Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

WSA Dryland Championship - WSA Dryland Championship - 2. etapa

Přespolní běh
DÁTUM :18.11.2018 MIESTO :Šamorín

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Kategórie Čas Strata Čistý čas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Kategórie Čas Strata Čistý čas
1 43 detail pretekára REICHERT Axel GER 1. /  Bikejöring veteran men 0:09:41.2 0:00:00.0 0:09:41.2
2 8 detail pretekára LANGLOIS Damien FRA 1. /  Rig 6 dogs 0:09:43.1 0:00:01.8 0:09:43.1
3 1 detail pretekára MARTÍNEZ Lazaro ESP 1. /  Rig 8 dogs 0:09:46.9 0:00:05.7 0:09:46.9
4 13 detail pretekára KISS Attila ROM 2. /  Rig 6 dogs 0:09:48.5 0:00:07.3 0:09:48.5
5 10 detail pretekára PATEMAN Paul GBR 3. /  Rig 6 dogs 0:09:48.8 0:00:07.5 0:09:48.8
6 36 detail pretekára ROGALSKI-JANC Marek POL 1. /  Bikejöring senior men 0:09:53.6 0:00:12.3 0:09:53.6
7 46 detail pretekára REISTETTER Roman SVK 2. /  Bikejöring senior men 0:09:54.2 0:00:12.9 0:09:54.2
8 15 detail pretekára HOFFER Philippe FRA 1. /  Rig 4 dogs 0:09:55.1 0:00:13.8 0:09:55.1
9 49 detail pretekára KANGILASKI Taivo EST 2. /  Bikejöring veteran men 0:09:59.5 0:00:18.3 0:09:59.5
10 7 detail pretekára LEVODEANSCHII Evghenii RUS 4. /  Rig 6 dogs 0:10:01.4 0:00:20.1 0:10:01.4
11 37 detail pretekára KOHUT Marian SVK 3. /  Bikejöring senior men 0:10:03.9 0:00:22.7 0:10:03.9
12 22 detail pretekára BERENDE Bogdan ROM 2. /  Rig 4 dogs 0:10:06.3 0:00:25.1 0:10:06.3
13 2 detail pretekára STOLZ Jürgen GER 2. /  Rig 8 dogs 0:10:09.8 0:00:28.5 0:10:09.8
14 17 detail pretekára KUMMER Andre SUI 3. /  Rig 4 dogs 0:10:09.9 0:00:28.7 0:10:09.9
15 119 detail pretekára PAULSEN Jessica GER 1. /  Scooter 2-1 0:10:16.5 0:00:35.2 0:10:16.5
16 11 detail pretekára KUNERT Zbyszek POL 5. /  Rig 6 dogs 0:10:17.4 0:00:36.1 0:10:17.4
17 19 detail pretekára PULLIN Vickie SCO 4. /  Rig 4 dogs 0:10:17.5 0:00:36.2 0:10:17.5
18 9 detail pretekára WIATOWSKI Andreas GER 6. /  Rig 6 dogs 0:10:22.3 0:00:41.0 0:10:22.3
19 16 detail pretekára PIERON Aleksandra POL 5. /  Rig 4 dogs 0:10:25.2 0:00:43.9 0:10:25.2
20 133 detail pretekára ROGALSKI-JANC Marek POL 2. /  Scooter 2-1 0:10:26.3 0:00:45.0 0:10:26.3
21 131 detail pretekára SOBECKI Bartlomiej POL 3. /  Scooter 2-1 0:10:26.6 0:00:45.4 0:10:26.6
22 31 detail pretekára RAKOCY Krystian POL 6. /  Rig 4 dogs 0:10:28.2 0:00:46.9 0:10:28.2
23 3 detail pretekára PETUTSCHNIG Arnold AUT 3. /  Rig 8 dogs 0:10:30.1 0:00:48.9 0:10:30.1
