Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Entrance | # | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Entrance | # | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1. / Junioři | 1:04:32.7 | 0:00:00.0 | 02:41.3 [1] | 1 | 10:10.2 [1] | 1 | 10:23.8 [1] | 1 | 10:13.3 [1] | 1 | 10:16.9 [1] | 1 | 10:22.1 [1] | 1 | 10:24.8 [4] | 1 | ||
2 | 203 | DUDEK Tomáš | 2001 | GAPP System - Cabtech MTB racing team | 2. / Junioři | 1:05:14.7 | 0:00:41.9 | 02:41.6 [2] | 2 | 10:20.1 [3] | 2 | 10:26.2 [3] | 3 | 10:21.2 [2] | 2 | 10:23.6 [2] | 2 | 10:32.4 [3] | 2 | 10:29.3 [5] | 2 | ||
3 | 205 | HONSA František | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / Junioři | 1:05:43.5 | 0:01:10.7 | 02:48.2 [7] | 7 | 10:14.5 [2] | 3 | 10:25.1 [2] | 2 | 10:28.6 [4] | 3 | 10:32.6 [3] | 3 | 10:31.6 [2] | 3 | 10:42.6 [7] | 3 | ||
4 | 207 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | CYKLO TEAM KOLARNA | 4. / Junioři | 1:05:58.5 | 0:01:25.7 | 02:50.6 [10] | 10 | 10:31.1 [5] | 6 | 10:28.4 [4] | 5 | 10:28.6 [4] | 4 | 10:43.9 [6] | 5 | 10:32.9 [4] | 4 | 10:22.9 [2] | 4 | ||
5 | 215 | ELČKNER Lukáš | 2001 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 5. / Junioři | 1:06:02.2 | 0:01:29.4 | 02:43.6 [4] | 4 | 10:34.1 [6] | 5 | 10:31.9 [6] | 4 | 10:33.3 [6] | 5 | 10:34.9 [4] | 4 | 10:41.1 [7] | 5 | 10:23.1 [3] | 5 | ||
6 | 208 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 6. / Junioři | 1:06:03.2 | 0:01:30.4 | 02:44.8 [5] | 5 | 10:39.4 [7] | 7 | 10:31.1 [5] | 6 | 10:37.4 [7] | 6 | 10:44.9 [7] | 7 | 10:35.3 [5] | 7 | 10:10.1 [1] | 6 | ||
7 | 222 | HOŘÁK Radek | 2000 | Kolokrám | 7. / Junioři | 1:06:31.5 | 0:01:58.7 | 02:45.9 [6] | 6 | 10:48.5 [10] | 8 | 10:35.8 [8] | 8 | 10:24.9 [3] | 7 | 10:39.3 [5] | 6 | 10:37.9 [6] | 6 | 10:38.9 [6] | 7 | ||
8 | 214 | TOMÁŠEK Alvin | 2000 | Expres CZ Scott Team Kolín | 8. / Junioři | 1:08:10.1 | 0:03:37.3 | 02:52.6 [12] | 12 | 10:24.6 [4] | 4 | 10:46.6 [9] | 7 | 10:44.5 [8] | 8 | 10:53.7 [11] | 8 | 11:05.6 [12] | 8 | 11:22.3 [25] | 8 | ||
9 | 202 | GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel | 2001 | CONADE CODE GTO CADENCIA.MX | 9. / Junioři | 1:08:33.7 | 0:04:00.9 | 02:49.3 [9] | 9 | 10:45.1 [9] | 9 | 11:11.1 [19] | 12 | 10:48.6 [10] | 10 | 10:46.6 [8] | 9 | 11:07.6 [16] | 9 | 11:05.1 [17] | 9 | ||
10 | 209 | JENČUŠ Jakub | 2001 | Slovak national team | 10. / Junioři | 1:08:48.2 | 0:04:15.4 | 02:53.3 [13] | 13 | 10:43.9 [8] | 11 | 11:06.5 [16] | 10 | 10:59.5 [13] | 11 | 11:06.1 [15] | 11 | 10:57.6 [9] | 10 | 11:01.1 [16] | 10 | ||
11 | 229 | WIŚNIEWSKI Wiktor | 2001 | Polish National Team | 11. / Junioři | 1:09:06.7 | 0:04:33.9 | 02:57.8 [17] | 17 | 11:03.4 [13] | 13 | 10:56.3 [12] | 13 | 11:03.1 [15] | 13 | 11:02.0 [13] | 12 | 11:04.7 [11] | 11 | 10:59.1 [15] | 11 | ||
12 | 221 | HOMOLA Jakub | 2000 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 12. / Junioři | 1:09:14.0 | 0:04:41.2 | 03:00.6 [19] | 19 | 11:08.6 [16] | 18 | 10:56.1 [11] | 14 | 11:05.6 [17] | 14 | 11:05.6 [14] | 14 | 11:03.5 [10] | 13 | 10:53.7 [12] | 12 | ||
