Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Split 7.km | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Split 7.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 14 | GLATZ Vevi | 2000 | SC Eibsee Grainau | 1. / W Hauptklasse | 0:39:27.6 | 0:00:00.0 | 0:30:39.3 | 1 | ||
2 | diplom | 268 | FEIGL Susanne | 1986 | LC Tölzer Land | 1. / W 30 | 0:40:23.1 | 0:00:55.4 | 0:30:55.5 | 2 | ||
3 | diplom | 330 | SOLLINGER Kerstin | 1981 | LG Würm Athletik | 2. / W 30 | 0:40:52.5 | 0:01:24.9 | 0:31:30.8 | 4 | ||
4 | diplom | 3 | SPINDLER Pamela | 1982 | TSV Oberammergau | 3. / W 30 | 0:40:59.6 | 0:01:32.0 | 0:31:20.0 | 3 | ||
5 | diplom | 17 | HACK Annika | 1990 | Fit-durch-Laufen | 2. / W Hauptklasse | 0:41:00.1 | 0:01:32.4 | 0:31:33.0 | 5 | ||
6 | diplom | 19 | LENGAUER Gabriele | 1977 | --- | 1. / W 40 | 0:41:55.6 | 0:02:28.0 | 0:31:53.5 | 6 | ||
7 | diplom | 287 | MANGHOFER Laura | 1991 | --- | 3. / W Hauptklasse | 0:42:17.6 | 0:02:50.0 | 0:32:20.5 | 7 | ||
8 | diplom | 12 | GRÄTZ Petra | 1978 | --- | 2. / W 40 | 0:42:22.1 | 0:02:54.5 | 0:32:39.0 | 8 | ||
9 | diplom | 266 | LEMAY Shannon | 1988 | Adidas Runners Munich | 4. / W 30 | 0:42:45.9 | 0:03:18.3 | 0:33:16.8 | 12 | ||
10 | diplom | 436 | HÜBNER Anja | 1972 | Birkland | 3. / W 40 | 0:42:58.7 | 0:03:31.1 | 0:33:03.3 | 9 | ||
11 | diplom | 90 | STICH Barbara | 1966 | --- | 1. / W 50 | 0:43:18.6 | 0:03:51.0 | 0:33:14.0 | 11 | ||
12 | diplom | 227 | BRANS Jacqueline | 1971 | TG Viktoria Augsburg | 4. / W 40 | 0:43:30.2 | 0:04:02.6 | 0:33:37.8 | 13 | ||
13 | diplom | 375 | BLOOMER Sandra | 1974 | --- | 5. / W 40 | 0:43:58.5 | 0:04:30.9 | 0:33:11.0 | 10 | ||
14 | diplom | 463 | MAYR Anna-Livia | 1993 | The Runaways | 4. / W Hauptklasse | 0:44:24.8 | 0:04:57.2 | 0:34:24.0 | 16 | ||
15 | diplom | 8 | BIßLE Maresa | 1997 | TSV Oberammergau | 5. / W Hauptklasse | 0:44:31.3 | 0:05:03.7 | 0:34:15.8 | 14 | ||
16 | diplom | 175 | MEYENDORF Inga | 1975 | Kindergarten Kunterbunt | 6. / W 40 | 0:45:00.6 | 0:05:33.0 | 0:34:19.8 | 15 | ||
17 | diplom | 304 | LUIDL Sabine | 1971 | --- | 7. / W 40 | 0:45:31.8 | 0:06:04.2 | 0:35:09.0 | 18 | ||
18 | diplom | 211 | HUBER Lucia | 1981 | --- | 5. / W 30 | 0:45:47.8 | 0:06:20.1 | 0:35:18.0 | 19 | ||
19 | diplom | 362 | BECK Hanne | 1974 | SC Partenkirchen | 8. / W 40 | 0:45:52.8 | 0:06:25.2 | 0:36:07.8 | 23 | ||
