Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Orlík Tour Kooperativy

MTB
DÁTUM :26.5.2018 MIESTO :Orlík, Vystrkov
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 6513 detail pretekára VAJSEJTL Jan CZE 2009 Bike Clinic Junior team 1. /  Žáci 8-9 let 0:08:01.9 0:00:00.0 02:40.7 [4] 4 02:37.2 [1] 1 02:43.9 [1] 1
2 6472 detail pretekára VALENTA Věnek CZE 2009 Short Bike Academy Opletal 2. /  Žáci 8-9 let 0:08:06.9 0:00:04.9 02:40.4 [3] 3 02:41.4 [5] 4 02:44.9 [2] 2
3 6521 detail pretekára HLADÍK František CZE 2010 IVARCS - AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 8-9 let 0:08:13.6 0:00:11.7 02:38.7 [1] 1 02:39.9 [2] 2 02:54.9 [11] 3
4 6462 detail pretekára BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 Prima - Kolo TREK bikes 4. /  Žáci 8-9 let 0:08:20.4 0:00:18.4 02:39.2 [2] 2 02:40.4 [4] 3 03:00.7 [14] 4
5 6495 detail pretekára RADA Vojtěch CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 5. /  Žáci 8-9 let 0:08:20.4 0:00:18.5 02:48.4 [6] 6 02:40.2 [3] 5 02:51.7 [8] 5
6 6480 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 1. /  Žákyně 8-9 let 0:08:27.5 0:00:25.6 02:53.3 [8] 8 02:46.7 [6] 7 02:47.4 [4] 6
7 6518 detail pretekára KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 8-9 let 0:08:33.9 0:00:31.9 02:47.9 [5] 5 02:48.4 [7] 6 02:57.4 [13] 7
8 6493 detail pretekára SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Sokol Veltěž 2. /  Žákyně 8-9 let 0:08:35.5 0:00:33.6 02:55.1 [9] 9 02:49.7 [8] 9 02:50.7 [6] 8
9 6466 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 3. /  Žákyně 8-9 let 0:08:36.5 0:00:34.6 02:53.3 [7] 7 02:50.9 [9] 8 02:52.2 [9] 9
10 6526 detail pretekára RAŠKA Tomáš CZE 2009 Short Bike Academy Opletal 7. /  Žáci 8-9 let 0:08:39.1 0:00:37.2 02:58.9 [14] 14 02:54.6 [12] 13 02:45.4 [3] 10
11 6479 detail pretekára ŠPERL Václav CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 8. /  Žáci 8-9 let 0:08:43.6 0:00:41.7 02:57.9 [12] 12 02:51.4 [10] 10 02:54.2 [10] 11
12 6529 detail pretekára VAŠINA Timotej CZE 2009 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 9. /  Žáci 8-9 let 0:08:43.9 0:00:41.9 02:57.7 [11] 11 02:54.9 [14] 12 02:51.2 [7] 12
13 6501 detail pretekára PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 10. /  Žáci 8-9 let 0:08:47.9 0:00:45.9 02:58.4 [13] 13 02:58.9 [15] 14 02:50.4 [5] 13
14 6527 detail pretekára KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 11. /  Žáci 8-9 let 0:08:52.6 0:00:50.7 02:56.4 [10] 10 02:54.9 [13] 11 03:01.2 [16] 14
15 6767 detail pretekára TVRZ Jan CZE 2009 MTBike 12. /  Žáci 8-9 let 0:08:55.9 0:00:53.9 03:07.2 [19] 19 02:52.7 [11] 16 02:55.9 [12] 15
16 6485 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 13. /  Žáci 8-9 let 0:09:06.1 0:01:04.2 03:02.9 [17] 17 03:02.2 [20] 18 03:00.9 [15] 16
17 6473 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 SKI TEAM LIBEREC 4. /  Žákyně 8-9 let 0:09:07.5 0:01:05.6 03:00.1 [15] 15 02:59.7 [16] 15 03:07.7 [22] 17
18 6553 detail pretekára DINGA Jan CZE 2010 BSK racing 14. /  Žáci 8-9 let 0:09:07.9 0:01:05.9 03:05.2 [18] 18 03:00.6 [18] 19 03:01.9 [18] 18
