Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

KÖNIG LUDWIG TRAIL

Běh
DÁTUM :7.10.2018 MIESTO :Ettal - Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Split 7.km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Split 7.km #
1 461 detail pretekára BIKSE Indulis LAT 1995 The Runaways 1. /  M Hauptklasse 0:32:15.1 0:00:00.0 --- ---
2 322 detail pretekára LENZ Daniel GER 1975 SG Weinstadt 1. /  M 40 0:33:18.3 0:01:03.2 --- ---
3 450 detail pretekára ALLETSEE Klaus GER 1982 Ski-Sport-Luggi 1. /  M 30 0:33:30.1 0:01:15.0 --- ---
4 260 detail pretekára LEX Konrad GER 1974 SVO LA Germaringen 2. /  M 40 0:33:52.8 0:01:37.7 --- ---
5 238 detail pretekára SCHEIFL Tom GER 1974 LC Tölzer Land 3. /  M 40 0:34:04.8 0:01:49.7 --- ---
6 221 detail pretekára ARDOIN Steve USA 1989 --- 2. /  M Hauptklasse 0:34:13.3 0:01:58.2 --- ---
7 15 detail pretekára HEILAND Jonas GER 1997 SC Partenkirchen 3. /  M Hauptklasse 0:34:22.1 0:02:07.0 --- ---
8 288 detail pretekára CHRIST Florian GER 1995 --- 4. /  M Hauptklasse 0:34:32.1 0:02:17.0 0:26:34.2 1
9 451 detail pretekára SCHERMAK Simon GER 1969 --- 4. /  M 40 0:34:44.3 0:02:29.2 0:26:48.2 3
10 10 detail pretekára STROBEL Andi GER 1972 --- 5. /  M 40 0:34:49.1 0:02:34.0 0:26:44.2 2
11 16 detail pretekára HEILAND Andi GER 1967 SC Peiting 1. /  M 50 0:34:55.1 0:02:40.0 0:26:50.0 4
12 1 detail pretekára STEINSBERGER Thomas GER 1975 WSV Unterammergau 6. /  M 40 0:35:28.3 0:03:13.2 0:27:23.5 7
13 388 detail pretekára STICH Kilian GER 1996 SG Hausham 5. /  M Hauptklasse 0:35:37.5 0:03:22.4 0:27:23.3 6
14 246 detail pretekára HELL Johann GER 1964 Spvgg Wellheim/Konstein 2. /  M 50 0:35:41.8 0:03:26.7 0:27:17.7 5
15 427 detail pretekára THIEDE Martin GER 1977 Volllast Tri Team Schongau 7. /  M 40 0:36:08.6 0:03:53.5 0:27:35.7 8
16 232 detail pretekára RUCKER Gerhard AUT 1982 --- 2. /  M 30 0:36:22.3 0:04:07.2 0:28:00.2 9
17 405 detail pretekára BAUERKAEMPER Geret GER 1993 --- 6. /  M Hauptklasse 0:36:26.1 0:04:11.0 0:28:00.2 9
18 300 detail pretekára VOGT Peter GER 1985 Schönegger Käse Alm 3. /  M 30 0:36:41.8 0:04:26.7 0:28:04.2 11
19 355 detail pretekára MARKUS Huber GER 1968 SC Bad Kohlgrub 3. /  M 50 0:36:51.8 0:04:36.7 0:28:48.8 15
20 265 detail pretekára SCHWARZ Jens GER 1988 --- 4. /  M 30 0:36:58.6 0:04:43.5 0:28:16.7 12
21 205 detail pretekára AFFELT Alexander GER 1985 --- 5. /  M 30 0:37:11.0 0:04:55.9 0:28:31.7 13
22 343 detail pretekára HOLZER Lukas GER 2002 --- 1. /  M Junioren 0:37:19.4 0:05:04.3 0:28:47.2 14
23 11 detail pretekára GRÄTZ Werner GER 1976 --- 8. /  M 40 0:37:22.3 0:05:07.2 0:28:49.5 16
24 249 detail pretekára EMPL Jonas GER 2001 SG Hausham 2. /  M Junioren 0:37:31.3 0:05:16.2 0:28:49.7 17
