:16:43.4 | 0:03:54.9 | 04:10.8 [48] | 48 | 04:13.4 [46] | 46 | 04:02.2 [39] | 43 | 04:16.9 [47] | 43 | ||
44 | diplom | 6961 | KOŽELUH David | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 33. / Žáci 10-11 let | 0:16:51.8 | 0:04:03.2 | 04:08.3 [46] | 46 | 04:16.7 [48] | 47 | 04:14.7 [44] | 46 | 04:11.9 [43] | 44 | ||
45 | diplom | 6975 | MOULIS Ondřej | 2009 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 34. / Žáci 10-11 let | 0:16:56.2 | 0:04:07.7 | 03:53.1 [30] | 30 | 04:22.1 [52] | 44 | 04:23.7 [52] | 45 | 04:17.2 [48] | 45 | ||
46 | diplom | 6088 | FALTYS Jaroslav | 2008 | Křižák Team | 35. / Žáci 10-11 let | 0:16:56.8 | 0:04:08.2 | 04:25.1 [53] | 53 | 04:08.4 [44] | 51 | 04:13.6 [43] | 48 | 04:09.5 [42] | 46 | ||
47 | diplom | 6077 | RUCHAŘ Matyáš | 2008 | --- | 36. / Žáci 10-11 let | 0:16:59.5 | 0:04:10.9 | 04:03.8 [43] | 43 | 04:19.0 [50] | 45 | 04:20.4 [50] | 47 | 04:16.2 [46] | 47 | ||
48 | diplom | 6153 | SCHWACH Petr | 2008 | --- | 37. / Žáci 10-11 let | 0:17:03.0 | 0:04:14.5 | 04:23.8 [52] | 52 | 04:07.2 [43] | 48 | 04:16.7 [48] | 49 | 04:15.3 [45] | 48 | ||
49 | diplom | 6994 | PEJCHA Viktor | 2009 | Cyklo Pejcha RT | 38. / Žáci 10-11 let | 0:17:03.9 | 0:04:15.4 | 04:22.5 [51] | 51 | 04:10.4 [45] | 50 | 04:16.0 [47] | 51 | 04:14.8 [44] | 49 | ||
50 | diplom | 6934 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:17:11.5 | 0:04:22.9 | 03:57.0 [35] | 35 | 04:17.6 [49] | 43 | 04:22.7 [51] | 44 | 04:34.0 [54] | 50 | ||
51 | diplom | 6193 | ŠÍP Filip | 2008 | --- | 39. / Žáci 10-11 let | 0:17:12.2 | 0:04:23.7 | 04:17.9 [50] | 50 | 04:14.7 [47] | 49 | 04:15.3 [46] | 50 | 04:24.2 [51] | 51 | ||
52 | diplom | 6176 | LOPOUR Matouš | 2009 | --- | 40. / Žáci 10-11 let | 0:17:38.7 | 0:04:50.2 | 04:27.3 [55] | 55 | 04:22.4 [53] | 54 | 04:18.2 [49] | 52 | 04:30.6 [53] | 52 | ||
53 | diplom | 6944 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 13. / Žákyně 10-11 let | 0:17:43.1 | 0:04:54.6 | 04:09.4 [47] | 47 | 04:33.5 [54] | 52 | 04:38.2 [56] | 54 | 04:21.8 [50] | 53 | ||
54 | diplom | 6998 | KOŽUŠNÍKOVÁ Julie | 2008 | KILPI KIDS RACING TEAM | 14. / Žákyně 10-11 let | 0:17:44.1 | 0:04:55.6 | 04:15.9 [49] | 49 | 04:42.2 [56] | 55 | 04:24.3 [53] | 55 | 04:21.4 [49] | 54 | ||
55 | diplom | 6191 | PROCHÁZKA Nicholas Martin | 2009 | AMK Hamry nad Sázavou | 41. / Žáci 10-11 let | 0:18:06.7 | 0:05:18.2 | 04:26.0 [54] | 54 | 04:20.4 [51] | 53 | 04:33.0 [55] | 53 | 04:47.1 [56] | 55 | ||
56 | diplom | 6173 | PEJCHA Adam | 2008 | --- | 42. / Žáci 10-11 let | 0:18:23.5 | 0:05:35.0 | 04:33.5 [57] | 57 | 04:41.2 [55] | 57 | 04:31.8 [54] | 56 | 04:36.7 [55] | 56 | ||
57 | diplom | 6139 | MAŠATA David | 2009 | --- | 43. / Žáci 10-11 let | 0:18:54.2 | 0:06:05.7 | 04:34.1 [58] | 58 | 04:43.6 [58] | 58 | 04:40.5 [57] | 57 | 04:55.9 [57] | 57 | ||
58 | diplom | 6103 | KUBÁT Kryštof | 2009 | Cyklokroužek Lipnice | 44. / Žáci 10-11 let | 0:21:02.7 | 0:08:14.2 | 04:32.1 [56] | 56 | 04:42.6 [57] | 56 | 05:53.4 [59] | 58 | 05:54.5 [59] | 58 | ||
59 | diplom | 6908 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 15. / Žákyně 10-11 let | 0:22:10.8 | 0:09:22.3 | 04:59.5 [59] | 59 | 05:32.7 [59] | 59 | 05:52.1 [58] | 59 | 05:46.4 [58] | 59 | ||
--- | 6006 | FOŘTOVÁ Veronika | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6018 | MAŠATA David | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6019 | FOŘT Tomáš | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6020 | BERKA Tadeáš | 2009 | Bitters Superior cyklolive | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6158 | KULIHA Michal | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6186 | JANOVSKÁ Barbora | 2008 | MORAVEC TEAM | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6256 | SVOBODOVA Aneta | 2008 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6956 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | Cykloteam KOLARNA | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |