Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7572 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 1. / Žáci 14-16 let | 0:41:44.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7606 | PROCHÁZKA Stanislav | 2004 | Biketime Bulls Písek | 2. / Žáci 14-16 let | 0:41:44.7 | 0:00:00.0 | ||
3 | diplom | 7609 | RUBÁŠ Matouš | 2004 | AC SPARTA PRAHA | 3. / Žáci 14-16 let | 0:41:46.0 | 0:00:01.2 | ||
4 | diplom | 7560 | BARTH Matěj | 2004 | MS Bike Academy Racing | 4. / Žáci 14-16 let | 0:41:47.2 | 0:00:02.5 | ||
5 | diplom | 7573 | KRÝSL Lukáš | 2005 | Cyklosport-pitstop.cz | 1. / Žáci 12-13 let | 0:42:34.8 | 0:00:50.0 | ||
6 | diplom | 7524 | NĚMEC Erik | 2005 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 2. / Žáci 12-13 let | 0:42:35.2 | 0:00:50.5 | ||
7 | diplom | 7566 | PAVLÍČEK Patrik | 2004 | Ck loko Rakovnik | 5. / Žáci 14-16 let | 0:42:35.2 | 0:00:50.5 | ||
8 | diplom | 7610 | KOŠIK Pavel | 2004 | --- | 6. / Žáci 14-16 let | 0:42:35.5 | 0:00:50.7 | ||
9 | diplom | 7546 | JEŽEK Vojtěch | 2005 | PLZEŇ | 3. / Žáci 12-13 let | 0:42:58.2 | 0:01:13.5 | ||
10 | diplom | 7532 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žáci 10-11 let | 0:43:21.2 | 0:01:36.5 | ||
11 | diplom | 7613 | KUBĚNA Daniel | 2008 | AC Sparta Praha junior cycling | 2. / Žáci 10-11 let | 0:43:31.1 | 0:01:46.3 | ||
12 | diplom | 7538 | KOTLÍKOVÁ Adéla | 2005 | CK LOKO Rakovník | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:43:53.0 | 0:02:08.2 | ||
13 | diplom | 7614 | KUBĚNA Zdeněk | 1983 | AC Sparta Praha | 1. / Doprovod | 0:44:23.2 | 0:02:38.5 | ||
14 | diplom | 7579 | KOLÁŘOVÁ Justýna | 2004 | Dukla Praha | 1. / Žákyně 14-16let | 0:45:08.0 | 0:03:23.2 | ||
15 | diplom | 7533 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | BSK - Cyklomarket | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:45:23.0 | 0:03:38.2 | ||
16 | diplom | 7542 | HODLOVÁ Nikola | 2005 | --- | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:46:24.0 | 0:04:39.2 | ||
17 | diplom | 7535 | DINGOVÁ Anna | 2006 | BSK Juniors | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:46:24.0 | 0:04:39.2 | ||
18 | diplom | 7594 | NOVÁ Nikola | 2005 | AC Sparta Praha - cycling | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:46:24.2 | 0:04:39.5 | ||
19 | diplom | 7611 | KOZÁK Pavel | 2005 | 2V BIKERS BLOVICE | 4. / Žáci 12-13 let | 0:46:24.8 | 0:04:40.0 | ||
20 | diplom | 7571 | KROUPOVÁ Zuzana | 2006 | AC SPARTA PRAHA | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:46:25.1 | 0:04:40.4 | ||
21 | diplom | 7604 | ŠAFRÁNEK Ondřej | 2006 | AC SPARTA PRAHA | 5. / Žáci 12-13 let | 0:46:45.7 | 0:05:01.0 | ||
22 | diplom | 7592 | JANOVSKÝ Tomáš | 2008 | --- | 3. / Žáci 10-11 let | 0:46:49.7 | 0:05:05.0 | ||
23 | diplom | 7612 | ŠVEHLA Petr | 2006 | 2V BIKERS BLOVICE | 6. / Žáci 12-13 let | 0:47:05.6 | 0:05:20.9 | ||
24 | diplom | 7517 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | Sršáni Ostrava | 7. / Žákyně 12-13 let | 0:47:11.3 | 0:05:26.5 | ||
25 | diplom | 7518 | SMEJKAL Adam | 2006 | Ivar cs autor team | 7. / Žáci 12-13 let | 0:47:15.5 | 0:05:30.7 | ||
26 | diplom | 7521 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | Prima - Kolo TREK bikes | 1. / Žáci 8-9 let | 0:48:58.3 | 0:07:13.5 | ||
27 | diplom | 7584 | GREGOR Michael | 1989 | NS Bikes | 2. / Doprovod | 0:48:58.5 | 0:07:13.7 | ||
28 | diplom | 7525 | DOLEŽALOVÁ Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 8. / Žákyně 12-13 let | 0:49:23.3 | 0:07:38.5 | ||
29 | diplom | 7567 | KUBÍKOVÁ Nikola | 2005 | CK SPORT BERAN CHRÁST | 9. / Žákyně 12-13 let | 0:49:47.0 | 0:08:02.2 | ||
30 | diplom | 7568 | KOTLÍKOVÁ Eliška | 2002 | CK LOKO Rakovník | 2. / Žákyně 14-16let | 0:49:47.5 | 0:08:02.7 | ||
31 | diplom | 7585 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 4. / Žáci 10-11 let | 0:49:48.8 | 0:08:04.0 | ||
32 | diplom | 7570 | HURDA Vojtěch | 2005 | KOLA-BBM.CZ | 8. / Žáci 12-13 let | 0:50:33.0 | 0:08:48.2 | ||
33 | diplom | 7582 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 5. / Žáci 10-11 let | 0:51:09.3 | 0:09:24.5 | ||
34 | diplom | 7530 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 2. / Žáci 8-9 let | 0:51:41.0 | 0:09:56.2 | ||
35 | diplom | 7548 | VEDRAL Max | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 6. / Žáci 10-11 let | 0:52:40.0 | 0:10:55.2 | ||
36 | diplom | 7531 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:54:49.3 | 0:13:04.5 | ||
37 | diplom | 7599 | BOŘÁNKOVÁ Lucie | 2007 | AC SPARTA PRAHA | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:54:59.0 | 0:13:14.2 | ||
38 | diplom | 7562 | MAKOVEC Dominik | 2010 | PITstop klatovy | 3. / Žáci 8-9 let | 0:55:28.8 | 0:13:44.0 | ||
39 | diplom | 7586 | KŘUPALA Jakub | 2009 | --- | 4. / Žáci 8-9 let | 0:56:36.5 | 0:14:51.7 | ||
40 | diplom | 7597 | HORÁČEK Adam | 2008 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 0:56:45.5 | 0:15:00.7 | ||
41 | diplom | 7598 | HORÁČEK Jakub | 2007 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:56:56.4 | 0:15:11.6 | ||
42 | diplom | 7561 | MARKOVÁ Karolína | 2004 | MTB Šumava Riders | 3. / Žákyně 14-16let | 0:57:26.5 | 0:15:41.7 | ||
43 | diplom | 7528 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:57:28.3 | 0:15:43.5 | ||
44 | diplom | 7519 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:57:28.5 | 0:15:43.7 | ||
45 | diplom | 7547 | HABR Jakub | 2006 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 0:57:40.5 | 0:15:55.7 | ||
46 | diplom | 7596 | PETSCHOVÁ Kristýna | 2006 | vebrovyboudy.com | 10. / Žákyně 12-13 let | 0:57:41.3 | 0:15:56.5 | ||
47 | diplom | 7583 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 5. / Žáci 8-9 let | 0:57:49.8 | 0:16:05.0 | ||
48 | diplom | 7601 | VESELÝ Erik | 2004 | --- | 7. / Žáci 14-16 let | 0:59:49.3 | 0:18:04.5 | ||
49 | diplom | 7590 | VÍTKOVÁ Sára | 2008 | Bike klub Město Touškov | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:00:27.5 | 0:18:42.7 | ||
50 | diplom | 7545 | HAVLOVÁ Justýna | 2007 | MS Bike Academy Racing | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:00:36.3 | 0:18:51.5 | ||
51 | diplom | 7575 | GROH Daniel | 2005 | Author Team Stupno | 10. / Žáci 12-13 let | 1:02:59.8 | 0:21:15.0 | ||
52 | diplom | 7587 | SOUKUP Daniel | 2008 | Author Team Stupno | 9. / Žáci 10-11 let | 1:03:00.2 | 0:21:15.4 | ||
53 | diplom | 7588 | SOUKUPOVÁ Nikola | 2002 | Author Team Stupno | 4. / Žákyně 14-16let | 1:03:04.5 | 0:21:19.8 | ||
54 | diplom | 7589 | SOUKUP Petr | 1980 | Author Team Stupno | 3. / Doprovod | 1:03:06.3 | 0:21:21.5 | ||
55 | diplom | 7605 | VÁCLAV Mrskoš | 2007 | TJ COPR Přeštice | 10. / Žáci 10-11 let | 1:03:15.0 | 0:21:30.3 | ||
56 | diplom | 7557 | VOTÍPKA Jan | 2008 | Cyklosport-pitstop.cz | 11. / Žáci 10-11 let | 1:05:15.0 | 0:23:30.3 | ||
57 | diplom | 7544 | KRÁTKÝ Tomáš | 2008 | KOLA-BBM.CZ | 12. / Žáci 10-11 let | 1:05:15.8 | 0:23:31.0 | ||
58 | diplom | 7565 | SKUHROVEC Ondřej | 2006 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 1:07:38.1 | 0:25:53.3 | ||
59 | diplom | 7543 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 1:07:41.6 | 0:25:56.8 | ||
60 | diplom | 7556 | VOTÍPKOVÁ Andrea | 2009 | Cyklosport-pitstop.cz | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:10:40.6 | 0:28:55.8 | ||
61 | diplom | 7559 | PRESSLOVÁ Barbora | 2007 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:10:41.6 | 0:28:56.8 | ||
62 | diplom | 7615 | HOLEMÝ Filip | 2010 | --- | 7. / Žáci 8-9 let | 1:12:41.1 | 0:30:56.3 | ||
63 | diplom | 7617 | HOLEMÝ Jan | 1973 | --- | 4. / Doprovod | 1:12:41.9 | 0:30:57.2 | ||