25 5 detail pretekára ROBALDS Arvis GER 1988 --- 6. /  M 30 0:37:36.8 0:05:21.7 0:29:01.0 18
26 327 detail pretekára SCHUSTER Florian GER 1974 Tsv Altenau 9. /  M 40 0:37:48.1 0:05:33.0 0:29:23.7 19
27 303 detail pretekára STANEK Jonas GER 1992 --- 7. /  M Hauptklasse 0:37:55.1 0:05:40.0 0:29:24.8 21
28 178 detail pretekára NOLL Pablo GER 2001 TSV Poppenhausen 3. /  M Junioren 0:38:11.3 0:05:56.2 0:29:24.5 20
29 75 detail pretekára KERN Franz GER 1991 TSV Oberammergau 8. /  M Hauptklasse 0:38:22.8 0:06:07.7 0:29:42.5 22
30 310 detail pretekára BOBINGER Lukas GER 1996 --- 9. /  M Hauptklasse 0:38:37.1 0:06:22.0 0:29:59.5 26
31 354 detail pretekára BRETTSCHNEIDER Gerd GER 1970 LG Staffelsee Murnau 10. /  M 40 0:38:55.6 0:06:40.5 0:29:53.2 24
32 89 detail pretekára STICH Walter GER 1961 PTSV Rosenheim 4. /  M 50 0:39:00.5 0:06:45.4 0:30:01.2 27
33 104 detail pretekára SCHMID Marc GER 1991 --- 10. /  M Hauptklasse 0:39:08.8 0:06:53.7 0:30:22.3 31
34 462 detail pretekára OSSYRA Gabriel AUT 1993 The Runaways 11. /  M Hauptklasse 0:39:12.1 0:06:57.0 0:29:56.5 25
35 331 detail pretekára SCHMITT Matthias GER 1976 Tri Team FFB 11. /  M 40 0:39:17.8 0:07:02.7 0:30:27.8 32
36 361 detail pretekára DIEM Moritz GER 1994 --- 12. /  M Hauptklasse 0:39:23.3 0:07:08.2 0:30:28.0 33
37 253 detail pretekára GRÖSCHL Maximilian GER 1998 WeRun4Fun e.V. 13. /  M Hauptklasse 0:39:23.5 0:07:08.4 0:30:32.0 34
38 23 detail pretekára RAPPENSBERGER Christian GER 1964 --- 5. /  M 50 0:39:25.8 0:07:10.7 0:30:12.5 30
39 14 detail pretekára GLATZ Vevi GER 2000 SC Eibsee Grainau 1. /  W Hauptklasse 0:39:27.6 0:07:12.5 0:30:39.3 36
40 172 detail pretekára HEINRICH René GER 1979 --- 7. /  M 30 0:39:29.8 0:07:14.7 0:30:10.5 28
41 207 detail pretekára CLAUß Jacob GER 1993 --- 14. /  M Hauptklasse 0:39:40.8 0:07:25.7 0:29:49.0 23
42 169 detail pretekára ONEIL Larry USA 1966 --- 6. /  M 50 0:39:46.3 0:07:31.2 0:30:11.5 29
43 400 detail pretekára FISCHER Andreas GER 1974 Ski Club Oberammergau 12. /  M 40 0:39:56.8 0:07:41.7 0:30:38.3 35
44 215 detail pretekára BENDER Conrad GER 1986 --- 8. /  M 30 0:40:13.3 0:07:58.2 0:30:51.0 37
45 268 detail pretekára FEIGL Susanne GER 1986 LC Tölzer Land 1. /  W 30 0:40:23.1 0:08:08.0 0:30:55.5 39
46 417 detail pretekára BISSLE Primen GER 2000 TSV Oberammergau 15. /  M Hauptklasse 0:40:24.6 0:08:09.5 0:30:55.0 38
47 359 detail pretekára JACKSON Bryan USA 1984 --- 9. /  M 30 0:40:29.6 0:08:14.5 0:31:06.0 40
48 119 detail pretekára GILLNER Marcel GER 1990 Triathlon Augsburg 16. /  M Hauptklasse 0:40:33.3 0:08:18.2 0:31:12.5 42
49 350 detail pretekára JAIS Christian GER 1972 --- 13. /  M 40 0:40:34.3 0:08:19.2 0:31:14.5 43
50 464 detail pretekára WILBERGER Remo AUT 1993 The Runaways 17. /  M Hauptklasse 0:40:35.3 0:08:20.2 0:31:30.3 49
51 179 detail pretekára LANDWEHR Jörg GER 1969 Alpenverein Friedberg 14. /  M 40 0:40:36.0 0:08:20.9 0:31:15.8 44
52 111 detail pretekára WEBER Quirin GER 1991 --- 18. /  M Hauptklasse 0:40:38.6 0:08:23.5 0:31:50.5 53
53 443 detail pretekára KÜHN Ivo GER 1977 RV Wettstetten 15. /  M 40 0:40:41.3 0:08:26.2 0:31:07.3 41
54 442 detail pretekára BUCHNER Felix GER 1976 --- 16. /  M 40 0:40:41.6 0:08:26.5 0:31:26.0 48
55 332 detail pretekára PYROTH Thomas GER 1971 TSV Partenkirchen 17. /  M 40 0:40:52.2 0:08:37.1 0:31:18.8 45
56 330 detail pretekára SOLLINGER Kerstin GER 1981 LG Würm Athletik 2. /  W 30 0:40:52.5 0:08:37.4 0:31:30.8 50
57 3 detail pretekára SPINDLER Pamela GER 1982 TSV Oberammergau 3. /  W 30 0:40:59.6 0:08:44.5 0:31:20.0 46
58 17 detail pretekára HACK Annika GER 1990 Fit-durch-Laufen 2. /  W Hauptklasse 0:41:00.1 0:08:45.0 0:31:33.0 51
59 9 detail pretekára ANGERER Simon GER 1992 --- 19. /  M Hauptklasse 0:41:10.6 0:08:55.5 0:31:20.0 46
60 213 detail pretekára BAUMGARTNER Ludwig GER 1965 LG Würm Athletik 7. /  M 50 0:41:16.6 0:09:01.5 0:31:40.8 52
61 422 detail pretekára FOISTNER Harald GER 1977 funrunners-neumarkt 18. /  M 40 0:41:27.3 0:09:12.2 0:31:57.0 57
62 297 detail pretekára AUBERGER Johannes GER 1987 --- 10. /  M 30 0:41:31.6 0:09:16.5 0:31:56.0 56
63 144 detail pretekára PANDEL Marcel GER 1970 Runfurther 19. /  M 40 0:41:33.3 0:09:18.2 0:31:54.5 55
64 293 detail pretekára BÖCK Ludwig GER 1954 FT Jahn Landsberg 1. /  M 60 0:41:41.3 0:09:26.2 0:32:11.0 58
65 193 detail pretekára DORNSTAUDER Eugen GER 1989 --- 20. /  M Hauptklasse 0:41:49.5 0:09:34.4 0:32:12.0 59
66 115 detail pretekára IXCOT Andre GER 2002 TSV Partenkirchen 4. /  M Junioren 0:41:49.6 0:09:34.5 0:33:15.8 81
67 19 detail pretekára LENGAUER Gabriele GER 1977 --- 1. /  W 40 0:41:55.6 0:09:40.5 0:31:53.5 54
68 425 detail pretekára BEHRENDS Johannes GER 1973 LG Stadtwerke München 20. /  M 40 0:42:09.8 0:09:54.7 0:32:23.8 61
69 347 detail pretekára KALETA Jacek GER 1966 Runfurther 8. /  M 50 0:42:17.5 0:10:02.4 0:32:37.8 65
70 287 detail pretekára MANGHOFER Laura GER 1991 --- 3. /  W Hauptklasse 0:42:17.6 0:10:02.5 0:32:20.5 60
71 379 detail pretekára HERB Michael GER 1979 --- 11. /  M 30 0:42:18.3 0:10:03.2 0:32:42.8 68
72 430 detail pretekára NÖTZOLD Heiko GER 1970 SC 53 Landshut 21. /  M 40 0:42:21.3 0:10:06.2 0:32:31.3 62
73 12 detail pretekára GRÄTZ Petra GER 1978 --- 2. /  W 40 0:42:22.1 0:10:07.0 0:32:39.0 67
74 251 detail pretekára KIESE Ralf GER 1972 SC Partenkirchen 22. /  M 40 0:42:24.3 0:10:09.2 0:32:56.0 72
