Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Bikefest Kálnica - Kellys Bikefest Maratón 2018

MTB
DÁTUM :27.5.2018 MIESTO :Kálnica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 165 detail pretekára JOBÁNEK Jan 1983 SUPERIOR Suninvent team 1. /  Muži 30 - 39 rokov 2:12:11.4 0:00:00.0
2 111 detail pretekára BUBÍLEK Michal 1986 Kellys Bikeranch Team 2. /  Muži 30 - 39 rokov 2:12:35.7 0:00:24.2
3 184 detail pretekára SKALICKÝ Pavel 1992 Kolovna Km-Bt 1. /  Muži 19 - 29 rokov 2:13:45.6 0:01:34.1
4 93 detail pretekára BÁRTEK David 1998 Kellys Bikeranch Team 2. /  Muži 19 - 29 rokov 2:14:11.2 0:01:59.7
5 137 detail pretekára HOJDÍK Vladimír 1992 PROefekt team 3. /  Muži 19 - 29 rokov 2:14:23.2 0:02:11.7
6 167 detail pretekára HARTL Karel 1977 STARBIKE.SK 1. /  Muži 40 - 49 rokov 2:16:13.4 0:04:01.9
7 1005 detail pretekára KURDIN Aleksei 1997 TCSPSK Samara - SSCHOR 1. /  DEAF CUP - MEN ELITE 2:19:32.2 0:07:20.7
8 92 detail pretekára VLÁŠEK Michal 1989 Kellys Bikeranch Team 4. /  Muži 19 - 29 rokov 2:19:53.4 0:07:42.0
9 126 detail pretekára KARAS Juraj 1985 PROefekt team 3. /  Muži 30 - 39 rokov 2:23:39.4 0:11:28.0
10 117 detail pretekára KUČERA Daniel 1987 ebajk racing 4. /  Muži 30 - 39 rokov 2:27:57.9 0:15:46.5
11 1008 detail pretekára FOLDI Bence 1993 BVSC-Zugló 2. /  DEAF CUP - MEN ELITE 2:28:10.4 0:15:59.0
12 188 detail pretekára JURÁK Václav 1975 Juvacyklo Uh. Hradište 2. /  Muži 40 - 49 rokov 2:28:56.7 0:16:45.2
13 98 detail pretekára TICHÝ Peter 1993 CyS - Akadémia Petra Sagana 5. /  Muži 19 - 29 rokov 2:30:04.7 0:17:53.2
14 1009 detail pretekára STUDYNKA David 1976 SK SKIVELO deaf Olomouc 1. /  DEAF CUP - SENIOR 2:30:15.7 0:18:04.2
15 99 detail pretekára MORAVČÍK Matej 1992 Fatra Team 6. /  Muži 19 - 29 rokov 2:32:18.7 0:20:07.2
16 1011 detail pretekára ČAPEK Jan 1973 SK SKIVELO deaf Olomouc 2. /  DEAF CUP - SENIOR 2:32:56.5 0:20:45.0
17 11 detail pretekára ŠIMORA Marián 1989 Bike team Juhasky 7. /  Muži 19 - 29 rokov 2:33:10.4 0:20:59.0
18 120 detail pretekára ŽÍDEK Pavol 1984 Top sport team 5. /  Muži 30 - 39 rokov 2:36:36.7 0:24:25.2
19 88 detail pretekára KLUCH Luboš 2000 Kellys Bike Ranch Team 1. /  Juniori 15 - 18 rokov 2:37:20.7 0:25:09.2
20 160 detail pretekára MALEK Martin 1978 Bradlo Bike 3. /  Muži 40 - 49 rokov 2:37:26.4 0:25:15.0
21 193 detail pretekára TOMÁŠEK Tomáš 1981 bikepoint.sk 6. /  Muži 30 - 39 rokov 2:37:32.7 0:25:21.2
22 145 detail pretekára KOMORA Andrej 2000 ŠKC Dubnica n. Váhom 2. /  Juniori 15 - 18 rokov 2:39:13.7 0:27:02.2
23 31 detail pretekára CHORVAT Stano 1985 tntcrew 7. /  Muži 30 - 39 rokov 2:39:17.9 0:27:06.5
