Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1 | FREIER Theodor | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 2 | DIETRICH Nele | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 3 | WOLFF Luis-Mario | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 4 | RIJPKEMA Yuliya | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 5 | RAPOS Alice | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 6 | WÜHR Amelie | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 7 | WUNDERLICH Erik | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 8 | AURHAMMER Liam | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 9 | BEKIROGLIS Bahar | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 10 | MAYR Nepumuk | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 11 | OSTERHAMMER Greta | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 12 | HUPPMANN Hannes | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 13 | HASSANI Zoohal | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 14 | HASSANI Tanja | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 15 | COLIN Cezar | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 16 | DROBISCH Sören | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 17 | MADERSPACHER Fabian | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 18 | BAUER Ida | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 19 | HINKOFER Klara | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 20 | SCHACHERMAYR Pia | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 21 | FREIER Hannah | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 22 | SCHÜTTER Antonia | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 23 | GERHARD Leonie | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 24 | MONKOS Maja | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 25 | RIEGER Sven | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 26 | GÜLER Mira | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 27 | PUKALL Paula | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 28 | BENGS Johanna | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 29 | BÄUMLER Sophia | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 30 | KIRCHMAYR Genofeva | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 31 | ONNICH Annika | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 32 | GLETTENBERG Johanna | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 33 | ABERLE Finja | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 34 | FRANZ Elias | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 35 | BAUMANN Pirmin | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 36 | HÄCKER Elias | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 37 | MALIKZADA Jasmin | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 38 | AKHMADOV Ikub | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 39 | GÜNTNER Philipp | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 40 | WAAIJER Milan | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 41 | GREITHER Tobias | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 42 | STAWSKI Dominik | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 43 | MARKOVIC Alanja | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 44 | VOGT Marlies | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 45 | ALBRECHT Luise | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 46 | GRIES Marlene | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 47 | FLEMISCH Carl | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 48 | FELDMEIER Simon | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 49 | HUBER Hannes | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 50 | DAVIES Max | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 51 | FREIER Fridolin | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 52 | FUSARO Christian | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 53 | BOROVICKA Sylas | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 54 | KARAHAN Kaan | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 55 | VOGT Jakob | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 56 | BAUER Jakob | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 57 | BIERLING Leo | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 58 | D ALFONSO Leonardo | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 59 | HORVATH Szabolcs | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 60 | HUPPMANN Anton | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 61 | MÜLLER Louis | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 62 | HAWXBY Anton | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 63 | GOLUBEV Mikhael | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 64 | PIETZSCH Luca | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 65 | IBINERE Nadja | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 66 | BRUNNER Lina | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 67 | BIERMANN Marita | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 68 | KLIMKEIT Ella | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 69 | PFEIFFER Sonja | 2013 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 70 | GEIGER Luisa | 2014 | --- | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 71 | STAROVOYTOV Lukas | 2015 | --- | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 72 | LIDL Anna | 2014 | TSV Farchant | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 73 | LIDL Simon | 2016 | TSV Farchant | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 74 | KÖPF Alexander | 2013 | TSV Rottenbuch | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 75 | GRÄTZ Hanni | 2013 | SC Partenkirchen | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 76 | GRABO Valentin | 2014 | SC Partenkirchen | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 77 | STROBEL Fiona | 2014 | SC Partenkirchen | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 78 | NITZSCHE Annika | 2016 | Race Team Wiedeck | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 79 | KLAEHN Ada | 2013 | SC Eibsee-Grainau | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 80 | HOLAN Claudia | 2014 | TSV Oberammergau | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 |