13 | 230 | KUČERA Jakub | 2001 | CK MTB Maraton Hlinsko | 13. / Junioři | 1:09:27.6 | 0:04:54.8 | 02:59.3 [18] | 18 | 11:07.1 [14] | 16 | 11:02.4 [13] | 16 | 11:23.1 [23] | 16 | 10:47.9 [9] | 15 | 11:10.4 [18] | 14 | 10:57.2 [14] | 13 | ||
14 | 212 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | Expres CZ Scott Team Kolín | 14. / Junioři | 1:09:28.6 | 0:04:55.8 | 02:42.6 [3] | 3 | 10:52.8 [11] | 10 | 10:35.2 [7] | 9 | 10:48.2 [9] | 9 | 11:35.0 [28] | 10 | 11:33.7 [28] | 12 | 11:20.8 [24] | 14 | ||
15 | 216 | KRYŃSKI Piotr | 2001 | Polish National Team | 15. / Junioři | 1:09:52.2 | 0:05:19.4 | 03:06.3 [25] | 25 | 11:23.4 [20] | 19 | 11:10.9 [18] | 18 | 11:06.3 [18] | 17 | 11:06.7 [17] | 18 | 11:07.9 [17] | 18 | 10:50.4 [11] | 15 | ||
16 | 225 | JEŽEK Tomáš | 2001 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 16. / Junioři | 1:09:57.2 | 0:05:24.4 | 02:51.3 [11] | 11 | 10:59.1 [12] | 12 | 10:53.8 [10] | 11 | 10:59.3 [12] | 12 | 11:30.6 [25] | 13 | 11:34.6 [30] | 16 | 11:08.1 [19] | 16 | ||
17 | 232 | LUDVÍK Jaroslav | 2000 | CK MTB Maraton Hlinsko | 17. / Junioři | 1:09:58.7 | 0:05:25.9 | 02:55.8 [15] | 15 | 11:07.1 [15] | 15 | 11:03.2 [14] | 15 | 11:23.7 [24] | 15 | 11:15.1 [19] | 16 | 11:06.4 [14] | 17 | 11:07.1 [18] | 17 | ||
18 | 248 | WACH Arkadiusz | 2001 | Polish National Team | 18. / Junioři | 1:10:18.1 | 0:05:45.3 | 03:19.8 [37] | 37 | 11:40.1 [28] | 35 | 11:05.2 [15] | 22 | 11:17.7 [21] | 22 | 10:57.6 [12] | 20 | 11:07.5 [15] | 19 | 10:49.9 [10] | 18 | ||
19 | 249 | DAŃKOWSKI Dominik | 2000 | Polish National Team | 19. / Junioři | 1:10:21.9 | 0:05:49.1 | 03:14.4 [32] | 32 | 11:42.3 [33] | 32 | 11:16.4 [20] | 26 | 11:04.6 [16] | 21 | 11:06.6 [16] | 21 | 11:11.3 [19] | 20 | 10:46.1 [9] | 19 | ||
20 | 231 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 20. / Junioři | 1:10:48.4 | 0:06:15.6 | 03:11.6 [29] | 29 | 11:24.9 [21] | 22 | 11:19.1 [23] | 19 | 11:00.4 [14] | 18 | 11:16.6 [20] | 19 | 11:38.9 [32] | 21 | 10:56.8 [13] | 20 | ||
21 | 244 | MAREK Oskar | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 21. / Junioři | 1:11:04.9 | 0:06:32.1 | 03:17.1 [34] | 34 | 11:34.6 [22] | 29 | 11:18.9 [21] | 24 | 10:54.0 [11] | 20 | 10:48.5 [10] | 17 | 10:53.9 [8] | 15 | 12:17.8 [34] | 21 | ||
22 | 236 | VOLF Michal | 2000 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 22. / Junioři | 1:11:16.9 | 0:06:44.2 | 03:12.8 [30] | 30 | 11:41.6 [32] | 30 | 11:09.1 [17] | 21 | 11:27.9 [26] | 23 | 11:21.5 [21] | 23 | 11:05.9 [13] | 22 | 11:17.9 [23] | 22 | ||
23 | 217 | KARPIERZ Wojciech | 2000 | Polish National Team | 23. / Junioři | 1:11:20.6 | 0:06:47.8 | 02:48.3 [8] | 8 | 11:13.6 [18] | 14 | 11:30.1 [30] | 17 | 11:31.9 [27] | 19 | 11:46.3 [31] | 22 | 11:21.1 [21] | 23 | 11:09.0 [20] | 23 | ||
24 | 224 | MALÝ Matěj | 2000 | VRV TEAM | 24. / Junioři | 1:11:48.2 | 0:07:15.4 | 03:21.8 [38] | 38 | 11:36.9 [25] | 34 | 11:19.1 [22] | 29 | 11:16.6 [19] | 24 | 11:21.8 [22] | 24 | 11:24.3 [22] | 24 | 11:27.4 [27] | 24 | ||
