Šumavský MTB maraton České spořitelny
DÁTUM : | 4.8.2018 | MIESTO : | Zadov |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Mezičas | # | prefinish | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5 | RYDVAL Filip | 1996 | alltraining.cz | 1:57:54.2 | 0:00:00.0 | 06:28.4 | 1 | 1:14:32.4 | 1 | ||
2 | diplom | 7 | KOBES Lukáš | 1996 | Symbio+CE Energy | 2:00:51.0 | 0:02:56.7 | 06:46.6 | 3 | 1:16:25.2 | 3 | ||
3 | diplom | 11 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:01:12.5 | 0:03:18.2 | 06:45.9 | 2 | 1:14:47.4 | 2 | ||
4 | diplom | 31 | VOPAT Milan | 1999 | GHOST Team | 2:04:53.8 | 0:06:59.5 | 07:07.7 | 6 | 1:17:38.9 | 4 | ||
5 | diplom | 36 | MORAVEC Karel | 1996 | Velosport Valenta Scott Team | 2:05:59.0 | 0:08:04.7 | 07:29.6 | 9 | 1:19:23.4 | 7 | ||
6 | diplom | 12 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 2:06:17.5 | 0:08:23.2 | 07:06.1 | 5 | 1:19:22.9 | 6 | ||
7 | diplom | 143 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:10:50.0 | 0:12:55.7 | 07:24.7 | 8 | 1:19:21.9 | 5 | ||
8 | diplom | 191 | ŠORF Pavel | 1999 | Haven Extreme Team | 2:11:26.8 | 0:13:32.5 | 07:58.1 | 15 | 1:22:35.9 | 9 | ||
9 | diplom | 24 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 2:12:51.0 | 0:14:56.7 | 07:37.9 | 13 | 1:22:36.4 | 10 | ||
10 | diplom | 114 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:13:08.3 | 0:15:14.0 | 07:55.4 | 14 | 1:22:40.4 | 12 | ||
11 | diplom | 47 | HOVORKA Daniel | 2001 | Symbio+CE.Energy | 2:13:09.5 | 0:15:15.2 | 07:34.1 | 11 | 1:22:40.7 | 13 | ||
12 | diplom | 73 | MARKVART Vladislav | 1996 | Kola-blom.cz | 2:13:22.0 | 0:15:27.7 | 08:04.2 | 20 | 1:22:36.7 | 11 | ||
13 | diplom | 59 | TOMAN Petr | 1997 | Velosport Domažlice | 2:16:02.8 | 0:18:08.5 | 07:37.6 | 12 | 1:23:13.7 | 14 | ||
14 | diplom | 48 | VÍCH Michal | 1998 | SUPERIOR BITTERS TEAM | 2:17:35.0 | 0:19:40.7 | 08:06.6 | 22 | 1:25:29.9 | 17 | ||
15 | diplom | 463 | POSPÍŠIL Filip | 1998 | OFBIKE SCOTT TEAM | 2:17:35.7 | 0:19:41.4 | 08:10.1 | 23 | 1:25:31.2 | 18 | ||
16 | diplom | 15 | ŠULC Jakub | 1996 | Symbio+CE.Energy | 2:18:30.8 | 0:20:36.5 | 06:46.6 | 3 | 1:27:30.4 | 20 | ||
17 | diplom | 71 | KUTIŠ Martin | 1997 | Symbio+ CE.Energy | 2:18:58.5 | 0:21:04.2 | 08:03.4 | 18 | 1:25:24.9 | 16 | ||
18 | diplom | 29 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:20:32.0 | 0:22:37.7 | 07:29.9 | 10 | 1:21:27.9 | 8 | ||
19 | diplom | 165 | JIROUŠ Samuel | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior | 2:26:05.0 | 0:28:10.8 | 07:23.4 | 7 | 1:38:52.2 | 31 | ||
20 | diplom | 202 | IRA Tomáš | 1997 | Velosport Valenta Scott Team | 2:26:08.9 | 0:28:14.7 | 09:35.2 | 28 | 1:28:31.4 | 21 | ||
21 | diplom | 96 | VÁCHAL David | 1998 | Velosport Domažlice | 2:26:09.0 | 0:28:14.7 | 08:33.6 | 24 | 1:29:25.4 | 24 | ||
22 | diplom | 162 | KLUCH Luboš | 2000 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 2:26:49.5 | 0:28:55.2 | 08:01.7 | 17 | 1:24:16.4 | 15 | ||
23 | diplom | 147 | KOTIŠ Jan | 1998 | Symbio+CE Energy | 2:30:19.5 | 0:32:25.3 | 08:50.1 | 26 | 1:30:16.4 | 25 | ||
24 | diplom | 460 | MILERET Milan | 2001 | Shoptet | 2:30:39.3 | 0:32:45.0 | 08:00.4 | 16 | 1:28:37.7 | 22 | ||
25 | diplom | 123 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2:30:59.8 | 0:33:05.5 | 08:03.6 | 19 | 1:29:05.2 | 23 | ||
26 | diplom | 78 | BURIAN David | 1998 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2:33:29.7 | 0:35:35.4 | 08:36.9 | 25 | 1:34:51.4 | 28 | ||
27 | diplom | 432 | FIALA Josef | 1998 | Cyklosport Pit-stop.cz | 2:34:26.3 | 0:36:32.0 | 11:03.4 | 34 | 1:36:07.7 | 30 | ||
28 | diplom | 234 | NOSEK Michal | 1996 | Symbio+ CE.Energy | 2:35:02.5 | 0:37:08.3 | 09:54.9 | 29 | 1:34:32.2 | 27 | ||
29 | diplom | 204 | NOVÁK Jan | 1996 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2:35:59.5 | 0:38:05.2 | 09:23.4 | 27 | 1:33:49.7 | 26 | ||
30 | diplom | 1576 | TVAROH Matěj | 2000 | BikeTeam chvalšiny | 2:36:01.5 | 0:38:07.3 | 10:54.7 | 33 | 1:35:16.9 | 29 | ||
31 | diplom | 57 | MATĚJKA Tomáš | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2:39:43.1 | 0:41:48.8 | 08:04.4 | 21 | 1:25:34.2 | 19 | ||
32 | diplom | 315 | FURCH Aleš | 1997 | Furch Team | 2:50:39.1 | 0:52:44.8 | 10:48.7 | 32 | 1:45:43.5 | 33 | ||
33 | diplom | 206 | CHUM Martin | 1996 | Sport bike Strakonice | 2:50:42.8 | 0:52:48.5 | 10:34.2 | 31 | 1:39:47.9 | 32 | ||
34 | diplom | 140 | ČERNÝ Vojtěch | 1996 | Ski and Bike Bratrouchov | 3:08:03.6 | 1:10:09.3 | 10:13.4 | 30 | 1:47:59.2 | 34 | ||
35 | diplom | 467 | MAXA Petr | 1998 | --- | 3:43:03.8 | 1:45:09.5 | 14:09.4 | 35 | 2:12:46.7 | 35 | ||
36 | diplom | 1579 | NĚMEČEK Martin | 1997 | --- | 5:38:03.7 | 3:40:09.4 | 15:16.9 | 36 | 2:52:26.1 | 36 | ||
37 | diplom | 369 | MICHÁLEK Petr | 1998 | --- | 5:38:33.0 | 3:40:38.7 | 19:35.2 | 37 | 3:33:04.9 | 37 | ||
--- | 175 | SOUČEK Petr | 1999 | Bikemarast Team | DNF | --- | 09:27.1 | --- | 1:41:58.5 | --- | |||
--- | 14 | KADLEC Jakub | 1997 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 19 | DOLEŽAL Václav | 1996 | Symbio+CE Energy | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 50 | SÝKORA Karel | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 58 | FORMÁNEK Adam | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 61 | VAČLENA Ondřej | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 94 | ZADÁK David | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 250 | BARTOŇ Ondřej | 1997 | Symbio+CE Energy | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 445 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | Česká Spořitelna Specialized Junior MTB | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |