Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DÁTUM :4.8.2018 MIESTO :Zadov
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 6126 detail pretekára VAJSEJTL Jan CZE 2009 Bike Clinic Junior team 1. /  Žáci 8-9 let 0:12:49.6 0:00:00.0 04:07.6 [1] 1 04:15.7 [3] 1 04:26.2 [2] 1
2 6065 detail pretekára KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Žáci 8-9 let 0:12:50.3 0:00:00.7 04:12.8 [3] 3 04:11.5 [1] 2 04:25.9 [1] 2
3 6105 detail pretekára RADA Vojtěch CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 3. /  Žáci 8-9 let 0:13:05.8 0:00:16.2 04:11.6 [2] 2 04:15.2 [2] 3 04:39.0 [4] 3
4 6107 detail pretekára VAŠINA Timotej CZE 2009 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 4. /  Žáci 8-9 let 0:13:16.3 0:00:26.7 04:15.1 [4] 4 04:22.5 [4] 4 04:38.7 [3] 4
5 6296 detail pretekára NOVÁK Matěj CZE 2009 Rychlý šípy Strakonice 5. /  Žáci 8-9 let 0:13:45.6 0:00:55.9 04:38.8 [10] 10 04:26.0 [5] 6 04:40.7 [5] 5
6 6088 detail pretekára PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 8-9 let 0:13:48.1 0:00:58.4 04:30.1 [7] 7 04:34.2 [7] 5 04:43.7 [6] 6
7 6202 detail pretekára ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 7. /  Žáci 8-9 let 0:13:59.1 0:01:09.4 04:42.7 [12] 12 04:30.1 [6] 8 04:46.2 [7] 7
8 6079 detail pretekára ŠPERL Václav CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 8. /  Žáci 8-9 let 0:14:22.6 0:01:32.9 04:28.1 [5] 5 04:44.0 [8] 7 05:10.5 [14] 8
9 6059 detail pretekára BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 Prima - Kolo TREK bikes 9. /  Žáci 8-9 let 0:14:23.1 0:01:33.4 04:28.6 [6] 6 05:05.0 [14] 9 04:49.5 [8] 9
10 6073 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 1. /  Žákyně 8-9 let 0:14:30.8 0:01:41.2 04:38.8 [9] 9 04:56.5 [10] 10 04:55.4 [9] 10
11 6080 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 Rohozec Amulet Team 2. /  Žákyně 8-9 let 0:14:31.5 0:01:41.9 04:39.5 [11] 11 04:56.5 [9] 12 04:55.5 [10] 11
12 6108 detail pretekára JANŮ Tomáš CZE 2009 --- 10. /  Žáci 8-9 let 0:14:33.1 0:01:43.5 04:38.6 [8] 8 04:56.9 [11] 11 04:57.5 [12] 12
13 6091 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 3. /  Žákyně 8-9 let 0:15:13.0 0:02:23.4 05:13.8 [17] 17 04:57.5 [12] 14 05:01.7 [13] 13
14 6132 detail pretekára RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 11. /  Žáci 8-9 let 0:15:29.1 0:02:39.4 04:53.6 [13] 13 05:11.0 [16] 13 05:24.5 [17] 14
15 6110 detail pretekára HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 0:15:40.8 0:02:51.2 05:11.3 [15] 15 05:08.0 [15] 15 05:21.5 [16] 15
16 6058 detail pretekára PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 5. /  Žákyně 8-9 let 0:15:49.5 0:02:59.9 05:12.5 [16] 16 05:16.0 [18] 16 05:21.0 [15] 16
17 6196 detail pretekára ČERMÁK Denis CZE 2010 ADASTRA Sokol Veltěž 12. /  Žáci 8-9 let 0:15:51.1 0:03:01.4 05:58.1 [27] 27 04:57.5 [13] 21 04:55.5 [10] 17
18 6228 detail pretekára HALAŠKA Michael CZE 2009 SK Miletín 13. /  Žáci 8-9 let 0:16:11.1 0:03:21.4 05:10.8 [14] 14 05:21.2 [19] 17 05:39.0 [22] 18
19 6231 detail pretekára BENEDA jan CZE 2009 SK Miletín 14. /  Žáci 8-9 let 0:16:40.6 0:03:50.9 05:31.8 [20] 20 05:14.2 [17] 18 05:54.5 [26] 19
20 6144 detail pretekára ŠTURM Jan CZE 2010 Velosport Domažlice 15. /  Žáci 8-9 let 0:16:41.6 0:03:51.9 05:26.6 [19] 19 05:28.5 [21] 20 05:46.5 [24] 20
