Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2064 | FILIP Matej | 1998 | Cookie skating club Košice | 1. / UM30 muži | 0:34:06.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 2076 | BENEDIK Lukáš | 1994 | Jabra Roller Team | 2. / UM30 muži | 0:34:19.5 | 0:00:13.0 | |
3 | 2035 | LESCINSKY Jakub | 1989 | Inline Borievka | 3. / UM30 muži | 0:34:32.0 | 0:00:25.4 | |
4 | 2095 | ČIČMANEC Dušan | 1982 | i-riders.sk | 1. / U 40 muži | 0:34:33.3 | 0:00:26.8 | |
5 | 2080 | PETRO Pavol | 1972 | Skating Club Košice | 1. / U 50 muži | 0:34:33.4 | 0:00:26.8 | |
6 | 2018 | PIPEREK Lukáš | 1988 | Inline Borievka | 2. / U 40 muži | 0:35:48.2 | 0:01:41.6 | |
7 | 2086 | SMUDA Miro | 1979 | Cookie SC Košice | 3. / U 40 muži | 0:35:48.8 | 0:01:42.2 | |
8 | 2059 | ŠPENDEL Igor | 1963 | SC Košice | 1. / U 60 muži | 0:35:49.5 | 0:01:42.9 | |
9 | 2091 | PRONOBIS Mateusz | 1982 | Silesia Skating | 4. / U 40 muži | 0:35:49.7 | 0:01:43.1 | |
10 | 2049 | BURYAN Petr | 1980 | --- | 5. / U 40 muži | 0:36:35.0 | 0:02:28.4 | |
11 | 2067 | MIŠKOVIČ Marián | 1981 | Stepné kozy zo Šale | 6. / U 40 muži | 0:39:14.3 | 0:05:07.7 | |
12 | 2101 | SCHOLZ Lukáš | 1988 | KARLOVY VARY | 7. / U 40 muži | 0:39:40.7 | 0:05:34.1 | |
13 | 2057 | LÉVAY Jozef | 1970 | CSC Kosice | 2. / U 50 muži | 0:39:40.9 | 0:05:34.4 | |
14 | 2070 | ŠTELLMACH Ľubomír | 1966 | COOKIE Košice | 2. / U 60 muži | 0:39:41.2 | 0:05:34.7 | |
15 | 2107 | VALKOVIC Michal | 1978 | BK Pyxida | 3. / U 50 muži | 0:39:41.3 | 0:05:34.7 | |
16 | 2021 | ĎURICA Ján | 1976 | Inline Borievka | 4. / U 50 muži | 0:39:42.0 | 0:05:35.4 | |
17 | 2083 | ZORIČÁK Jozef | 1968 | CSC Košice | 3. / U 60 muži | 0:39:43.2 | 0:05:36.6 | |
18 | 2063 | DOHANIČOVÁ Claudia | 1998 | Cookie skating club Košice | 1. / UW30 ýeny | 0:40:05.8 | 0:05:59.2 | |
19 | 2092 | MARAS Daniel | 1981 | Trenčín inline | 8. / U 40 muži | 0:40:14.1 | 0:06:07.6 | |
20 | 2185 | GRAŇÁK Miloš | 1966 | Necpaly | 4. / U 60 muži | 0:41:22.0 | 0:07:15.4 | |
21 | 2079 | ŠOLTIS Eugen | 1956 | CSRC Košice | 1. / U 70 muži | 0:41:22.0 | 0:07:15.4 | |
22 | 2105 | ZDECHOVAN Ján | 1960 | Ak Maratón Rožňava | 5. / U 60 muži | 0:41:38.0 | 0:07:31.5 | |
23 | 2068 | ŠTRBA Martin | 1978 | Stepné kozy zo Šale | 5. / U 50 muži | 0:41:50.2 | 0:07:43.6 | |
24 | 2077 | BENEDIK Miroslav | 1964 | RRTC Košice | 6. / U 60 muži | 0:41:51.4 | 0:07:44.8 | |
25 | 2062 | VRÁBEL Marián | 1980 | Žabiačik, Žilina | 9. / U 40 muži | 0:42:45.5 | 0:08:39.0 | |
26 | 2017 | STRAKA Michal | 1973 | ŠKP BB | 6. / U 50 muži | 0:43:18.3 | 0:09:11.7 | |
27 | 2061 | ONDRUŠ Milan | 1972 | Žilina | 7. / U 50 muži | 0:43:33.2 | 0:09:26.7 | |
28 | 2120 | NEMEC Henrich | 1973 | Slovenský orol Ludanice | 8. / U 50 muži | 0:43:33.4 | 0:09:26.8 | |
29 | 2106 | RUSKO Vladimír | 1967 | OXUR stavebná firma | 7. / U 60 muži | 0:44:00.7 | 0:09:54.2 | |
30 | 2184 | JEDLOVSKÝ Martin | 1980 | ENERGIA | 10. / U 40 muži | 0:44:01.1 | 0:09:54.6 | |
31 | 2028 | REMENÁR Július | 1968 | Inline Borievka | 8. / U 60 muži | 0:44:46.0 | 0:10:39.4 | |
32 | 2019 | MAJSNIAR Dušan | 1964 | Inline Borievka | 9. / U 60 muži | 0:44:48.2 | 0:10:41.7 | |
33 | 2024 | ŠEFRANKO Ľubomír | 1963 | Borievka | 10. / U 60 muži | 0:45:09.7 | 0:11:03.2 | |
34 | 2082 | ZIMA Juraj | 1961 | Bežecký klub Stará Ľubovňa | 11. / U 60 muži | 0:45:11.6 | 0:11:05.0 | |
35 | 2051 | KARABOVÁ Martina | 1995 | RKIC Košice | 2. / UW30 ýeny | 0:45:15.3 | 0:11:08.7 | |
36 | 2075 | BENEDIKOVÁ Jana | 1968 | RRTC Košice | 1. / U 60 ženy | 0:45:23.4 | 0:11:16.8 | |
37 | 2029 | MLYNÁRIKOVÁ Stanislava | 1977 | Inline Borievka | 1. / U 50 ženy | 0:45:46.7 | 0:11:40.1 | |
38 | 2074 | VARGA Mikuláš | 1967 | Košice | 12. / U 60 muži | 0:45:48.1 | 0:11:41.6 | |
39 | 2026 | ŠTÁNER Vladimír | 1964 | Inline Borievka | 13. / U 60 muži | 0:46:40.3 | 0:12:33.7 | |
40 | 2048 | MÁČEK Peter | 1982 | --- | 11. / U 40 muži | 0:46:44.7 | 0:12:38.1 | |
41 | 2050 | FRČO Martin | 1984 | hmm | 12. / U 40 muži | 0:46:55.5 | 0:12:48.9 | |
42 | 2084 | GOLEJ Ivan | 1967 | Trenčín inline | 14. / U 60 muži | 0:47:21.7 | 0:13:15.2 | |
43 | 2093 | SLOSARČÍK Branislav | 1976 | VzS | 9. / U 50 muži | 0:47:25.9 | 0:13:19.4 | |
44 | 2060 | KASANICKÝ Vojtech | 1954 | Kst Stavbár Žilina | 2. / U 70 muži | 0:48:12.7 | 0:14:06.1 | |
45 | 2094 | BUČEK Peter | 1975 | Inline Club Žilina | 10. / U 50 muži | 0:48:14.7 | 0:14:08.1 | |
46 | 2033 | ŠIMKO Juraj | 1978 | BB | 11. / U 50 muži | 0:48:16.4 | 0:14:09.8 | |
47 | 2071 | BÍROŠÍK Matej | 1991 | Be yourself | 4. / UM30 muži | 0:48:20.5 | 0:14:13.9 | |
48 | 2117 | RESEK Peter | 1983 | KSN19 | 13. / U 40 muži | 0:48:52.1 | 0:14:45.6 | |
49 | 2108 | STAROVSKÁ Mária | 1975 | Inline Club Žilna | 2. / U 50 ženy | 0:48:58.3 | 0:14:51.8 | |