64 | diplom | 7540 | HOLANOVÁ Julie | 2009 | Symbio+CE Energy | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:13:44.3 | 0:31:59.5 | ||
65 | diplom | 7603 | KROUPOVÁ Pavla | 1979 | --- | 1. / Doprovod | 1:13:44.8 | 0:32:00.0 | ||
66 | diplom | 7602 | KROUPA Jiří | 1976 | --- | 5. / Doprovod | 1:13:46.8 | 0:32:02.0 | ||
67 | diplom | 7536 | FALTYSOVÁ Nela | 2008 | ADASTRA Sokol Veltěž | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:16:33.3 | 0:34:48.5 | ||
68 | diplom | 7549 | KOCOUREK Šimon | 2010 | --- | 8. / Žáci 8-9 let | 1:19:56.3 | 0:38:11.5 | ||
69 | diplom | 7595 | HURDA Luboš | 1973 | --- | 6. / Doprovod | 1:23:15.8 | 0:41:31.1 | ||
70 | diplom | 7591 | MINAŘÍK Adam | 2007 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 1:28:34.8 | 0:46:50.1 | ||
71 | diplom | 7600 | BARTOŠOVÁ Zdeňka | 1979 | --- | 2. / Doprovod | 1:33:28.4 | 0:51:43.6 | ||
72 | diplom | 7607 | MAŠKOVÁ Eliška | 2008 | VELO Akademie Kladno | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:39:27.6 | 0:57:42.8 | ||
73 | diplom | 7578 | KRÁLOVÁ Eliška | 2010 | AC SPARTA PRAHA | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:47:29.4 | 1:05:44.6 | ||
74 | diplom | 7576 | KROUPOVÁ Jolana | 2009 | AC Sparta Praha | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:47:31.2 | 1:05:46.4 | ||
75 | diplom | 7563 | SKŘIVAN Filip | 2004 | --- | 8. / Žáci 14-16 let | 1:47:31.5 | 1:05:46.7 | ||
76 | diplom | 7569 | HURDA Bartoloměj | 2008 | KOLA-BBM.CZ | 14. / Žáci 10-11 let | 1:47:53.1 | 1:06:08.4 | ||
77 | diplom | 7616 | HOLEMÝ David | 2008 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 2:05:09.2 | 1:23:24.4 | ||
78 | diplom | 7574 | GROHOVÁ Lucie | 2008 | Author Team Stupno | 8. / Žákyně 10-11 let | 2:18:25.2 | 1:36:40.4 | ||
79 | diplom | 7522 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | Dukla Praha | 7. / Žákyně 8-9 let | 2:18:25.4 | 1:36:40.7 | ||
80 | diplom | 7554 | PILÁT Jan | 2007 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 3:06:10.8 | 2:24:26.0 | ||
81 | diplom | 7539 | HOLANOVÁ Anděla | 2006 | Symbio+CE Energy | 11. / Žákyně 12-13 let | 3:06:12.8 | 2:24:28.0 | ||
--- | 7520 | DUŠKOVÁ Kateřina | 2006 | BEKO Bike Racing Team | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7523 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7526 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7527 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7529 | MAŘÍK Petr | 2006 | Juvena Horosedly | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7534 | JANITOR Matyáš | 2006 | MRK TEAM | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7537 | KORBEL Daniel | 2006 | Six Monkeys | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7541 | RADA Vojtěch | 2010 | Bikeclinic Junior Team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7550 | NAVRKALOVÁ Nikola | 2005 | KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7551 | DOKULILOVÁ Ema | 2010 | Shape Corp. Team | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7552 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | S-Sport Hronov | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7553 | LANG Robetr | 2008 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7555 | HANÁK Štěpán | 2008 | SK VELO PRAHA | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7558 | DOLÁK Matěj | 2010 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7564 | BENEŠ Martin | 2006 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7577 | NĚMCOVÁ Michaela | 2003 | --- | . / Žákyně 14-16let | DNS | --- | |||
--- | 7580 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7581 | ŠVARC Petr | 2005 | Ekonom - Žižkovský Tygři | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7593 | NOVÝ Tomáš | 2008 | AC Sparta Praha - cycling | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- |