Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Split 7.km | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Split 7.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 322 | LENZ Daniel | 1975 | SG Weinstadt | 0:33:18.3 | 0:00:00.0 | --- | --- | ||
2 | diplom | 260 | LEX Konrad | 1974 | SVO LA Germaringen | 0:33:52.8 | 0:00:34.4 | --- | --- | ||
3 | diplom | 238 | SCHEIFL Tom | 1974 | LC Tölzer Land | 0:34:04.8 | 0:00:46.5 | --- | --- | ||
4 | diplom | 451 | SCHERMAK Simon | 1969 | --- | 0:34:44.3 | 0:01:26.0 | 26:48.2 | 2 | ||
5 | diplom | 10 | STROBEL Andi | 1972 | --- | 0:34:49.1 | 0:01:30.7 | 26:44.2 | 1 | ||
6 | diplom | 1 | STEINSBERGER Thomas | 1975 | WSV Unterammergau | 0:35:28.3 | 0:02:10.0 | 27:23.5 | 3 | ||
7 | diplom | 427 | THIEDE Martin | 1977 | Volllast Tri Team Schongau | 0:36:08.6 | 0:02:50.2 | 27:35.7 | 4 | ||
8 | diplom | 11 | GRÄTZ Werner | 1976 | --- | 0:37:22.3 | 0:04:04.0 | 28:49.5 | 5 | ||
9 | diplom | 327 | SCHUSTER Florian | 1974 | Tsv Altenau | 0:37:48.1 | 0:04:29.7 | 29:23.7 | 6 | ||
10 | diplom | 354 | BRETTSCHNEIDER Gerd | 1970 | LG Staffelsee Murnau | 0:38:55.6 | 0:05:37.2 | 29:53.2 | 7 | ||
11 | diplom | 331 | SCHMITT Matthias | 1976 | Tri Team FFB | 0:39:17.8 | 0:05:59.4 | 30:27.8 | 8 | ||
12 | diplom | 400 | FISCHER Andreas | 1974 | Ski Club Oberammergau | 0:39:56.8 | 0:06:38.5 | 30:38.3 | 9 | ||
13 | diplom | 350 | JAIS Christian | 1972 | --- | 0:40:34.3 | 0:07:16.0 | 31:14.5 | 11 | ||
14 | diplom | 179 | LANDWEHR Jörg | 1969 | Alpenverein Friedberg | 0:40:36.0 | 0:07:17.6 | 31:15.8 | 12 | ||
15 | diplom | 443 | KÜHN Ivo | 1977 | RV Wettstetten | 0:40:41.3 | 0:07:23.0 | 31:07.3 | 10 | ||
16 | diplom | 442 | BUCHNER Felix | 1976 | --- | 0:40:41.6 | 0:07:23.2 | 31:26.0 | 14 | ||
17 | diplom | 332 | PYROTH Thomas | 1971 | TSV Partenkirchen | 0:40:52.2 | 0:07:33.9 | 31:18.8 | 13 | ||
18 | diplom | 422 | FOISTNER Harald | 1977 | funrunners-neumarkt | 0:41:27.3 | 0:08:09.0 | 31:57.0 | 16 | ||
19 | diplom | 144 | PANDEL Marcel | 1970 | Runfurther | 0:41:33.3 | 0:08:15.0 | 31:54.5 | 15 | ||
20 | diplom | 425 | BEHRENDS Johannes | 1973 | LG Stadtwerke München | 0:42:09.8 | 0:08:51.5 | 32:23.8 | 17 | ||
21 | diplom | 430 | NÖTZOLD Heiko | 1970 | SC 53 Landshut | 0:42:21.3 | 0:09:03.0 | 32:31.3 | 18 | ||
22 | diplom | 251 | KIESE Ralf | 1972 | SC Partenkirchen | 0:42:24.3 | 0:09:05.9 | 32:56.0 | 22 | ||
23 | diplom | 399 | STEPHAN Wagner | 1971 | --- | 0:42:36.1 | 0:09:17.7 | 32:34.5 | 19 | ||
24 | diplom | 80 | CHABOT Mark | 1971 | --- | 0:42:38.3 | 0:09:20.0 | 32:48.3 | 20 | ||
25 | diplom | 141 | PONGRATZ Norbert | 1969 | TSV Weilheim | 0:42:48.3 | 0:09:29.9 | 33:09.5 | 23 | ||
26 | diplom | 27 | EINSLE Markus | 1970 | --- | 0:42:57.8 | 0:09:39.5 | 32:51.3 | 21 | ||
27 | diplom | 94 | BLOCKHAUS Robert | 1972 | SV-WILDSTEIG | 0:42:58.1 | 0:09:39.7 | 33:19.5 | 24 | ||
28 | diplom | 338 | FISCHER Thomas | 1973 | --- | 0:43:23.1 | 0:10:04.7 | 33:51.0 | 25 | ||
29 | diplom | 100 | FREIER Sebastian | 1977 | --- | 0:43:37.6 | 0:10:19.2 | 33:59.3 | 26 | ||
30 | diplom | 155 | KÖHNLEIN Dirk | 1970 | --- | 0:43:53.3 | 0:10:35.0 | 34:01.3 | 27 | ||
31 | diplom | 37 | KARL Andreas | 1972 | --- | 0:44:21.3 | 0:11:03.0 | 34:09.8 | 28 | ||
32 | diplom | 421 | MEDERER Peter | 1972 | funrunners-neumarkt | 0:44:48.3 | 0:11:30.0 | 34:55.5 | 29 | ||
33 | diplom | 334 | KEIBEL Michael | 1972 | --- | 0:45:12.8 | 0:11:54.5 | 35:01.5 | 30 | ||