50 | 2111 | HANNEL Peter | 1964 | Scating Club Košice | 15. / U 60 muži | 0:48:59.5 | 0:14:53.0 | |
51 | 2040 | JANEK Radovan | 1974 | Lara Bags | 12. / U 50 muži | 0:48:59.6 | 0:14:53.0 | |
52 | 2109 | STAROVSKÝ Peter | 1973 | IC Žilina | 13. / U 50 muži | 0:49:02.1 | 0:14:55.5 | |
53 | 2110 | ROLKOVÁ Zlatka | 1992 | Inline Club Žilina | 3. / UW30 ýeny | 0:49:27.9 | 0:15:21.4 | |
54 | 2027 | CIFRANIČOVÁ Gabriela | 1972 | Skating Club Košice | 3. / U 50 ženy | 0:49:28.0 | 0:15:21.5 | |
55 | 2188 | ŽABKA Miloš | 1967 | Žabčo team | 16. / U 60 muži | 0:49:44.8 | 0:15:38.3 | |
56 | 2032 | SLÁVA Ondrej | 1960 | Rizenek | 17. / U 60 muži | 0:50:20.6 | 0:16:14.0 | |
57 | 2085 | GOLEJ Michal | 1992 | Trenčín | 5. / UM30 muži | 0:50:25.8 | 0:16:19.2 | |
58 | 2113 | SABOL Andrej | 1947 | Skating Club Košice | 1. / U 80 muži | 0:50:34.3 | 0:16:27.7 | |
59 | 2103 | GUBANČOK Nikolas | 2001 | HKM ZV | 1. / Juniori | 0:50:36.1 | 0:16:29.5 | |
60 | 2065 | KUCHAR Lubomir | 1966 | Trencininline | 18. / U 60 muži | 0:50:53.0 | 0:16:46.4 | |
61 | 2036 | BARLA Adam | 2000 | BB | 2. / Juniori | 0:50:58.1 | 0:16:51.5 | |
62 | 2087 | IHRADSKÝ Lubomír | 1965 | ZV | 19. / U 60 muži | 0:51:00.6 | 0:16:54.0 | |
63 | 2020 | BOROVIČ Zlatko | 1976 | Cargo Friends Slovakia | 14. / U 50 muži | 0:51:32.7 | 0:17:26.1 | |
64 | 2112 | URBANOVIČ Michal | 1955 | BK Pixida Čierne Kľačany | 3. / U 70 muži | 0:51:43.1 | 0:17:36.5 | |
65 | 2012 | CHOVANČEKOVÁ Nikola | 1994 | LO Mladosť | 4. / UW30 ýeny | 0:52:13.7 | 0:18:07.2 | |
66 | 2034 | VACULČIAK Miroslav | 1945 | Inline Borievka | 2. / U 80 muži | 0:52:15.0 | 0:18:08.5 | |
67 | 2045 | MASLÍK Andrej | 1999 | žiadny | 6. / UM30 muži | 0:53:48.1 | 0:19:41.5 | |
68 | 2104 | ZIAK Juraj | 1975 | amater | 15. / U 50 muži | 0:54:43.3 | 0:20:36.7 | |
69 | 2081 | BIELIK Milan | 1948 | Levice | 3. / U 80 muži | 0:55:02.7 | 0:20:56.1 | |
70 | 2090 | KRAJČOVIČ Lukáš | 1984 | SLSP | 14. / U 40 muži | 0:55:13.8 | 0:21:07.2 | |
71 | 2186 | KESZI Ladislav | 1974 | STEFE | 16. / U 50 muži | 0:55:36.1 | 0:21:29.6 | |
72 | 2013 | LAMPER Peter | 2000 | BB | 3. / Juniori | 0:56:53.7 | 0:22:47.2 | |
73 | 2043 | SPIREK Jiri | 1990 | FCB | 7. / UM30 muži | 0:57:08.5 | 0:23:02.0 | |
74 | 2072 | ŠKORŇOVÁ Martina | 1988 | Be yourself | 1. / U 40 ženy | 0:57:11.2 | 0:23:04.6 | |
75 | 2078 | MARTON Mojmír | 1971 | RRTC Košice | 17. / U 50 muži | 0:57:25.6 | 0:23:19.0 | |
