Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
DÁTUM : | 25.5.2019 | MIESTO : | Hustopeče |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7046 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 1. / Žáci 14-16 let | 0:50:25.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7035 | KOMÁREK Tomáš | 2004 | ACT leraK Blansko | 2. / Žáci 14-16 let | 0:50:32.2 | 0:00:06.7 | ||
3 | diplom | 7077 | HUDEČEK Jan | 2004 | Tufo cyklozákladna OTROKOVICE | 3. / Žáci 14-16 let | 0:51:34.2 | 0:01:08.7 | ||
4 | diplom | 7006 | SMEJKAL Adam | 2006 | --- | 1. / Žáci 12-13 let | 0:51:36.7 | 0:01:11.2 | ||
5 | diplom | 7027 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 2. / Žáci 12-13 let | 0:52:44.5 | 0:02:18.9 | ||
6 | diplom | 7020 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Cycling Team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:54:27.4 | 0:04:01.9 | ||
7 | diplom | 7007 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 3. / Žáci 12-13 let | 0:54:27.4 | 0:04:01.9 | ||
8 | diplom | 7034 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | Cykloteam KOLARNA | 2. / Žáci 10-11 let | 0:54:27.4 | 0:04:01.9 | ||
9 | diplom | 7074 | HALUZÍK Martin | 2007 | Cykloteam KOLARNA | 4. / Žáci 12-13 let | 0:56:11.7 | 0:05:46.2 | ||
10 | diplom | 7023 | BLAŽEK Aleš | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 5. / Žáci 12-13 let | 0:56:17.2 | 0:05:51.7 | ||
11 | diplom | 7060 | PŘENOSIL Marek | 2007 | --- | 6. / Žáci 12-13 let | 0:56:34.7 | 0:06:09.2 | ||
12 | diplom | 7063 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:57:35.2 | 0:07:09.7 | ||
13 | diplom | 7072 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 7. / Žáci 12-13 let | 0:58:26.2 | 0:08:00.7 | ||
14 | diplom | 7042 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 3. / Žáci 10-11 let | 0:58:33.7 | 0:08:08.2 | ||
15 | diplom | 7044 | KWAŠNÝ Šimon | 2003 | Kilpi kids racing team | 4. / Žáci 14-16 let | 0:58:47.5 | 0:08:21.9 | ||
16 | diplom | 7048 | VALÍČEK Jan | 2003 | --- | 5. / Žáci 14-16 let | 0:59:25.9 | 0:09:00.3 | ||
17 | diplom | 7098 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 4. / Žáci 10-11 let | 0:59:29.8 | 0:09:04.2 | ||
18 | diplom | 7017 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | 1. / Žáci 8-9 let | 0:59:29.9 | 0:09:04.3 | ||
19 | diplom | 7075 | PŇOVSKÝ Martin | 1980 | --- | 1. / JTM Doprovod | 0:59:30.9 | 0:09:05.3 | ||
20 | diplom | 7045 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Žákyně 10-11 let | 1:00:01.5 | 0:09:36.0 | ||
21 | diplom | 7049 | MATĚJEK Šimon | 2007 | TJ Favorit Brno | 8. / Žáci 12-13 let | 1:00:06.5 | 0:09:41.0 | ||
22 | diplom | 7018 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 6. / Žáci 14-16 let | 1:01:14.2 | 0:10:48.7 | ||
23 | diplom | 7041 | JURKULÁK Jakub | 2003 | FLOR - BIKE z.s. | 7. / Žáci 14-16 let | 1:01:43.5 | 0:11:18.0 | ||
24 | diplom | 7028 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 5. / Žáci 10-11 let | 1:02:04.0 | 0:11:38.5 | ||
25 | diplom | 7009 | VOBORNÍK FILIP | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 6. / Žáci 10-11 let | 1:02:11.7 | 0:11:46.2 | ||
26 | diplom | 7076 | HUDEČKOVÁ Anna | 2007 | Tufo cyklozákladna OTROKOVICE | 2. / Žákyně 12-13 let | 1:02:18.0 | 0:11:52.5 | ||
27 | diplom | 7067 | ŠIMEK Marek Emanuel | 2005 | Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn | 8. / Žáci 14-16 let | 1:03:12.0 | 0:12:46.5 | ||
28 | diplom | 7085 | KAMENÍK Jan | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 7. / Žáci 10-11 let | 1:03:49.7 | 0:13:24.2 | ||
29 | diplom | 7011 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 8. / Žáci 10-11 let | 1:03:49.8 | 0:13:24.2 | ||
30 | diplom | 6969 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 9. / Žáci 10-11 let | 1:05:11.5 | 0:14:46.0 | ||
31 | diplom | 7040 | JURKULÁK Marek | 2005 | FLOR - BIKE z.s. | 9. / Žáci 14-16 let | 1:06:38.7 | 0:16:13.2 | ||
