Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DÁTUM :4.8.2018 MIESTO :Zadov
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizácie výsledkov zostáva :
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 7344 detail pretekára ŠINDELÁŘ Jan 2003 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 1. /  Žáci 14-15 let 0:39:48.1 0:00:00.0
2 7350 detail pretekára DOBRÝ Lukáš 2005 Ck loko Rakovnik 1. /  Žáci 12-13 let 0:42:19.8 0:02:31.6
3 7343 detail pretekára VIKTOROVÁ Nela 2004 Ski klub Šumava 1. /  Žákyně 14-15 let 0:42:23.6 0:02:35.4
4 7315 detail pretekára PAVLÍČEK Patrik 2004 Ck loko Rakovnik 2. /  Žáci 14-15 let 0:42:44.3 0:02:56.1
5 7282 detail pretekára SMEJKAL Adam 2006 Ivar cs autor team 2. /  Žáci 12-13 let 0:44:54.8 0:05:06.6
6 7342 detail pretekára TUHÁČEK Pavel 2006 --- 3. /  Žáci 12-13 let 0:45:08.9 0:05:20.7
7 7316 detail pretekára FRÜHBAUER Tomáš 2004 --- 3. /  Žáci 14-15 let 0:45:55.9 0:06:07.7
8 7345 detail pretekára ŠINDELÁŘOVÁ Hana 2004 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 2. /  Žákyně 14-15 let 0:46:03.6 0:06:15.4
9 7296 detail pretekára KOTLÍKOVÁ Adéla 2005 CK LOKO Rakovník 1. /  Žákyně 12-13 let 0:46:05.4 0:06:17.2
10 7355 detail pretekára VACEK Bertil 2005 Ski klub Šumava 4. /  Žáci 12-13 let 0:46:37.6 0:06:49.5
11 7361 detail pretekára FRENCL Dominik 2007 GIANT Pítrs bikes 1. /  Žáci 10-11 let 0:46:55.1 0:07:06.9
12 7351 detail pretekára ŠIMEK Marek Emanuel 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 5. /  Žáci 12-13 let 0:47:16.8 0:07:28.6
13 7317 detail pretekára STEINBACH Jakub 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Žáci 12-13 let 0:47:55.2 0:08:07.0
14 7318 detail pretekára NÁROVCOVÁ Monika 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Žákyně 12-13 let 0:47:57.8 0:08:09.6
15 7382 detail pretekára ŠULCOVÁ Jana 2006 Expres CZ - Scott Team Kolín 3. /  Žákyně 12-13 let 0:47:59.6 0:08:11.4
16 7385 detail pretekára HRADISKÝ Zdeněk 2006 ivar author cs team 7. /  Žáci 12-13 let 0:48:04.8 0:08:16.6
17 7365 detail pretekára JEŽEK Vojtěch 2005 PLZEŇ 8. /  Žáci 12-13 let 0:48:10.4 0:08:22.2
18 7298 detail pretekára PULKRABOVÁ Marika 2006 BSK - Cyklomarket 4. /  Žákyně 12-13 let 0:48:31.1 0:08:43.0
19 7328 detail pretekára PŮLPÁN Matěj 2003 SCOTTMTB.CZ 4. /  Žáci 14-15 let 0:48:48.1 0:08:59.9
20 7369 detail pretekára JANÍK David 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 9. /  Žáci 12-13 let 0:49:24.6 0:09:36.4
21 7393 detail pretekára LUKAŠÍK Pavel 2006 BIKE FREAKS HOLICE 10. /  Žáci 12-13 let 0:49:29.8 0:09:41.6
22 7275 detail pretekára JANÍČKOVÁ Adriana 2005 Sršáni Ostrava 5. /  Žákyně 12-13 let 0:49:50.3 0:10:02.1
23 7364 detail pretekára JANOVSKÝ Tomáš 2008 --- 2. /  Žáci 10-11 let 0:50:29.7 0:10:41.5
24 7333 detail pretekára STEINBACH Hynek 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Žáci 10-11 let 0:50:43.9 0:10:55.7
25 7384 detail pretekára VAŠINA Timotej 2009 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 1. /  Žáci 8-9 let 0:51:28.1 0:11:40.0
26 7353 detail pretekára DUBCOVÁ Štěpánka 2006 FORMAN CINELLI Kids 6. /  Žákyně 12-13 let 0:52:09.1 0:12:21.0
27 7371 detail pretekára NOVÝ Tomáš 2008 AC Sparta Praha - cycling 4. /  Žáci 10-11 let 0:53:00.3 0:13:12.1
28 7277 detail pretekára DUŠKOVÁ Kateřina 2006 BEKO Bike Racing Team 7. /  Žákyně 12-13 let 0:53:00.9 0:13:12.7
29 7292 detail pretekára RADA Vojtěch 2010 Bikeclinic Junior Team 2. /  Žáci 8-9 let 0:53:16.8 0:13:28.6
30 7360 detail pretekára FRENCL Patrik 2008 GIANT Pítrs bikes 5. /  Žáci 10-11 let 0:53:40.6 0:13:52.5
31 7297 detail pretekára VAJSEJTL Jan 2009 Bike Clinic Junior team 3. /  Žáci 8-9 let 0:53:41.8 0:13:53.6
32 7380 detail pretekára RADA David 1976 Bikeclinic Junior Team 1. /  Doprovod 0:53:43.4 0:13:55.2
33 7303 detail pretekára HOLÝ Filip 2005 --- 11. /  Žáci 12-13 let 0:53:52.7 0:14:04.5
34 7278 detail pretekára HOFMAN Eliáš 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žáci 10-11 let 0:53:58.3 0:14:10.1
35 7357 detail pretekára RAJNOCHOVÁ Barbora 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:54:03.6 0:14:15.4
36 7352 detail pretekára HOFMAN Jindřich 1969 --- 2. /  Doprovod 0:54:04.3 0:14:16.1
37 7378 detail pretekára PŇOVSKÝ Martin 1980 --- 3. /  Doprovod 0:54:25.2 0:14:37.0
38 7379 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian 2011 --- 4. /  Žáci 8-9 let 0:54:26.3 0:14:38.1
39 7394 detail pretekára POLÁČEK Adam 2003 --- 5. /  Žáci 14-15 let 0:54:41.4 0:14:53.2
40 7368 detail pretekára PILAŘ Patrik 2006 --- 12. /  Žáci 12-13 let 0:54:42.6 0:14:54.4
41 7320 detail pretekára LÁCHA Filip 2005 --- 13. /  Žáci 12-13 let 0:54:56.6 0:15:08.4
42 7366 detail pretekára RAJS Josef 2007 --- 7. /  Žáci 10-11 let 0:56:16.8 0:16:28.6
43 7322 detail pretekára ZUSKA Marcel 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Žáci 14-15 let 0:56:30.6 0:16:42.4
44 7387 detail pretekára KUBÍKOVÁ Nikola 2005 CK SPORT BERAN CHRÁST 8. /  Žákyně 12-13 let 0:56:35.3 0:16:47.1
45 7323 detail pretekára ŠALANDA Adam 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 5. /  Žáci 8-9 let 0:56:51.2 0:17:03.0
46 7327 detail pretekára KOTLÍKOVÁ Eliška 2002 CK LOKO Rakovník 3. /  Žákyně 14-15 let 0:57:11.7 0:17:23.5
47 7295 detail pretekára KUNČÍKOVÁ Ella 2007 www.ehorka.cz 2. /  Žákyně 10-11 let 0:57:35.6 0:17:47.4
48 7356 detail pretekára SEDLÁČKOVÁ Veronika 2007 IVAR CS – AUTHOR TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 0:57:48.7 0:18:00.5
49 7367 detail pretekára REK Patrik 2008 --- 8. /  Žáci 10-11 let 1:00:13.7 0:20:25.5
50 7288 detail pretekára PANUŠ Jakub 2009 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 8-9 let 1:00:15.7 0:20:27.5
51 7335 detail pretekára PATRAS Jakub 2007 Lobzy team 9. /  Žáci 10-11 let 1:00:15.8 0:20:27.6
52 7279 detail pretekára KOČOVÁ Barbora 2007 INT CZ 4. /  Žákyně 10-11 let 1:00:17.8 0:20:29.6
53 7388 detail pretekára PATRAS Jiří 1951 --- 4. /  Doprovod 1:00:24.4 0:20:36.2
54 7358 detail pretekára HENDRICH Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 10. /  Žáci 10-11 let 1:00:55.6 0:21:07.4
55 7280 detail pretekára KUČERA ADAM 2005 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 14. /  Žáci 12-13 let 1:01:18.6 0:21:30.4
56 7308 detail pretekára NOVÁK Kryštof 2006 --- 15. /  Žáci 12-13 let 1:01:19.3 0:21:31.1
57 7305 detail pretekára KAMENÍK Jan 2008 BIKE puzzle 11. /  Žáci 10-11 let 1:01:38.9 0:21:50.7
58 7331 detail pretekára KUČERA Vladimír 2002 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 7. /  Žáci 14-15 let 1:02:08.6 0:22:20.4
59 7359 detail pretekára LANG Robetr 2008 --- 12. /  Žáci 10-11 let 1:02:24.4 0:22:36.2
60 7362 detail pretekára LANGOVÁ Monika 1979 --- 1. /  Doprovod 1:02:27.3 0:22:39.1
61 7386 detail pretekára MAŘÍK Petr 2006 Juvena Horosedly 16. /  Žáci 12-13 let 1:02:43.1 0:22:54.9
62 7338 detail pretekára HALAŠKOVÁ Bára 2006 --- 9. /  Žákyně 12-13 let 1:02:45.4 0:22:57.2
63 7284 detail pretekára ŠPERL Václav 2009 Bikeclinic Junior Team 7. /  Žáci 8-9 let 1:03:12.9 0:23:24.7
64 7281 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema 2009 --- 1. /  Žákyně 8-9 let 1:03:55.3 0:24:07.1
65 7285 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 Rohozec Amulet Team 2. /  Žákyně 8-9 let 1:04:09.3 0:24:21.1
66 7375 detail pretekára SOUKUPOVÁ Nikola 2002 Author Team Stupno 4. /  Žákyně 14-15 let 1:04:17.9 0:24:29.7
67 7392 detail pretekára LEBEDOVÁ Kristýna 2006 Lebedovi písek 10. /  Žákyně 12-13 let 1:04:53.2 0:25:05.0
68 7304 detail pretekára JANDA Lukáš 2005 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 17. /  Žáci 12-13 let 1:05:53.3 0:26:05.1
69 7321 detail pretekára ČERMÁK Denis 2010 ADASTRA Sokol Veltěž 8. /  Žáci 8-9 let 1:06:29.6 0:26:41.4
70 7286 detail pretekára DOLEŽALOVÁ Markéta 2005 BIKE FREAKS HOLICE 11. /  Žákyně 12-13 let 1:06:31.6 0:26:43.4
71 7373 detail pretekára NOVÁKOVÁ Daniela 2007 --- 5. /  Žákyně 10-11 let 1:08:37.9 0:28:49.7
72 7291 detail pretekára KORBEL Daniel 2006 Six Monkeys 18. /  Žáci 12-13 let 1:09:18.9 0:29:30.7
73 7299 detail pretekára LANDSMAN Oliver 2007 CK Bítovská 13. /  Žáci 10-11 let 1:10:24.1 0:30:35.9
