Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

KÖNIG LUDWIG TRAIL - ZIENER SPORTS KIDS TRAIL

Běh
DÁTUM :7.10.2018 MIESTO :Ettal - Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Finish #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Finish #
1 133 detail pretekára PORSTMANN Magdalena 2011 SC Garmisch 1. /  U8 - weiblich 0:02:51.1 0:00:00.0 02:51.1 [1] 1
2 101 detail pretekára BRUNNER Lasse 2011 Ski Club Oberammergau 1. /  U8 - männlich 0:03:01.3 0:00:10.2 03:01.3 [2] 2
3 118 detail pretekára VOGT Simon 2012 TSV Rottenbuch 2. /  U8 - männlich 0:03:01.4 0:00:10.2 03:01.4 [3] 3
4 107 detail pretekára KEIBEL Kilian 2011 --- 3. /  U8 - männlich 0:03:05.3 0:00:14.1 03:05.3 [4] 4
5 135 detail pretekára WEIGELT Benni 2011 SC Partenkirchen 4. /  U8 - männlich 0:03:05.5 0:00:14.4 03:05.5 [5] 5
6 122 detail pretekára REHM Xaver 2011 SC Partenkirchen 5. /  U8 - männlich 0:03:08.9 0:00:17.7 03:08.9 [6] 6
7 125 detail pretekára WAGNER Maria 2011 SC Partenkirchen 2. /  U8 - weiblich 0:03:13.1 0:00:22.0 03:13.1 [7] 7
8 137 detail pretekára DILLEMUTH Daniel 2012 SC Partenpartenkirchen 6. /  U8 - männlich 0:03:13.1 0:00:22.0 03:13.1 [8] 8
9 132 detail pretekára FÖRSTER Luisa 2011 TSV Benediktbeuern-Bichl 3. /  U8 - weiblich 0:03:13.4 0:00:22.2 03:13.4 [9] 9
10 110 detail pretekára KLEINSORGEN Marika 2011 --- 4. /  U8 - weiblich 0:03:14.1 0:00:23.0 03:14.1 [10] 10
11 117 detail pretekára LEX Tobias 2012 TSV Rottenbuch 7. /  U8 - männlich 0:03:14.9 0:00:23.7 03:14.9 [11] 11
12 106 detail pretekára ZIGON Anton 2011 --- 8. /  U8 - männlich 0:03:17.1 0:00:26.0 03:17.1 [12] 12
13 102 detail pretekára MENSCHING Sebastian 2011 Ski Club Oberammergau 9. /  U8 - männlich 0:03:19.4 0:00:28.2 03:19.4 [13] 13
14 103 detail pretekára MILLER Anders 2011 Ski Club Oberammergau 10. /  U8 - männlich 0:03:22.4 0:00:31.2 03:22.4 [14] 14
15 323 detail pretekára GRÜNWALD Sonja 2011 SC Partenkirchen 5. /  U8 - weiblich 0:03:23.6 0:00:32.5 03:23.6 [15] 15
16 115 detail pretekára FLEMISCH Joseph 2011 Ski Club Oberammergau 11. /  U8 - männlich 0:03:25.1 0:00:34.0 03:25.1 [16] 16
17 112 detail pretekára GLETTENBERG Emanuel 2011 --- 12. /  U8 - männlich 0:03:26.1 0:00:35.0 03:26.1 [17] 17
18 113 detail pretekára NITZSCHE Katharina 2012 Race Team Wiedeck 6. /  U8 - weiblich 0:03:28.1 0:00:37.0 03:28.1 [18] 18
19 105 detail pretekára CULLAN Keira 2012 Ski Club Oberammergau 7. /  U8 - weiblich 0:03:28.4 0:00:37.2 03:28.4 [19] 19
20 120 detail pretekára SCHNEIDER Antonia 2011 SC Partenkirchen 8. /  U8 - weiblich 0:03:29.6 0:00:38.5 03:29.6 [20] 20
21 124 detail pretekára VOITH Laura 2012 SC Partenkirchen 9. /  U8 - weiblich 0:03:29.9 0:00:38.7 03:29.9 [21] 21
22 108 detail pretekára KLINGER Magdalena 2012 SC Böbing 10. /  U8 - weiblich 0:03:38.9 0:00:47.7 03:38.9 [22] 22
23 139 detail pretekára STREIN Arik 2012 --- 13. /  U8 - männlich 0:03:39.7 0:00:48.6 03:39.7 [23] 23
24 126 detail pretekára GEIDNER Luis 2012 LAG Garmisch 14. /  U8 - männlich 0:03:41.4 0:00:50.2 03:41.4 [24] 24
25 116 detail pretekára LAMPL Marlene 2012 Ski Club Oberammergau 11. /  U8 - weiblich 0:03:45.1 0:00:54.0 03:45.1 [25] 25
26 130 detail pretekára FREIER Jago 2012 TSV Oberammergau 15. /  U8 - männlich 0:03:46.4 0:00:55.2 03:46.4 [26] 26
27 114 detail pretekára MEYENDORF Mona 2011 Team Kunterbunt 12. /  U8 - weiblich 0:03:55.1 0:01:04.0 03:55.1 [27] 27
28 123 detail pretekára GRABO Xaver 2012 SC Partenkirchen 16. /  U8 - männlich 0:03:55.2 0:01:04.1 03:55.2 [28] 28
29 129 detail pretekára GEIST Magdalena 2011 --- 13. /  U8 - weiblich 0:03:56.1 0:01:05.0 03:56.1 [29] 29
30 131 detail pretekára HIBLER Vreni 2011 --- 14. /  U8 - weiblich 0:03:58.4 0:01:07.2 03:58.4 [30] 30
31 134 detail pretekára SALVESON Kylie 2012 --- 15. /  U8 - weiblich 0:03:58.6 0:01:07.5 03:58.6 [31] 31
32 127 detail pretekára STAROVOYTOV Michael 2012 --- 17. /  U8 - männlich 0:03:59.1 0:01:08.0 03:59.1 [32] 32
33 109 detail pretekára WAAIJER Luuk 2012 Ski Club Oberammergau 18. /  U8 - männlich 0:04:04.1 0:01:13.0 04:04.1 [33] 33
34 138 detail pretekára EICH Laurenz 2011 TSV Oberammergau 19. /  U8 - männlich 0:04:06.6 0:01:15.5 04:06.6 [34] 34
35 104 detail pretekára FREUND Marlies 2012 SV Wildsteig 16. /  U8 - weiblich 0:05:34.6 0:02:43.5 05:34.6 [35] 35
--- 111 detail pretekára HEILAND Eva 2012 Ski Club Oberammergau . /  U8 - weiblich DNS --- --- ---
--- 119 detail pretekára WALTER Emilia 2012 SC Partenkirchen . /  U8 - weiblich DNS --- 40:03.2 [-] ---
--- 128 detail pretekára HARGETT Anthony 2012 --- . /  U8 - männlich DNS --- --- ---
--- 136 detail pretekára FLEISCHMANN Clementine 2012 TSV Murnau . /  U8 - weiblich DNS --- 21:51.0 [-] ---