Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | DANIELOVÁ Mária | 2001 | SPORT RYSY KLUB | 1. / Kros šprint Ženy | 0:02:28.1 | 0:00:00.0 | 0:02:28.1 | |
2 | 101 | GRAŇÁKOVÁ Janka | 2001 | ŠKP Banská Bystrica | 2. / Kros šprint Ženy | 0:02:35.1 | 0:00:06.9 | 0:02:35.1 | |
3 | 35 | BRUNOVA Lenka | 2000 | KBL Jasná | 3. / Kros šprint Ženy | 0:02:36.0 | 0:00:07.8 | 0:02:36.0 | |
4 | 34 | SMERCIAKOVA Aneta | 1997 | KBL Jasná | 4. / Kros šprint Ženy | 0:02:37.6 | 0:00:09.4 | 0:02:37.6 | |
5 | 100 | GLAJZOVÁ Erika | 1998 | ŠKP Banská Bystrica | 5. / Kros šprint Ženy | 0:02:37.6 | 0:00:09.5 | 0:02:37.6 | |
6 | 272 | KLEMENTOVÁ Mariana | 2002 | KLNO | 6. / Kros šprint Ženy | 0:02:39.2 | 0:00:11.0 | 0:02:39.2 | |
7 | 112 | RUSKOVÁ Vanesa | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 1. / Staršie žiačky | 0:02:39.8 | 0:00:11.6 | 0:02:39.8 | |
8 | 78 | LICHÁ Henrieta | 2001 | SPORT RYSY KLUB | 7. / Kros šprint Ženy | 0:02:42.7 | 0:00:14.6 | 0:02:42.7 | |
9 | 103 | KEŠEĽÁKOVÁ Alena | 2001 | ŠKP Banská Bystrica | 8. / Kros šprint Ženy | 0:02:43.3 | 0:00:15.1 | 0:02:43.3 | |
10 | 13 | PLEVOVÁ Martina | 2004 | Biatlon Moravia | 2. / Staršie žiačky | 0:02:46.5 | 0:00:18.3 | 0:02:46.5 | |
11 | 144 | CHUDÍKOVÁ Paulína | 2003 | TJ VYSOKÉ TATRY | 9. / Kros šprint Ženy | 0:02:48.0 | 0:00:19.9 | 0:02:48.0 | |
12 | 145 | KOLEKOVÁ Lenka | 2004 | TJ VYSOKÉ TATRY | 3. / Staršie žiačky | 0:02:49.0 | 0:00:20.8 | 0:02:49.0 | |
13 | 110 | MICHALECHOVÁ Veronika | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 4. / Staršie žiačky | 0:02:54.5 | 0:00:26.3 | 0:02:54.5 | |
14 | 149 | CHUDÍKOVÁ Hana | 2005 | TJ VYSOKÉ TATRY | 5. / Staršie žiačky | 0:02:56.3 | 0:00:28.1 | 0:02:56.3 | |
15 | 15 | BALOGOVA Radka | 1999 | biatlon šk prešov | 10. / Kros šprint Ženy | 0:02:58.7 | 0:00:30.6 | 0:02:58.7 | |
16 | 154 | BARTALSKÁ Dana | 1969 | BK Opalisko | 11. / Kros šprint Ženy | 0:03:02.2 | 0:00:34.0 | 0:03:02.2 | |
17 | 19 | MONDLOVÁ Dagmar | 1985 | Brezno | 12. / Kros šprint Ženy | 0:03:02.7 | 0:00:34.5 | 0:03:02.7 | |
18 | 157 | BEŤKOVÁ Veronika | 1996 | BK Opalisko | 13. / Kros šprint Ženy | 0:03:03.7 | 0:00:35.5 | 0:03:03.7 | |
19 | 94 | SOKOLOVÁ Margaréta | 2003 | ŠK Štrba | 14. / Kros šprint Ženy | 0:03:04.6 | 0:00:36.4 | 0:03:04.6 | |
20 | 107 | BACULÍKOVÁ Liliana | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 6. / Staršie žiačky | 0:03:06.3 | 0:00:38.2 | 0:03:06.3 | |
21 | 95 | SOKOLOVÁ Natália | 2004 | ŠK Štrba | 7. / Staršie žiačky | 0:03:11.1 | 0:00:42.9 | 0:03:11.1 | |
22 | 96 | BALOGOVA Alexandra | 1997 | ŠKP Banska BYSTRICA | 15. / Kros šprint Ženy | 0:03:11.1 | 0:00:42.9 | 0:03:11.1 | |
23 | 115 | RIABICHENKO Daria | 1999 | ŠKP BB | 16. / Kros šprint Ženy | 0:03:20.0 | 0:00:51.8 | 0:03:20.0 | |
24 | 127 | GONDOVÁ Marína | 2004 | TJ Tatran Hybe | 8. / Staršie žiačky | 0:03:22.2 | 0:00:54.1 | 0:03:22.2 | |
25 | 155 | BEŤKOVÁ Dana | 1996 | BK Opalisko | 17. / Kros šprint Ženy | 0:03:25.0 | 0:00:56.8 | 0:03:25.0 | |
26 | 9 | KOVÁCSOVÁ Anna | 1980 | Batizovce | 18. / Kros šprint Ženy | 0:03:26.5 | 0:00:58.3 | 0:03:26.5 | |
27 | 126 | SABOVÁ Sofia | 2005 | TJ Tatran Hybe | 9. / Staršie žiačky | 0:03:29.3 | 0:01:01.2 | 0:03:29.3 | |
28 | 109 | KÁNOVÁ Diana | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 10. / Staršie žiačky | 0:03:37.2 | 0:01:09.0 | 0:03:37.2 | |
29 | 125 | DUNAJSKÁ Tatiana | 2005 | TJ Tatran Hybe | 11. / Staršie žiačky | 0:04:03.2 | 0:01:35.0 | 0:04:03.2 | |