24 114 detail pretekára TEISERSKIS Algirdas LTH 4. /  Scooter 2-1 0:10:33.1 0:00:51.8 0:10:33.1
25 32 detail pretekára ZIAJA Katarzyna POL 7. /  Rig 4 dogs 0:10:33.6 0:00:52.4 0:10:33.6
26 5 detail pretekára LITVAJ Maros SVK 4. /  Rig 8 dogs 0:10:37.7 0:00:56.4 0:10:37.7
27 44 detail pretekára CELPANOVAS Olegas LTH 3. /  Bikejöring veteran men 0:10:40.8 0:00:59.5 0:10:40.8
28 52 detail pretekára HANSON Stuart GBR 4. /  Bikejöring veteran men 0:10:45.1 0:01:03.8 0:10:45.1
29 116 detail pretekára MAQUA Roderick BEL 5. /  Scooter 2-1 0:10:48.4 0:01:07.2 0:10:48.4
30 123 detail pretekára LAZAREVA Irina RUS 6. /  Scooter 2-1 0:10:48.5 0:01:07.2 0:10:48.5
31 47 detail pretekára MILAKOVIC Dejan SLO 5. /  Bikejöring veteran men 0:10:54.5 0:01:13.3 0:10:54.5
32 23 detail pretekára GLAZUNOVA Anna RUS 8. /  Rig 4 dogs 0:10:56.5 0:01:15.2 0:10:56.5
33 38 detail pretekára MURAVEV Aleksei RUS 4. /  Bikejöring senior men 0:11:01.5 0:01:20.3 0:11:01.5
34 45 detail pretekára MAURER Thierry SUI 6. /  Bikejöring veteran men 0:11:09.7 0:01:28.4 0:11:09.7
35 124 detail pretekára KÖFFER Kitti HUN 7. /  Scooter 2-1 0:11:19.4 0:01:38.1 0:11:19.4
36 20 detail pretekára HAJEK Viktor SVK 9. /  Rig 4 dogs 0:11:19.7 0:01:38.4 0:11:19.7
37 21 detail pretekára KÖFFER Lajos HUN 10. /  Rig 4 dogs 0:11:25.4 0:01:44.2 0:11:25.4
38 41 detail pretekára VALERO RUIZ Moises ESP 5. /  Bikejöring senior men 0:11:25.8 0:01:44.5 0:11:25.8
39 12 detail pretekára RECHNER Markus GER 7. /  Rig 6 dogs 0:11:26.4 0:01:45.1 0:11:26.4
40 30 detail pretekára GRENZNER Branislav SVK 11. /  Rig 4 dogs 0:11:28.3 0:01:47.1 0:11:28.3
41 132 detail pretekára PROBST Elisabeth AUT 8. /  Scooter 2-1 0:11:31.3 0:01:50.0 0:11:31.3
42 6 detail pretekára RESZKA Damian POL 5. /  Rig 8 dogs 0:11:33.1 0:01:51.8 0:11:33.1
43 118 detail pretekára PRIBULA Igor SVK 9. /  Scooter 2-1 0:11:34.1 0:01:52.8 0:11:34.1
44 50 detail pretekára FINZEL Stefan GER 7. /  Bikejöring veteran men 0:11:39.8 0:01:58.5 0:11:39.8
45 130 detail pretekára STEFAN Igor SVK 10. /  Scooter 2-1 0:11:53.1 0:02:11.9 0:11:53.1
46 28 detail pretekára DIACHKOV Dmitrii RUS 12. /  Rig 4 dogs 0:11:59.1 0:02:17.9 0:11:59.1
47 115 detail pretekára RUTKOWSKI Andrzej POL 11. /  Scooter 2-1 0:12:02.3 0:02:21.1 0:12:02.3
48 102 detail pretekára REICHERT Axel GER 1. /  Scooter 1 dog men 0:12:07.0 0:02:25.8 0:12:07.0
49 103 detail pretekára ROGALSKI-JANC Marek POL 2. /  Scooter 1 dog men 0:12:09.3 0:02:28.0 0:12:09.3