76 | 2066 | BELÁK Marián | 1975 | Stepné kozy zo Šale | 18. / U 50 muži | 0:57:37.2 | 0:23:30.6 | |
77 | 2022 | VANČO Valdemar | 1965 | Loomis | 20. / U 60 muži | 0:57:49.9 | 0:23:43.3 | |
78 | 2039 | GROLMUSOVA Zuzana | 1984 | Kanianka | 2. / U 40 ženy | 0:58:29.9 | 0:24:23.3 | |
79 | 2069 | TELEPOVSKÝ Erik | 1988 | Trebišov | 15. / U 40 muži | 0:58:53.3 | 0:24:46.7 | |
80 | 2025 | ONDRAŠOVIČOVÁ Lenka | 1985 | amatér | 3. / U 40 ženy | 0:59:02.0 | 0:24:55.5 | |
81 | 2044 | DZÚRIKOVÁ Anna | 1982 | Zemianske Kostoľany | 4. / U 40 ženy | 0:59:02.2 | 0:24:55.6 | |
82 | 2098 | BURGEROVÁ Barbora | 2002 | GAS BB | 1. / Juniorky | 0:59:03.3 | 0:24:56.7 | |
83 | 2046 | TABORECKÝ Peter | 1981 | Banska Bystrica | 16. / U 40 muži | 0:59:13.8 | 0:25:07.2 | |
84 | 2058 | JURAŠKA Slavomír | 1969 | Neregistrovaný | 19. / U 50 muži | 0:59:29.8 | 0:25:23.3 | |
85 | 2055 | JAKAB Dušan | 1970 | Levice | 20. / U 50 muži | 0:59:31.4 | 0:25:24.8 | |
86 | 2100 | BABALOVÁ Katarína | 1990 | KKM Nitra | 5. / UW30 ýeny | 0:59:36.1 | 0:25:29.6 | |
87 | 2009 | FURÁK Jozef | 1968 | JoF | 21. / U 60 muži | 1:00:15.6 | 0:26:09.1 | |
88 | 2037 | STEHLÍKOVÁ Veronika | 1990 | Xxx | 6. / UW30 ýeny | 1:00:49.8 | 0:26:43.2 | |
89 | 2073 | DUČAIOVÁ Eva | 1957 | KRTKO Košice | 1. / U 70 ženy | 1:00:52.5 | 0:26:45.9 | |
90 | 2015 | KALINA Norbert | 1975 | Continental Sport Club Zvolen | 21. / U 50 muži | 1:01:27.7 | 0:27:21.1 | |
91 | 2014 | GAŽÚROVÁ Beata | 1968 | Klub Biatlonu Revúca | 2. / U 60 ženy | 1:01:32.1 | 0:27:25.5 | |
92 | 2114 | VOJTKOVÁ OBICKÁ Vlasta | 1981 | NONE | 5. / U 40 ženy | 1:01:36.3 | 0:27:29.7 | |
93 | 2038 | MISTRÍK Matúš | 1991 | SummerSnow Team | 8. / UM30 muži | 1:01:43.3 | 0:27:36.8 | |
94 | 2097 | SLATINA Jaroslav | 1963 | žiadny | 22. / U 60 muži | 1:02:09.1 | 0:28:02.6 | |
95 | 2099 | FUSKOVA Linda | 1994 | Kk kraso Nitra | 7. / UW30 ýeny | 1:02:23.7 | 0:28:17.1 | |
96 | 2096 | KYSEĽ Michal | 1993 | - | 9. / UM30 muži | 1:02:49.0 | 0:28:42.4 | |
97 | 2030 | PALKOVIČ Viktor | 1992 | - | 10. / UM30 muži | 1:03:15.0 | 0:29:08.4 | |
98 | 2121 | BEREŠÍKOVÁ Miroslava | 1992 | - | 8. / UW30 ýeny | 1:03:29.7 | 0:29:23.1 | |
99 | 2052 | KOCHÁNEK Michal | 1987 | - | 17. / U 40 muži | 1:03:30.5 | 0:29:24.0 | |
100 | 2089 | ORSZÁGH Miloš | 1967 | Golden IC Stožok | 23. / U 60 muži | 1:06:16.6 | 0:32:10.0 |