24 170 detail pretekára KACINA Branislav 1970 Climber Sport Team Trenčín 4. /  Muži 40 - 49 rokov 2:39:21.5 0:27:10.0
25 1010 detail pretekára PASTRNEK Pavel 1976 SK SKIVELO deaf Olomouc 3. /  DEAF CUP - SENIOR 2:40:01.4 0:27:50.0
26 80 detail pretekára MEČIAR Ľuboš 1967 VELOSVET PRIEVIDZA 1. /  Muži 50 - 59 rokov 2:41:20.9 0:29:09.4
27 182 detail pretekára SOPKO Miloš 1975 Fatra Team 5. /  Muži 40 - 49 rokov 2:41:20.9 0:29:09.5
28 105 detail pretekára SANTA Marek 1987 Trenčianska Turná 8. /  Muži 30 - 39 rokov 2:41:25.4 0:29:13.9
29 169 detail pretekára KOŇOŠ Peter 1974 CK Dynamax Nitra 6. /  Muži 40 - 49 rokov 2:41:54.0 0:29:42.5
30 201 detail pretekára BULEJKO Roman 1988 Mibutrans 9. /  Muži 30 - 39 rokov 2:41:59.2 0:29:47.7
31 1012 detail pretekára KOCOUREK Frantisek 1983 SK SKIVELO deaf Olomouc 4. /  DEAF CUP - SENIOR 2:42:02.4 0:29:51.0
32 110 detail pretekára MATEJOVIC Michal 1984 CTK VIKING 10. /  Muži 30 - 39 rokov 2:43:22.2 0:31:10.7
33 185 detail pretekára JURÁŠ Pavol 1981 Myjava 11. /  Muži 30 - 39 rokov 2:43:50.2 0:31:38.7
34 39 detail pretekára SLIVANSKÝ Miloš 1980 IngSteel CarTV Racing Team 12. /  Muži 30 - 39 rokov 2:44:05.4 0:31:53.9
35 94 detail pretekára REMIŠ Patrik 1994 Fatra Team 8. /  Muži 19 - 29 rokov 2:45:55.2 0:33:43.7
36 150 detail pretekára ČIBENKA Martin 1982 --- 13. /  Muži 30 - 39 rokov 2:46:05.1 0:33:53.7
37 1 detail pretekára SVRBÍK Jakub 2000 Finančné Centrum Team 3. /  Juniori 15 - 18 rokov 2:46:53.1 0:34:41.6
38 175 detail pretekára SLINTÁK Michal 1977 Slovan Luhačovice 7. /  Muži 40 - 49 rokov 2:48:27.2 0:36:15.7
39 1006 detail pretekára PANCHUK Ivan 1995 TCSPSK Samara - SSCHOR 3. /  DEAF CUP - MEN ELITE 2:49:31.7 0:37:20.2
40 130 detail pretekára PROCHÁDZKA Jozef 1975 Fatra Team 8. /  Muži 40 - 49 rokov 2:50:23.1 0:38:11.7
41 96 detail pretekára GAŠPARÍK Branislav 1998 Top sport team 9. /  Muži 19 - 29 rokov 2:52:18.5 0:40:07.0
42 1001 detail pretekára MATOVCIK Julius 1977 SKN Trencin 5. /  DEAF CUP - SENIOR 2:52:44.7 0:40:33.2
43 152 detail pretekára HANDLER Philipp 1979 ARBO Sparkasse 14. /  Muži 30 - 39 rokov 2:53:07.8 0:40:56.3
44 163 detail pretekára KURDI štefan 1967 ck Picko Bike 2. /  Muži 50 - 59 rokov 2:53:38.9 0:41:27.4
45 187 detail pretekára MALEČKA Ivan 1988 Myjava 15. /  Muži 30 - 39 rokov 2:55:43.7 0:43:32.2
46 197 detail pretekára VRÁBEĽ Juraj 1986 --- 16. /  Muži 30 - 39 rokov 2:55:54.8 0:43:43.3
47 166 detail pretekára FÁBRY Peter 1976 Dolomitybike Nitra 9. /  Muži 40 - 49 rokov 2:56:19.5 0:44:08.0
48 83 detail pretekára JUHÁSOVÁ Andrea 1985 Bike team Juhasky 1. /  Ženy 19 - 39 rokov 2:56:20.9 0:44:09.4
49 161 detail pretekára PAPALA Martin 1979 --- 17. /  Muži 30 - 39 rokov 2:56:40.2 0:44:28.7
50 1013 detail pretekára FAUCONNIER Jean-Pierre 1983 ESS Mons 6. /  DEAF CUP - SENIOR 2:57:04.7 0:44:53.2
51 28 detail pretekára KOMAR Juraj 1980 Piestany 18. /  Muži 30 - 39 rokov 2:57:51.1 0:45:39.7
52 125 detail pretekára HOMOLA Peter 1982 PROefekt 19. /  Muži 30 - 39 rokov 2:57:51.2 0:45:39.7
53 32 detail pretekára SMETANA Ľuboš 1979 Chrbáty 20. /  Muži 30 - 39 rokov 2:57:58.1 0:45:46.7
54 25 detail pretekára FERENCZ Erik 1984 MiniMon Friendly Team 21. /  Muži 30 - 39 rokov 2:59:17.7 0:47:06.2
55 191 detail pretekára VOJTUŠ Michal 1982 cykloservis Martin Smatana 22. /  Muži 30 - 39 rokov 2:59:33.2 0:47:21.7
56 123 detail pretekára BENEDIK Martin 1988 Gemerská Poloma 23. /  Muži 30 - 39 rokov 2:59:39.7 0:47:28.2
57 138 detail pretekára ONDRIŠKA Juraj 1977 Trenčín 10. /  Muži 40 - 49 rokov 2:59:49.7 0:47:38.2
58 183 detail pretekára POSPÍŠILOVÁ Radka 1990 Kolovna Km-Bt 2. /  Ženy 19 - 39 rokov 3:00:57.2 0:48:45.7
59 174 detail pretekára SADLOŇ Igor 1972 --- 11. /  Muži 40 - 49 rokov 3:01:03.2 0:48:51.7
60 90 detail pretekára DOBŠOVIČ Vojtěch 1997 Kellys Bikeranch Team 10. /  Muži 19 - 29 rokov 3:01:45.2 0:49:33.7
61 189 detail pretekára KANDERA Ladislav 1968 KNAC Ružomberok 3. /  Muži 50 - 59 rokov 3:01:51.7 0:49:40.2
62 57 detail pretekára UHLÍK Mário 1978 Dolná Súča 12. /  Muži 40 - 49 rokov 3:02:15.5 0:50:04.0
63 53 detail pretekára KRAJCOVIC Rastislav 1976 ZF Slovakia 13. /  Muži 40 - 49 rokov 3:03:53.2 0:51:41.7
64 113 detail pretekára ADAMÍK Peter 1981 Prievidza 24. /  Muži 30 - 39 rokov 3:04:17.2 0:52:05.7
65 51 detail pretekára ĎURAČI Miroslav 1978 Trenčín 14. /  Muži 40 - 49 rokov 3:04:32.1 0:52:20.7
66 42 detail pretekára FABRY David 1986 Velosvet Cycling Team Prievidza 25. /  Muži 30 - 39 rokov 3:04:54.7 0:52:43.2
67 16 detail pretekára DUREC Miroslav 1990 Poriadie 11. /  Muži 19 - 29 rokov 3:04:55.5 0:52:44.0
68 146 detail pretekára SLIVANSKÝ Tomáš 1983 Utekávači Piešťany 26. /  Muži 30 - 39 rokov 3:06:39.1 0:54:27.6
69 140 detail pretekára ČURILLA Ladislav 1968 NRČ 4. /  Muži 50 - 59 rokov 3:06:40.2 0:54:28.8
70 6 detail pretekára SVATIK Daniel 1996 Dema racing team 12. /  Muži 19 - 29 rokov 3:07:06.7 0:54:55.2
71 82 detail pretekára PAGANÍK Jozef 1958 CK EPIC Dohňany 1. /  Muži 60 rokov a viac 3:07:13.7 0:55:02.2
72 190 detail pretekára VOJTUŠ Martin 1992 cykloservis Martin Smatana 13. /  Muži 19 - 29 rokov 3:08:02.5 0:55:51.0
73 24 detail pretekára TRAUTENBERGER Michal 1980 Bike klub Lipa 27. /  Muži 30 - 39 rokov 3:08:13.7 0:56:02.3
74 198 detail pretekára OBUŠEK Boris 1988 Trenčín 28. /  Muži 30 - 39 rokov 3:10:27.2 0:58:15.8