19 6687 detail pretekára SPORYSCHOVÁ Nela CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Žákyně 8-9 let 0:09:11.5 0:01:09.6 03:07.3 [21] 21 03:01.7 [19] 20 03:02.4 [19] 19
20 6486 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 6. /  Žákyně 8-9 let 0:09:12.5 0:01:10.6 03:02.1 [16] 16 03:00.2 [17] 17 03:10.2 [27] 20
21 6549 detail pretekára JANŮ Tomáš CZE 2009 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:09:32.1 0:01:30.2 03:07.2 [19] 19 03:08.7 [22] 21 03:16.2 [32] 21
22 6534 detail pretekára ROSOVÁ Jolana CZE 2009 Ck loko Rakovnik 7. /  Žákyně 8-9 let 0:09:35.0 0:01:33.1 03:21.8 [24] 24 03:06.4 [21] 22 03:06.7 [20] 22
23 6754 detail pretekára SALAQUARDOVÁ Sofie CZE 2009 --- 8. /  Žákyně 8-9 let 0:09:40.0 0:01:38.1 03:29.3 [30] 30 03:09.4 [23] 27 03:01.2 [17] 23
24 6540 detail pretekára KUCHAŘ Jáchym CZE 2009 ACT leraK Blansko 16. /  Žáci 8-9 let 0:09:42.9 0:01:40.9 03:23.7 [26] 26 03:09.9 [24] 24 03:09.2 [25] 24
25 6575 detail pretekára POSPÍŠIL Michal CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 17. /  Žáci 8-9 let 0:09:47.9 0:01:45.9 03:13.9 [22] 22 03:17.4 [35] 23 03:16.4 [33] 25
26 6760 detail pretekára ČERVENKA Filip CZE 2008 --- 18. /  Žáci 8-9 let 0:09:50.1 0:01:48.2 03:21.9 [25] 25 03:13.2 [28] 25 03:14.9 [31] 26
27 6722 detail pretekára SOUČKOVÁ Amélie CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 9. /  Žákyně 8-9 let 0:09:53.8 0:01:51.9 03:26.3 [28] 28 03:12.9 [27] 28 03:14.4 [30] 27
28 6699 detail pretekára PILÁT Václav CZE 2009 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:09:54.6 0:01:52.7 03:35.2 [37] 37 03:11.4 [25] 31 03:07.9 [23] 28
29 6488 detail pretekára PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 10. /  Žákyně 8-9 let 0:09:55.0 0:01:53.1 03:21.6 [23] 23 03:16.4 [33] 26 03:16.9 [34] 29
30 6606 detail pretekára RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 20. /  Žáci 8-9 let 0:09:56.8 0:01:54.9 03:34.7 [36] 36 03:14.7 [29] 33 03:07.4 [21] 30
31 6635 detail pretekára BRUCKNER Jakub CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 21. /  Žáci 8-9 let 0:09:59.8 0:01:57.9 03:30.4 [31] 31 03:14.9 [31] 29 03:14.4 [29] 31
32 6567 detail pretekára NOVOTNÝ Lukáš CZE 2009 ADASTRA Sokol Veltěž 22. /  Žáci 8-9 let 0:10:00.6 0:01:58.7 03:40.4 [40] 40 03:11.7 [26] 35 03:08.4 [24] 32
33 6502 detail pretekára HOLANOVÁ Julie CZE 2009 Symbio+CE Energy 11. /  Žákyně 8-9 let 0:10:02.3 0:02:00.3 03:31.6 [32] 32 03:16.9 [34] 32 03:13.7 [28] 33
34 6510 detail pretekára TABULKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 12. /  Žákyně 8-9 let 0:10:19.0 0:02:17.1 03:28.6 [29] 29 03:22.7 [38] 34 03:27.7 [41] 34
35 6560 detail pretekára RŮŽIČKA Tomáš CZE 2009 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:10:24.9 0:02:22.9 03:33.4 [35] 35 03:27.2 [39] 36 03:24.2 [37] 35
36 6572 detail pretekára HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:10:28.6 0:02:26.7 03:32.9 [34] 34 03:30.9 [42] 37 03:24.7 [38] 36
37 6570 detail pretekára BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- 25. /  Žáci 8-9 let 0:10:31.6 0:02:29.7 03:35.2 [38] 38 03:29.2 [41] 38 03:27.2 [40] 37
38 6748 detail pretekára JIREČEK Tadeáš CZE 2009 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:10:32.9 0:02:30.9 03:50.2 [43] 43 03:17.9 [36] 39 03:24.7 [39] 38
39 6542 detail pretekára HÁJKOVÁ Sofie CZE 2010 Ivar cs autor team 13. /  Žákyně 8-9 let 0:10:35.3 0:02:33.4 03:25.6 [27] 27 03:20.9 [37] 30 03:48.7 [58] 39
40 6524 detail pretekára KANDOVÁ Michaela CZE 2009 --- 14. /  Žákyně 8-9 let 0:10:36.3 0:02:34.3 04:01.3 [53] 53 03:14.9 [30] 42 03:19.9 [36] 40
41 6591 detail pretekára MECA Dominik CZE 2010 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:10:36.6 0:02:34.7 04:10.4 [59] 59 03:16.2 [32] 43 03:09.9 [26] 41
42 6603 detail pretekára ŠTURM Jan CZE 2010 Velosport Domažlice 28. /  Žáci 8-9 let 0:10:37.1 0:02:35.2 03:39.9 [39] 39 03:28.2 [40] 39 03:28.9 [43] 42
43 6708 detail pretekára ČIŽINSKÁ Emma CZE 2010 MAD World Racing 15. /  Žákyně 8-9 let 0:10:58.8 0:02:56.8 03:32.8 [33] 33 03:36.2 [45] 41 03:49.7 [59] 43
44 6597 detail pretekára KAMENÍK Adam CZE 2010 BIKE puzzle 29. /  Žáci 8-9 let 0:10:59.6 0:02:57.7 03:55.7 [49] 49 03:31.4 [43] 44 03:32.4 [45] 44
45 6550 detail pretekára BERANOVÁ Daniela CZE 2010 Velosport Domažlice 16. /  Žákyně 8-9 let 0:11:03.3 0:03:01.3 03:59.3 [50] 50 03:35.7 [44] 47 03:28.2 [42] 45
46 6661 detail pretekára ČEJKOVÁ Magdaléna CZE 2009 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:11:04.5 0:03:02.6 03:48.1 [42] 42 03:39.7 [47] 45 03:36.7 [51] 46
47 6727 detail pretekára JOHÁNEK štěpán CZE 2010 BSK cyklomarket juniors 30. /  Žáci 8-9 let 0:11:08.6 0:03:06.7 04:10.7 [60] 60 03:37.9 [46] 51 03:19.9 [35] 47
48 6690 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:11:18.5 0:03:16.6 03:51.6 [44] 44 03:41.9 [52] 46 03:44.9 [54] 48
49 6604 detail pretekára KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys 31. /  Žáci 8-9 let 0:11:20.8 0:03:18.9 04:01.2 [52] 52 03:45.9 [57] 50 03:33.7 [47] 49
50 6757 detail pretekára MACHOVÁ Monika CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:11:21.8 0:03:19.8 03:54.3 [47] 47 03:55.9 [64] 53 03:31.4 [44] 50
51 6737 detail pretekára MAREK Mikuláš CZE 2009 Dukla Praha 32. /  Žáci 8-9 let 0:11:22.1 0:03:20.2 04:07.7 [57] 57 03:41.4 [50] 52 03:32.9 [46] 51
52 6776 detail pretekára PULDA Dominik CZE 2010 --- 33. /  Žáci 8-9 let 0:11:28.1 0:03:26.2 04:02.4 [54] 54 03:49.7 [61] 57 03:35.9 [49] 52
53 6641 detail pretekára RÁKOSNÍK Tadeáš CZE 2009 --- 34. /  Žáci 8-9 let 0:11:29.6 0:03:27.7 04:05.9 [56] 56 03:39.9 [48] 48 03:43.7 [52] 53
54 6734 detail pretekára VYCHYTILOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 20. /  Žákyně 8-9 let 0:11:30.5 0:03:28.6 03:54.8 [48] 48 04:00.4 [66] 58 03:35.2 [48] 54
55 6581 detail pretekára DUDEK Štěpán CZE 2010 --- 35. /  Žáci 8-9 let 0:11:35.8 0:03:33.9 04:15.1 [62] 62 03:44.4 [54] 61 03:36.2 [50] 55
56 6586 detail pretekára HOLEMÝ Filip CZE 2010 --- 36. /  Žáci 8-9 let 0:11:39.6 0:03:37.7 04:00.7 [51] 51 03:50.4 [62] 55 03:48.4 [57] 56
57 6696 detail pretekára SKŮČKOVÁ Klaudie CZE 2009 livingroomworkout.eu 21. /  Žákyně 8-9 let 0:11:40.3 0:03:38.3 03:52.6 [45] 45 03:59.2 [65] 56 03:48.4 [56] 57
