Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 415 | FÖRSTER Sturmi | 2005 | SC Partenkirchen | 1. / U14 - männlich | 0:11:52.9 | 0:00:00.0 | 04:11.7 [5] | 5 | 04:04.5 [1] | 2 | 11:52.9 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 409 | ONNICH Simon | 2005 | Tsv Altenau | 2. / U14 - männlich | 0:12:11.7 | 0:00:18.7 | 04:09.0 [2] | 2 | 04:04.9 [2] | 1 | 12:11.7 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 403 | SCHWARZ Valentin | 2005 | Ski Club Oberammergau | 3. / U14 - männlich | 0:12:22.9 | 0:00:29.9 | 04:08.2 [1] | 1 | 04:12.2 [3] | 3 | 12:22.9 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 407 | GINDHART Julius | 2005 | Ski Club Oberammergau | 4. / U14 - männlich | 0:12:28.4 | 0:00:35.5 | 04:10.5 [3] | 3 | 04:17.9 [6] | 4 | 12:28.4 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 401 | ORGIS Finn | 2005 | Ski Club Oberammergau | 5. / U14 - männlich | 0:12:29.1 | 0:00:36.2 | 04:15.7 [7] | 7 | 04:12.9 [4] | 5 | 12:29.1 [5] | 5 | ||
6 | diplom | 413 | WÖRNLE Melanie | 2006 | SC Partenkirchen | 1. / U14 - weilblich | 0:12:41.6 | 0:00:48.7 | 04:10.7 [4] | 4 | 04:19.7 [9] | 6 | 12:41.6 [6] | 6 | ||
7 | diplom | 419 | GRUNDMANN Josie | 2006 | SC Partenkirchen | 2. / U14 - weilblich | 0:12:41.7 | 0:00:48.7 | 04:12.2 [6] | 6 | 04:19.4 [7] | 7 | 12:41.7 [7] | 7 | ||
8 | diplom | 418 | DAHLKE Alina | 2005 | SC Partenkirchen | 3. / U14 - weilblich | 0:12:41.7 | 0:00:48.8 | 04:18.2 [8] | 8 | 04:14.7 [5] | 8 | 12:41.7 [8] | 8 | ||
9 | diplom | 423 | SCHOBER Anton | 2005 | SC Mittenwald | 6. / U14 - männlich | 0:12:53.4 | 0:01:00.5 | 04:24.0 [11] | 11 | 04:23.2 [11] | 10 | 12:53.4 [9] | 9 | ||
10 | diplom | 426 | PORSTMANN Maria | 2006 | SC Garmisch | 4. / U14 - weilblich | 0:13:07.2 | 0:01:14.2 | 04:22.7 [10] | 10 | 04:20.7 [10] | 9 | 13:07.2 [10] | 10 | ||
11 | diplom | 429 | OKRASSA Jona | 2005 | --- | 7. / U14 - männlich | 0:13:12.2 | 0:01:19.2 | 04:38.2 [13] | 13 | 04:19.5 [8] | 12 | 13:12.2 [11] | 11 | ||
12 | diplom | 406 | GÜLDENPFENNIG Magnus | 2006 | SC Partenkirchen | 8. / U14 - männlich | 0:13:29.1 | 0:01:36.2 | 04:39.5 [14] | 14 | 04:32.9 [12] | 13 | 13:29.1 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 410 | WITTMAN Neo | 2006 | Ski Club Oberammergau | 9. / U14 - männlich | 0:13:30.4 | 0:01:37.5 | 04:41.7 [15] | 15 | 04:35.9 [15] | 14 | 13:30.4 [13] | 13 | ||
14 | diplom | 402 | DOLL Tobias | 2006 | ESV Bad Bayersoien | 10. / U14 - männlich | 0:13:37.6 | 0:01:44.7 | 04:46.5 [17] | 17 | 04:35.7 [14] | 15 | 13:37.6 [14] | 14 | ||
15 | diplom | 416 | KNAB Annalena | 2006 | SC Partenkirchen | 5. / U14 - weilblich | 0:13:39.6 | 0:01:46.7 | 04:20.2 [9] | 9 | 04:33.2 [13] | 11 | 13:39.6 [15] | 15 | ||
16 | diplom | 414 | CENTMEYER Sarah | 2006 | SC Partenkirchen | 6. / U14 - weilblich | 0:14:30.6 | 0:02:37.7 | 04:33.7 [12] | 12 | 04:54.9 [18] | 16 | 14:30.6 [16] | 16 | ||
17 | diplom | 408 | OSTLER Severin | 2006 | Ski Club Oberammergau | 11. / U14 - männlich | 0:14:34.9 | 0:02:42.0 | 04:47.0 [18] | 18 | 04:47.7 [16] | 17 | 14:34.9 [17] | 17 | ||
18 | diplom | 421 | BERNBÖCK Luisa | 2006 | TSV Benediktbeuern-Bichl | 7. / U14 - weilblich | 0:14:37.9 | 0:02:44.9 | 04:45.5 [16] | 16 | 05:01.4 [19] | 18 | 14:37.9 [18] | 18 | ||
19 | diplom | 424 | GERG Johanna | 2006 | TSV Benediktbeuern-Bichl | 8. / U14 - weilblich | 0:14:38.0 | 0:02:45.0 | 05:00.2 [21] | 21 | 05:04.4 [21] | 20 | 14:38.0 [19] | 19 | ||
20 | diplom | 417 | ENZ Julian | 2006 | SC Partenkirchen | 12. / U14 - männlich | 0:14:38.1 | 0:02:45.2 | 05:00.7 [22] | 22 | 04:51.7 [17] | 19 | 14:38.1 [20] | 20 | ||
21 | diplom | 422 | GRABERT Lucia | 2005 | SC Partenkirchen | 9. / U14 - weilblich | 0:15:21.8 | 0:03:28.9 | 04:53.9 [20] | 20 | 05:16.7 [23] | 23 | 15:21.8 [21] | 21 | ||
22 | diplom | 428 | BALSER Ferdinand | 2006 | FV-LA München | 13. / U14 - männlich | 0:15:23.1 | 0:03:30.2 | 05:05.5 [24] | 24 | 05:03.2 [20] | 21 | 15:23.1 [22] | 22 | ||
23 | diplom | 404 | ENDERS Adrian | 2005 | Ski Club Oberammergau | 14. / U14 - männlich | 0:15:54.6 | 0:04:01.7 | 05:01.7 [23] | 23 | 05:16.2 [22] | 24 | 15:54.6 [23] | 23 | ||
24 | diplom | 425 | WIMMER Johanna | 2005 | --- | 10. / U14 - weilblich | 0:16:33.6 | 0:04:40.7 | 04:51.7 [19] | 19 | 05:18.4 [24] | 22 | 16:33.6 [24] | 24 | ||
25 | diplom | 412 | ALBRECHT Fritz | 2005 | --- | 15. / U14 - männlich | 0:18:21.6 | 0:06:28.7 | 05:12.7 [25] | 25 | 06:15.4 [25] | 25 | 18:21.6 [25] | 25 | ||
26 | diplom | 411 | RIJPKEMA Ivana | 2006 | Ski Club Oberammergau | 11. / U14 - weilblich | 0:18:35.8 | 0:06:42.9 | 05:55.4 [26] | 26 | 06:34.9 [26] | 26 | 18:35.8 [26] | 26 | ||
--- | 405 | HOLZER Marcus | 2005 | TSV Rottenbuch | . / U14 - männlich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 420 | HARGETT Sarah-Marie | 2006 | --- | . / U14 - weilblich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 427 | MESSERSCHMIDT Felix | 2006 | SC Wallgau | . / U14 - männlich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |