Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Štiavnický kros triatlon

Triatlon
DÁTUM :28.7.2018 MIESTO :Banský Studenec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Členovia Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Členovia Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 17 detail pretekára ATLETI BS Boris Bátovský, Róbert Petro, Peter Ursíny 1. /  JA-TY-ON 1:55:39.8 0:00:00.0 15:12.2 [6] 6 00:14.7 [3] 6 1:08:50.3 [1] 1 00:13.7 [1] 1 31:08.9 [1] 1
2 14 detail pretekára ŠTIAVNICKÁ STRELA Tomáš Nemčok, Jozef Debnárik, František Belohorec 2. /  JA-TY-ON 2:00:40.2 0:05:00.4 13:22.5 [1] 1 00:14.4 [2] 1 1:14:23.2 [4] 2 00:16.4 [5] 2 32:23.7 [2] 2
3 31 detail pretekára Š SLOVAN DONOVALY Braňo Kušík, Rado Marko, Karol Džalaj 3. /  JA-TY-ON 2:05:18.5 0:09:38.7 18:30.5 [11] 11 00:18.8 [15] 11 1:12:05.7 [2] 4 00:18.4 [13] 4 34:05.1 [4] 3
4 20 detail pretekára ŠK ATLÉTI BS 2 Andrej Berlanský, Pavol Dobrovič, Jozef Gibala 4. /  JA-TY-ON 2:05:29.6 0:09:49.8 15:23.8 [7] 7 00:17.9 [13] 7 1:14:25.6 [5] 3 00:18.2 [11] 3 35:04.1 [6] 4
5 22 detail pretekára ONDRUŠ-SITKO-BRAMUŠKA Miroslav Ondruš, Roman Sitko, Andrej Bramuška 5. /  JA-TY-ON 2:09:16.4 0:13:36.6 20:15.7 [17] 17 00:17.4 [11] 17 1:13:20.3 [3] 5 00:16.5 [6] 5 35:06.5 [7] 5
6 4 detail pretekára VISKUPIČ-VALUCH-CHUPAN Stanislav Viskupič, Radoslav Valuch , Radoslav Chupan 6. /  JA-TY-ON 2:13:42.2 0:18:02.4 19:11.9 [12] 12 00:22.8 [24] 12 1:20:57.5 [8] 8 00:17.9 [10] 8 32:52.1 [3] 6
7 29 detail pretekára BINDER Juraj Binder, Ján Čamaj, Jano Beňo 7. /  JA-TY-ON 2:17:26.7 0:21:46.9 13:24.3 [2] 2 00:17.2 [8] 2 1:29:16.2 [13] 9 00:22.3 [22] 9 34:06.7 [5] 7
8 26 detail pretekára BRALI Jozef Uhrin, Andrej Laciak, Juraj Ondruš 8. /  JA-TY-ON 2:18:18.6 0:22:38.8 17:40.4 [9] 9 00:13.7 [1] 9 1:19:36.4 [6] 6 00:15.3 [3] 6 40:32.8 [10] 8
9 28 detail pretekára 3ATLETIK PRIEVIDZA Roman Zorman, Igor Kováč, Lenka Lomnická 9. /  JA-TY-ON 2:26:22.7 0:30:42.9 21:23.1 [22] 22 00:17.3 [9] 22 1:23:27.7 [10] 11 00:33.0 [27] 12 40:41.6 [11] 9
10 9 detail pretekára SKADE RUKA-SKADE NOHA František Erasmus , Martin Kubala, Ivana Kováčiková Podmanická 10. /  JA-TY-ON 2:26:28.2 0:30:48.4 16:05.0 [8] 8 00:20.2 [18] 8 1:27:05.2 [11] 10 00:18.2 [11] 10 42:39.6 [14] 10
11 24 detail pretekára MLADÉ COLTY Ondrej Šulaj, Andrej Murín, Andrej Šulaj 11. /  JA-TY-ON 2:28:10.6 0:32:30.8 22:04.3 [23] 23 00:23.0 [25] 23 1:22:51.6 [9] 12 00:14.0 [2] 11 42:37.7 [13] 11
12 15 detail pretekára TRIPLE CLICK Mark Lichtner, Tomáš Nováčik, Tibor Novosad 12. /  JA-TY-ON 2:32:45.5 0:37:05.7 19:28.6 [13] 13 00:21.0 [22] 13 --- --- --- --- --- 12
13 7 detail pretekára SC NEANDERTAL PREMIUM Roman Listinsky, Michal Krupicka, Roman Jaros 13. /  JA-TY-ON 2:38:47.0 0:43:07.2 18:13.1 [10] 10 00:20.3 [19] 10 1:20:44.1 [7] 7 00:18.4 [13] 7 59:11.1 [27] 13
14 21 detail pretekára LSM GO Lenka Siklienková, Michal Siklienka, Mojmír Ducár 14. /  JA-TY-ON 2:39:39.9 0:44:00.1 23:13.3 [25] 25 00:23.1 [26] 25 1:37:07.0 [18] 18 00:18.6 [16] 18 38:37.9 [9] 14
15 23 detail pretekára RUN FOR FUN - TRIATHLON Jana Škanderová, Adam Gašparík, Barbora Filová 15. /  JA-TY-ON 2:39:45.8 0:44:06.0 21:21.7 [21] 21 00:17.0 [7] 21 1:30:28.3 [14] 16 00:22.1 [21] 16 47:16.7 [15] 15
16 8 detail pretekára SC NEANDERTAL LADIES Lenka Bryndzová , Elena Smrigova, Katarina Krupickova 16. /  JA-TY-ON 2:39:47.7 0:44:07.9 20:24.5 [18] 18 00:20.7 [20] 18 1:28:04.7 [12] 13 00:18.9 [17] 13 50:38.9 [19] 16
17 3 detail pretekára MEANDER THERMAL ORAVICE Tomáš Brna, Marek Chrenko, Natália Bebejová 17. /  JA-TY-ON 2:40:57.2 0:45:17.4 14:56.0 [3] 3 00:15.6 [4] 3 1:34:22.8 [15] 14 00:17.6 [8] 14 51:05.2 [22] 17
18 2 detail pretekára DADDY TEAM Zuzana Tehlárová, Tomáš Lacika, Lucia Bernátová 18. /  JA-TY-ON 2:42:13.0 0:46:33.2 14:56.3 [4] 4 00:17.3 [9] 4 1:35:41.1 [17] 15 00:17.6 [8] 15 51:00.7 [21] 18
19 13 detail pretekára Ó MAŇA Žofia Naňová, Martina Naňová, Andrea Palowska 19. /  JA-TY-ON 2:42:31.7 0:46:51.9 23:16.3 [26] 26 00:20.9 [21] 26 1:42:21.3 [20] 20 00:15.9 [4] 20 36:17.3 [8] 19
20 6 detail pretekára BORN2 SPORT Eva Nocarová, Jerguš Vopálenský, Zuzana Zambojová 20. /  JA-TY-ON 2:47:00.9 0:51:21.1 28:56.0 [28] 28 00:24.3 [28] 28 1:35:05.0 [16] 19 00:20.3 [18] 19 42:15.3 [12] 20
21 19 detail pretekára BRATIA Z VOJNY Roman Minar, Juraj Sedlaček, Vladimír Poprac 21. /  JA-TY-ON 2:51:22.3 0:55:42.5 19:49.6 [14] 14 00:16.8 [6] 14 1:40:19.2 [19] 17 00:30.6 [26] 17 50:26.1 [18] 21
22 16 detail pretekára SC NEANDERTAL COOL  Jan Dudzik, Andrej Rzyman, Stano Simo 22. /  JA-TY-ON 3:03:45.0 1:08:05.2 19:59.4 [15] 15 00:24.2 [27] 15 1:51:26.6 [22] 22 00:21.7 [19] 22 51:33.1 [23] 22
23 1 detail pretekára 3OSOFT Ján Benkovič, Michal Štefanec, Peter Cvopa 23. /  JA-TY-ON 3:03:45.6 1:08:05.8 24:09.5 [27] 27 00:22.0 [23] 27 1:49:14.9 [21] 23 00:21.9 [20] 23 49:37.3 [17] 23
24 10 detail pretekára MTB DREAM TEAM Milan Madar, Tomas Kiovsky, Ondrej Kubiňák 24. /  JA-TY-ON 3:08:02.4 1:12:22.6 15:02.7 [5] 5 00:17.8 [12] 5 1:55:25.1 [24] 21 00:26.1 [25] 21 56:50.7 [25] 24
25 18 detail pretekára ŠK ANDERLOCH Michal Poliak, Martin Naď, Peter Deák 25. /  JA-TY-ON 3:09:39.1 1:13:59.3 20:04.6 [16] 16 00:19.5 [17] 16 1:57:50.8 [25] 25 00:23.6 [23] 25 51:00.6 [20] 25
26 12 detail pretekára MORAVCIKOVA-SEFCIKOVA-MALENIČ Lenka Moravcikova-Kišš, Michala Sefcikova, Branislav Malenič 26. /  JA-TY-ON 3:12:02.1 1:16:22.3 21:15.5 [20] 20 00:18.6 [14] 20 2:01:39.7 [26] 26 00:16.5 [6] 26 48:31.8 [16] 26
27 25 detail pretekára DVAJA BRATIA A JEDNA SESTRA Robert Talaj, Daniel Talaj, Lucia Talajová 27. /  JA-TY-ON 3:16:03.8 1:20:24.0 22:29.4 [24] 24 00:16.1 [5] 24 1:54:29.4 [23] 24 00:18.4 [13] 24 58:30.5 [26] 27
28 27 detail pretekára ZAŤKOVÁ-HANCINSKY-HOLLA Renáta Zaťková, Jaroslav Hancinsky, Miroslava Holla 28. /  JA-TY-ON 3:19:08.9 1:23:29.1 21:08.3 [19] 19 00:18.8 [15] 19 2:03:05.6 [27] 27 00:24.1 [24] 27 54:12.1 [24] 28