34 | diplom | 127 | SCHÖNHERR Markus | 1973 | --- | 0:45:17.1 | 0:11:58.7 | 35:22.8 | 32 | ||
35 | diplom | 277 | SCHOHN Mirko | 1972 | SC Böbing | 0:45:37.5 | 0:12:19.2 | 35:03.0 | 31 | ||
36 | diplom | 413 | DOLL Michael | 1973 | --- | 0:45:48.0 | 0:12:29.6 | 35:51.8 | 34 | ||
37 | diplom | 428 | SALCHER Robert | 1970 | Zuckerl Peiting | 0:46:13.3 | 0:12:55.0 | 35:28.5 | 33 | ||
38 | diplom | 415 | ZIMMER Kai | 1969 | Pilates-Studio Garmisch | 0:46:52.6 | 0:13:34.2 | 35:58.5 | 35 | ||
39 | diplom | 403 | BLASER Andreas | 1977 | --- | 0:47:13.6 | 0:13:55.2 | 36:27.3 | 36 | ||
40 | diplom | 41 | BITTMANN Björn | 1969 | Team Baier Landshut | 0:47:33.1 | 0:14:14.7 | 36:40.3 | 38 | ||
41 | diplom | 145 | WÖLLER Bastian | 1978 | --- | 0:47:34.3 | 0:14:16.0 | 36:38.3 | 37 | ||
42 | diplom | 374 | RATBERG Thorsten | 1973 | --- | 0:47:54.7 | 0:14:36.3 | 37:08.8 | 40 | ||
43 | diplom | 210 | TAUBER Robert | 1971 | --- | 0:48:08.1 | 0:14:49.7 | 36:46.8 | 39 | ||
44 | diplom | 20 | WILD Stephan | 1974 | --- | 0:48:25.5 | 0:15:07.1 | 37:10.3 | 41 | ||
45 | diplom | 440 | LANG Georg | 1969 | --- | 0:49:18.1 | 0:15:59.7 | 37:58.5 | 42 | ||
46 | diplom | 337 | PILZ Frederic | 1975 | --- | 0:49:18.4 | 0:16:00.0 | 38:58.5 | 44 | ||
47 | diplom | 116 | ENGEL Rainer | 1971 | FC Penzing | 0:49:55.9 | 0:16:37.5 | 38:24.8 | 43 | ||
48 | diplom | 130 | HUBER Tobias | 1969 | --- | 0:50:25.6 | 0:17:07.2 | 39:23.3 | 47 | ||
49 | diplom | 69 | TERNES Lorenzo | 1971 | --- | 0:50:56.1 | 0:17:37.7 | 39:11.3 | 46 | ||
50 | diplom | 158 | SCHMID Andreas | 1977 | HolleDauerLäufer | 0:51:23.9 | 0:18:05.5 | 40:38.0 | 49 | ||
51 | diplom | 377 | LEININGER Moritz | 1978 | --- | 0:51:34.4 | 0:18:16.0 | 39:03.5 | 45 | ||
52 | diplom | 243 | DESIENA Christian | 1973 | --- | 0:52:19.1 | 0:19:00.7 | 40:17.5 | 48 | ||
53 | diplom | 222 | GREINER Andreas | 1970 | --- | 0:52:20.2 | 0:19:01.8 | 41:37.8 | 52 | ||
54 | diplom | 40 | CHRISTIAN Gordon | 1974 | --- | 0:52:47.4 | 0:19:29.0 | 40:39.3 | 50 | ||
55 | diplom | 79 | HAMMER Nicolay | 1977 | --- | 0:53:18.4 | 0:20:00.0 | 42:09.8 | 53 | ||
56 | diplom | 195 | HÖHN Martin | 1971 | --- | 0:53:55.1 | 0:20:36.7 | 41:04.3 | 51 | ||
57 | diplom | 431 | FUX Michael | 1974 | Kindergarten Kunterbunt | 0:54:13.1 | 0:20:54.7 | 42:20.3 | 54 | ||
58 | diplom | 21 | WENDLER Steffen | 1978 | --- | 0:56:45.9 | 0:23:27.5 | 43:57.8 | 55 | ||
59 | diplom | 137 | ALBRECHT Robert | 1974 | --- | 0:58:45.4 | 0:25:27.0 | 45:46.5 | 56 | ||
60 | diplom | 445 | ACKERMANN Ralf | 1974 | Gymnasium Ettal | 0:59:13.2 | 0:25:54.8 | 45:52.5 | 57 | ||
61 | diplom | 446 | NORDMANN Jürgen | 1975 | --- | 1:05:09.4 | 0:31:51.0 | 50:32.0 | 59 | ||
62 | diplom | 291 | KARL Oliver | 1972 | --- | 1:05:22.6 | 0:32:04.3 | 50:25.5 | 58 | ||
63 | diplom | 408 | STÖHR Alexander | 1976 | Abschnitt RC Mitte | 1:10:59.4 | 0:37:41.0 | 55:14.5 | 60 | ||
--- | 2 | FROMBECK Roland | 1977 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 24 | ALTENDORF Marian | 1977 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 121 | HABERMANN Ingo | 1977 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 189 | WALLEITNER Tobias | 1975 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 250 | HARGETT Jon | 1972 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 285 | BEUNINK Ralf | 1974 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 373 | HOHMSNN Dirk | 1970 | SG Indersdorf | DNS | --- | --- | --- |