50 29 detail pretekára SEIFFERT Ralf GER 13. /  Rig 4 dogs 0:12:09.9 0:02:28.6 0:12:09.9
51 105 detail pretekára POLDMAA Richard EST 3. /  Scooter 1 dog men 0:12:13.1 0:02:31.8 0:12:13.1
52 40 detail pretekára DAN Moca ROM 6. /  Bikejöring senior men 0:12:17.9 0:02:36.6 0:12:17.9
53 104 detail pretekára LUCANSKY Patrik SVK 4. /  Scooter 1 dog men 0:12:18.4 0:02:37.1 0:12:18.4
54 107 detail pretekára FINZEL Stefan GER 5. /  Scooter 1 dog men 0:12:35.4 0:02:54.2 0:12:35.4
55 121 detail pretekára MAURER Thierry SUI 12. /  Scooter 2-1 0:12:39.4 0:02:58.1 0:12:39.4
56 48 detail pretekára GIBSON Andrew GBR 8. /  Bikejöring veteran men 0:12:41.7 0:03:00.5 0:12:41.7
57 138 detail pretekára WASKOWSKI Miroslaw POL 1. /  Scooter 2 dogs-2 0:12:50.5 0:03:09.3 0:12:50.5
58 120 detail pretekára MUSIL Tanja AUT 13. /  Scooter 2-1 0:12:50.7 0:03:09.4 0:12:50.7
59 27 detail pretekára CZORNYJ Daniel POL 14. /  Rig 4 dogs 0:12:50.8 0:03:09.5 0:12:50.8
60 66 detail pretekára SHEREMET Dmitry UKR 1. /  Bikejöring senior men Dog2 0:13:00.6 0:03:19.3 0:13:00.6
61 25 detail pretekára STOLZ Jürgen GER 15. /  Rig 4 dogs 0:13:01.4 0:03:20.1 0:13:01.4
62 26 detail pretekára PETIT Gabrielle BEL 16. /  Rig 4 dogs 0:13:10.8 0:03:29.5 0:13:10.8
63 42 detail pretekára RUTKOWSKI Andrzej POL 7. /  Bikejöring senior men 0:13:12.2 0:03:30.9 0:13:12.2
64 134 detail pretekára STAWOWCZYK Waldemar POL 2. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:21.3 0:03:40.0 0:13:21.3
65 109 detail pretekára BÄUMEL Klaus AUT 3. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:24.8 0:03:43.6 0:13:24.8
66 106 detail pretekára ROHDE Jörg GER 6. /  Scooter 1 dog men 0:13:33.2 0:03:51.9 0:13:33.2
67 127 detail pretekára ACHIM Alexandru Ioan ROM 14. /  Scooter 2-1 0:13:41.2 0:03:59.9 0:13:41.2
68 143 detail pretekára NEKRASOV Vladimir RUS 4. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:46.2 0:04:04.9 0:13:46.2
69 135 detail pretekára HÄRKÖNEN Janne FIN 5. /  Scooter 2 dogs-2 0:13:50.7 0:04:09.4 0:13:50.7
70 69 detail pretekára HODGSON Matt GBR 2. /  Bikejöring senior men Dog2 0:13:54.9 0:04:13.6 0:13:54.9
71 111 detail pretekára VALERO RUIZ Moises ESP 1. /  Scooter1 dog 2 0:14:04.3 0:04:23.1 0:14:04.3
72 35 detail pretekára BENOIS Jonathan BEL 17. /  Rig 4 dogs 0:14:04.6 0:04:23.3 0:14:04.6
73 51 detail pretekára BRADLEY Martin GBR 9. /  Bikejöring veteran men 0:14:19.7 0:04:38.4 0:14:19.7