32 | diplom | 7022 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:06:53.5 | 0:16:28.0 | ||
33 | diplom | 7052 | JIROUT Filip | 2009 | Kilpi kids racing team | 10. / Žáci 10-11 let | 1:07:01.7 | 0:16:36.2 | ||
34 | diplom | 7003 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:07:08.0 | 0:16:42.5 | ||
35 | diplom | 7070 | JANOVSKÁ Barbora | 2008 | MORAVEC TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:08:47.0 | 0:18:21.5 | ||
36 | diplom | 7056 | HEGAR Matyáš | 2008 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 1:08:52.8 | 0:18:27.2 | ||
37 | diplom | 7050 | NOVOTNÁ Justyna | 2009 | MORAVEC TEAM | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:09:06.3 | 0:18:40.7 | ||
38 | diplom | 7064 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 12. / Žáci 10-11 let | 1:09:18.2 | 0:18:52.7 | ||
39 | diplom | 7001 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 3. / Žákyně 12-13 let | 1:10:54.3 | 0:20:28.7 | ||
40 | diplom | 7005 | RADA Vojtěch | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 2. / Žáci 8-9 let | 1:10:56.0 | 0:20:30.5 | ||
41 | diplom | 7002 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:11:52.0 | 0:21:26.5 | ||
42 | diplom | 7099 | SZOLLOS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 3. / Žáci 8-9 let | 1:14:10.7 | 0:23:45.2 | ||
43 | diplom | 7068 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | HOUNYK MTB TEAM | 13. / Žáci 10-11 let | 1:15:14.0 | 0:24:48.5 | ||
44 | diplom | 7008 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:15:22.8 | 0:24:57.2 | ||
45 | diplom | 7004 | PETSCHOVÁ Kristýna | 2006 | vebrovyboudy.com | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:15:40.3 | 0:25:14.7 | ||
46 | diplom | 7029 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | Hupnakolo - Kids Academy | 14. / Žáci 10-11 let | 1:15:54.8 | 0:25:29.2 | ||
47 | diplom | 7073 | ČERNÍN Emanuel | 1974 | Hupnakolo - Kids Academy | 2. / JTM Doprovod | 1:15:56.3 | 0:25:30.7 | ||
48 | diplom | 7089 | HALÁS Marián | 1973 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 3. / JTM Doprovod | 1:16:05.8 | 0:25:40.2 | ||
49 | diplom | 7013 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 4. / Žáci 8-9 let | 1:16:06.0 | 0:25:40.5 | ||
50 | diplom | 7054 | KUNCOVÁ Barbora | 2006 | TJ Favorit Brno | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:17:45.5 | 0:27:20.0 | ||
51 | diplom | 7038 | BARABÁŠ Jirka | 2007 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 1:18:37.0 | 0:28:11.5 | ||
52 | diplom | 7071 | MAREK Matěj | 2010 | TJ Favorit Brno | 5. / Žáci 8-9 let | 1:18:40.8 | 0:28:15.2 | ||
53 | diplom | 7088 | ŠENKOVÁ Sára | 2003 | Orange Power MTB | 1. / Žákyně 14-16 let | 1:19:25.3 | 0:28:59.7 | ||
54 | diplom | 7080 | PŘENOSIL Adam | 2011 | Bicykl junior team Ústí nad Labem | 6. / Žáci 8-9 let | 1:21:35.3 | 0:31:09.7 | ||
55 | diplom | 7081 | PŘENOSIL Marek | 1974 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 4. / JTM Doprovod | 1:21:35.5 | 0:31:10.0 | ||
56 | diplom | 7024 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:23:29.0 | 0:33:03.5 | ||
57 | diplom | 7065 | SEMIŠ Mára | 2011 | MITAS Mercedes Benz Praha Trek | 7. / Žáci 8-9 let | 1:23:50.5 | 0:33:25.0 | ||
58 | diplom | 7082 | MAJKRÁKOVÁ Laura | 2010 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:24:02.0 | 0:33:36.5 | ||
59 | diplom | 7084 | MAJKRÁK Petr | 1981 | --- | 5. / JTM Doprovod | 1:24:02.8 | 0:33:37.3 | ||
60 | diplom | 7036 | SLAVÍK Vítek | 2006 | --- | 10. / Žáci 12-13 let | 1:25:19.5 | 0:34:54.0 | ||
61 | diplom | 7069 | LORENC Adam | 2009 | HOUNYK MTB TEAM | 15. / Žáci 10-11 let | 1:25:25.1 | 0:34:59.6 | ||
62 | diplom | 7051 | VERČIMÁK MATYÁŠ | 2006 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 1:26:30.3 | 0:36:04.7 | ||
63 | diplom | 7059 | BLATNÝ Martin | 2006 | --- | 12. / Žáci 12-13 let | 1:27:39.8 | 0:37:14.2 | ||
64 | diplom | 7026 | MAREK Jiří | 2007 | KC Kutná Hora | 13. / Žáci 12-13 let | 1:27:42.0 | 0:37:16.5 | ||
