Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | LAMI Michal | 1986 | fotolabka.sk | 1. / Muži 9 km | 0:31:25 | 0:00:00 | ||
2 | 127 | KAĽAVSKÝ Július | 1976 | All4Run Margecany | 2. / Muži 9 km | 0:31:57 | 0:00:32 | ||
3 | 139 | TABAČKO Daniel | 1978 | BigMedia | 3. / Muži 9 km | 0:32:54 | 0:01:29 | ||
4 | 46 | VERBA Rudolf | 1980 | Košice | 4. / Muži 9 km | 0:34:54 | 0:03:29 | ||
5 | 17 | ILDŽA Matúš | 1994 | Team OCRA Slovakia | 5. / Muži 9 km | 0:35:18 | 0:03:53 | ||
6 | 170 | PÁLFI štefan | 1982 | Active life | 6. / Muži 9 km | 0:35:43 | 0:04:18 | ||
7 | 120 | SCIRANKO Jozef | 1961 | all4run Košice | 7. / Muži 9 km | 0:35:54 | 0:04:29 | ||
8 | 102 | KOŠČUŠKO Tomáš | 1993 | Team OCRA Slovakia | 8. / Muži 9 km | 0:37:45 | 0:06:20 | ||
9 | 33 | FARKAŠ Ladislav | 1984 | ESET | 9. / Muži 9 km | 0:38:47 | 0:07:22 | ||
10 | 78 | ĎURÍČEK Martin | 1986 | Gemerská Poloma | 10. / Muži 9 km | 0:39:03 | 0:07:38 | ||
11 | 100 | DUBIEL Marek | 1984 | Atrium Architekti | 11. / Muži 9 km | 0:39:08 | 0:07:43 | ||
12 | 286 | GOMOLČÁK Matúš | 1983 | Atrium Architekti | 12. / Muži 9 km | 0:39:11 | 0:07:46 | ||
13 | 129 | FEDORKO Ján | 1986 | Košice | 13. / Muži 9 km | 0:39:21 | 0:07:56 | ||
14 | 94 | BOLANOVSKY Jan | 1986 | IRON MANN | 14. / Muži 9 km | 0:40:06 | 0:08:41 | ||
15 | 83 | PODRACKY Lukas | 1988 | T-Systems | 15. / Muži 9 km | 0:40:51 | 0:09:26 | ||
16 | 231 | TUDEVDORJ Stela | 1976 | Active Life Košice | 1. / Ženy 9 km | 0:40:52 | 0:09:27 | ||
17 | 79 | MARGETIN Jozef | 1979 | Košice | 16. / Muži 9 km | 0:40:57 | 0:09:32 | ||
18 | 122 | MEDVEC David | 1993 | Black Tiger Taekwondo KLub Snina | 17. / Muži 9 km | 0:41:15 | 0:09:50 | ||
19 | 22 | MIKLUŠ Maroš | 1989 | Košice | 18. / Muži 9 km | 0:41:31 | 0:10:06 | ||
20 | 235 | HANUSOVÁ Zuzana | 1982 | Alica | 2. / Ženy 9 km | 0:41:35 | 0:10:10 | ||
21 | 99 | KOVÁČ Róbert | 1995 | Active life | 19. / Muži 9 km | 0:42:32 | 0:11:07 | ||
22 | 229 | PAPALOVA Zuzana | 1993 | Zazriva | 3. / Ženy 9 km | 0:43:02 | 0:11:37 | ||
23 | 55 | FARKAŠ Filip | 1993 | Zazriva | 20. / Muži 9 km | 0:43:03 | 0:11:38 | ||
24 | 54 | KULÍK Elo | 1973 | Košice | 21. / Muži 9 km | 0:43:12 | 0:11:47 | ||
25 | 163 | DŽUBANSKÝ Ivan | 1992 | Bracovce | 22. / Muži 9 km | 0:43:13 | 0:11:48 | ||
26 | 274 | HORŇÁK Martin | 1972 | Kuzmice | 23. / Muži 9 km | 0:43:28 | 0:12:03 | ||
27 | 164 | SOMOROVSKÝ Tomáš | 1987 | Swep | 24. / Muži 9 km | 0:43:41 | 0:12:16 | ||
28 | 20 | ŠEBEJ Marek | 1984 | MARAS team | 25. / Muži 9 km | 0:43:46 | 0:12:21 | ||
29 | 10 | MAJERNÍK Miloš | 1982 | Košice | 26. / Muži 9 km | 0:43:56 | 0:12:31 | ||
30 | 110 | TELEPOVSKÝ Miroslav | 1962 | eMTe Trebišov | 27. / Muži 9 km | 0:44:29 | 0:13:04 | ||
31 | 278 | SKVAŠÍK Július | 1990 | Košice | 28. / Muži 9 km | 0:44:32 | 0:13:07 | ||
32 | 71 | FEDORČÁK Mikuláš | 1990 | Sequoia | 29. / Muži 9 km | 0:44:48 | 0:13:23 | ||
33 | 141 | OBUŠEK Jozef | 1972 | DM fans | 30. / Muži 9 km | 0:45:00 | 0:13:35 | ||
34 | 21 | ZICHA Peter | 1986 | Košice | 31. / Muži 9 km | 0:45:12 | 0:13:47 | ||
35 | 96 | MEDVEC Matúš | 1983 | Košice | 32. / Muži 9 km | 0:45:18 | 0:13:53 | ||
36 | 119 | ŠPACAI Matej Špacai | 1992 | Active life | 33. / Muži 9 km | 0:45:24 | 0:13:59 | ||
37 | 280 | KRASKA Tomáš | 2001 | Košice | 34. / Muži 9 km | 0:45:56 | 0:14:31 | ||
38 | 181 | VOJTEKOVÁ Dana | 1981 | Košice | 4. / Ženy 9 km | 0:45:57 | 0:14:32 | ||
39 | 52 | TORDA Marko | 1987 | Košice | 35. / Muži 9 km | 0:46:24 | 0:14:59 | ||
40 | 244 | ŠTOFKOVÁ Zuzana | 1979 | Košice | 5. / Ženy 9 km | 0:46:34 | 0:15:09 | ||
41 | 74 | PAĽOVČÍK Anton | 1971 | Cassa Hills | 36. / Muži 9 km | 0:46:34 | 0:15:09 | ||
42 | 91 | PAVLIK Peter | 1976 | Košice-Krásna | 37. / Muži 9 km | 0:46:42 | 0:15:17 | ||
43 | 292 | KLÉRI Róbert | 1985 | Perín | 38. / Muži 9 km | 0:46:56 | 0:15:31 | ||
44 | 177 | FRANCOVÁ Miroslava | 1982 | IT GIRLS | 6. / Ženy 9 km | 0:47:05 | 0:15:40 | ||
45 | 135 | ČUCHTA Martin | 1991 | Košice | 39. / Muži 9 km | 0:47:05 | 0:15:40 | ||
46 | 257 | LUČIVJANSKÁ Barbora | 1991 | Runners n Roses | 7. / Ženy 9 km | 0:47:14 | 0:15:49 | ||
47 | 281 | JURČISIN Mikuláš | 1958 | Prepletaj Nôžkami | 40. / Muži 9 km | 0:47:15 | 0:15:50 | ||
48 | 291 | BENKO Slavomír | 1966 | Relax Team Košice | 41. / Muži 9 km | 0:47:16 | 0:15:51 | ||
49 | 240 | PETROVÁ Jana | 1979 | Autoservis ERIKA | 8. / Ženy 9 km | 0:47:32 | 0:16:07 | ||
50 | 60 | HAĽKO Mikuláš | 1962 | PUKS | 42. / Muži 9 km | 0:47:48 | 0:16:23 | ||
51 | 49 | MESÁROŠ Ján | 1974 | active live | 43. / Muži 9 km | 0:48:07 | 0:16:42 | ||
52 | 197 | TOTH Michal | 1984 | SWEP REPRE | 44. / Muži 9 km | 0:48:08 | 0:16:43 | ||
53 | 202 | MASARYKOVÁ Zlatica | 1966 | Atu Košice | 9. / Ženy 9 km | 0:48:16 | 0:16:51 | ||
54 | 104 | KAZÍK Marian | 1966 | VOS-TPK | 45. / Muži 9 km | 0:48:17 | 0:16:52 | ||
55 | 67 | KAĽAVSKÝ Peter | 1989 | Košice | 46. / Muži 9 km | 0:48:19 | 0:16:54 | ||
56 | 113 | TELEPOVSKÝ Erik | 1988 | eMTe Trebišov | 47. / Muži 9 km | 0:48:33 | 0:17:08 | ||
57 | 58 | MIKOVCAK Lubos | 1978 | BUBU | 48. / Muži 9 km | 0:48:50 | 0:17:25 | ||
58 | 138 | HUDY Vladimír | 1985 | be posITive | 49. / Muži 9 km | 0:48:56 | 0:17:31 | ||
59 | 145 | KRIŠŠ Dominik | 1990 | Siemens | 50. / Muži 9 km | 0:49:07 | 0:17:42 | ||
60 | 125 | GREZNAR Jozef | 1988 | KOSICE | 51. / Muži 9 km | 0:49:09 | 0:17:44 | ||
61 | 75 | TEŤÁK Andrej | 1993 | Hruštín | 52. / Muži 9 km | 0:49:15 | 0:17:50 | ||
62 | 263 | KVAKOVÁ Monika | 1988 | Banská Bystrica | 10. / Ženy 9 km | 0:49:24 | 0:17:59 | ||
63 | 80 | ŠTEŇKO Daniel | 1983 | Košice | 53. / Muži 9 km | 0:49:54 | 0:18:29 | ||
64 | 114 | MARGETA Juraj | 1986 | it smart | 54. / Muži 9 km | 0:49:55 | 0:18:30 | ||
65 | 87 | JASKO Lubos | 1991 | GlobalLogic | 55. / Muži 9 km | 0:50:22 | 0:18:57 | ||
66 | 38 | ANDREJOVSKY Daniel | 1984 | KOSICE | 56. / Muži 9 km | 0:50:23 | 0:18:58 | ||
67 | 137 | ŠVEC Vladimír | 1977 | Active Life Kosice | 57. / Muži 9 km | 0:50:31 | 0:19:06 | ||
68 | 203 | ŠVECOVÁ Andrea | 1977 | Active Life Košice | 11. / Ženy 9 km | 0:50:31 | 0:19:06 | ||
69 | 192 | ŠTENDA Jozef | 1987 | MAXX team | 58. / Muži 9 km | 0:50:43 | 0:19:18 | ||
70 | 70 | ZELENÁK Kamil | 1980 | Autoservis ERIKA | 59. / Muži 9 km | 0:50:44 | 0:19:19 | ||
71 | 43 | SEMAN Stefan | 1985 | Mala Ida | 60. / Muži 9 km | 0:50:46 | 0:19:21 | ||
72 | 273 | REUTER Róbert | 1973 | Active life | 61. / Muži 9 km | 0:50:53 | 0:19:28 | ||
73 | 151 | PEKÁR Radoslav | 1979 | Active life | 62. / Muži 9 km | 0:50:57 | 0:19:32 | ||
74 | 277 | DANCÁKOVÁ Katarína | 1979 | MARAS team | 12. / Ženy 9 km | 0:50:57 | 0:19:32 | ||
75 | 40 | PEŠKO Jakub | 2003 | ZŠ Trebišovská 10 | 63. / Muži 9 km | 0:51:21 | 0:19:56 | ||
76 | 41 | BOROVSKÝ Erik | 1996 | Košice | 64. / Muži 9 km | 0:51:21 | 0:19:56 | ||
77 | 205 | JENDRICHOVSKÁ Danka | 1967 | MARAS team | 13. / Ženy 9 km | 0:51:26 | 0:20:01 | ||
78 | 65 | POTOCKY Tomas | 1987 | Black Tiger Taekwondo Snina | 65. / Muži 9 km | 0:51:31 | 0:20:06 | ||
79 | 211 | ŠEBEJOVÁ Marka | 1986 | MARAS team | 14. / Ženy 9 km | 0:51:35 | 0:20:10 | ||
80 | 220 | OĽHOVÁ Jana | 1975 | Prešov | 15. / Ženy 9 km | 0:51:35 | 0:20:10 | ||
81 | 193 | KOLIBÁROVÁ Martina | 1984 | Prešov | 16. / Ženy 9 km | 0:51:35 | 0:20:10 | ||
82 | 45 | JUHAS Rastislav | 1976 | KOSICE | 66. / Muži 9 km | 0:52:34 | 0:21:09 | ||
83 | 261 | PLAVNICKÁ Eva | 1975 | Košice | 17. / Ženy 9 km | 0:53:25 | 0:22:00 | ||
84 | 56 | BRDÁR Andrej | 1977 | Vranov nad Topľou | 67. / Muži 9 km | 0:53:32 | 0:22:07 | ||
85 | 272 | HREŠČÁK Michal | 1970 | --- | 68. / Muži 9 km | 0:53:58 | 0:22:33 | ||
86 | 226 | HANDŽÁKOVÁ Lenka | 1982 | --- | 18. / Ženy 9 km | 0:54:01 | 0:22:36 | ||
87 | 225 | PAVLENKOVÁ Martina | 1977 | Košice-Šaca | 19. / Ženy 9 km | 0:54:02 | 0:22:37 | ||
88 | 6 | DŽUGAN Michal | 1996 | Veľký Folkmar | 69. / Muži 9 km | 0:54:25 | 0:23:00 | ||
89 | 69 | MAČURA Peter | 1985 | Active life | 70. / Muži 9 km | 0:57:59 | 0:26:34 | ||
90 | 37 | ŽELINSKÝ Viktor | 1983 | Moldava nad Bodvou | 71. / Muži 9 km | 0:58:00 | 0:26:35 | ||
91 | 130 | FRANKO Lukáš | 1992 | MARAS team | 72. / Muži 9 km | 0:58:21 | 0:26:56 | ||
92 | 161 | JUSKO Jaroslav | 1998 | Košice | 73. / Muži 9 km | 1:00:15 | 0:28:50 | ||
93 | 39 | PEŠKO Marek | 1972 | ZŠ Trebišovská 10 | 74. / Muži 9 km | 1:00:46 | 0:29:21 | ||
94 | 222 | BOROVSKÁ Silvia | 1976 | Košice | 20. / Ženy 9 km | 1:00:47 | 0:29:22 | ||
95 | 243 | GYÖRIOVÁ Monika | 1979 | Active life | 21. / Ženy 9 km | 1:01:11 | 0:29:46 | ||
96 | 224 | IHNATOVÁ Monika | 1967 | Active Life Košice | 22. / Ženy 9 km | 1:01:33 | 0:30:08 | ||
97 | 283 | KRUPÁŠ Ján | 1986 | --- | 75. / Muži 9 km | 1:02:09 | 0:30:44 | ||
98 | 133 | BARTOŠ Peter | 1989 | Košice | 76. / Muži 9 km | 1:02:11 | 0:30:46 | ||
99 | 72 | KUCHÁR Emil | 1951 | Active life | 77. / Muži 9 km | 1:02:14 | 0:30:49 | ||
100 | 171 | PETNUCHOVÁ Petra | 1979 | Active life | 23. / Ženy 9 km | 1:02:17 | 0:30:52 |