58 6584 detail pretekára FOŘT Tomáš CZE 2009 --- 37. /  Žáci 8-9 let 0:11:41.3 0:03:39.4 04:09.7 [58] 58 03:46.4 [58] 59 03:45.2 [55] 58
59 6785 detail pretekára KRÁLÍK Adam CZE 2009 CCeX 38. /  Žáci 8-9 let 0:11:42.3 0:03:40.4 04:12.9 [61] 61 03:45.2 [56] 60 03:44.2 [53] 59
60 6576 detail pretekára MAŘÍK Filip CZE 2009 BIKE TEAM Újezd nad Lesy 39. /  Žáci 8-9 let 0:11:47.6 0:03:45.7 03:52.7 [46] 46 03:54.2 [63] 49 04:00.7 [61] 60
61 6750 detail pretekára BENEŠOVÁ Barbora CZE 2010 --- 22. /  Žákyně 8-9 let 0:11:56.5 0:03:54.6 03:47.6 [41] 41 04:03.2 [67] 54 04:05.7 [62] 61
62 6663 detail pretekára NEJEDLÍKOVÁ Aneta CZE 2009 --- 23. /  Žákyně 8-9 let 0:12:05.0 0:04:03.1 04:05.3 [55] 55 04:09.9 [70] 67 03:49.7 [59] 62
63 6763 detail pretekára HROMADA Jakub CZE 2009 --- 40. /  Žáci 8-9 let 0:08:02.4 - 1 Lap(s) 04:18.6 [63] 63 03:43.7 [53] 62 --- ---
64 6622 detail pretekára KOŽEŠNÍK David CZE 2009 --- 41. /  Žáci 8-9 let 0:08:04.9 - 1 Lap(s) 04:23.4 [64] 64 03:41.4 [50] 63 --- ---
65 6578 detail pretekára MENDLÍK Tomáš CZE 2010 --- 42. /  Žáci 8-9 let 0:08:05.9 - 1 Lap(s) 04:25.7 [68] 68 03:40.2 [49] 64 --- ---
66 6605 detail pretekára MAŘÍK Lukáš CZE 2010 Juvena Horosedly 43. /  Žáci 8-9 let 0:08:09.1 - 1 Lap(s) 04:24.4 [66] 66 03:44.7 [55] 65 --- ---
67 6589 detail pretekára POKORNÝ Tomáš CZE 2010 --- 44. /  Žáci 8-9 let 0:08:13.4 - 1 Lap(s) 04:24.9 [67] 67 03:48.4 [60] 66 --- ---
68 6799 detail pretekára CHYTIL Radek CZE 2010 --- 45. /  Žáci 8-9 let 0:08:30.9 - 1 Lap(s) 04:43.6 [71] 71 03:47.2 [59] 68 --- ---
69 6583 detail pretekára FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- 24. /  Žákyně 8-9 let 0:08:32.3 - 1 Lap(s) 04:24.3 [65] 65 04:07.9 [69] 69 --- ---
70 6643 detail pretekára RÖHRICH Adam CZE 2010 Hejno rorejsů 46. /  Žáci 8-9 let 0:08:48.4 - 1 Lap(s) 04:41.9 [69] 69 04:06.4 [68] 70 --- ---
71 6705 detail pretekára TOŠNAR Dan CZE 2009 --- 47. /  Žáci 8-9 let 0:08:57.6 - 1 Lap(s) 04:43.4 [70] 70 04:14.2 [71] 71 --- ---
72 6596 detail pretekára FILIP Václav CZE 2010 --- 48. /  Žáci 8-9 let 0:09:15.1 - 1 Lap(s) 04:57.7 [72] 72 04:17.4 [72] 72 --- ---
73 6653 detail pretekára WEISSER Karolína CZE 2009 --- 25. /  Žákyně 8-9 let 0:09:24.3 - 1 Lap(s) 04:59.6 [73] 73 04:24.7 [73] 73 --- ---
74 6716 detail pretekára PIŽL Jan CZE 2010 --- 49. /  Žáci 8-9 let 0:10:02.3 - 1 Lap(s) 05:12.7 [74] 74 04:49.6 [74] 74 --- ---
--- 6505 detail pretekára PEŠL Jan CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6509 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR CS AUTHOR TEAM . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6537 detail pretekára POLÁK Jáchym CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6565 detail pretekára MITÁŠOVÁ Sofie CZE 2010 Bikeclinic Junior Team . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6569 detail pretekára MAJOR Rostislav CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6676 detail pretekára HARTLOVÁ Hanka CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6782 detail pretekára DVOŘÁK Nicholas CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---