20 | diplom | 267 | LENZ Helen | 1985 | Adidas Runners Munich | 6. / W 30 | 0:45:54.0 | 0:06:26.3 | 0:34:57.8 | 17 | ||
21 | diplom | 444 | BAYER Rosi | 1954 | LC Mittenwald | 1. / W 60 | 0:46:27.8 | 0:07:00.1 | 0:35:52.0 | 21 | ||
22 | diplom | 156 | HOFMANN Tamara | 1973 | --- | 9. / W 40 | 0:46:45.1 | 0:07:17.5 | 0:36:02.0 | 22 | ||
23 | diplom | 165 | MANGOLD Lucia | 1997 | --- | 6. / W Hauptklasse | 0:46:52.6 | 0:07:25.0 | 0:36:14.0 | 25 | ||
24 | diplom | 259 | JIMENEZ-BARRON Laura | 1991 | Adidas Runners | 7. / W Hauptklasse | 0:46:55.6 | 0:07:28.0 | 0:35:49.3 | 20 | ||
25 | diplom | 333 | KISSELBACH Paulina | 1993 | TSV Wolfratshausen | 8. / W Hauptklasse | 0:47:19.9 | 0:07:52.2 | 0:36:38.8 | 26 | ||
26 | diplom | 423 | LIPPE Andrea | 1970 | TSV Unterpfaffenhofen Germering | 10. / W 40 | 0:47:27.6 | 0:08:00.0 | 0:36:11.8 | 24 | ||
27 | diplom | 204 | WIMMER Jeannine | 1975 | --- | 11. / W 40 | 0:47:39.3 | 0:08:11.7 | 0:36:44.0 | 27 | ||
28 | diplom | 208 | HÖLDRICH Tiziana | 1972 | --- | 12. / W 40 | 0:48:07.6 | 0:08:40.0 | 0:37:00.5 | 28 | ||
29 | diplom | 230 | KÖPF Jasmin | 1994 | --- | 9. / W Hauptklasse | 0:48:38.3 | 0:09:10.7 | 0:37:30.5 | 29 | ||
30 | diplom | 312 | HEITZINGER Monika | 1991 | --- | 10. / W Hauptklasse | 0:49:01.6 | 0:09:34.0 | 0:37:50.5 | 30 | ||
31 | diplom | 106 | FEND Marianne | 1984 | --- | 7. / W 30 | 0:49:05.6 | 0:09:38.0 | 0:38:06.5 | 31 | ||
32 | diplom | 62 | MILLER Sylvia | 1967 | --- | 2. / W 50 | 0:49:13.0 | 0:09:45.3 | 0:38:13.3 | 33 | ||
33 | diplom | 196 | VOITH Stefanie | 1980 | --- | 8. / W 30 | 0:49:39.7 | 0:10:12.1 | 0:38:07.8 | 32 | ||
34 | diplom | 294 | DAVIES Suzie | 1976 | --- | 13. / W 40 | 0:49:52.6 | 0:10:25.0 | 0:38:20.3 | 34 | ||
35 | diplom | 326 | KUSCHMIERZ Manuela | 1978 | Tsv Altenau | 14. / W 40 | 0:49:55.9 | 0:10:28.2 | 0:38:36.5 | 35 | ||
36 | diplom | 460 | SCHOBER Caroline | 1992 | --- | 11. / W Hauptklasse | 0:50:17.4 | 0:10:49.7 | 0:39:12.5 | 38 | ||
37 | diplom | 329 | BRUST Susanne | 1982 | --- | 9. / W 30 | 0:50:17.4 | 0:10:49.7 | 0:39:13.0 | 39 | ||
38 | diplom | 31 | LICHTL Julia | 1987 | --- | 10. / W 30 | 0:50:39.4 | 0:11:11.7 | 0:38:46.8 | 36 | ||
39 | diplom | 218 | SCHNEIDER Inken | 1969 | --- | 15. / W 40 | 0:50:48.1 | 0:11:20.5 | 0:39:07.5 | 37 | ||
40 | diplom | 123 | JANIK Martyna | 1987 | Dynafit | 11. / W 30 | 0:50:52.9 | 0:11:25.2 | 0:39:13.8 | 40 | ||
41 | diplom | 45 | HERZOG Diana Anna | 1977 | Grüntengazellen | 16. / W 40 | 0:51:02.6 | 0:11:35.0 | 0:39:37.5 | 43 | ||
42 | diplom | 91 | HAUG Birgit | 1961 | RSC Aichach | 3. / W 50 | 0:51:21.6 | 0:11:54.0 | 0:39:44.0 | 45 | ||
43 | diplom | 351 | SCHWARZ Sandra | 1977 | SC Krün | 17. / W 40 | 0:51:23.4 | 0:11:55.7 | 0:39:40.5 | 44 | ||
44 | diplom | 336 | KREDLER Isabella | 1987 | --- | 12. / W 30 | 0:51:23.6 | 0:11:56.0 | 0:39:23.5 | 41 | ||
45 | diplom | 131 | DEIMEL Silke | 1972 | LaufTeam Kressbronn | 18. / W 40 | 0:51:34.7 | 0:12:07.1 | 0:39:35.0 | 42 | ||
46 | diplom | 458 | BADER Elisabeth | 1991 | Tsv Altenau | 12. / W Hauptklasse | 0:51:36.4 | 0:12:08.7 | 0:39:56.1 | 49 | ||
47 | diplom | 410 | KOHL Helga | 1959 | --- | 4. / W 50 | 0:51:38.4 | 0:12:10.7 | 0:40:11.3 | 52 | ||
48 | diplom | 272 | BALLHAUSEN Birgit | 1966 | PostSV Weilheim | 5. / W 50 | 0:51:40.4 | 0:12:12.8 | 0:39:51.8 | 48 | ||
49 | diplom | 139 | GEIST Anja | 1981 | --- | 13. / W 30 | 0:51:40.9 | 0:12:13.2 | 0:40:04.8 | 51 | ||
50 | diplom | 113 | EBERLE Iris | 1963 | the last bravehearts | 6. / W 50 | 0:51:41.1 | 0:12:13.5 | 0:39:49.5 | 47 | ||
51 | diplom | 237 | WINKLER Janine | 1983 | --- | 14. / W 30 | 0:51:41.9 | 0:12:14.2 | 0:39:58.3 | 50 | ||
52 | diplom | 315 | PROCHASKA Theresa | 1995 | --- | 13. / W Hauptklasse | 0:51:54.1 | 0:12:26.5 | 0:39:44.5 | 46 | ||
53 | diplom | 13 | VOGT Jenny | 1980 | TSV Oberammergau | 15. / W 30 | 0:52:11.9 | 0:12:44.2 | 0:40:27.0 | 53 | ||
54 | diplom | 56 | NEMEC Stephanie | 1992 | Biketeam Regensburg e.V. | 14. / W Hauptklasse | 0:52:15.9 | 0:12:48.2 | 0:41:31.5 | 62 | ||
55 | diplom | 418 | JELITTE Andrea | 1974 | TSV Peiting | 19. / W 40 | 0:52:18.9 | 0:12:51.2 | 0:40:32.3 | 54 | ||
56 | diplom | 22 | RAPPENSBERGER Anneliese | 1965 | --- | 7. / W 50 | 0:52:32.6 | 0:13:05.0 | 0:40:45.8 | 55 | ||
57 | diplom | 324 | KERN Martina | 1979 | Running Company | 16. / W 30 | 0:52:46.6 | 0:13:19.0 | 0:40:46.5 | 56 | ||
58 | diplom | 203 | SAIDA Josepha | 1980 | --- | 17. / W 30 | 0:52:53.6 | 0:13:26.0 | 0:41:06.5 | 57 | ||
59 | diplom | 61 | ZIEßNITZ Doreen | 1983 | --- | 18. / W 30 | 0:53:22.6 | 0:13:55.0 | 0:41:38.0 | 63 | ||