74 7372 detail pretekára HOFMAN Vojtěch 2004 --- 8. /  Žáci 14-15 let 1:10:24.8 0:30:36.6
75 7293 detail pretekára JANŮ Tomáš 2009 --- 9. /  Žáci 8-9 let 1:11:32.8 0:31:44.6
76 7301 detail pretekára BLÁHA Tomáš 2009 --- 10. /  Žáci 8-9 let 1:12:58.6 0:33:10.4
77 7346 detail pretekára DIVIŠ Vojtěch 2004 --- 9. /  Žáci 14-15 let 1:12:59.7 0:33:11.5
78 7289 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana 2010 Nasavrky Bikers 3. /  Žákyně 8-9 let 1:13:51.4 0:34:03.2
79 7283 detail pretekára BLAŽEK Aleš 2007 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 14. /  Žáci 10-11 let 1:13:51.7 0:34:03.5
80 7389 detail pretekára TERINGL Vojtěch 2007 TJ OB České Budějovice 15. /  Žáci 10-11 let 1:14:04.4 0:34:16.2
81 7300 detail pretekára MINAŘÍK Adam 2007 --- 16. /  Žáci 10-11 let 1:14:15.6 0:34:27.4
82 7341 detail pretekára KABELE Karel 2007 --- 17. /  Žáci 10-11 let 1:15:42.1 0:35:53.9
83 7391 detail pretekára TERINGLOVÁ Vendula 2004 TJ OB České Budějovice 5. /  Žákyně 14-15 let 1:17:10.3 0:37:22.1
84 7381 detail pretekára BALOUŠKOVÁ Karolína 2003 --- 6. /  Žákyně 14-15 let 1:17:11.3 0:37:23.1
85 7330 detail pretekára SELLNEROVÁ Lucie 2007 TJ Stodůlky Praha 6. /  Žákyně 10-11 let 1:19:43.7 0:39:55.5
86 7374 detail pretekára POUL Ondřej 2008 --- 18. /  Žáci 10-11 let 1:19:54.2 0:40:06.0
87 7348 detail pretekára MAJÁK Noemi 2009 --- 4. /  Žákyně 8-9 let 1:20:55.6 0:41:07.4
88 7363 detail pretekára JIRÁK Vojtěch 2004 PATRY CYCLING TEAM Třešť 10. /  Žáci 14-15 let 1:22:04.2 0:42:16.0
89 7347 detail pretekára MAJÁK Daniel 2008 --- 19. /  Žáci 10-11 let 1:23:23.3 0:43:35.1
90 7307 detail pretekára SVATÁ Lucie 2009 --- 5. /  Žákyně 8-9 let 1:30:17.1 0:50:28.9
91 7370 detail pretekára NOVÁ Nikola 2005 AC Sparta Praha - cycling 12. /  Žákyně 12-13 let 1:32:24.8 0:52:36.6
92 7325 detail pretekára NOVÁ Miroslava 2007 --- 7. /  Žákyně 10-11 let 1:33:00.2 0:53:12.0
93 7339 detail pretekára HALAŠKA Michael 2009 SK Miletín 11. /  Žáci 8-9 let 1:37:03.3 0:57:15.1
94 7336 detail pretekára BENEDA jan 2009 SK Miletín 12. /  Žáci 8-9 let 1:37:04.1 0:57:15.9
95 7340 detail pretekára SVOBODA Vojtech 2009 --- 13. /  Žáci 8-9 let 1:37:31.1 0:57:42.9
96 7376 detail pretekára SOUKUP Daniel 2008 Author Team Stupno 20. /  Žáci 10-11 let 1:40:25.3 1:00:37.1
97 7377 detail pretekára SOUKUP Petr 1980 Author Team Stupno 5. /  Doprovod 1:40:25.4 1:00:37.2
98 7337 detail pretekára BENEDOVÁ Klára 2008 SK Miletín 8. /  Žákyně 10-11 let 1:41:13.6 1:01:25.4
99 7313 detail pretekára MÜLLEROVÁ Hana 2006 HOSTIVICE 13. /  Žákyně 12-13 let 1:53:37.2 1:13:49.0
100 7312 detail pretekára MULLER Karel 2010 --- 14. /  Žáci 8-9 let 1:53:39.2 1:13:51.0