Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Bikefest Kálnica - CTM Enduro Race 2018

MTB
DÁTUM :26.5.2018 MIESTO :Kálnica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas
1 3 detail pretekára KNAPEC Martin 1994 CTM Racing Team 1. /  RACE Muži Elite 0:12:05.7 0:00:00.0 0:12:05.7
2 1 detail pretekára PROKOP Michal 1981 GHOST factory racing 2. /  RACE Muži Elite 0:12:12.0 0:00:06.3 0:12:12.0
3 91 detail pretekára GRUBER Manuel 1992 GIANT Bikestore 3. /  RACE Muži Elite 0:12:15.3 0:00:09.6 0:12:15.3
4 2 detail pretekára ŘÍHA Jakub 1997 N1 Team 4. /  RACE Muži Elite 0:12:20.1 0:00:14.4 0:12:20.1
5 11 detail pretekára PIEKARA Robert 1989 KROSS ENDURO TEAM 5. /  RACE Muži Elite 0:12:27.4 0:00:21.7 0:12:27.4
6 12 detail pretekára SEHNAL Stanislav 1994 Kellys Factory Team 6. /  RACE Muži Elite 0:12:27.9 0:00:22.2 0:12:27.9
7 149 detail pretekára BLÁHA Vojtěch 1999 ROCK MACHINE 1. /  RACE Muži U21 0:12:31.4 0:00:25.7 0:12:31.4
8 8 detail pretekára MALÝ Petr 1995 Maloch Racing Team 7. /  RACE Muži Elite 0:12:32.6 0:00:26.9 0:12:32.6
9 17 detail pretekára PORUBAN Kristián 2000 Specialized CZ 2. /  RACE Muži U21 0:12:39.6 0:00:33.9 0:12:39.6
10 16 detail pretekára HYNČICA Vlastimil 1978 Specialized CZ 1. /  RACE Masters 0:12:42.7 0:00:37.0 0:12:42.7
11 13 detail pretekára BARÁNEK Rastislav 1995 Kellys Factory Team 8. /  RACE Muži Elite 0:12:44.5 0:00:38.8 0:12:44.5
12 7 detail pretekára MYŠÍK Milan 1993 CANNONDALE KUR ENDURO 9. /  RACE Muži Elite 0:12:45.8 0:00:40.1 0:12:45.8
13 39 detail pretekára ČUNEK David 1989 ROCK MACHINE-VALMEZBIKE racing 10. /  RACE Muži Elite 0:12:45.9 0:00:40.2 0:12:45.9
14 89 detail pretekára MIHALKOVITS Peter 1993 ASKÖ MK Factory Racing Team 11. /  RACE Muži Elite 0:12:59.3 0:00:53.6 0:12:59.3
15 6 detail pretekára TEJCHMAN Přemek 1988 Kellys Factory Team 12. /  RACE Muži Elite 0:13:00.7 0:00:55.0 0:13:00.7
16 96 detail pretekára KWAŠNY Roman 1973 TREK Bielsko Racing 2. /  RACE Masters 0:13:03.6 0:00:57.9 0:13:03.6
17 5 detail pretekára KRÁL Antonín 1996 Cycology.cz 13. /  RACE Muži Elite 0:13:04.6 0:00:58.9 0:13:04.6
18 55 detail pretekára WOOD Rhys 1995 #SHEDFACTORYRACING 14. /  RACE Muži Elite 0:13:06.8 0:01:01.1 0:13:06.8
19 49 detail pretekára PEKAŘ Jakub 1994 KROSS bikes 15. /  RACE Muži Elite 0:13:07.8 0:01:02.1 0:13:07.8
20 9 detail pretekára DRÁBIK Peter 1973 Cube Enduro Team 3. /  RACE Masters 0:13:10.9 0:01:05.2 0:13:10.9
21 15 detail pretekára ROJČEK Adam 1998 CTM Racing Team 3. /  RACE Muži U21 0:13:13.6 0:01:07.9 0:13:13.6
22 34 detail pretekára PAULOVIČ Matúš 1988 Bikestrike.com 16. /  RACE Muži Elite 0:13:16.7 0:01:11.0 0:13:16.7
23 150 detail pretekára ČEPELÁK Jan 1994 JC Bike CTM 17. /  RACE Muži Elite 0:13:16.8 0:01:11.1 0:13:16.8