75 168 detail pretekára PEŤKO Ivan 1978 Dolomitybike Nitra 15. /  Muži 40 - 49 rokov 3:10:33.4 0:58:21.9
76 147 detail pretekára HRZÁN Richard 1972 CTM Silvini R2sport 16. /  Muži 40 - 49 rokov 3:10:34.7 0:58:23.3
77 115 detail pretekára BAHOREC Peter 1981 Jacovce 29. /  Muži 30 - 39 rokov 3:10:36.2 0:58:24.7
78 1014 detail pretekára DESCORNET Michel 1971 WSSB Sports 7. /  DEAF CUP - SENIOR 3:10:42.4 0:58:30.9
79 59 detail pretekára JANKECH Mario 1975 PIEŠŤANY 17. /  Muži 40 - 49 rokov 3:10:42.7 0:58:31.2
80 87 detail pretekára STUPARIČ Matej 1992 Hôrka nad Váhom 14. /  Muži 19 - 29 rokov 3:11:10.7 0:58:59.3
81 21 detail pretekára FABIAN Matúš 1987 Bratislava 30. /  Muži 30 - 39 rokov 3:11:21.2 0:59:09.7
82 129 detail pretekára GERÁT René 1974 Hôrky 18. /  Muži 40 - 49 rokov 3:11:23.2 0:59:11.7
83 30 detail pretekára JAKUBEC Jozef 1981 Kysucke nove mesto 31. /  Muži 30 - 39 rokov 3:12:23.2 1:00:11.8
84 54 detail pretekára FELTOVIČ Ľubomír 1978 Bike klub Lipa 19. /  Muži 40 - 49 rokov 3:12:32.6 1:00:21.2
85 38 detail pretekára VANČO Tomáš 'šegi' 1985 Mesto snov 32. /  Muži 30 - 39 rokov 3:13:48.5 1:01:37.0
86 106 detail pretekára KRAJČI Zdenko 1987 CHRBATY 33. /  Muži 30 - 39 rokov 3:14:15.2 1:02:03.8
87 55 detail pretekára ŠTEFKOVIČ Borislav 1978 INBIKE MTB team 20. /  Muži 40 - 49 rokov 3:14:33.7 1:02:22.2
88 103 detail pretekára JÁNOŠÍK Kristián 1999 PROefek team 15. /  Muži 19 - 29 rokov 3:15:10.3 1:02:58.8
89 101 detail pretekára SKLENÁRIK Filip 1996 PROefekt team 16. /  Muži 19 - 29 rokov 3:15:10.5 1:02:59.0
90 56 detail pretekára JANTULIK Radovan 1976 Kysucké Nové Mesto 21. /  Muži 40 - 49 rokov 3:15:32.2 1:03:20.8
91 22 detail pretekára VAVRÚŠ Lukáš 1984 TRENČIANSKE JASTRABIE 34. /  Muži 30 - 39 rokov 3:18:07.7 1:05:56.3
92 171 detail pretekára HLBOCKÝ Peter 1988 Malženice 35. /  Muži 30 - 39 rokov 3:18:17.3 1:06:05.8
93 75 detail pretekára ČERBÁK Zdeno 1964 Vrícko 5. /  Muži 50 - 59 rokov 3:19:41.2 1:07:29.8
94 100 detail pretekára DUREC Tomáš 1989 Myjava Riders 17. /  Muži 19 - 29 rokov 3:20:18.2 1:08:06.8
95 202 detail pretekára KAPITANČÍK Maroš 1991 --- 18. /  Muži 19 - 29 rokov 3:20:29.7 1:08:18.3
96 176 detail pretekára JAHODA Marek 1983 --- 36. /  Muži 30 - 39 rokov 3:20:38.4 1:08:26.9
97 114 detail pretekára ŽIAK Peter 1981 AMATE Team 37. /  Muži 30 - 39 rokov 3:20:50.5 1:08:39.0
98 1016 detail pretekára SCHEUTZ Jürgen 1965 GSZ Graz 1. /  DEAF CUP - MASTERS 3:20:57.5 1:08:46.0
99 10 detail pretekára BREZOVSKÝ Matúš 1991 Brose Cycling Team 19. /  Muži 19 - 29 rokov 3:21:09.5 1:08:58.0
100 89 detail pretekára MACO Roman 1991 Nové Mesto nad Váhom 20. /  Muži 19 - 29 rokov 3:22:07.2 1:09:55.8