Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

MTB
DÁTUM :25.5.2019 MIESTO :Hustopeče
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 6868 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 1. /  Žáci 8-9 let 0:08:38.0 0:00:00.0 02:43.2 [1] 1 02:56.7 [1] 1 02:58.0 [1] 1
2 6810 detail pretekára RADA Vojtěch CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 2. /  Žáci 8-9 let 0:08:50.7 0:00:12.7 02:45.9 [2] 2 03:00.5 [2] 2 03:04.2 [2] 2
3 6800 detail pretekára SZOLLOS Štefan CZE 2010 Adastra Sokol Veltěž 3. /  Žáci 8-9 let 0:09:04.2 0:00:26.2 02:47.7 [3] 3 03:07.2 [3] 3 03:09.2 [3] 3
4 6892 detail pretekára SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 1. /  Žákyně 8-9 let 0:09:21.7 0:00:43.7 02:59.7 [6] 6 03:10.5 [5] 4 03:11.5 [4] 4
5 6878 detail pretekára VÍTKOVÁ Nela CZE 2011 Bike klub Město Touškov 2. /  Žákyně 8-9 let 0:09:23.4 0:00:45.4 03:01.9 [8] 8 03:10.0 [4] 6 03:11.5 [4] 5
6 6843 detail pretekára HALÁS Antonín CZE 2011 Cykloteam KOLARNA Olomouc 4. /  Žáci 8-9 let 0:09:31.5 0:00:53.5 03:00.7 [7] 7 03:18.7 [9] 9 03:12.0 [6] 6
7 6863 detail pretekára DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 BB racing čerčany 3. /  Žákyně 8-9 let 0:09:31.7 0:00:53.7 02:57.9 [4] 4 03:13.4 [7] 5 03:20.2 [10] 7
8 6880 detail pretekára ECLER Filip CZE 2010 MORAVEC TEAM 5. /  Žáci 8-9 let 0:09:32.0 0:00:54.0 02:58.2 [5] 5 03:20.7 [10] 8 03:12.9 [7] 8
9 6804 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 0:09:33.9 0:00:55.9 03:03.7 [10] 10 03:12.5 [6] 7 03:17.7 [9] 9
10 6915 detail pretekára KOMINAK Michael AUT 2010 ENDEKA BASSTA team 6. /  Žáci 8-9 let 0:09:39.2 0:01:01.2 03:07.1 [12] 12 03:14.8 [8] 10 03:17.2 [8] 10
11 6984 detail pretekára LUX Ondřej CZE 2010 --- 7. /  Žáci 8-9 let 0:09:54.2 0:01:16.2 03:04.7 [11] 11 03:25.2 [13] 12 03:24.2 [14] 11
12 6819 detail pretekára KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 5. /  Žákyně 8-9 let 0:09:54.4 0:01:16.4 03:02.7 [9] 9 03:22.0 [11] 11 03:29.7 [16] 12
13 6967 detail pretekára MAREK Matěj CZE 2010 TJ Favorit Brno 8. /  Žáci 8-9 let 0:10:01.5 0:01:23.5 03:16.0 [15] 15 03:23.2 [12] 13 03:22.2 [12] 13
14 6903 detail pretekára ADÁMEK Robin CZE 2011 Bike team Alby Znojmo 9. /  Žáci 8-9 let 0:10:07.5 0:01:29.5 03:20.0 [17] 17 03:27.0 [14] 15 03:20.5 [11] 14
15 6828 detail pretekára ZMEŠKAL Adam CZE 2010 pocta 10. /  Žáci 8-9 let 0:10:10.5 0:01:32.5 03:15.5 [14] 14 03:29.4 [16] 14 03:25.5 [15] 15
16 6895 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 6. /  Žákyně 8-9 let 0:10:22.7 0:01:44.7 03:14.9 [13] 13 03:35.0 [19] 16 03:32.7 [18] 16
