Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

XTERRA CZECH 2018 - XTERRA SPRINT a dětská Xterra

Triatlon
DÁTUM :14.7.2018 MIESTO :Křišťanovice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plavání # D1 # Kolo # D2 # Běh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plavání # D1 # Kolo # D2 # Běh #
1 709 detail pretekára TUČKOVÁ Tereza CZE 2007 --- 1. /  Dívky 10-11 let 0:10:05.5 0:00:00.0 02:22.4 [1] 1 00:37.2 [1] 1 04:43.8 [5] 2 00:21.7 [1] 2 02:00.3 [1] 1
2 720 detail pretekára TALA Erik CZE 2006 --- 1. /  Chlapci 12 let 0:10:35.6 0:00:30.0 02:49.1 [3] 3 01:22.4 [11] 3 03:49.3 [2] 3 00:22.7 [2] 3 02:11.9 [8] 2
3 713 detail pretekára HORÁK Václav CZE 2008 --- 1. /  Chlapci 10-11 let 0:11:19.6 0:01:14.0 02:37.1 [2] 2 00:51.8 [3] 2 05:18.1 [9] 5 00:29.5 [9] 4 02:02.9 [3] 3
4 722 detail pretekára VÍTKOVÁ Sára CZE 2008 --- 2. /  Dívky 10-11 let 0:12:00.1 0:01:54.5 03:52.5 [4] 4 00:55.9 [6] 4 03:56.1 [3] 4 00:45.5 [13] 5 02:29.9 [10] 4
5 721 detail pretekára PLÁMEK Kryštof CZE 2007 --- 2. /  Chlapci 10-11 let 0:12:07.8 0:02:02.3 03:56.6 [5] 5 00:52.6 [4] 5 04:40.0 [4] 6 00:37.5 [10] 6 02:00.9 [2] 5
6 717 detail pretekára RAKUS Antonina CZE 2009 --- 1. /  Dívky 8-9 let 0:12:57.1 0:02:51.5 04:17.4 [7] 7 01:02.0 [7] 7 05:08.2 [8] 7 00:26.4 [4] 7 02:03.0 [4] 6
7 715 detail pretekára SOSNA Václav CZE 2009 šu.Tri.Prachatice 1. /  Chlapci 8-9 let 0:13:34.7 0:03:29.2 05:32.9 [9] 9 00:38.0 [2] 9 04:52.7 [6] 8 00:26.4 [5] 8 02:04.5 [5] 7
8 705 detail pretekára SKŘENKOVÁ Barbora CZE 2008 --- 3. /  Dívky 10-11 let 0:13:52.5 0:03:46.9 04:11.9 [6] 6 00:53.0 [5] 6 02:43.1 [1] 1 57:16.8 [15] 1 08:47.5 [15] 8
9 716 detail pretekára VYBÍRALOVÁ Karolína CZE 2008 --- 4. /  Dívky 10-11 let 0:15:32.5 0:05:27.0 04:50.9 [8] 8 01:15.9 [10] 8 06:00.8 [12] 9 00:28.9 [8] 9 02:55.8 [13] 9
10 712 detail pretekára VELEK Tomáš CZE 2007 --- 3. /  Chlapci 10-11 let 0:16:24.0 0:06:18.5 06:20.6 [10] 10 01:27.7 [13] 10 05:50.0 [11] 10 00:26.0 [3] 10 02:19.5 [9] 10
11 718 detail pretekára PLÁNEK Adam CZE 2007 šu.Tri.Prachatice 4. /  Chlapci 10-11 let 0:16:42.3 0:06:36.8 08:03.9 [15] 15 01:05.1 [9] 13 04:59.3 [7] 12 00:28.7 [7] 11 02:05.2 [6] 11
12 723 detail pretekára VINŠ Vojtěch CZE 2010 --- 2. /  Chlapci 8-9 let 0:16:43.3 0:06:37.8 06:21.7 [11] 11 01:29.2 [14] 11 06:06.2 [13] 11 00:40.4 [12] 12 02:05.6 [7] 12
13 702 detail pretekára BUBENÍK Robin CZE 2008 --- 5. /  Chlapci 10-11 let 0:18:18.4 0:08:12.9 07:59.0 [13] 13 01:25.8 [12] 14 05:49.6 [10] 13 00:27.4 [6] 13 02:36.5 [11] 13
14 725 detail pretekára ŽENÍŠEK Petr CZE 2010 --- 3. /  Chlapci 8-9 let 0:19:52.2 0:09:46.6 07:22.6 [12] 12 01:03.5 [8] 12 07:33.7 [15] 14 00:48.7 [14] 14 03:03.5 [14] 14
15 701 detail pretekára BUBENÍKOVÁ Sašenka CZE 2010 --- 2. /  Dívky 8-9 let 0:19:56.0 0:09:50.5 08:02.4 [14] 14 01:38.7 [15] 15 06:47.9 [14] 15 00:38.9 [11] 15 02:47.8 [12] 15