21 6289 detail pretekára JANÍKOVÁ Monika CZE 2010 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 6. /  Žákyně 8-9 let 0:16:44.3 0:03:54.7 05:24.8 [18] 18 05:24.7 [20] 19 05:54.7 [27] 21
22 6241 detail pretekára SVOBODA Vojtech CZE 2009 --- 16. /  Žáci 8-9 let 0:16:58.8 0:04:09.2 05:49.1 [23] 23 05:29.0 [22] 22 05:40.7 [23] 22
23 6136 detail pretekára BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- 17. /  Žáci 8-9 let 0:17:09.8 0:04:20.2 06:01.8 [29] 29 05:35.2 [24] 27 05:32.7 [18] 23
24 6147 detail pretekára KAMENÍK Adam CZE 2010 BIKE puzzle 18. /  Žáci 8-9 let 0:17:14.1 0:04:24.4 05:56.6 [25] 25 05:39.7 [26] 26 05:37.7 [21] 24
25 6288 detail pretekára MAXERA Filip CZE 2009 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:17:20.6 0:04:30.9 05:42.3 [22] 22 05:38.7 [25] 23 05:59.5 [30] 25
26 6287 detail pretekára ČIŽINSKÁ Emma CZE 2010 MAD World Racing 7. /  Žákyně 8-9 let 0:17:27.0 0:04:37.4 05:37.3 [21] 21 05:57.2 [30] 25 05:52.5 [25] 26
27 6284 detail pretekára RACOVÁ Anna CZE 2010 Ck loko Rakovnik 8. /  Žákyně 8-9 let 0:17:30.1 0:04:40.4 06:10.3 [31] 31 05:42.5 [27] 28 05:37.2 [20] 27
28 6311 detail pretekára VLK David CZE 2010 MS Bike Academy Racing 20. /  Žáci 8-9 let 0:17:56.6 0:05:06.9 05:57.1 [26] 26 05:34.0 [23] 24 06:25.5 [40] 28
29 6123 detail pretekára KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys 21. /  Žáci 8-9 let 0:18:10.8 0:05:21.2 06:00.8 [28] 28 06:13.7 [39] 30 05:56.2 [28] 29
30 6153 detail pretekára SPÁLENKA Dominique CZE 2009 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:18:16.3 0:05:26.7 05:54.8 [24] 24 06:06.0 [35] 29 06:15.5 [36] 30
31 6332 detail pretekára PAVLÍČEK Daniel CZE 2009 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:18:17.3 0:05:27.7 06:12.3 [32] 32 06:05.2 [34] 31 05:59.7 [31] 31
32 6194 detail pretekára LEUCHTER Adam CZE 2009 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:18:22.8 0:05:33.2 06:25.1 [35] 35 05:54.5 [29] 33 06:03.2 [32] 32
33 6308 detail pretekára DVOŘÁK František CZE 2009 --- 25. /  Žáci 8-9 let 0:18:25.4 0:05:35.8 06:13.3 [33] 33 06:04.7 [33] 32 06:07.3 [33] 33
34 6205 detail pretekára KOUT Kryštof CZE 2010 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:18:40.6 0:05:51.0 06:16.8 [34] 34 06:11.0 [37] 34 06:12.7 [35] 34
35 6337 detail pretekára ŠIMEČEK Adam CZE 2009 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:18:41.1 0:05:51.4 06:41.6 [37] 37 06:02.5 [32] 37 05:57.0 [29] 35
36 6309 detail pretekára BAJČÍKOVÁ Rozálie CZE 2010 --- 9. /  Žákyně 8-9 let 0:18:54.8 0:06:05.2 06:09.5 [30] 30 06:24.7 [42] 35 06:20.5 [38] 36
37 6214 detail pretekára PUBALOVÁ Silvie CZE 2010 Bike factory Strakonice 10. /  Žákyně 8-9 let 0:18:56.3 0:06:06.7 07:31.3 [50] 50 05:48.5 [28] 40 05:36.5 [19] 37
38 6275 detail pretekára LUKAŠÍK Michal CZE 2009 --- 28. /  Žáci 8-9 let 0:19:07.8 0:06:18.2 06:30.3 [36] 36 06:12.7 [38] 36 06:24.7 [39] 38
39 6149 detail pretekára KUNČÍKOVÁ Magdalena CZE 2010 www.ehorka.cz 11. /  Žákyně 8-9 let 0:19:34.3 0:06:44.7 06:54.8 [38] 38 06:23.5 [41] 39 06:16.0 [37] 39
40 6134 detail pretekára BERANOVÁ Daniela CZE 2010 Velosport Domažlice 12. /  Žákyně 8-9 let 0:19:40.6 0:06:50.9 07:29.8 [49] 49 05:59.0 [31] 41 06:11.7 [34] 40
41 6297 detail pretekára ČÁSTKOVÁ Zora CZE 2010 --- 13. /  Žákyně 8-9 let 0:20:27.8 0:07:38.2 07:23.1 [46] 46 06:19.7 [40] 44 06:45.0 [41] 41