24 21 detail pretekára KOREŇ Martin 1984 BikePro.sk 18. /  RACE Muži Elite 0:13:21.7 0:01:16.0 0:13:21.7
25 56 detail pretekára GOMBALA Oliver 2001 CTM Racing Team 4. /  RACE Muži U21 0:13:22.0 0:01:16.3 0:13:22.0
26 73 detail pretekára SZABO Jiri 1988 SPOKE.cz 19. /  RACE Muži Elite 0:13:30.1 0:01:24.4 0:13:30.1
27 42 detail pretekára GAJDŮŠEK Ondřej 1990 Maloch Racing Team 20. /  RACE Muži Elite 0:13:34.5 0:01:28.8 0:13:34.5
28 41 detail pretekára FORSTIK Markus 1995 Radwelt MK 21. /  RACE Muži Elite 0:13:35.9 0:01:30.2 0:13:35.9
29 53 detail pretekára ŠKAPÍK Roman 1991 Valmezbike racing 22. /  RACE Muži Elite 0:13:36.8 0:01:31.1 0:13:36.8
30 95 detail pretekára JAREK Mariusz 1992 TREK Bielsko Racing 23. /  RACE Muži Elite 0:13:44.4 0:01:38.7 0:13:44.4
31 93 detail pretekára PINTA Jakub 1987 TREK Bielsko Racing 24. /  RACE Muži Elite 0:13:44.7 0:01:39.0 0:13:44.7
32 87 detail pretekára PALKA Bartosz 1991 Puchalka Bike 25. /  RACE Muži Elite 0:13:48.6 0:01:42.9 0:13:48.6
33 23 detail pretekára GÁLIK Marek 1989 Jazdím krv Hlohovec 26. /  RACE Muži Elite 0:13:50.1 0:01:44.4 0:13:50.1
34 101 detail pretekára MAKOWSKI Michal 1997 Quest Team 27. /  RACE Muži Elite 0:13:50.2 0:01:44.5 0:13:50.2
35 60 detail pretekára DÁNIEL Ördög 1982 Alpinbike Team 28. /  RACE Muži Elite 0:13:51.6 0:01:45.9 0:13:51.6
36 102 detail pretekára MATÉ Cser 1983 FRO Racing 29. /  RACE Muži Elite 0:13:54.7 0:01:49.0 0:13:54.7
37 10 detail pretekára ŠTĚPÁNEK Ondřej 1994 CTM Racing Team 30. /  RACE Muži Elite 0:13:55.1 0:01:49.4 0:13:55.1
38 46 detail pretekára MOSON Tomasz 1982 blet na uj 31. /  RACE Muži Elite 0:13:56.6 0:01:50.9 0:13:56.6
39 105 detail pretekára LITVAJ Timotej 1999 Bajky.sk / CTC 5. /  RACE Muži U21 0:13:57.7 0:01:52.0 0:13:57.7
40 72 detail pretekára SPALEK Michal 1983 Sportservis Bratislava 32. /  RACE Muži Elite 0:14:00.2 0:01:54.5 0:14:00.2
41 47 detail pretekára ODZIOMEK Olaf 1994 Bukowno 33. /  RACE Muži Elite 0:14:01.8 0:01:56.1 0:14:01.8
42 27 detail pretekára BENE Ondrej 1990 Bikestrike.com 34. /  RACE Muži Elite 0:14:02.4 0:01:56.7 0:14:02.4
43 85 detail pretekára SCHLÖGL Matthias 1984 ASKÖ MK Factory Racing Team 35. /  RACE Muži Elite 0:14:05.9 0:02:00.2 0:14:05.9
44 48 detail pretekára OŠMUCNIEKS Gusts 1986 #gustavalanche 36. /  RACE Muži Elite 0:14:07.4 0:02:01.7 0:14:07.4
45 25 detail pretekára NOVÁČIK Peter 1988 TOPOĽČANY 37. /  RACE Muži Elite 0:14:08.8 0:02:03.1 0:14:08.8
46 45 detail pretekára MEIER Benjamin 1987 Bikeclub Giant Stattegg 38. /  RACE Muži Elite 0:14:18.4 0:02:12.7 0:14:18.4
47 44 detail pretekára MACEK Libor 1997 HVMB Team 39. /  RACE Muži Elite 0:14:20.0 0:02:14.3 0:14:20.0
48 59 detail pretekára STROHMAYER Michael 1968 Redneck Riders 4. /  RACE Masters 0:14:23.5 0:02:17.8 0:14:23.5
49 4 detail pretekára UČEŇ Lukáš 1990 CTM Racing Team 40. /  RACE Muži Elite 0:14:23.6 0:02:17.9 0:14:23.6
50 62 detail pretekára DUDIK Kristian 1985 PIEŠŤANY 41. /  RACE Muži Elite 0:14:26.5 0:02:20.8 0:14:26.5
51 14 detail pretekára ŠPAČEK Matěj 1998 Bycikly.cz 6. /  RACE Muži U21 0:14:30.5 0:02:24.8 0:14:30.5
52 103 detail pretekára BYSTROŇ Vilém 1996 PLANET BIKES TEAM 42. /  RACE Muži Elite 0:14:32.8 0:02:27.1 0:14:32.8
53 147 detail pretekára SLÁVEK Slavomir 1988 SKC Prostějov 43. /  RACE Muži Elite 0:14:33.3 0:02:27.6 0:14:33.3
54 94 detail pretekára PINDEL Maciej 2001 TREK Bielsko Racing 7. /  RACE Muži U21 0:14:39.7 0:02:34.0 0:14:39.7
55 97 detail pretekára PETELÍK Marek 1993 JC Bike CTM 44. /  RACE Muži Elite 0:14:43.4 0:02:37.7 0:14:43.4
56 43 detail pretekára KOHOUT Tomáš 1985 Home-reality.cz 45. /  RACE Muži Elite 0:14:45.6 0:02:39.9 0:14:45.6
57 99 detail pretekára WRUCHA Marcin 2001 Watana enduro 8. /  RACE Muži U21 0:14:49.5 0:02:43.8 0:14:49.5
58 82 detail pretekára DOBNIG Yana 1999 RLM Mondraker Racing Team 1. /  RACE Ženy U21 0:14:50.8 0:02:45.1 0:14:50.8
59 77 detail pretekára BRAUMANN Birgit 1973 Trek Gravity Girls / Bikestore.cc 1. /  RACE Ženy 21-34 0:14:54.6 0:02:48.9 0:14:54.6
60 65 detail pretekára KOVÁŘ David 1989 PLANET BIKES 46. /  RACE Muži Elite 0:14:56.1 0:02:50.4 0:14:56.1
61 64 detail pretekára CHODYRA Jakub 1983 33 Bicycle Studio 47. /  RACE Muži Elite 0:14:57.4 0:02:51.7 0:14:57.4
62 63 detail pretekára GÁLL Ferenc 1983 Alpinbike Endura 48. /  RACE Muži Elite 0:15:04.7 0:02:59.0 0:15:04.7
63 52 detail pretekára PUFAN Alexandru 1990 CS Tibiscus 49. /  RACE Muži Elite 0:15:05.7 0:03:00.0 0:15:05.7
64 98 detail pretekára BABIJ Michal 1984 Watana enduro 50. /  RACE Muži Elite 0:15:10.1 0:03:04.4 0:15:10.1
65 90 detail pretekára KOLLÁR Gábor 1976 Bükki Hegyisportért Egyesület 5. /  RACE Masters 0:15:13.7 0:03:08.0 0:15:13.7
66 70 detail pretekára NOVOSÁD Tomáš 1990 Maloch Racing Team 51. /  RACE Muži Elite 0:15:14.4 0:03:08.7 0:15:14.4
67 148 detail pretekára ŠÁLEK Pavel 1992 SKC Prostějov 52. /  RACE Muži Elite 0:15:22.9 0:03:17.2 0:15:22.9
68 71 detail pretekára PAŁKA Marcin 1979 BIKEBOARD 53. /  RACE Muži Elite 0:15:29.2 0:03:23.5 0:15:29.2
69 26 detail pretekára PAPP Marek 1991 Bratislava 54. /  RACE Muži Elite 0:15:31.7 0:03:26.0 0:15:31.7
70 67 detail pretekára KRNÁČ Martin 1994 Banská Bystrica 55. /  RACE Muži Elite 0:15:34.1 0:03:28.4 0:15:34.1
71 145 detail pretekára HORÁKOVÁ Jana 1983 FDF bike shop Olomouc 1. /  RACE Ženy Masters 35+ 0:15:42.3 0:03:36.6 0:15:42.3
72 92 detail pretekára PUDA Martyna 2001 TREK Bielsko Racing 2. /  RACE Ženy U21 0:15:49.6 0:03:43.9 0:15:49.6
73 74 detail pretekára JANČIAR Ján 2000 Zvolen 9. /  RACE Muži U21 0:15:50.8 0:03:45.1 0:15:50.8
74 78 detail pretekára DURČÁKOVÁ Dominika 1985 KROSS bikes 2. /  RACE Ženy 21-34 0:15:51.4 0:03:45.7 0:15:51.4