74 136 detail pretekára NARUSSON Aivar RUS 6. /  Scooter 2 dogs-2 0:15:21.7 0:05:40.4 0:15:21.7
75 4 detail pretekára KARASINSKI Jacek POL 6. /  Rig 8 dogs 0:15:33.7 0:05:52.5 0:15:33.7
76 126 detail pretekára CHANAS Peter SVK 15. /  Scooter 2-1 0:15:39.9 0:05:58.6 0:15:39.9
77 125 detail pretekára GIBSON Andrew GBR 16. /  Scooter 2-1 0:15:40.3 0:05:59.0 0:15:40.3
78 85 detail pretekára MATANIN Marcel SVK 1. /  Canicross men 0:15:49.1 0:06:07.9 0:15:49.1
79 82 detail pretekára IVANCO Michal SVK 2. /  Canicross men 0:16:05.2 0:06:24.0 0:16:05.2
80 65 detail pretekára HÄRKÖNEN Janne FIN 3. /  Bikejöring senior men Dog2 0:16:08.6 0:06:27.4 0:16:08.6
81 80 detail pretekára CHIEFA Daniele ITA 3. /  Canicross men 0:16:22.0 0:06:40.7 0:16:22.0
82 137 detail pretekára BIAGIOTTI Francesco ITA 7. /  Scooter 2 dogs-2 0:16:34.7 0:06:53.5 0:16:34.7
83 108 detail pretekára STAWOWCZYK Waldemar POL 2. /  Scooter1 dog 2 0:16:35.8 0:06:54.5 0:16:35.8
84 67 detail pretekára SWIATEK Tomasz POL 4. /  Bikejöring senior men Dog2 0:16:58.9 0:07:17.6 0:16:58.9
85 129 detail pretekára BINGIEßER Christian GER 17. /  Scooter 2-1 0:17:24.2 0:07:42.9 0:17:24.2
86 112 detail pretekára HODGSON Matt GBR 3. /  Scooter1 dog 2 0:17:25.2 0:07:43.9 0:17:25.2
87 141 detail pretekára NEEDHAM Yasmin GBR 8. /  Scooter 2 dogs-2 0:17:30.4 0:07:49.1 0:17:30.4
88 14 detail pretekára WASKOWSKI Miroslaw POL 18. /  Rig 4 dogs 0:17:34.9 0:07:53.6 0:17:34.9
89 33 detail pretekára MCINTYRE Patrick GBR 19. /  Rig 4 dogs 0:20:12.8 0:10:31.5 0:20:12.8
90 110 detail pretekára PULKKANEN Petra FIN 4. /  Scooter1 dog 2 0:20:26.7 0:10:45.4 0:20:26.7
91 113 detail pretekára TENTIS Daniel Marius ROM 5. /  Scooter1 dog 2 0:21:40.6 0:11:59.3 0:21:40.6
92 140 detail pretekára EVDOKIMOV Sergej LTH 9. /  Scooter 2 dogs-2 0:22:11.3 0:12:30.0 0:22:11.3
93 86 detail pretekára HERMANN Christian AUT 4. /  Canicross men 0:22:20.7 0:12:39.5 0:22:20.7
94 87 detail pretekára WIERCIGROCH Adam POL 5. /  Canicross men 0:22:24.1 0:12:42.9 0:22:24.1
95 83 detail pretekára FEDORCZUK Roman AUT 6. /  Canicross men 0:24:50.1 0:15:08.9 0:24:50.1
--- 18 detail pretekára GRANQVIST Malin SWE . /  Rig 4 dogs DNS --- ---
--- 24 detail pretekára BOIM Cezarijus LTH . /  Rig 4 dogs DNS --- ---
--- 34 detail pretekára WYDRA Grzegorz POL . /  Rig 4 dogs DNS --- ---
--- 39 detail pretekára REUTER Thomas AUT . /  Bikejöring senior men DNS --- ---
--- 53 detail pretekára MCINTYRE Patrick GBR . /  Bikejöring senior men DNS --- ---