Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Vianočný beh Lučenec

Běh
DÁTUM :26.12.2018 MIESTO :Lučenec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety Kategórie Čas Strata Čistý čas 5 km # 10 km # 15 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety Kategórie Čas Strata Čistý čas 5 km # 10 km # 15 km #
1 1014 detail pretekára BBTRENERTEAM Michal Mojžiš Roman Vajs 1. /  Štafeta 1:06:43 0:00:00 1:06:42 16:39 1 0:33:30 1 0:50:04 1
2 1010 detail pretekára ZENIT SALGÓTARJÁN/REGIOTEL Szurok Balázs Bartko András 2. /  Štafeta 1:11:49 0:05:06 1:11:46 17:43 2 0:35:55 2 0:53:40 2
3 1009 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Adrián Kiapeš Rudolf Čumpelík 3. /  Štafeta 1:14:35 0:07:52 1:14:32 18:21 3 0:37:03 3 0:55:59 3
4 1022 detail pretekára BEŽCI POLTÁR & BEŽCI LUČENEC Tomáš Cerovský Dušan Dániš 4. /  Štafeta 1:15:08 0:08:25 1:15:05 18:36 4 0:37:46 4 0:56:15 4
5 1036 detail pretekára ABC TEAM HNÚŠŤA Ján Vetrák Miloš Beňuš 5. /  Štafeta 1:18:01 0:11:18 1:17:58 19:29 5 0:40:12 5 0:58:55 5
6 1026 detail pretekára BRATISLAVA MARATHON TEAM Tomáš Willwéber Erik Baláž 6. /  Štafeta 1:20:51 0:14:08 1:20:32 21:02 6 0:42:03 6 1:01:34 6
7 1048 detail pretekára SOŠ IT Atilla Barus Atilla Barus ml 7. /  Štafeta 1:24:18 0:17:35 1:23:51 21:39 10 0:43:04 9 1:03:52 8
8 1041 detail pretekára BŠK BANSKÁ BYSTRICA Andrea Lanáková Matej Tabak 8. /  Štafeta 1:24:43 0:18:00 1:24:38 22:17 16 0:45:16 20 1:04:51 9
9 1045 detail pretekára ZVOLEN Jozef Lipták Miroslava Liptáková 9. /  Štafeta 1:26:25 0:19:42 1:26:21 21:14 9 0:43:36 10 1:05:02 10
10 1023 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN Marek Kunštár --- 10. /  Štafeta 1:26:29 0:19:46 1:26:03 21:05 7 0:42:04 7 1:03:33 7
11 1060 detail pretekára ACHILLES HANDLOVÁ Ľubomír Blaho Miroslav Bilčík 11. /  Štafeta 1:26:38 0:19:55 1:26:11 22:33 18 0:43:48 11 1:05:13 11
12 1008 detail pretekára VIDINSKE STRELY Zuzana Salka Martin Salka 12. /  Štafeta 1:27:14 0:20:31 1:26:52 22:50 21 0:44:45 17 1:05:44 14
13 1004 detail pretekára ŠK PRE RADOSŤ Ľubica Toporová René Malý 13. /  Štafeta 1:27:50 0:21:07 1:27:37 22:07 15 0:44:22 12 1:05:20 12
14 1051 detail pretekára STG PRIEVIDZA Marta Gatialova Jaroslav Goberschnitz 14. /  Štafeta 1:28:30 0:21:47 1:28:27 21:45 11 0:44:34 15 1:05:44 13
15 1047 detail pretekára #MAKAMESPOLOCNE Ivan Kredatus Michaela Krkošová 15. /  Štafeta 1:29:32 0:22:49 1:29:19 24:30 31 0:48:45 28 1:08:47 19
16 1054 detail pretekára PODPOLIANSKA DVOJKA Nikola Sibylová Zuzana Lukáčová Rapčanová 16. /  Štafeta 1:29:37 0:22:54 1:29:29 22:52 22 0:45:38 21 1:08:07 17
17 1057 detail pretekára NEW WAVE MUTLISPORT Radoslav Gerhát Vladimír Maďar 17. /  Štafeta 1:30:01 0:23:18 1:29:53 21:55 13 0:44:51 19 1:07:26 15
18 1063 detail pretekára SVETIELKO NÁDEJE Mário Komár Marián Klimo 18. /  Štafeta 1:30:31 0:23:48 1:30:22 21:51 12 0:44:33 14 1:07:38 16
19 1040 detail pretekára KRÁLIKOVCI Tomáš Králik Michal Králik 19. /  Štafeta 1:30:43 0:24:00 1:30:37 24:41 35 0:49:24 30 1:10:25 25