25 | 240 | VRBA Aleš | 2000 | COPR TJ PŘEŠTICE | 25. / Junioři | 1:11:54.9 | 0:07:22.1 | 03:19.1 [36] | 36 | 11:39.4 [27] | 33 | 11:34.2 [32] | 31 | 11:16.9 [20] | 28 | 11:13.2 [18] | 25 | 11:29.5 [24] | 25 | 11:22.3 [26] | 25 | ||
26 | 220 | PONÍŽIL Karel | 2001 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 26. / Junioři | 1:11:55.4 | 0:07:22.6 | 02:56.6 [16] | 16 | 11:10.8 [17] | 17 | 11:50.2 [36] | 20 | 12:22.6 [44] | 34 | 11:31.5 [26] | 32 | 11:17.6 [20] | 30 | 10:45.9 [8] | 26 | ||
27 | 241 | MATĚJKA Tomáš | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 27. / Junioři | 1:12:10.6 | 0:07:37.8 | 03:25.6 [40] | 40 | 11:40.8 [29] | 36 | 11:26.8 [29] | 32 | 11:24.3 [25] | 30 | 11:26.6 [23] | 26 | 11:29.1 [23] | 26 | 11:17.0 [22] | 27 | ||
28 | 254 | KLAUS Matěj | 2001 | BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem | 28. / Junioři | 1:12:13.4 | 0:07:40.6 | 03:05.3 [24] | 24 | 11:45.4 [34] | 27 | 11:22.9 [27] | 27 | 11:35.0 [29] | 27 | 11:39.2 [29] | 29 | 11:31.7 [26] | 29 | 11:13.7 [21] | 28 | ||
29 | 238 | ŠTYCH Jan | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 29. / Junioři | 1:12:35.9 | 0:08:03.1 | 03:03.6 [22] | 22 | 11:41.1 [31] | 23 | 11:21.8 [26] | 23 | 11:36.6 [32] | 25 | 11:43.6 [30] | 27 | 11:32.6 [27] | 28 | 11:36.3 [30] | 29 | ||
30 | 239 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 30. / Junioři | 1:12:45.2 | 0:08:12.4 | 03:29.6 [43] | 43 | 11:37.4 [26] | 37 | 11:32.2 [31] | 34 | 11:19.6 [22] | 31 | 11:28.3 [24] | 28 | 11:31.4 [25] | 27 | 11:46.3 [32] | 30 | ||
31 | 247 | BIEDROŃCZYK Maciej | 2000 | Luboń Skomielna Biała | 31. / Junioři | 1:12:59.2 | 0:08:26.4 | 03:13.1 [31] | 31 | 11:36.5 [23] | 25 | 11:25.7 [28] | 28 | 11:35.2 [30] | 29 | 11:46.9 [32] | 30 | 11:43.5 [34] | 31 | 11:38.0 [31] | 31 | ||
32 | 219 | FÜLÖP Ádám | 2001 | Hungarian National Team | 32. / Junioři | 1:13:09.9 | 0:08:37.1 | 03:02.1 [21] | 21 | 11:45.9 [35] | 24 | 11:42.8 [33] | 30 | 11:39.2 [33] | 32 | 11:48.5 [34] | 33 | 11:38.1 [31] | 32 | 11:33.1 [29] | 32 | ||
33 | 237 | PECHOUT Matěj | 2001 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 33. / Junioři | 1:13:26.7 | 0:08:53.9 | 03:10.3 [28] | 28 | 11:40.9 [30] | 28 | 11:20.8 [24] | 25 | 11:33.1 [28] | 26 | 12:06.4 [38] | 31 | 12:06.1 [38] | 34 | 11:28.8 [28] | 33 | ||
34 | 278 | KURENSKY Nathan | 2001 | Cunga cycling club | 34. / Junioři | 1:13:36.5 | 0:09:03.7 | 03:32.1 [46] | 46 | 12:02.1 [41] | 42 | 11:21.6 [25] | 36 | 11:35.8 [31] | 35 | 11:34.1 [27] | 34 | 11:43.1 [33] | 33 | 11:47.4 [33] | 34 | ||
35 | 242 | PĚGŘÍM Filip | 2000 | TJ TŽ TŘINEC | 35. / Junioři | 1:02:47.3 | - 1 Lap(s) | 03:00.8 [20] | 20 | 11:49.6 [37] | 26 | 11:58.8 [40] | 35 | 11:56.3 [37] | 36 | 12:01.6 [36] | 37 | 11:59.9 [36] | 35 | --- | --- | ||
36 | 211 | ŚLIWIŃSKI Piotr | 2001 | RMF FM HEG | 36. / Junioři | 1:02:49.1 | - 1 Lap(s) | 03:07.6 [26] | 26 | 12:00.9 [40] | 38 | 11:59.6 [41] | 38 | 11:42.1 [34] | 37 | 11:52.5 [35] | 36 | 12:06.2 [39] | 36 | --- | --- | ||
37 | 213 | KURNICKÝ Roman | 2000 | Slovak national team | 37. / Junioři | 1:02:50.7 | - 1 Lap(s) | 02:54.3 [14] | 14 | 11:36.6 [24] | 21 | 12:04.5 [43] | 33 | 11:44.7 [36] | 33 | 12:06.2 [37] | 35 | 12:24.1 [40] | 37 | --- | --- | ||
38 | 234 | MALÝ Jakub | 2001 | VRV TEAM | 38. / Junioři | 1:03:02.0 | - 1 Lap(s) | 03:25.8 [41] | 41 | 11:47.1 [36] | 39 | 11:47.1 [35] | 37 | 12:04.8 [41] | 39 | 12:22.6 [43] | 40 | 11:34.4 [29] | 38 | --- | --- | ||
39 | 283 | LACHOWICZ Michał | 2001 | Warszawski Klub Kolarski | 39. / Junioři | 1:03:13.6 | - 1 Lap(s) | 03:27.3 [42] | 42 | 12:07.6 [44] | 43 | 11:42.8 [34] | 39 | 11:43.9 [35] | 38 | 12:06.6 [39] | 38 | 12:05.2 [37] | 39 | --- | --- | ||
40 | 252 | VINKLÁREK František | 2001 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 40. / Junioři | 1:03:19.9 | - 1 Lap(s) | 03:16.3 [33] | 33 | 12:14.1 [45] | 40 | 12:02.6 [42] | 42 | 11:59.6 [38] | 40 | 11:47.6 [33] | 39 | 11:59.5 [35] | 40 | --- | --- | ||
41 | 279 | COUFAL Tomáš | 2001 | Apache LOKO Trutnov | 41. / Junioři | 0:51:52.8 | - 2 Lap(s) | 03:29.9 [44] | 44 | 12:05.8 [42] | 44 | 11:57.8 [39] | 43 | 12:04.2 [39] | 42 | 12:14.9 [41] | 41 | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 257 | DZIEWA Jakub | 2001 | SGR Specialized | 42. / Junioři | 0:51:54.7 | - 2 Lap(s) | 03:35.1 [49] | 49 | 12:06.1 [43] | 46 | 11:55.6 [37] | 44 | 12:04.6 [40] | 44 | 12:13.1 [40] | 42 | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 255 | SAPIEJA Michał | 2001 | LKK LUKS Sławno | 43. / Junioři | 0:51:56.3 | - 2 Lap(s) | 03:31.6 [45] | 45 | 11:59.4 [39] | 41 | 11:56.0 [38] | 40 | 12:10.0 [42] | 41 | 12:19.1 [42] | 43 | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 243 | ČECH Martin | 2000 | KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. | 44. / Junioři | 0:52:30.6 | - 2 Lap(s) | 03:03.9 [23] | 23 | 11:51.3 [38] | 31 | 12:33.0 [44] | 41 | 12:11.5 [43] | 43 | 12:50.8 [46] | 44 | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 253 | KLUSÁK Radim | 2000 | CYKLO-Ski klub Polička | 45. / Junioři | 0:53:33.6 | - 2 Lap(s) | 03:39.3 [51] | 51 | 12:18.4 [46] | 47 | 12:39.4 [47] | 46 | 12:22.6 [45] | 45 | 12:33.7 [44] | 45 | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 273 | KRÝDA Miloslav | 2000 | Cyklo Bendl | 46. / Junioři | 0:53:46.4 | - 2 Lap(s) | 03:18.8 [35] | 35 | 12:21.8 [47] | 45 | 12:40.6 [48] | 45 | 12:44.6 [47] | 46 | 12:40.3 [45] | 46 | --- | --- | --- | --- | ||
47 | 280 | HANOUSEK Filip | 2000 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 47. / Junioři | 0:41:27.9 | - 3 Lap(s) | 03:34.6 [48] | 48 | 12:39.1 [49] | 48 | 12:37.6 [45] | 47 | 12:36.5 [46] | 47 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
48 | 260 | ČERVENKA Marcel | 2000 | Hnízdil Team | 48. / Junioři | 0:41:38.7 | - 3 Lap(s) | 03:40.6 [52] | 52 | 12:33.4 [48] | 49 | 12:38.1 [46] | 48 | 12:46.6 [48] | 48 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
49 | 269 | HYRLIK Szymon | 2000 | KKW Whyte Nexelo Wałbrzych | 49. / Junioři | 0:42:15.0 | - 3 Lap(s) | 03:44.1 [53] | 53 | 12:44.6 [51] | 51 | 12:47.7 [49] | 49 | 12:58.5 [50] | 49 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