65 | diplom | 7097 | BURIAN Přemysl | 1979 | --- | 6. / JTM Doprovod | 1:28:38.0 | 0:38:12.5 | ||
66 | diplom | 7092 | BURIAN Přemysl | 2009 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 1:28:41.8 | 0:38:16.2 | ||
67 | diplom | 7047 | POZORSKÁ Ivona | 2010 | Drahanský sport team | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:29:01.8 | 0:38:36.2 | ||
68 | diplom | 7095 | KANÝZ Dan | 1964 | --- | 7. / JTM Doprovod | 1:29:02.0 | 0:38:36.5 | ||
69 | diplom | 7012 | TABULKA Štěpán | 2007 | --- | 14. / Žáci 12-13 let | 1:29:29.2 | 0:39:03.6 | ||
70 | diplom | 7015 | TABULKOVÁ Barbora | 2009 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:30:14.5 | 0:39:49.0 | ||
71 | diplom | 7087 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:31:12.0 | 0:40:46.5 | ||
72 | diplom | 7094 | POZORSKÝ Martin | 2012 | Drahanský sport team | 8. / Žáci 8-9 let | 1:33:04.8 | 0:42:39.3 | ||
73 | diplom | 7010 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 17. / Žáci 10-11 let | 1:33:50.5 | 0:43:25.0 | ||
74 | diplom | 7093 | ŠEVČÍK Matěj | 2006 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 1:34:28.8 | 0:44:03.3 | ||
75 | diplom | 7091 | NEUBAUER Martin | 2007 | --- | 16. / Žáci 12-13 let | 1:34:41.8 | 0:44:16.3 | ||
76 | diplom | 7058 | DVOŘÁČEK Lukáš | 2006 | --- | 17. / Žáci 12-13 let | 1:35:20.0 | 0:44:54.5 | ||
77 | diplom | 7053 | KOŽUŠNÍKOVÁ Julie | 2008 | Kilpi kids racing team | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:35:25.0 | 0:44:59.5 | ||
78 | diplom | 7096 | POZORSKÝ Martin | 1986 | Drahanský sport team | 8. / JTM Doprovod | 1:37:35.8 | 0:47:10.3 | ||
79 | diplom | 7021 | PEŠÁK Tadeáš | 2011 | TJ Favorit Brno | 9. / Žáci 8-9 let | 1:40:00.5 | 0:49:35.0 | ||
80 | diplom | 7016 | MINAŘÍK Adam | 2008 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 1:40:00.8 | 0:49:35.3 | ||
81 | diplom | 7055 | KOCOUREK Šimon | 2010 | --- | 10. / Žáci 8-9 let | 1:41:43.8 | 0:51:18.3 | ||
82 | diplom | 7031 | NESTROJIL Samuel | 2009 | Aspire SCM | 19. / Žáci 10-11 let | 1:46:32.1 | 0:56:06.5 | ||
83 | diplom | 7032 | NESTROJIL Adam | 2011 | Aspire SCM | 11. / Žáci 8-9 let | 1:49:20.8 | 0:58:55.3 | ||
84 | diplom | 7090 | VLČEK Lukáš | 2009 | --- | 20. / Žáci 10-11 let | 1:50:39.8 | 1:00:14.3 | ||
85 | diplom | 7025 | MAREK Václav | 2010 | KC Kutná Hora | 12. / Žáci 8-9 let | 1:52:51.8 | 1:02:26.3 | ||
86 | diplom | 7066 | FRÖHLICHOVÁ Natálie | 2008 | BikeLoveTeam Frohlich | 8. / Žákyně 10-11 let | 2:01:29.5 | 1:11:04.0 | ||
87 | diplom | 7078 | GÖTZOVÁ Petra | 1977 | --- | 1. / JTM Doprovod | 2:06:58.6 | 1:16:33.0 | ||
88 | diplom | 7079 | GÖTZE Daniel | 2008 | --- | 21. / Žáci 10-11 let | 2:07:04.1 | 1:16:38.5 | ||
89 | diplom | 7062 | SVOBODA Marek | 2011 | --- | 13. / Žáci 8-9 let | 2:16:13.1 | 1:25:47.6 | ||
90 | diplom | 7083 | SVOBODA Karel | 1977 | --- | 9. / JTM Doprovod | 2:16:13.9 | 1:25:48.3 | ||
91 | diplom | 7061 | SVOBODA Viktor | 2009 | --- | 22. / Žáci 10-11 let | 2:16:14.1 | 1:25:48.6 | ||
--- | 7030 | HUBÁČEK Jaroslav | 2008 | Favorit Brno | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 7086 | POLÁČEK Dominik | 2008 | ACT leraK Blansko | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 7014 | PETRŽELKOVÁ Laura | 2010 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7019 | RICHTER Lukáš | 2011 | Tufo cyklozákladna OTROKOVICE | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7033 | MACHÁČEK Šimon | 2010 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7037 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | OVLADEJKOLO - Trek Bikes | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7039 | NĚMCOVÁ Lucka | 2006 | --- | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7043 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7057 | ŠPERL Václav | 2009 | Bikeclinic Junior Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- |