17 6814 detail pretekára DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 --- 7. /  Žákyně 8-9 let 0:10:25.2 0:01:47.2 03:19.4 [16] 16 03:43.2 [21] 17 03:22.5 [13] 17
18 6978 detail pretekára PŘENOSIL Adam CZE 2011 Bicykl junior team Ústí nad Labem 11. /  Žáci 8-9 let 0:10:40.7 0:02:02.7 03:40.7 [27] 27 03:28.3 [15] 20 03:31.7 [17] 18
19 6889 detail pretekára POSPÍŠIL Michal CZE 2010 --- 12. /  Žáci 8-9 let 0:10:44.7 0:02:06.7 03:23.0 [18] 18 03:43.7 [22] 18 03:38.0 [19] 19
20 6876 detail pretekára ŽÁČEK Tobias CZE 2011 --- 13. /  Žáci 8-9 let 0:10:47.2 0:02:09.2 03:39.5 [25] 25 03:29.5 [17] 19 03:38.1 [20] 20
21 6939 detail pretekára KOCOUREK Šimon CZE 2010 --- 14. /  Žáci 8-9 let 0:10:57.5 0:02:19.5 03:37.4 [22] 22 03:33.8 [18] 21 03:46.2 [21] 21
22 6848 detail pretekára KAMENÍK Adam CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 15. /  Žáci 8-9 let 0:11:18.0 0:02:40.0 03:39.2 [24] 24 03:45.2 [23] 23 03:53.5 [24] 22
23 6993 detail pretekára ŽÁK Richard CZE 2010 Olympus team 16. /  Žáci 8-9 let 0:11:24.2 0:02:46.2 03:37.3 [21] 21 03:46.8 [24] 22 04:00.0 [28] 23
24 6981 detail pretekára MAJKRÁKOVÁ Laura CZE 2010 --- 8. /  Žákyně 8-9 let 0:11:25.9 0:02:47.9 03:43.4 [30] 30 03:42.7 [20] 24 03:59.7 [27] 24
25 6906 detail pretekára MACHÁČEK Šimon CZE 2010 --- 17. /  Žáci 8-9 let 0:11:28.5 0:02:50.5 03:35.5 [20] 20 03:55.0 [25] 26 03:58.0 [26] 25
26 6873 detail pretekára PEŠÁK Tadeáš CZE 2011 TJ Favorit Brno 18. /  Žáci 8-9 let 0:11:41.5 0:03:03.5 03:42.2 [28] 28 03:56.0 [26] 27 04:03.2 [29] 26
27 6836 detail pretekára BENEŠOVÁ Barbora CZE 2010 --- 9. /  Žákyně 8-9 let 0:11:42.9 0:03:04.9 03:31.7 [19] 19 03:58.4 [27] 25 04:12.8 [31] 27
28 6989 detail pretekára NERUDA Matěj CZE 2011 BSK Cyklo-Market juniors 19. /  Žáci 8-9 let 0:11:47.2 0:03:09.2 03:38.0 [23] 23 04:16.4 [36] 29 03:52.8 [23] 28
29 6928 detail pretekára HÁJEK Adam CZE 2011 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:11:49.7 0:03:11.7 03:39.5 [25] 25 04:19.9 [37] 33 03:50.2 [22] 29
30 6855 detail pretekára VALA Alex CZE 2011 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:11:51.7 0:03:13.7 03:55.7 [33] 33 04:02.5 [28] 31 03:53.5 [24] 30
31 6020 detail pretekára BEDNÁR Tobiás SVK 2011 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:12:00.0 0:03:22.0 03:53.0 [32] 32 04:03.7 [29] 30 04:03.2 [30] 31
32 6847 detail pretekára PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- 10. /  Žákyně 8-9 let 0:12:08.1 0:03:30.1 03:43.3 [29] 29 04:07.6 [31] 28 04:17.2 [33] 32
33 6913 detail pretekára PÁČ Ondřej CZE 2010 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:12:18.0 0:03:40.0 03:57.0 [34] 34 04:05.7 [30] 34 04:15.2 [32] 33
