Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

KÖNIG LUDWIG TRAIL - ZIENER SPORTS KIDS TRAIL

Běh
DÁTUM :7.10.2018 MIESTO :Ettal - Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 1 detail pretekára FREIER Theodor GER 2017 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 3 detail pretekára WOLFF Luis-Mario GER 2016 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 7 detail pretekára WUNDERLICH Erik GER 2016 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 8 detail pretekára AURHAMMER Liam GER 2016 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 10 detail pretekára MAYR Nepumuk GER 2015 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 12 detail pretekára HUPPMANN Hannes GER 2015 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 15 detail pretekára COLIN Cezar GER 2015 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 16 detail pretekára DROBISCH Sören GER 2015 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 17 detail pretekára MADERSPACHER Fabian GER 2015 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 25 detail pretekára RIEGER Sven GER 2015 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 34 detail pretekára FRANZ Elias GER 2014 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 35 detail pretekára BAUMANN Pirmin GER 2014 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 36 detail pretekára HÄCKER Elias GER 2014 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 38 detail pretekára AKHMADOV Ikub GER 2014 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 39 detail pretekára GÜNTNER Philipp GER 2014 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 40 detail pretekára WAAIJER Milan GER 2014 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 41 detail pretekára GREITHER Tobias GER 2014 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 42 detail pretekára STAWSKI Dominik GER 2014 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 47 detail pretekára FLEMISCH Carl GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 48 detail pretekára FELDMEIER Simon GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 49 detail pretekára HUBER Hannes GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 50 detail pretekára DAVIES Max GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 51 detail pretekára FREIER Fridolin GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 52 detail pretekára FUSARO Christian GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 53 detail pretekára BOROVICKA Sylas GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 54 detail pretekára KARAHAN Kaan GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 55 detail pretekára VOGT Jakob GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 56 detail pretekára BAUER Jakob GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 57 detail pretekára BIERLING Leo GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 58 detail pretekára D ALFONSO Leonardo GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 59 detail pretekára HORVATH Szabolcs GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 60 detail pretekára HUPPMANN Anton GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 61 detail pretekára MÜLLER Louis GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 62 detail pretekára HAWXBY Anton GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 63 detail pretekára GOLUBEV Mikhael GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 64 detail pretekára PIETZSCH Luca GER 2013 Team Kunterbunt 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 71 detail pretekára STAROVOYTOV Lukas GER 2015 --- 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 73 detail pretekára LIDL Simon GER 2016 TSV Farchant 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 74 detail pretekára KÖPF Alexander GER 2013 TSV Rottenbuch 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 76 detail pretekára GRABO Valentin GER 2014 SC Partenkirchen 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 79 detail pretekára KLAEHN Ada GER 2013 SC Eibsee-Grainau 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0
1 80 detail pretekára HOLAN Claudia GER 2014 TSV Oberammergau 1. /  U6 - männlich 0:00:01.0 0:00:00.0