75 348 detail pretekára HOLZER Thomas GER 1966 TSV Rottenbuch 9. /  M 50 0:42:30.8 0:10:15.7 0:32:38.5 66
76 149 detail pretekára DIETRICH Dominik GER 1980 RSF Gangkofen e.V. 12. /  M 30 0:42:32.6 0:10:17.5 0:32:35.8 64
77 399 detail pretekára STEPHAN Wagner GER 1971 --- 23. /  M 40 0:42:36.1 0:10:21.0 0:32:34.5 63
78 80 detail pretekára CHABOT Mark CAN 1971 --- 24. /  M 40 0:42:38.3 0:10:23.2 0:32:48.3 69
79 186 detail pretekára CLARO MARTINS Christoph POR 2002 --- 5. /  M Junioren 0:42:45.0 0:10:29.9 0:33:24.5 85
80 266 detail pretekára LEMAY Shannon CAN 1988 Adidas Runners Munich 4. /  W 30 0:42:45.9 0:10:30.8 0:33:16.8 82
81 257 detail pretekára KRUGER Thomas GER 1965 LG Staffelsee Murnau 10. /  M 50 0:42:48.1 0:10:33.0 0:32:54.0 71
82 141 detail pretekára PONGRATZ Norbert GER 1969 TSV Weilheim 25. /  M 40 0:42:48.3 0:10:33.2 0:33:09.5 77
83 424 detail pretekára HAAS Michael GER 1982 --- 13. /  M 30 0:42:53.6 0:10:38.5 0:32:56.8 73
84 27 detail pretekára EINSLE Markus GER 1970 --- 26. /  M 40 0:42:57.8 0:10:42.7 0:32:51.3 70
85 94 detail pretekára BLOCKHAUS Robert GER 1972 SV-WILDSTEIG 27. /  M 40 0:42:58.1 0:10:43.0 0:33:19.5 83
86 85 detail pretekára FUCHSHUBER Andreas GER 1981 OCR Munich 14. /  M 30 0:42:58.2 0:10:43.1 0:33:58.5 95
87 436 detail pretekára HÜBNER Anja GER 1972 Birkland 3. /  W 40 0:42:58.7 0:10:43.6 0:33:03.3 75
88 398 detail pretekára LIESENBERG Carl GER 1999 --- 21. /  M Hauptklasse 0:43:00.6 0:10:45.5 0:33:31.5 86
89 360 detail pretekára SALVESON Craig USA 1980 TSV Oberammergau 15. /  M 30 0:43:05.3 0:10:50.2 0:32:59.5 74
90 90 detail pretekára STICH Barbara GER 1966 --- 1. /  W 50 0:43:18.6 0:11:03.5 0:33:14.0 79
91 404 detail pretekára BACHMANN Elmar GER 1954 --- 2. /  M 60 0:43:20.1 0:11:05.0 0:33:15.0 80
92 357 detail pretekára WEBER Klement GER 1995 --- 22. /  M Hauptklasse 0:43:21.2 0:11:06.1 0:33:39.3 89
93 338 detail pretekára FISCHER Thomas GER 1973 --- 28. /  M 40 0:43:23.1 0:11:08.0 0:33:51.0 91
94 414 detail pretekára FISCHBACHER Heinz GER 1968 Therapie-Zirkel Garmisch 11. /  M 50 0:43:25.1 0:11:10.0 0:33:23.8 84
95 273 detail pretekára SHULTZ John USA 1984 --- 16. /  M 30 0:43:25.2 0:11:10.1 0:33:08.5 76
96 227 detail pretekára BRANS Jacqueline GER 1971 TG Viktoria Augsburg 4. /  W 40 0:43:30.2 0:11:15.1 0:33:37.8 88
97 345 detail pretekára LINDEBNER Thomas GER 1987 --- 17. /  M 30 0:43:33.3 0:11:18.2 0:34:02.5 98
98 401 detail pretekára NITZSCHKE Erik GER 1998 --- 23. /  M Hauptklasse 0:43:37.0 0:11:21.8 0:33:55.3 93
99 100 detail pretekára FREIER Sebastian GER 1977 --- 29. /  M 40 0:43:37.6 0:11:22.5 0:33:59.3 96
100 7 detail pretekára OSTLER Lukas GER 2002 Ski Club Oberammergau 6. /  M Junioren 0:43:42.6 0:11:27.5 0:33:39.3 89