Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Štrbské bežky - Štrbské bežky - Cross šprint

Běžecké lyžování
DÁTUM :18.2.2018 MIESTO :Štrbské Pleso

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizácie výsledkov zostáva :
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas
1 99 detail pretekára ČÍŽ Dominik 1999 ŠKP Banská Bystrica 1. /  Kros šprint Muži 0:02:05.3 0:00:00.0 0:02:05.3
2 66 detail pretekára GERGARDT Artur 1987 POPRAD 2. /  Kros šprint Muži 0:02:05.9 0:00:00.6 0:02:05.9
3 74 detail pretekára HOLIENČÍK Stanislav 1981 SPORT RYSY KLUB 3. /  Kros šprint Muži 0:02:06.0 0:00:00.7 0:02:06.0
4 20 detail pretekára ŠKVARIDLO Davorín 1979 davorin.sk 4. /  Kros šprint Muži 0:02:06.9 0:00:01.5 0:02:06.9
5 106 detail pretekára ŠTRBA Pavol 1999 ŠKP Banská Bystrica 5. /  Kros šprint Muži 0:02:07.0 0:00:01.7 0:02:07.0
6 97 detail pretekára MICHALECH Branko 1974 ŠKP Banská Bystrica 6. /  Kros šprint Muži 0:02:07.9 0:00:02.6 0:02:07.9
7 75 detail pretekára ŠKVARENINA Martin 1999 SPORT RYSY KLUB 7. /  Kros šprint Muži 0:02:14.6 0:00:09.2 0:02:14.6
8 102 detail pretekára HUMENÍK Radovan 1999 ŠKP Banská Bystrica 8. /  Kros šprint Muži 0:02:14.8 0:00:09.5 0:02:14.8
9 98 detail pretekára BÍREŠ Martin 1999 ŠKP Banská Bystrica 9. /  Kros šprint Muži 0:02:22.2 0:00:16.9 0:02:22.2
10 271 detail pretekára KLEMENT František 1973 KLNO 10. /  Kros šprint Muži 0:02:23.2 0:00:17.9 0:02:23.2
11 172 detail pretekára MRÁZ Peter 2003 Jasná LM 11. /  Kros šprint Muži 0:02:26.3 0:00:21.0 0:02:26.3
12 77 detail pretekára DANIELOVÁ Mária 2001 SPORT RYSY KLUB 1. /  Kros šprint Ženy 0:02:28.1 0:00:22.8 0:02:28.1
13 72 detail pretekára STAROŇ Vladimír 1951 Skiveterán Tatr. Štrba 12. /  Kros šprint Muži 0:02:28.2 0:00:22.9 0:02:28.2
14 36 detail pretekára BEŤKO Samuel 2003 KBL Jasná 13. /  Kros šprint Muži 0:02:29.4 0:00:24.1 0:02:29.4
15 67 detail pretekára DURAČINSKÝ Peter 1982 POPRAD 14. /  Kros šprint Muži 0:02:32.4 0:00:27.1 0:02:32.4
16 82 detail pretekára KOLLÁR Lubomir 1964 Sport Team Nova Lesna 15. /  Kros šprint Muži 0:02:32.7 0:00:27.4 0:02:32.7
17 68 detail pretekára MATUSCHKA Erik 1986 POPRAD 16. /  Kros šprint Muži 0:02:33.2 0:00:27.9 0:02:33.2
18 76 detail pretekára ŠKVARENINA Ivan 1968 SPORT RYSY KLUB 17. /  Kros šprint Muži 0:02:33.5 0:00:28.2 0:02:33.5
19 173 detail pretekára MRÁZ Juraj 2003 Jasná LM 18. /  Kros šprint Muži 0:02:34.5 0:00:29.2 0:02:34.5
20 101 detail pretekára GRAŇÁKOVÁ Janka 2001 ŠKP Banská Bystrica 2. /  Kros šprint Ženy 0:02:35.1 0:00:29.8 0:02:35.1
21 35 detail pretekára BRUNOVA Lenka 2000 KBL Jasná 3. /  Kros šprint Ženy 0:02:36.0 0:00:30.7 0:02:36.0
22 34 detail pretekára SMERCIAKOVA Aneta 1997 KBL Jasná 4. /  Kros šprint Ženy 0:02:37.6 0:00:32.3 0:02:37.6