30 | 128 | HIDEGHÉTIOVÁ Katarína | 2003 | TJ Tatran Hybe | 19. / Kros šprint Ženy | 0:04:29.2 | 0:02:01.0 | 0:04:29.2 | |
31 | 49 | STANKOVIANSKA Andrea | 1970 | LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | 20. / Kros šprint Ženy | 0:04:48.2 | 0:02:20.0 | 0:04:48.2 | |
32 | 151 | DELINČAKOVÁ Tatiana | 2003 | Čadca | 21. / Kros šprint Ženy | 0:05:40.6 | 0:03:12.4 | 0:05:40.6 | |
--- | 143 | KAŠPRÁKOVÁ Júlia | 2004 | ŠK Štrba | . / Staršie žiačky | DSQ | --- | --- | |
--- | 268 | LEHOTSKÁ Martina | 2005 | ŠKTJVY | . / Staršie žiačky | DSQ | --- | --- | |
--- | 304 | JURČOVÁ Rebecca | 2005 | Ski Team Štrbské Pleso | . / Staršie žiačky | DSQ | --- | --- | |
--- | 8 | DUTKOVÁ Lenka | 1985 | Bardejov | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 12 | ŠTUNDOVÁ Lucia | 1984 | Bežím s láskou | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 18 | KOKAVCOVÁ Michaela | 1992 | Bobíci | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 27 | GALUSZKOVÁ Lucie | 1996 | Hybe | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 29 | PAVKOVČEKOVÁ Marcela | 1977 | IB plus Liptovský Mikuláš | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 30 | KAPUSTOVÁ Ema | 2002 | Klub biatlonu magnezit Revúca | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 31 | KOKAVCOVÁ Alena | 1971 | KST Kamzík | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 38 | JACAKOVA Patricia | 1992 | KOSICE | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 39 | MITROVA Ludmila | 1989 | KOSICE | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 40 | REISTETTEROVA Miriam | 1975 | Košice | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 41 | DIOSZEGIOVÁ Hilda | 1963 | Košice | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 43 | BRUNOVSKY Sona | 1955 | Košice | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 44 | PETROVIČOVÁ Lucia | 1976 | Košice | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 64 | MAŽÁRIOVÁ Gabriela | 1941 | PKT Diviaky | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 71 | PROCKO Milena | 1972 | Silvini Madshus team | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 80 | POLAKOVIČOVÁ Emma | 2004 | SPORT RYSY KLUB | . / Staršie žiačky | Registered | --- | --- | |
--- | 85 | HALÁSOVÁ Viera | 1964 | sporttatry.sk | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 91 | LEVOCKÁ Zuzana | 1963 | ŠK Štrba | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 105 | MINÁROVÁ Tamara | 2000 | ŠKP Banská Bystrica | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 111 | PANTLÍKOVÁ Svetlana | 2004 | ŠKP Banská Bystrica | . / Staršie žiačky | Registered | --- | --- | |
--- | 116 | NOVYSEDLÁKOVÁ Anna | 1959 | ŠKP KBL Martin | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 129 | ŠUCHTÁROVÁ Andrea | 1983 | TJ Tatran Hybe | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 140 | CIBULOVA ROD. KRIVOSOVA Ivana | 1980 | Žilina | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 273 | GLEJDUROVÁ Zlatica | 1972 | Šuňava | . / Kros šprint Ženy | Registered | --- | --- | |
--- | 306 | LEHOTSKÁ Martina | 2005 | TJ Východná | . / Staršie žiačky | Registered | --- | --- | |
--- | 307 | BREZINOVÁ Vanesa | 2005 | TJ Východná | . / Staršie žiačky | Registered | --- | --- | |
--- | 308 | GARAJOVÁ Dominika | 2005 | TJ Východná | . / Staršie žiačky | Registered | --- | --- | |
--- | 309 | PIATKOVÁ Emma | 2004 | BK Opalisko | . / Staršie žiačky | Registered | --- | --- |