34 6837 detail pretekára LANDSMANOVÁ Ellen CZE 2011 CK Bítovská 11. /  Žákyně 8-9 let 0:12:33.9 0:03:55.9 03:48.4 [31] 31 04:10.2 [32] 32 04:35.2 [38] 34
35 6918 detail pretekára JAŠEK Vít CZE 2011 A-team Novo Bruntál 24. /  Žáci 8-9 let 0:12:35.7 0:03:57.7 04:01.5 [36] 36 04:13.2 [34] 35 04:21.0 [35] 35
36 6905 detail pretekára NESTROJIL Adam CZE 2011 Aspire SCM 25. /  Žáci 8-9 let 0:12:43.2 0:04:05.2 04:09.7 [39] 39 04:15.7 [35] 37 04:17.7 [34] 36
37 6897 detail pretekára MAREK Václav CZE 2010 KC Kutná Hora 26. /  Žáci 8-9 let 0:12:43.5 0:04:05.5 04:07.6 [38] 38 04:11.6 [33] 36 04:24.2 [36] 37
38 6921 detail pretekára KOSÍKOVÁ Nela CZE 2010 --- 12. /  Žákyně 8-9 let 0:13:18.7 0:04:40.7 04:15.7 [41] 41 04:28.0 [39] 40 04:35.0 [37] 38
39 6838 detail pretekára KAVALÍROVÁ Ela CZE 2011 IVAR CS – AUTHOR TEAM 13. /  Žákyně 8-9 let 0:13:26.9 0:04:48.9 04:10.2 [40] 40 04:31.5 [40] 39 04:45.2 [39] 39
40 6017 detail pretekára VEČEŘA Martin CZE 2011 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:08:40.7 - 1 Lap(s) 03:59.5 [35] 35 04:41.2 [41] 38 --- ---
41 6881 detail pretekára MICHALÍK Ondra CZE 2011 --- 28. /  Žáci 8-9 let 0:08:50.7 - 1 Lap(s) 04:04.2 [37] 37 04:46.5 [42] 41 --- ---
42 6007 detail pretekára KOZLÍK Martin CZE 2010 --- 29. /  Žáci 8-9 let 0:09:03.5 - 1 Lap(s) 04:43.0 [44] 44 04:20.5 [38] 42 --- ---
43 6957 detail pretekára SVOBODA Marek CZE 2011 --- 30. /  Žáci 8-9 let 0:09:26.2 - 1 Lap(s) 04:31.5 [43] 43 04:54.7 [43] 43 --- ---
44 6945 detail pretekára LÁTALOVÁ Zoe CZE 2011 --- 14. /  Žákyně 8-9 let 0:09:31.1 - 1 Lap(s) 04:22.2 [42] 42 05:08.9 [45] 44 --- ---
45 6996 detail pretekára UHLÍŘ Petr CZE 2010 --- 31. /  Žáci 8-9 let 0:10:38.0 - 1 Lap(s) 05:38.3 [47] 47 04:59.6 [44] 45 --- ---
46 6972 detail pretekára RAJSÍK Václav CZE 2010 FK Chotusice 1932 s.z. 32. /  Žáci 8-9 let 0:10:58.5 - 1 Lap(s) 05:12.7 [45] 45 05:45.7 [47] 46 --- ---
47 6013 detail pretekára OLŠÁKOVÁ Justýna CZE 2011 CUBE Šlapanice 15. /  Žákyně 8-9 let 0:11:01.8 - 1 Lap(s) 05:20.4 [46] 46 05:41.3 [46] 47 --- ---
--- 6054 detail pretekára SOCHOROVÁ Viktorie CZE 2011 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6815 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6830 detail pretekára HAVLOVÁ Eliška CZE 2010 ADASTRA BIKE TEAM . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6872 detail pretekára FOJTÍK Filip CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6908 detail pretekára LELOVICS Radek CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6931 detail pretekára POZORSKÁ Ivona CZE 2010 Drahanský sport team . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6959 detail pretekára OSTŘÍŽEK Václav CZE 2011 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---