20 1032 detail pretekára BOJNICE Horn Ľubor Uhlár Miroslav 20. /  Štafeta 1:31:17 0:24:34 1:30:58 24:03 27 0:48:45 27 1:09:30 21
21 1065 detail pretekára CK RIMAVSKÁ SOBOTA Branislav Sibyla Imrich Gonda 21. /  Štafeta 1:32:35 0:25:52 1:32:03 23:10 23 0:46:23 23 1:09:21 20
22 1052 detail pretekára DETVA Miriam Moravíková Renáta Uhrinová 22. /  Štafeta 1:32:41 0:25:58 1:32:32 23:48 26 0:48:09 26 1:10:04 23
23 1034 detail pretekára ADIENT LUČENEC Maros Koristek Pavel Mazor 23. /  Štafeta 1:32:56 0:26:13 1:32:27 22:37 19 0:44:49 18 1:08:15 18
24 1013 detail pretekára DUBOVA 12 Gabriel Balaz Tatiana Ciferova 24. /  Štafeta 1:34:29 0:27:46 1:34:05 24:10 30 0:49:06 29 1:11:36 28
25 1019 detail pretekára DANUBE RUNNERS B Miri Vajdova Barbora Sebianova 25. /  Štafeta 1:34:45 0:28:02 1:34:32 24:46 36 0:49:42 33 1:11:54 30
26 1044 detail pretekára BEŽCI VK Andrea Gyorgyová Ivan Gyorgy 26. /  Štafeta 1:35:14 0:28:31 1:35:04 24:39 34 0:49:51 35 1:12:30 32
27 1033 detail pretekára ĽADOVÍ BEŽCI Jana Melušová Róbert Belák 27. /  Štafeta 1:35:30 0:28:47 1:35:15 25:16 40 0:51:37 38 1:13:32 36
28 1029 detail pretekára PRE RADOSŤ Ing. Martin Gonda Matej Široký 28. /  Štafeta 1:35:36 0:28:53 1:35:03 24:38 33 0:49:28 31 1:12:00 31
29 1056 detail pretekára HOROKLUB HRINOVÁ Ladislav Moravčík Ľubomír Halaj 29. /  Štafeta 1:35:46 0:29:03 1:35:35 24:34 32 0:51:00 37 1:12:43 33
30 1059 detail pretekára RUNNING TEAM JESENSKÉ Jozef Böd Martin Páterko 30. /  Štafeta 1:35:57 0:29:14 1:35:44 24:54 38 0:50:27 36 1:13:30 35
31 1024 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Imrich Hajaš Peter Nemček 31. /  Štafeta 1:36:12 0:29:29 1:35:44 22:20 17 0:44:26 13 1:10:17 24
32 1050 detail pretekára STG PRIEVIDZA Milan Šurkala --- 32. /  Štafeta 1:36:28 0:29:45 1:36:26 23:20 24 0:48:04 25 1:11:46 29
33 1062 detail pretekára ŠAKO Attila Šafrány Tamás Korosa 33. /  Štafeta 1:36:30 0:29:47 1:35:55 22:01 14 0:44:44 16 1:09:40 22
34 1021 detail pretekára JUSTIČNÉ ŠÍPY - OS BB Matej Šáli Dominik Čipka 34. /  Štafeta 1:37:51 0:31:08 1:37:32 24:53 37 0:52:30 44 1:14:50 38
35 1011 detail pretekára BB-LC-ZV Marek Šarak Peter Žigmund 35. /  Štafeta 1:38:48 0:32:05 1:38:34 27:00 46 0:56:44 53 1:17:21 43
36 1037 detail pretekára ŠPORT KLUB DOBRÁ NIVA Branislav Krajč Martin Vician 36. /  Štafeta 1:39:09 0:32:26 1:38:23 26:22 45 0:52:17 43 1:15:31 40
37 1020 detail pretekára DANUBE RUNNERS Maroš Mitošinka Janka Mitošinková 37. /  Štafeta 1:39:11 0:32:28 1:38:56 23:46 25 0:47:37 24 1:13:01 34
38 1046 detail pretekára AMATÉR Milan Murgaš Petra Ďubeková 38. /  Štafeta 1:39:36 0:32:53 1:39:27 24:07 28 0:49:45 34 1:14:10 37
39 1015 detail pretekára BRICKHOUSE GYM Kristína Šoóšová Michaela Marcineková 39. /  Štafeta 1:39:44 0:33:01 1:39:25 22:49 20 0:45:55 22 1:10:55 26
40 1027 detail pretekára - Viktor Mada Roman Jakubovitš 40. /  Štafeta 1:40:16 0:33:33 1:40:09 24:09 29 0:49:32 32 1:15:06 39
41 1049 detail pretekára AMATÉR Vladimír Mihálik Anna Brašeňová 41. /  Štafeta 1:41:45 0:35:02 1:41:08 26:21 44 0:51:53 40 1:15:57 41
42 1039 detail pretekára --- Martin Melišík Kornélia Baloghová 42. /  Štafeta 1:42:04 0:35:21 1:41:50 21:06 8 0:42:39 8 1:11:03 27
43 1016 detail pretekára AK VETROŇ Matej Hric Adrian Mališ 43. /  Štafeta 1:42:34 0:35:51 1:42:10 25:45 42 0:52:01 42 1:16:33 42
44 1055 detail pretekára Jozef Pálkovács Dionýz Pačmár 44. /  Štafeta 1:42:54 0:36:11 1:41:47 28:40 55 0:54:45 47 1:18:56 46
45 1061 detail pretekára LUBIME SA Tomas Nesticky Lenka nesticka 45. /  Štafeta 1:44:07 0:37:24 1:43:54 29:09 59 0:58:52 59 1:21:06 51
46 1006 detail pretekára KHS Andrea Brunčáková Peter Brunčák 46. /  Štafeta 1:44:38 0:37:55 1:44:10 28:54 57 0:57:24 55 1:21:06 50
47 1007 detail pretekára ŠKP LUČENEC Kamil Greguš Michaela Gregušová 47. /  Štafeta 1:44:38 0:37:55 1:44:09 28:54 57 0:57:24 55 1:21:06 49
48 1035 detail pretekára NATUR LIFE Miroslav Trn Anna Hrdá 48. /  Štafeta 1:44:49 0:38:06 1:44:30 27:13 48 0:55:21 49 1:19:28 47
49 1031 detail pretekára - Zuzana Klembarova Lenka Bacikova 49. /  Štafeta 1:44:57 0:38:14 1:44:39 28:22 54 0:57:49 57 1:21:34 53
50 1038 detail pretekára SPARTAN TRAINING GROUP ROŽŇAVA Viera Kederová Marcel UHARČEK 50. /  Štafeta 1:45:12 0:38:29 1:45:06 25:44 41 0:52:48 45 1:18:19 44
51 1005 detail pretekára GYEREPAL Ladislav Gyerpal Tibor Kovács 51. /  Štafeta 1:46:06 0:39:23 1:45:46 25:11 39 0:51:49 39 1:18:28 45
52 1017 detail pretekára RIMAVSKÁ SOBOTA István Borbás Bálint Hizsnyan 52. /  Štafeta 1:46:07 0:39:24 1:45:49 27:39 49 0:55:16 48 1:20:04 48
53 1053 detail pretekára FAGULA Martina Faguľová Juraj Faguľa 53. /  Štafeta 1:46:43 0:40:00 1:46:23 28:53 56 0:57:53 58 1:22:08 54
54 1064 detail pretekára Peter Šutta Lucia Bencze 54. /  Štafeta 1:50:02 0:43:19 1:49:53 27:55 51 0:56:55 54 1:24:02 56
55 1028 detail pretekára MARATHON BB Pavel Kováč Miroslav Hrinko 55. /  Štafeta 1:50:14 0:43:31 1:49:38 27:11 47 0:55:28 50 1:21:30 52
56 1018 detail pretekára JESENSKÉ Mária Ilkovičová Tibor Borbás 56. /  Štafeta 1:52:52 0:46:09 1:52:40 29:40 61 1:00:17 63 1:26:27 61
57 1012 detail pretekára RUNNING LAWYERS Marek Cífer Anikó Gőghová 57. /  Štafeta 1:53:14 0:46:31 1:52:51 29:14 60 1:00:16 62 1:26:14 60
58 1001 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Andrea Popovičová Peter Varga 58. /  Štafeta 1:55:35 0:48:52 1:54:32 27:57 53 0:56:06 51 1:26:06 59
59 1002 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Diana Bástiová László Dániel 59. /  Štafeta 1:55:35 0:48:52 1:54:33 27:56 52 0:56:07 52 1:26:05 58
60 1025 detail pretekára LOVINOBAŇA Ján Karásek Michal Karásek 60. /  Štafeta 1:55:51 0:49:08 1:55:00 30:48 63 0:59:02 60 1:27:00 62
61 1058 detail pretekára ŽIADNY Ema Maďarová Zuzana Uhrinová 61. /  Štafeta 1:56:14 0:49:31 1:56:06 26:02 43 0:51:55 41 1:22:35 55
62 1043 detail pretekára GREGAN Anna Gregáňová Jaroslav Gregan 62. /  Štafeta 1:57:28 0:50:45 1:56:41 27:45 50 0:54:34 46 1:25:05 57
63 1030 detail pretekára ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA Ivana Moravčíková Zuzana Purdeková 63. /  Štafeta 2:07:51 1:01:08 2:07:18 29:53 62 0:59:21 61 1:32:28 63