Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Bikefest Kálnica - CTM Enduro Race 2018

MTB
DÁTUM :26.5.2018 MIESTO :Kálnica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas
1 1006 detail pretekára PANCHUK Ivan 1995 TCSPSK Samara - SSCHOR 1. /  DEAF CUP - Élite 0:16:56.5 0:00:00.0 0:16:56.5
2 1014 detail pretekára DESCORNET Michel 1971 WSSB Sports 1. /  DEAF CUP - Senior 0:17:06.4 0:00:09.9 0:17:06.4
3 1001 detail pretekára MATOVCIK Julius 1977 SKN Trencin 2. /  DEAF CUP - Senior 0:17:09.3 0:00:12.8 0:17:09.3
4 1011 detail pretekára ČAPEK Jan 1973 SK SKIVELO deaf Olomouc 3. /  DEAF CUP - Senior 0:17:23.6 0:00:27.1 0:17:23.6
5 1005 detail pretekára KURDIN Aleksei 1997 TCSPSK Samara - SSCHOR 2. /  DEAF CUP - Élite 0:17:24.1 0:00:27.6 0:17:24.1
6 1010 detail pretekára PASTRNEK Pavel 1976 SK SKIVELO deaf Olomouc 4. /  DEAF CUP - Senior 0:17:39.1 0:00:42.6 0:17:39.1
7 1020 detail pretekára KÖRBLER Clemens 1973 --- 5. /  DEAF CUP - Senior 0:18:00.8 0:01:04.3 0:18:00.8
8 1008 detail pretekára FOLDI Bence 1993 BVSC-Zugló 3. /  DEAF CUP - Élite 0:18:01.3 0:01:04.8 0:18:01.3
9 1007 detail pretekára STAROSTIN Dmitrii 1992 TCSPSK Samara - SSCHOR 4. /  DEAF CUP - Élite 0:18:16.5 0:01:20.0 0:18:16.5
10 1009 detail pretekára STUDYNKA David 1976 SK SKIVELO deaf Olomouc 6. /  DEAF CUP - Senior 0:18:36.8 0:01:40.3 0:18:36.8
11 1012 detail pretekára KOCOUREK Frantisek 1983 SK SKIVELO deaf Olomouc 7. /  DEAF CUP - Senior 0:19:37.0 0:02:40.5 0:19:37.0
12 1013 detail pretekára FAUCONNIER Jean-Pierre 1983 ESS Mons 8. /  DEAF CUP - Senior 0:19:45.5 0:02:49.0 0:19:45.5
13 1023 detail pretekára PESTOV Kirill 1983 TCSPSK Samara - SSCHOR 9. /  DEAF CUP - Senior 0:20:42.7 0:03:46.2 0:20:42.7
14 1019 detail pretekára GRENGG Oliver 1984 --- 10. /  DEAF CUP - Senior 0:23:10.6 0:06:14.1 0:23:10.6
15 1021 detail pretekára SCHIRIAVSKOVA Viktoria 1985 TCSPSK Samara - SSCHOR 1. /  DEAF CUP - Women 0:31:31.3 0:14:34.8 0:31:31.3
16 1018 detail pretekára HEYER Dirk 1973 GSF Wuppertal- Dönberg 11. /  DEAF CUP - Senior 0:31:52.0 0:14:55.5 0:31:52.0
17 1015 detail pretekára EBNER Gerald 1958 GSZ Graz 1. /  DEAF CUP - Master 0:43:41.3 0:26:44.8 0:43:41.3