23 100 detail pretekára GLAJZOVÁ Erika 1998 ŠKP Banská Bystrica 5. /  Kros šprint Ženy 0:02:37.6 0:00:32.3 0:02:37.6
24 7 detail pretekára LUKÁČ Matej 1987 Bardejov 19. /  Kros šprint Muži 0:02:37.9 0:00:32.6 0:02:37.9
25 272 detail pretekára KLEMENTOVÁ Mariana 2002 KLNO 6. /  Kros šprint Ženy 0:02:39.2 0:00:33.9 0:02:39.2
26 112 detail pretekára RUSKOVÁ Vanesa               2005 ŠKP Banská Bystrica 1. /  Staršie žiačky 0:02:39.8 0:00:34.5 0:02:39.8
27 79 detail pretekára OMÁMIK Peter 2003 SPORT RYSY KLUB 20. /  Kros šprint Muži 0:02:39.9 0:00:34.6 0:02:39.9
28 150 detail pretekára DRUGOV Alexander 1983 KXMKI RUSSIA 21. /  Kros šprint Muži 0:02:40.7 0:00:35.4 0:02:40.7
29 147 detail pretekára VRÁBEL Oliver 2005 TJ VYSOKÉ TATRY 1. /  Starší žiaci 0:02:40.8 0:00:35.5 0:02:40.8
30 37 detail pretekára STANKOVIANSKY Martin 2005 KBL Jasná 2. /  Starší žiaci 0:02:41.4 0:00:36.1 0:02:41.4
31 93 detail pretekára ZURIAN Branislav 2002 ŠK Štrba 22. /  Kros šprint Muži 0:02:42.0 0:00:36.7 0:02:42.0
32 78 detail pretekára LICHÁ Henrieta 2001 SPORT RYSY KLUB 7. /  Kros šprint Ženy 0:02:42.7 0:00:37.4 0:02:42.7
33 103 detail pretekára KEŠEĽÁKOVÁ Alena 2001 ŠKP Banská Bystrica 8. /  Kros šprint Ženy 0:02:43.3 0:00:38.0 0:02:43.3
34 13 detail pretekára PLEVOVÁ Martina 2004 Biatlon Moravia 2. /  Staršie žiačky 0:02:46.5 0:00:41.1 0:02:46.5
35 144 detail pretekára CHUDÍKOVÁ Paulína 2003 TJ VYSOKÉ TATRY 9. /  Kros šprint Ženy 0:02:48.0 0:00:42.7 0:02:48.0
36 145 detail pretekára KOLEKOVÁ Lenka 2004 TJ VYSOKÉ TATRY 3. /  Staršie žiačky 0:02:49.0 0:00:43.7 0:02:49.0
37 182 detail pretekára CVANIGA Ján 1967 CK Energia Svit 23. /  Kros šprint Muži 0:02:50.9 0:00:45.6 0:02:50.9
38 110 detail pretekára MICHALECHOVÁ Veronika 2005 ŠKP Banská Bystrica 4. /  Staršie žiačky 0:02:54.5 0:00:49.2 0:02:54.5
39 265 detail pretekára UHRÍN Ignac 2003 KRVA 24. /  Kros šprint Muži 0:02:55.2 0:00:49.9 0:02:55.2
40 149 detail pretekára CHUDÍKOVÁ Hana 2005 TJ VYSOKÉ TATRY 5. /  Staršie žiačky 0:02:56.3 0:00:51.0 0:02:56.3
41 15 detail pretekára BALOGOVA Radka 1999 biatlon šk prešov 10. /  Kros šprint Ženy 0:02:58.7 0:00:53.4 0:02:58.7
42 154 detail pretekára BARTALSKÁ Dana 1969 BK Opalisko 11. /  Kros šprint Ženy 0:03:02.2 0:00:56.9 0:03:02.2
43 19 detail pretekára MONDLOVÁ Dagmar 1985 Brezno 12. /  Kros šprint Ženy 0:03:02.7 0:00:57.3 0:03:02.7
44 157 detail pretekára BEŤKOVÁ Veronika 1996 BK Opalisko 13. /  Kros šprint Ženy 0:03:03.7 0:00:58.4 0:03:03.7
45 121 detail pretekára PUKAČ Štefan 1976 Tatranská Štrba 25. /  Kros šprint Muži 0:03:03.9 0:00:58.6 0:03:03.9
46 94 detail pretekára SOKOLOVÁ Margaréta 2003 ŠK Štrba 14. /  Kros šprint Ženy 0:03:04.6 0:00:59.3 0:03:04.6
47 107 detail pretekára BACULÍKOVÁ Liliana             2005 ŠKP Banská Bystrica 6. /  Staršie žiačky 0:03:06.3 0:01:01.0 0:03:06.3
48 95 detail pretekára SOKOLOVÁ Natália 2004 ŠK Štrba 7. /  Staršie žiačky 0:03:11.1 0:01:05.8 0:03:11.1
49 96 detail pretekára BALOGOVA Alexandra 1997 ŠKP Banska BYSTRICA 15. /  Kros šprint Ženy 0:03:11.1 0:01:05.8 0:03:11.1
50 115 detail pretekára RIABICHENKO Daria 1999 ŠKP BB 16. /  Kros šprint Ženy 0:03:20.0 0:01:14.7 0:03:20.0
51 127 detail pretekára GONDOVÁ Marína 2004 TJ Tatran Hybe 8. /  Staršie žiačky 0:03:22.2 0:01:16.9 0:03:22.2
52 155 detail pretekára BEŤKOVÁ Dana 1996 BK Opalisko 17. /  Kros šprint Ženy 0:03:25.0 0:01:19.7 0:03:25.0
53 9 detail pretekára KOVÁCSOVÁ Anna 1980 Batizovce 18. /  Kros šprint Ženy 0:03:26.5 0:01:21.1 0:03:26.5
54 148 detail pretekára BRABEC Andreas 2005 TJ VYSOKÉ TATRY 3. /  Starší žiaci 0:03:27.9 0:01:22.6 0:03:27.9
55 126 detail pretekára SABOVÁ Sofia 2005 TJ Tatran Hybe 9. /  Staršie žiačky 0:03:29.3 0:01:24.0 0:03:29.3
56 81 detail pretekára LICHÝ Alexander 2005 SPORT RYSY KLUB 4. /  Starší žiaci 0:03:29.7 0:01:24.4 0:03:29.7
57 2 detail pretekára TIMKO Ivan 1980 NO NAME 26. /  Kros šprint Muži 0:03:31.8 0:01:26.5 0:03:31.8
58 33 detail pretekára BARTOS Matus 1985 SK Strba 27. /  Kros šprint Muži 0:03:34.4 0:01:29.1 0:03:34.4
59 109 detail pretekára KÁNOVÁ Diana     2005 ŠKP Banská Bystrica 10. /  Staršie žiačky 0:03:37.2 0:01:31.9 0:03:37.2
60 125 detail pretekára DUNAJSKÁ Tatiana 2005 TJ Tatran Hybe 11. /  Staršie žiačky 0:04:03.2 0:01:57.9 0:04:03.2
61 50 detail pretekára STANKOVIANSKY Miroslav 1973 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 28. /  Kros šprint Muži 0:04:13.3 0:02:07.9 0:04:13.3
62 152 detail pretekára DELINČAK Jozef 1976 Čadca 29. /  Kros šprint Muži 0:04:17.7 0:02:12.3 0:04:17.7
63 128 detail pretekára HIDEGHÉTIOVÁ Katarína 2003 TJ Tatran Hybe 19. /  Kros šprint Ženy 0:04:29.2 0:02:23.8 0:04:29.2
64 3 detail pretekára TIMKO Roman 1977 NO NAME 30. /  Kros šprint Muži 0:04:30.6 0:02:25.3 0:04:30.6
65 252 detail pretekára HRONČEK Jozef   2006 ŠKP Banská Bystrica 5. /  Starší žiaci 0:04:32.7 0:02:27.3 0:04:32.7
66 108 detail pretekára HRONČEK Milan   2005 ŠKP Banská Bystrica 6. /  Starší žiaci 0:04:35.8 0:02:30.5 0:04:35.8
67 1 detail pretekára TIMKO Igor 1978 NO NAME 31. /  Kros šprint Muži 0:04:36.4 0:02:31.1 0:04:36.4
68 49 detail pretekára STANKOVIANSKA Andrea 1970 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 20. /  Kros šprint Ženy 0:04:48.2 0:02:42.9 0:04:48.2
69 163 detail pretekára BALÁŽ Matej 1988 Košice 32. /  Kros šprint Muži 0:05:03.3 0:02:58.0 0:05:03.3
70 23 detail pretekára DRZEWIECKI Matej 2003 Endorfin team 33. /  Kros šprint Muži 0:05:21.3 0:03:16.0 0:05:21.3
71 151 detail pretekára DELINČAKOVÁ Tatiana 2003 Čadca 21. /  Kros šprint Ženy 0:05:40.6 0:03:35.3 0:05:40.6
--- 92 detail pretekára ILAVSKÝ Sebastián 2004 ŠK Štrba . /  Starší žiaci DSQ --- ---
--- 143 detail pretekára KAŠPRÁKOVÁ Júlia 2004 ŠK Štrba . /  Staršie žiačky DSQ --- ---
--- 261 detail pretekára PASTRNÁK Ľubomír 2004 LK SLOVAN Štôla . /  Starší žiaci DSQ --- ---
--- 262 detail pretekára DOROŠENKO Ivan 2004 BA . /  Starší žiaci DSQ --- ---
--- 268 detail pretekára LEHOTSKÁ Martina 2005 ŠKTJVY . /  Staršie žiačky DSQ --- ---
--- 304 detail pretekára JURČOVÁ Rebecca 2005 Ski Team Štrbské Pleso . /  Staršie žiačky DSQ --- ---
--- 4 detail pretekára KRIZAN Jaroslav 1972 Trenčianske Stankovce . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 5 detail pretekára ŠČURKA Jaroslav 1970 ALFA . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 6 detail pretekára ČECH Jaroslav 1983 AUTOJARO . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 8 detail pretekára DUTKOVÁ Lenka 1985 Bardejov . /  Kros šprint Ženy Registered --- ---
--- 10 detail pretekára JURČO Michal 1972 BEKWOODCOTE Slovakia . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 11 detail pretekára KAPRÁL Martin 1979 Bežím s láskou . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 12 detail pretekára ŠTUNDOVÁ Lucia 1984 Bežím s láskou . /  Kros šprint Ženy Registered --- ---
--- 14 detail pretekára PLEVA David 2001 Biatlon Moravia . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 16 detail pretekára DUTKO Michal 1955 Bike klub Lipa . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 17 detail pretekára DUTKO Marek 1984 Bike klub Lipa . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 18 detail pretekára KOKAVCOVÁ Michaela 1992 Bobíci . /  Kros šprint Ženy Registered --- ---
--- 21 detail pretekára POLOVKA Frantisek 1953 elbatizpolo . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 22 detail pretekára KIČIN Vladimír 1959 ELVIK . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 24 detail pretekára SETTEY Tomáš 1993 HALEKO . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 25 detail pretekára ČIŽNÁR Ondrej 1972 HANDLOVÁ . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 26 detail pretekára MIKOLÁŠ Matej 1991 Hybe . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 27 detail pretekára GALUSZKOVÁ Lucie 1996 Hybe . /  Kros šprint Ženy Registered --- ---
--- 28 detail pretekára BARBIERIK Adrián 1995 Hybe . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 29 detail pretekára PAVKOVČEKOVÁ Marcela 1977 IB plus Liptovský Mikuláš . /  Kros šprint Ženy Registered --- ---
--- 30 detail pretekára KAPUSTOVÁ Ema 2002 Klub biatlonu magnezit Revúca . /  Kros šprint Ženy Registered --- ---
--- 31 detail pretekára KOKAVCOVÁ Alena 1971 KST Kamzík . /  Kros šprint Ženy Registered --- ---
--- 32 detail pretekára KVAKA Ján 1983 Kysak . /  Kros šprint Muži Registered --- ---
--- 38 detail pretekára JACAKOVA Patricia 1992 KOSICE . /  Kros šprint Ženy Registered --- ---