42 6109 detail pretekára PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- 14. /  Žákyně 8-9 let 0:20:58.3 0:08:08.7 07:14.8 [42] 42 06:25.5 [43] 43 07:18.0 [44] 42
43 6235 detail pretekára MAJÁK Noemi CZE 2009 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:20:59.8 0:08:10.2 07:20.8 [44] 44 06:49.7 [47] 46 06:49.2 [42] 43
44 6236 detail pretekára JANOŠÍKOVÁ Lenka CZE 2010 Fischer Ski klub Šumava 16. /  Žákyně 8-9 let 0:21:30.8 0:08:41.2 07:45.5 [53] 53 06:38.7 [46] 50 07:06.5 [43] 44
45 6160 detail pretekára MAŘÍK Lukáš CZE 2010 Juvena Horosedly 29. /  Žáci 8-9 let 0:28:20.1 0:15:30.5 07:34.6 [51] 51 07:04.2 [52] 52 13:41.2 [45] 45
46 6326 detail pretekára KŘÍŽ Luděk CZE 2009 Bikefactory Strakonice 30. /  Žáci 8-9 let 0:13:05.6 - 1 Lap(s) 06:58.3 [39] 39 06:07.2 [36] 38 --- ---
47 6166 detail pretekára POUL Lukáš CZE 2010 --- 31. /  Žáci 8-9 let 0:13:40.1 - 1 Lap(s) 07:13.8 [41] 41 06:26.2 [44] 42 --- ---
48 6313 detail pretekára ŠUBA Miroslav CZE 2003 --- 32. /  Žáci 8-9 let 0:13:58.8 - 1 Lap(s) 07:23.3 [47] 47 06:35.5 [45] 45 --- ---
49 6316 detail pretekára SVOBODA Marek CZE 2010 --- 33. /  Žáci 8-9 let 0:14:17.6 - 1 Lap(s) 07:26.6 [48] 48 06:51.0 [48] 47 --- ---
50 6165 detail pretekára SCHIESSER Alex CZE 2010 Subaru Opava 34. /  Žáci 8-9 let 0:14:21.1 - 1 Lap(s) 07:14.8 [43] 43 07:06.2 [53] 48 --- ---
51 6293 detail pretekára PRIŠTIC Roman CZE 2010 --- 35. /  Žáci 8-9 let 0:14:22.8 - 1 Lap(s) 07:21.6 [45] 45 07:01.2 [51] 49 --- ---
52 6237 detail pretekára JÁNOŠÍKOVÁ Marie CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 17. /  Žákyně 8-9 let 0:14:31.3 - 1 Lap(s) 07:37.3 [52] 52 06:54.0 [49] 51 --- ---
53 6150 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:14:55.5 - 1 Lap(s) 07:13.8 [40] 40 07:41.7 [56] 53 --- ---
54 6192 detail pretekára STIBŮREK Robin CZE 2010 --- 36. /  Žáci 8-9 let 0:15:07.1 - 1 Lap(s) 08:06.3 [56] 56 07:00.7 [50] 54 --- ---
55 6184 detail pretekára ROTH Matěj CZE 2010 --- 37. /  Žáci 8-9 let 0:15:17.3 - 1 Lap(s) 07:47.3 [54] 54 07:30.0 [54] 55 --- ---
56 6167 detail pretekára DRÁBIK Daniel CZE 2010 --- 38. /  Žáci 8-9 let 0:15:41.1 - 1 Lap(s) 08:09.8 [57] 57 07:31.2 [55] 56 --- ---
57 6319 detail pretekára KRISMAN Vojtěch CZE 2010 --- 39. /  Žáci 8-9 let 0:16:40.3 - 1 Lap(s) 08:54.3 [58] 58 07:46.0 [57] 57 --- ---
58 6320 detail pretekára ŠANDOVÁ Natálie CZE 2010 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:17:42.0 - 1 Lap(s) 08:59.3 [59] 59 08:42.7 [58] 58 --- ---
59 6317 detail pretekára KRÁTKÝ Miroslav CZE 2010 --- 40. /  Žáci 8-9 let 0:17:46.8 - 1 Lap(s) 09:02.1 [60] 60 08:44.7 [59] 59 --- ---
60 6318 detail pretekára KRISMANOVÁ Vanda CZE 2010 --- 20. /  Žákyně 8-9 let 0:23:28.3 - 1 Lap(s) 11:53.3 [61] 61 11:35.0 [60] 60 --- ---
61 6295 detail pretekára KREJČÍ Lukáš CZE 2009 --- 41. /  Žáci 8-9 let 0:07:51.1 - 2 Lap(s) 07:51.1 [55] 55 --- --- --- ---
--- 6118 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR CS AUTHOR TEAM . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6156 detail pretekára HAJAS Tomáš CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6162 detail pretekára HARTLOVÁ Hanka CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6178 detail pretekára MULLER Karel CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6186 detail pretekára HAVEL Vít CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6232 detail pretekára BOBEK Lukáš CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---