60 | diplom | 143 | LUGER Katharina | 1989 | --- | 15. / W Hauptklasse | 0:53:26.1 | 0:13:58.5 | 0:41:22.0 | 60 | ||
61 | diplom | 453 | ROTH Melanie | 1976 | --- | 20. / W 40 | 0:53:46.6 | 0:14:19.0 | 0:42:01.3 | 65 | ||
62 | diplom | 226 | WILLIAMS Nicole | 1992 | --- | 16. / W Hauptklasse | 0:53:47.6 | 0:14:20.0 | 0:41:21.0 | 59 | ||
63 | diplom | 83 | LÜHRS Inga | 1986 | OCR Munich e.V. | 19. / W 30 | 0:53:48.6 | 0:14:21.0 | 0:41:17.8 | 58 | ||
64 | diplom | 197 | ULLMANN Caroline | 1983 | --- | 20. / W 30 | 0:53:58.9 | 0:14:31.2 | 0:41:58.8 | 64 | ||
65 | diplom | 54 | ZIGON Veronika | 1980 | --- | 21. / W 30 | 0:54:09.9 | 0:14:42.2 | 0:41:27.0 | 61 | ||
66 | diplom | 231 | MARCHNER Nina | 1995 | --- | 17. / W Hauptklasse | 0:54:16.4 | 0:14:48.8 | 0:42:29.0 | 71 | ||
67 | diplom | 390 | WIEDEMANN Valeska | 1987 | --- | 22. / W 30 | 0:54:39.6 | 0:15:12.0 | 0:42:11.3 | 67 | ||
68 | diplom | 325 | GRABO Constanze | 1976 | SC Partenkirchen | 21. / W 40 | 0:54:46.6 | 0:15:19.0 | 0:42:13.6 | 68 | ||
69 | diplom | 286 | RAUH Kathrin | 1981 | --- | 23. / W 30 | 0:54:47.9 | 0:15:20.2 | 0:42:33.3 | 73 | ||
70 | diplom | 72 | HARTMANN Angelika | 1960 | --- | 8. / W 50 | 0:54:51.6 | 0:15:24.0 | 0:42:21.0 | 69 | ||
71 | diplom | 382 | STEVIC Sanja | 1980 | --- | 24. / W 30 | 0:55:16.9 | 0:15:49.3 | 0:42:09.3 | 66 | ||
72 | diplom | 323 | DENIKIEWICZ Ania | 1992 | --- | 18. / W Hauptklasse | 0:55:18.4 | 0:15:50.8 | 0:43:00.3 | 76 | ||
73 | diplom | 97 | JÄGER Vanessa | 1993 | --- | 19. / W Hauptklasse | 0:55:18.6 | 0:15:51.0 | 0:42:31.0 | 72 | ||
74 | diplom | 132 | HELMSCHROTT Nina | 1990 | --- | 20. / W Hauptklasse | 0:55:22.9 | 0:15:55.2 | 0:43:10.5 | 83 | ||
75 | diplom | 248 | KOLARIKOVA Sonja | 1988 | --- | 25. / W 30 | 0:55:25.1 | 0:15:57.5 | 0:43:01.8 | 77 | ||
76 | diplom | 426 | THIEDE Christian | 1975 | --- | 22. / W 40 | 0:55:30.1 | 0:16:02.5 | 0:43:43.5 | 91 | ||
77 | diplom | 437 | KÖNIG Sylvia | 1967 | --- | 9. / W 50 | 0:55:34.1 | 0:16:06.5 | 0:42:28.3 | 70 | ||
78 | diplom | 142 | LUDWIG Bianca | 1980 | --- | 26. / W 30 | 0:55:44.1 | 0:16:16.5 | 0:43:07.8 | 79 | ||
79 | diplom | 153 | WALSER Ute | 1968 | Bayersoien | 10. / W 50 | 0:55:45.6 | 0:16:18.0 | 0:43:10.3 | 81 | ||
80 | diplom | 252 | EISENHARDT Julia | 1986 | TSV Wolfratshausen | 27. / W 30 | 0:55:55.9 | 0:16:28.3 | 0:43:02.8 | 78 | ||
81 | diplom | 32 | BÜTER Sandra | 1972 | --- | 23. / W 40 | 0:55:56.6 | 0:16:29.0 | 0:43:21.0 | 86 | ||
82 | diplom | 164 | SEGL Helena | 1993 | Tsv Altenau | 21. / W Hauptklasse | 0:55:57.6 | 0:16:30.0 | 0:43:16.8 | 85 | ||
83 | diplom | 305 | SPEISER Stefanie | 1986 | --- | 28. / W 30 | 0:56:03.4 | 0:16:35.7 | 0:43:08.1 | 80 | ||
84 | diplom | 341 | LÖHR Tanja | 1985 | --- | 29. / W 30 | 0:56:05.1 | 0:16:37.5 | 0:42:59.3 | 75 | ||
85 | diplom | 73 | SCHNEIDER Ivana | 1988 | Biketeam Regensburg | 30. / W 30 | 0:56:08.6 | 0:16:41.0 | 0:43:10.3 | 82 | ||
86 | diplom | 306 | LEHMANN Carmen | 1964 | runskills family | 11. / W 50 | 0:56:11.4 | 0:16:43.7 | 0:43:31.8 | 89 | ||
87 | diplom | 307 | MUTH Grit | 1979 | """die besten""" | 31. / W 30 | 0:56:11.6 | 0:16:44.0 | 0:43:42.0 | 90 | ||
88 | diplom | 185 | MÜLLER Jenny | 1983 | --- | 32. / W 30 | 0:56:14.1 | 0:16:46.5 | 0:42:50.8 | 74 | ||
89 | diplom | 245 | KUPFER Anna | 1987 | --- | 33. / W 30 | 0:56:17.4 | 0:16:49.7 | 0:43:24.3 | 87 | ||
90 | diplom | 279 | WÖRNLE Sabine | 1967 | SC Partenkirchen | 12. / W 50 | 0:56:28.4 | 0:17:00.7 | 0:44:27.5 | 97 | ||
91 | diplom | 393 | KORNTHEUER Anja | 1990 | --- | 22. / W Hauptklasse | 0:56:36.1 | 0:17:08.5 | 0:44:04.0 | 94 | ||
92 | diplom | 454 | GARBSCH Silvia | 1979 | --- | 34. / W 30 | 0:56:36.2 | 0:17:08.5 | 0:43:16.3 | 84 | ||
93 | diplom | 455 | PREBECK Barbara | 1984 | --- | 35. / W 30 | 0:56:42.2 | 0:17:14.5 | 0:43:51.8 | 92 | ||
94 | diplom | 35 | ESCHER Sonja | 1980 | --- | 36. / W 30 | 0:56:47.9 | 0:17:20.2 | 0:43:52.5 | 93 | ||
95 | diplom | 281 | BÄCHMANN Christiane | 1967 | --- | 13. / W 50 | 0:56:58.1 | 0:17:30.5 | 0:44:06.8 | 95 | ||
96 | diplom | 296 | SCHRETTER Nadine | 1995 | --- | 23. / W Hauptklasse | 0:57:05.4 | 0:17:37.7 | 0:43:29.3 | 88 | ||
97 | diplom | 50 | HANS Claudia | 1975 | --- | 24. / W 40 | 0:57:30.6 | 0:18:03.0 | 0:44:09.8 | 96 | ||
98 | diplom | 217 | LOTH Lisa | 1982 | --- | 37. / W 30 | 0:57:46.1 | 0:18:18.5 | 0:44:41.5 | 99 | ||
99 | diplom | 263 | KIRKENDALL Lynn | 1991 | --- | 24. / W Hauptklasse | 0:58:03.1 | 0:18:35.5 | 0:44:58.3 | 101 | ||
100 | diplom | 299 | HÜBNER Jennifer | 1992 | --- | 25. / W Hauptklasse | 0:58:06.1 | 0:18:38.5 | 0:44:32.3 | 98 |