Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Štiavnický kros triatlon

Triatlon
DÁTUM :28.7.2018 MIESTO :Banský Studenec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 199 detail pretekára KOREŇ Matúš Jakub SVK 2002 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  Dorastenci 1:00:28.5 0:00:00.0 08:00.4 [5] 5 01:15.0 [16] 6 0:32:39.9 [1] 1 00:36.6 [10] 1 17:56.6 [4] 1
2 209 detail pretekára KOŠÚT Mário SVK 1999 TT Vavrečka 1. /  Juniori 1:01:40.2 0:01:11.7 09:48.2 [14] 14 00:48.8 [7] 11 0:33:18.9 [2] 2 00:35.0 [7] 2 17:09.3 [2] 2
3 212 detail pretekára ŽÁČIK Peter SVK 1999 SMTA Nitra 2. /  Juniori 1:02:48.2 0:02:19.7 07:39.4 [1] 1 00:35.0 [3] 2 0:36:38.3 [3] 3 00:35.7 [8] 3 17:19.8 [3] 3
4 211 detail pretekára ŽÁČIK Pavol SVK 1999 SMTA Nitra 3. /  Juniori 1:03:56.6 0:03:28.1 07:54.7 [3] 3 00:34.1 [2] 3 0:37:10.1 [4] 4 01:19.7 [18] 4 16:58.0 [1] 4
5 214 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia SVK 1999 ŠBR Piešťany 1. /  Juniorky 1:09:25.8 0:08:57.3 07:40.3 [2] 2 00:30.8 [1] 1 0:40:57.5 [7] 5 00:31.6 [2] 5 19:45.6 [6] 5
6 210 detail pretekára LICHNOVSKY Roman SVK 1999 --- 4. /  Juniori 1:10:24.6 0:09:56.1 09:45.1 [13] 13 01:08.0 [15] 13 0:39:30.6 [5] 6 00:42.0 [12] 6 19:18.9 [5] 6
7 213 detail pretekára DOBROŇOVÁ Soňa SVK 1999 KPŠ Nereus Žilina 2. /  Juniorky 1:12:05.8 0:11:37.3 07:57.8 [4] 4 00:41.8 [4] 4 0:43:04.1 [8] 8 00:24.8 [1] 8 19:57.3 [7] 7
8 206 detail pretekára TOMA Jakub SVK 2001 ŠK Atóm Levice 2. /  Dorastenci 1:12:15.7 0:11:47.2 09:44.3 [12] 12 00:58.1 [9] 12 0:40:07.9 [6] 7 00:44.9 [14] 7 20:40.5 [8] 8
9 208 detail pretekára HAZUCHOVÁ Líza SVK 2002 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  Dorastenky 1:15:19.5 0:14:51.0 08:41.7 [8] 8 00:45.3 [6] 7 0:44:12.1 [12] 11 00:32.7 [4] 10 21:07.7 [9] 9
10 202 detail pretekára PYTEL Tomáš SVK 2002 Triatlonový klub Žabka Čadca 3. /  Dorastenci 1:16:09.2 0:15:40.7 08:43.5 [9] 9 00:59.5 [10] 8 0:44:14.2 [13] 12 00:36.5 [9] 12 21:35.5 [10] 10
11 198 detail pretekára HARŠÁNY Filip SVK 2001 --- 4. /  Dorastenci 1:17:39.6 0:17:11.1 10:01.8 [15] 15 01:02.2 [12] 15 0:43:54.7 [11] 13 00:39.0 [11] 13 22:01.9 [11] 11
12 204 detail pretekára SLIVKA Matej SVK 2001 Triatlonový klub Žabka Čadca 5. /  Dorastenci 1:19:32.3 0:19:03.8 08:52.3 [10] 10 01:04.0 [13] 9 0:43:34.8 [9] 10 00:58.6 [16] 11 25:02.6 [14] 12
13 205 detail pretekára ŠČEVLÍK Jakub SVK 2005 Tk Nové Zámky 6. /  Dorastenci 1:21:48.3 0:21:19.8 08:09.4 [6] 6 00:59.7 [11] 5 0:43:41.2 [10] 9 00:42.1 [13] 9 28:15.9 [17] 13
14 196 detail pretekára BALAZS Michal SVK 2002 --- 7. /  Dorastenci 1:26:51.3 0:26:22.8 08:41.1 [7] 7 02:14.4 [17] 14 0:50:48.9 [15] 14 00:33.7 [6] 14 24:33.2 [13] 14
15 200 detail pretekára KOVÁČIK Marek SVK 2003 Triatlonový klub Žabka Čadca 8. /  Dorastenci 1:29:20.2 0:28:51.7 10:46.7 [16] 16 00:55.1 [8] 16 0:50:40.0 [14] 15 00:48.5 [15] 15 26:09.9 [16] 15
16 216 detail pretekára MINÁRIKOVÁ Alexandra SVK 2000 KPŠ Nereus Žilina 3. /  Juniorky 1:35:13.0 0:34:44.5 09:22.9 [11] 11 00:42.3 [5] 10 1:00:02.5 [17] 16 00:32.3 [3] 16 24:33.0 [12] 16
17 207 detail pretekára BUCOVÁ Alžbeta SVK 2001 TT Vavrečka 2. /  Dorastenky 1:37:48.8 0:37:20.3 15:05.2 [18] 18 02:39.4 [18] 18 0:53:47.6 [16] 17 01:02.2 [17] 17 25:14.4 [15] 17
18 217 detail pretekára ZIMANOVÁ Miroslava SVK 2000 ŠK Atóm Levice 4. /  Juniorky 1:55:06.8 0:54:38.3 12:30.3 [17] 17 01:05.1 [14] 17 1:09:28.7 [18] 18 00:32.7 [4] 18 31:30.0 [18] 18