75 84 detail pretekára RAJDL Jakub 1987 GIANT cycling team 56. /  RACE Muži Elite 0:15:56.8 0:03:51.1 0:15:56.8
76 76 detail pretekára ŠÁLEK Martin 1999 FDF bikeshop Olomouc 10. /  RACE Muži U21 0:15:56.9 0:03:51.2 0:15:56.9
77 20 detail pretekára PAPRSTKA Radim 1987 Maloja - Rocky Mountain Team 57. /  RACE Muži Elite 0:16:03.8 0:03:58.1 0:16:03.8
78 79 detail pretekára GAMSJAEGER Sarah 1994 Obertraun 3. /  RACE Ženy 21-34 0:16:16.9 0:04:11.2 0:16:16.9
79 61 detail pretekára DUBAS Adam 1996 Humenné 58. /  RACE Muži Elite 0:16:31.1 0:04:25.4 0:16:31.1
80 29 detail pretekára FODOR Csaba 1981 Hypno Racing Team 59. /  RACE Muži Elite 0:16:39.7 0:04:34.0 0:16:39.7
81 40 detail pretekára FLUGR?TS Andris 1988 Riga 60. /  RACE Muži Elite 0:16:45.7 0:04:40.0 0:16:45.7
82 57 detail pretekára HANÁK Vojtěch 2001 Specialized CZ 11. /  RACE Muži U21 0:16:52.6 0:04:46.9 0:16:52.6
83 146 detail pretekára HORÁK Vít 1978 SKC Prostějov 6. /  RACE Masters 0:17:22.0 0:05:16.3 0:17:22.0
84 100 detail pretekára SOVA Peter 1980 PUNKXRIDERS 61. /  RACE Muži Elite 0:17:45.6 0:05:39.9 0:17:45.6
85 81 detail pretekára CSEH Veronika 1970 Alpinbike Team 2. /  RACE Ženy Masters 35+ 0:17:49.0 0:05:43.3 0:17:49.0
86 54 detail pretekára VOLODKO Ivars 1986 Team Latvia 62. /  RACE Muži Elite 0:17:50.3 0:05:44.6 0:17:50.3
87 36 detail pretekára ERNWEIN Denis 1966 Bratislava 7. /  RACE Masters 0:19:00.0 0:06:54.3 0:19:00.0
88 58 detail pretekára NAVARRETE Roberto 1977 IBM Slovakia Bikers 8. /  RACE Masters 0:19:12.2 0:07:06.5 0:19:12.2
89 37 detail pretekára VARÁČKOVÁ Nikola 1993 KZC Bytča 4. /  RACE Ženy 21-34 0:19:29.6 0:07:23.9 0:19:29.6
90 80 detail pretekára KUBIŠOVÁ Lenka 1987 Jarabá 5. /  RACE Ženy 21-34 0:19:39.4 0:07:33.7 0:19:39.4
91 32 detail pretekára MULLER Rudolf 1977 PUNKXRIDERS 9. /  RACE Masters 0:19:50.0 0:07:44.3 0:19:50.0
92 51 detail pretekára POVÝŠIL Jan 1985 B.E.E.R. cz 63. /  RACE Muži Elite 0:19:58.7 0:07:53.0 0:19:58.7
93 144 detail pretekára KRAJČOVIČOVÁ Jana 1982 HIGH RIDERS team 3. /  RACE Ženy Masters 35+ 0:20:18.0 0:08:12.3 0:20:18.0
94 104 detail pretekára FARKAS Kristián 1999 --- 12. /  RACE Muži U21 0:20:31.7 0:08:26.0 0:20:31.7
95 88 detail pretekára OSTORHÁZI Imre 1988 Bükki Hegyisportért Egyesület 64. /  RACE Muži Elite 0:23:53.0 0:11:47.3 0:23:53.0
96 69 detail pretekára MUSIL Marek 1985 Sám pre seba 65. /  RACE Muži Elite 0:40:23.8 0:28:18.1 0:40:23.8
--- 18 detail pretekára HYNČICA Petr 1973 Specialized CZ . /  RACE Masters DNF --- ---
--- 28 detail pretekára BRYCHTA Pavel 1987 B.E.E.R. cz . /  RACE Muži Elite DNF --- ---
--- 35 detail pretekára HORNÁČEK Filip 2001 Bikestrike . /  RACE Muži U21 DNF --- ---
--- 19 detail pretekára KASMAN Martin 1990 MTBIKER.sk . /  RACE Muži Elite DNS --- ---