50 | 261 | SVÍZELA Tomáš | 2000 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 50. / Junioři | 0:42:22.8 | - 3 Lap(s) | 03:38.8 [50] | 50 | 12:42.8 [50] | 50 | 13:12.6 [50] | 50 | 12:48.5 [49] | 50 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
51 | 259 | HENDRYCH David | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 51. / Junioři | 0:43:38.9 | - 3 Lap(s) | 03:33.3 [47] | 47 | 12:56.1 [52] | 52 | 13:31.8 [53] | 52 | 13:37.6 [53] | 51 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
52 | 264 | LETEV Jakub | 2001 | Tufo CykloZákladna Otrokovice | 52. / Junioři | 0:43:41.5 | - 3 Lap(s) | 03:23.8 [39] | 39 | 13:25.8 [54] | 54 | 13:15.1 [52] | 53 | 13:36.6 [52] | 52 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
53 | 277 | KOČÍ Vít | 2000 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 53. / Junioři | 0:43:44.4 | - 3 Lap(s) | 03:49.1 [55] | 55 | 12:58.7 [53] | 53 | 13:13.3 [51] | 51 | 13:43.2 [54] | 53 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
54 | 265 | CHRZ Petr | 2001 | Author team Stupno | 54. / Junioři | 0:44:37.8 | - 3 Lap(s) | 03:46.1 [54] | 54 | 13:37.1 [56] | 56 | 13:45.6 [54] | 54 | 13:28.9 [51] | 54 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
55 | 274 | HÁJEK Vojtěch | 2000 | Cyklo Bendl | 55. / Junioři | 0:31:36.5 | - 4 Lap(s) | 03:51.6 [57] | 57 | 13:27.3 [55] | 55 | 14:17.6 [56] | 55 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
56 | 282 | UHLÍK Jan | 2000 | TJ KOVO PRAHA | 56. / Junioři | 0:31:44.3 | - 4 Lap(s) | 03:49.3 [56] | 56 | 13:54.6 [57] | 57 | 14:00.3 [55] | 56 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
57 | 233 | HELIZANOWICZ Łukasz | 2001 | Polish National Team | 57. / Junioři | 0:32:51.1 | - 4 Lap(s) | 03:09.3 [27] | 27 | 11:20.3 [19] | 20 | 18:21.3 [57] | 57 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 206 | MERIAČ Tomáš | 2000 | Slovak national team | . / Junioři | DNF | --- | 02:46.1 [-] | --- | 14:01.2 [-] | --- | 25:42.1 [-] | --- | 37:52.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 226 | STOČEK Bruno | 2001 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 03:08.9 [-] | --- | 14:43.8 [-] | --- | 25:39.7 [-] | --- | 37:27.9 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 228 | HLADÍK Josef | 2001 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 03:06.8 [-] | --- | 14:30.5 [-] | --- | 26:52.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 235 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | . / Junioři | DNF | --- | 02:57.9 [-] | --- | 14:05.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 245 | GUT Konrad | 2001 | KKW Whyte Nexelo Wałbrzych | . / Junioři | DNF | --- | 03:29.4 [-] | --- | 15:40.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 281 | MILERET Milan | 2001 | Shoptet | . / Junioři | DNF | --- | 03:39.3 [-] | --- | 15:37.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 262 | SKŘIČKA David | 2000 | AC SPARTA PRAHA | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |