Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | Mitas TREK | 1. / Muži Elita | 1:23:52.2 | 0:00:00.0 | 07:40.9 [8] | 8 | 12:20.1 [1] | 2 | 12:34.3 [1] | 1 | 12:41.8 [2] | 2 | 12:47.8 [1] | 1 | 13:22.1 [9] | 2 | 12:24.8 [1] | 1 | ||
2 | 3 | KONWA Marek | 1990 | Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team | 2. / Muži Elita | 1:24:09.2 | 0:00:16.9 | 07:32.4 [1] | 1 | 12:28.1 [2] | 1 | 12:35.1 [2] | 2 | 12:41.3 [1] | 1 | 12:48.1 [2] | 1 | 13:09.1 [5] | 1 | 12:54.8 [3] | 2 | ||
3 | 5 | IVANOV Timofey | 1990 | Russian National Team | 3. / Muži Elita | 1:25:50.1 | 0:01:57.9 | 07:32.4 [2] | 2 | 12:39.6 [4] | 3 | 13:04.6 [7] | 4 | 13:13.1 [8] | 5 | 13:16.6 [7] | 5 | 13:03.3 [3] | 4 | 13:00.3 [4] | 3 | ||
4 | 12 | HELTA Filip | 1997 | SGR Specialized | 1. / Muži U23 | 1:26:00.6 | 0:02:08.4 | 07:39.9 [5] | 5 | 12:42.6 [5] | 6 | 12:58.1 [4] | 5 | 13:08.3 [7] | 3 | 13:16.6 [6] | 3 | 13:03.6 [4] | 3 | 13:11.3 [7] | 4 | ||
5 | 10 | ZAMROŹNIAK Jakub | 1996 | Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team | 2. / Muži U23 | 1:26:15.4 | 0:02:23.2 | 07:40.1 [6] | 6 | 12:55.1 [9] | 8 | 13:18.1 [14] | 9 | 13:05.8 [6] | 8 | 13:11.1 [4] | 7 | 13:11.6 [6] | 5 | 12:53.3 [2] | 5 | ||
6 | 8 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | Expres CZ Scott Team Kolín | 4. / Muži Elita | 1:26:47.1 | 0:02:54.9 | 07:40.9 [7] | 7 | 13:00.8 [10] | 9 | 13:11.3 [10] | 8 | 13:19.6 [12] | 11 | 13:31.1 [13] | 11 | 12:52.3 [1] | 7 | 13:10.8 [6] | 6 | ||
7 | 19 | KOBES Lukáš | 1996 | Symbio+CE.Energy | 3. / Muži U23 | 1:26:57.4 | 0:03:05.2 | 07:51.6 [15] | 15 | 13:02.6 [12] | 12 | 13:16.3 [13] | 12 | 13:01.8 [5] | 10 | 13:30.6 [12] | 9 | 13:02.3 [2] | 9 | 13:11.8 [8] | 7 | ||
8 | 13 | BAUM Lukas | 1995 | Maloja rocky mountain team | 5. / Muži Elita | 1:27:00.6 | 0:03:08.4 | 07:32.9 [3] | 3 | 12:39.3 [3] | 4 | 13:03.8 [6] | 3 | 13:13.1 [9] | 4 | 13:16.6 [5] | 4 | 13:36.3 [12] | 6 | 13:38.3 [15] | 8 | ||
9 | 21 | BOREDSKIY Ruslan | 1997 | Team Saint Petersburg | 4. / Muži U23 | 1:27:06.1 | 0:03:13.9 | 07:55.9 [17] | 17 | 12:46.1 [7] | 10 | 12:59.3 [5] | 7 | 13:17.3 [11] | 7 | 13:28.1 [10] | 8 | 13:18.1 [8] | 8 | 13:21.1 [11] | 9 | ||
10 | 11 | GOGOLEV Maksim | 1981 | Russian National Team | 6. / Muži Elita | 1:27:32.4 | 0:03:40.2 | 07:55.9 [17] | 17 | 13:02.6 [13] | 15 | 13:13.3 [11] | 15 | 13:16.8 [10] | 12 | 13:28.1 [10] | 12 | 13:17.6 [7] | 11 | 13:17.8 [9] | 10 | ||
11 | 14 | VAVILOV Arsentii | 1996 | Team Saint Petersburg | 5. / Muži U23 | 1:27:44.9 | 0:03:52.7 | 07:51.9 [16] | 16 | 13:02.1 [11] | 11 | 13:24.3 [16] | 16 | 13:29.1 [14] | 15 | 13:27.1 [9] | 13 | 13:22.6 [10] | 13 | 13:07.6 [5] | 11 | ||
12 | 24 | SKÁLA Jaromír | 1998 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 6. / Muži U23 | 1:27:47.1 | 0:03:54.9 | 08:02.1 [20] | 20 | 13:03.6 [14] | 16 | 13:05.1 [8] | 13 | 13:01.3 [4] | 9 | 13:31.3 [14] | 10 | 13:31.1 [11] | 12 | 13:32.3 [12] | 12 | ||
13 | 88 | MICHALEK Mariusz | 1987 | JBG-2 Cryospace | 7. / Muži Elita | 1:28:31.4 | 0:04:39.2 | 07:49.4 [13] | 13 | 13:08.9 [15] | 14 | 13:05.6 [9] | 10 | 12:54.6 [3] | 6 | 13:08.3 [3] | 6 | 13:53.8 [19] | 10 | 14:30.6 [26] | 13 | ||
14 | 22 | NIKOLAEV Sergei | 1988 | Russian National Team | 8. / Muži Elita | 1:28:46.9 | 0:04:54.7 | 07:51.4 [14] | 14 | 13:19.6 [19] | 18 | 13:23.8 [15] | 17 | 13:35.6 [17] | 16 | 13:26.6 [8] | 15 | 13:49.3 [18] | 15 | 13:20.3 [10] | 14 | ||
15 | 15 | FILATOV Ivan | 1996 | Russian National Team | 7. / Muži U23 | 1:29:07.1 | 0:05:14.9 | 07:33.1 [4] | 4 | 12:49.1 [8] | 5 | 13:41.8 [19] | 11 | 13:32.8 [15] | 13 | 13:37.8 [16] | 14 | 13:46.6 [15] | 14 | 14:05.6 [19] | 15 | ||
16 | 82 | BUDZIŃSKI Tomasz | 1998 | Polish National Team | 8. / Muži U23 | 1:29:40.9 | 0:05:48.6 | 08:01.9 [19] | 19 | 13:12.3 [16] | 19 | 13:29.6 [17] | 18 | 13:34.3 [16] | 17 | 13:42.6 [18] | 17 | 13:46.8 [17] | 16 | 13:53.1 [17] | 16 | ||
17 | 7 | VASTL Jan | 1995 | N1 BMC TEAM | 9. / Muži Elita | 1:29:51.6 | 0:05:59.4 | 07:41.4 [9] | 9 | 12:45.8 [6] | 7 | 12:53.6 [3] | 6 | 15:13.3 [47] | 18 | 13:39.1 [17] | 18 | 14:00.1 [21] | 17 | 13:38.1 [14] | 17 | ||
18 | 39 | BUDZIŃSKI Marcin | 1998 | Polish National Team | 9. / Muži U23 | 1:30:07.8 | 0:06:15.6 | 08:07.6 [23] | 23 | 13:30.8 [23] | 21 | 13:47.8 [24] | 21 | 13:42.8 [19] | 21 | 13:36.1 [15] | 19 | 13:45.6 [14] | 18 | 13:36.8 [13] | 18 | ||
19 | 36 | ZEŤÁK Michael | 1998 | Expres CZ Scott Team Kolín | 10. / Muži U23 | 1:30:31.1 | 0:06:38.9 | 07:48.1 [12] | 12 | 13:26.3 [20] | 20 | 13:38.1 [18] | 20 | 13:58.3 [22] | 19 | 13:54.6 [22] | 20 | 13:45.6 [13] | 19 | 13:59.8 [18] | 19 | ||
20 | 37 | AKHMETOV Ainur | 1997 | Team Saint Petersburg | 11. / Muži U23 | 1:31:09.8 | 0:07:17.6 | 08:14.6 [30] | 30 | 13:33.1 [24] | 24 | 13:47.6 [22] | 23 | 13:41.1 [18] | 22 | 13:49.3 [20] | 22 | 13:46.6 [16] | 20 | 14:17.3 [22] | 20 | ||
21 | 9 | ULÍK Matěj | 1997 | Expres CZ Scott Team Kolín | 12. / Muži U23 | 1:31:54.1 | 0:08:01.9 | 07:47.9 [11] | 11 | 13:18.3 [18] | 17 | 13:45.8 [20] | 19 | 13:59.3 [23] | 20 | 14:10.8 [28] | 21 | 14:06.3 [22] | 21 | 14:45.3 [29] | 21 | ||
22 | 40 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | HSK - cycling | 13. / Muži U23 | 1:32:02.6 | 0:08:10.4 | 08:07.9 [24] | 24 | 13:30.6 [22] | 22 | 13:49.8 [25] | 22 | 13:48.6 [20] | 23 | 13:49.1 [19] | 23 | 14:16.8 [25] | 22 | 14:39.6 [28] | 22 | ||
23 | 33 | ZADÁK David | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 14. / Muži U23 | 1:32:52.1 | 0:08:59.9 | 07:41.6 [10] | 10 | 13:15.8 [17] | 13 | 13:13.6 [12] | 14 | 13:26.1 [13] | 14 | 14:20.4 [31] | 16 | 15:42.8 [42] | 23 | 15:11.6 [32] | 23 | ||
24 | 87 | MARIUSZ Kozak | 1992 | JBG-2 Cryospace | 10. / Muži Elita | 1:32:57.6 | 0:09:05.4 | 08:19.1 [32] | 32 | 14:01.1 [30] | 30 | 14:02.8 [27] | 29 | 14:18.6 [29] | 27 | 14:01.1 [24] | 25 | 14:22.6 [27] | 25 | 13:52.1 [16] | 24 | ||
25 | 23 | JEZIORSKI Maciej | 1992 | Warszawski Klub Kolarski | 11. / Muži Elita | 1:33:05.6 | 0:09:13.4 | 08:37.9 [39] | 39 | 13:55.6 [28] | 34 | 14:15.3 [32] | 35 | 14:14.1 [28] | 32 | 14:00.6 [23] | 30 | 13:55.1 [20] | 24 | 14:06.8 [20] | 25 | ||
26 | 44 | BÁRTEK David | 1998 | Kellys Bikeranch Team | 15. / Muži U23 | 1:33:49.3 | 0:09:57.1 | 08:41.9 [44] | 44 | 14:43.8 [51] | 48 | 13:47.6 [22] | 37 | 13:52.1 [21] | 34 | 13:53.8 [21] | 29 | 14:36.1 [32] | 28 | 14:13.8 [21] | 26 | ||
27 | 41 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 12. / Muži Elita | 1:34:14.6 | 0:10:22.4 | 08:07.4 [21] | 21 | 14:09.6 [33] | 29 | 14:27.3 [37] | 33 | 14:21.3 [31] | 35 | 14:15.6 [29] | 31 | 14:26.8 [29] | 29 | 14:26.3 [24] | 27 | ||
28 | 38 | KUBELKA Petr | 1995 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 13. / Muži Elita | 1:34:22.8 | 0:10:30.6 | 08:32.1 [38] | 38 | 13:44.6 [26] | 28 | 14:01.8 [26] | 28 | 14:09.1 [26] | 25 | 14:31.3 [34] | 28 | 14:28.6 [30] | 27 | 14:55.0 [31] | 28 | ||
29 | 57 | LAVIČKA Adam | 1995 | Velosport Valenta Scott team | 14. / Muži Elita | 1:34:39.8 | 0:10:47.6 | 08:10.6 [27] | 27 | 13:28.3 [21] | 23 | 14:38.1 [41] | 26 | 14:14.1 [27] | 26 | 14:24.6 [32] | 27 | 14:52.6 [37] | 30 | 14:51.3 [30] | 29 | ||
30 | 32 | ZHIRNOV Dmitry | 1994 | Team Saint Petersburg | 15. / Muži Elita | 1:34:54.8 | 0:11:02.6 | 08:07.4 [22] | 22 | 13:55.8 [29] | 27 | 14:24.3 [35] | 30 | 14:30.8 [32] | 31 | 14:42.6 [37] | 34 | 14:39.4 [34] | 31 | 14:34.2 [27] | 30 | ||
31 | 84 | ŻUR Jarosław | 1999 | KS Luboń Skomielna Biała | 16. / Muži U23 | 1:35:09.6 | 0:11:17.4 | 08:38.1 [41] | 41 | 14:01.8 [31] | 36 | 14:04.6 [28] | 34 | 14:03.3 [25] | 30 | 14:07.6 [25] | 26 | 14:13.8 [24] | 26 | 16:00.0 [33] | 31 | ||
32 | 34 | KADLEC Jakub | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 17. / Muži U23 | 1:35:22.1 | 0:11:29.9 | 08:14.9 [31] | 31 | 13:47.6 [27] | 26 | 14:06.1 [29] | 25 | 14:39.1 [34] | 29 | 14:42.6 [38] | 32 | 15:25.8 [39] | 32 | 14:25.8 [23] | 32 | ||
33 | 63 | ALBRECHT Anton | 1997 | SSV Mounty Altenberg/ Stein Bikes | 18. / Muži U23 | 1:35:36.8 | 0:11:44.6 | 08:37.9 [39] | 39 | 14:22.6 [42] | 41 | 14:58.8 [48] | 45 | 14:39.8 [35] | 40 | 14:15.8 [30] | 38 | 14:12.3 [23] | 33 | 14:29.3 [25] | 33 | ||
34 | 42 | JEŽEK Petr | 1992 | Hnízdil Team | 16. / Muži Elita | 1:21:10.1 | - 1 Lap(s) | 08:53.1 [53] | 53 | 14:07.3 [32] | 40 | 14:14.1 [31] | 38 | 14:38.8 [33] | 36 | 14:38.0 [36] | 35 | 14:38.4 [33] | 34 | --- | --- | ||
35 | 51 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 19. / Muži U23 | 1:21:12.5 | - 1 Lap(s) | 08:29.1 [36] | 36 | 14:13.3 [38] | 38 | 14:30.8 [39] | 36 | 14:40.6 [36] | 37 | 14:54.6 [41] | 37 | 14:23.8 [28] | 35 | --- | --- | ||
36 | 31 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | ENJOY RIDING TEAM | 17. / Muži Elita | 1:21:24.0 | - 1 Lap(s) | 09:11.1 [61] | 61 | 14:22.8 [43] | 50 | 14:25.1 [36] | 44 | 14:41.0 [37] | 42 | 14:25.6 [33] | 39 | 14:18.1 [26] | 36 | --- | --- | ||
37 | 20 | PRUDEK Dominik | 1998 | Ethic sport | 20. / Muži U23 | 1:22:07.0 | - 1 Lap(s) | 08:08.9 [26] | 26 | 14:12.1 [36] | 32 | 14:06.8 [30] | 31 | 14:19.6 [30] | 28 | 14:43.3 [39] | 33 | 16:36.1 [43] | 37 | --- | --- | ||
38 | 86 | HUDYKA Albert | 1999 | UKS GRUPA KOZARSKA FOUR BIKE | 21. / Muži U23 | 1:22:20.9 | - 1 Lap(s) | 08:47.6 [48] | 48 | 14:19.8 [39] | 44 | 14:34.1 [40] | 42 | 14:51.1 [42] | 39 | 15:13.8 [49] | 42 | 14:34.3 [31] | 38 | --- | --- | ||
39 | 50 | ŠORF Pavel | 1999 | Haven team | 22. / Muži U23 | 1:22:23.0 | - 1 Lap(s) | 08:19.1 [32] | 32 | 13:42.8 [25] | 25 | 14:16.3 [33] | 27 | 14:46.8 [39] | 33 | 15:39.8 [51] | 36 | 15:37.9 [40] | 39 | --- | --- | ||
40 | 73 | BACO Matej | 1998 | Finančné Centrum Team | 23. / Muži U23 | 1:22:31.2 | - 1 Lap(s) | 08:48.1 [50] | 50 | 14:11.8 [35] | 39 | 14:41.1 [42] | 41 | 15:02.6 [44] | 43 | 15:02.6 [44] | 41 | 14:44.9 [35] | 40 | --- | --- | ||
41 | 69 | HEJTMÁNEK Marek | 1997 | SPORTON ŠUMPERK | 24. / Muži U23 | 1:22:53.7 | - 1 Lap(s) | 08:43.9 [46] | 46 | 14:23.0 [44] | 43 | 14:58.1 [47] | 47 | 14:50.6 [41] | 44 | 15:05.6 [46] | 46 | 14:52.4 [36] | 41 | --- | --- | ||
42 | 49 | KOWALCZYK Jakub | 1999 | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25. / Muži U23 | 1:23:21.8 | - 1 Lap(s) | 08:51.9 [52] | 52 | 14:33.8 [46] | 47 | 14:29.1 [38] | 43 | 14:44.8 [38] | 41 | 15:03.3 [45] | 40 | 15:38.7 [41] | 42 | --- | --- | ||
43 | 35 | FLÁMA Tomáš | 1997 | TS Bohemia Bike Team | 26. / Muži U23 | 1:23:24.0 | - 1 Lap(s) | 08:19.6 [35] | 35 | 14:20.8 [41] | 37 | 14:52.8 [44] | 39 | 15:22.8 [50] | 45 | 15:05.8 [47] | 47 | 15:21.8 [38] | 43 | --- | --- | ||
44 | 29 | TOPÓR Michał | 1997 | Polish National Team | 27. / Muži U23 | 1:25:24.2 | - 1 Lap(s) | 08:10.9 [28] | 28 | 14:10.3 [34] | 33 | 13:46.8 [21] | 24 | 14:00.8 [24] | 24 | 14:09.3 [27] | 24 | 21:05.8 [44] | 44 | --- | --- | ||
45 | 30 | ŠULC Jakub | 1996 | Symbio+CE.Energy | 28. / Muži U23 | 1:07:55.0 | - 2 Lap(s) | 08:07.9 [24] | 24 | 14:12.6 [37] | 31 | 14:20.3 [34] | 32 | 15:25.8 [52] | 38 | 15:48.3 [53] | 43 | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 61 | VÁGNER Marek | 1989 | KRABCYCLES | 18. / Muži Elita | 1:07:57.0 | - 2 Lap(s) | 08:41.4 [42] | 42 | 14:43.8 [50] | 46 | 14:58.1 [46] | 49 | 15:24.8 [51] | 48 | 14:08.7 [26] | 44 | --- | --- | --- | --- | ||
47 | 66 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 29. / Muži U23 | 1:08:00.9 | - 2 Lap(s) | 08:19.4 [34] | 34 | 14:20.6 [40] | 35 | 15:00.3 [50] | 40 | 15:19.5 [49] | 46 | 15:00.9 [43] | 45 | --- | --- | --- | --- | ||
48 | 75 | POSPÍŠIL Filip | 1998 | OFBIKE SCOTT TEAM | 30. / Muži U23 | 1:08:35.6 | - 2 Lap(s) | 08:42.4 [45] | 45 | 14:39.3 [48] | 45 | 14:51.1 [43] | 48 | 15:16.7 [48] | 47 | 15:06.0 [48] | 48 | --- | --- | --- | --- | ||
49 | 46 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 31. / Muži U23 | 1:08:39.6 | - 2 Lap(s) | 09:01.4 [58] | 58 | 14:43.1 [49] | 52 | 15:21.5 [53] | 53 | 14:59.6 [43] | 50 | 14:33.9 [35] | 49 | --- | --- | --- | --- | ||
50 | 26 | HEIGL Philipp | 1993 | Sportunion Bikestore.cc - Team | 19. / Muži Elita | 1:08:59.7 | - 2 Lap(s) | 08:30.1 [37] | 37 | 14:30.6 [45] | 42 | 14:58.8 [49] | 46 | 16:11.5 [59] | 51 | 14:48.5 [40] | 50 | --- | --- | --- | --- | ||
51 | 78 | BRŇÁK Jan | 1996 | ACTIVE TOUR CYCLING TEAM VARNSDORF | 32. / Muži U23 | 1:09:03.5 | - 2 Lap(s) | 09:01.1 [57] | 57 | 14:46.6 [52] | 54 | 15:04.3 [51] | 50 | 15:13.1 [46] | 49 | 14:58.2 [42] | 51 | --- | --- | --- | --- | ||
52 | 53 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 33. / Muži U23 | 1:10:11.1 | - 2 Lap(s) | 08:44.1 [47] | 47 | 14:59.8 [54] | 51 | 15:18.5 [52] | 52 | 15:45.3 [55] | 52 | 15:23.1 [50] | 52 | --- | --- | --- | --- | ||
53 | 80 | KUBICA Roman | 1989 | MS BIKE ACADEMY RACING | 20. / Muži Elita | 1:10:50.6 | - 2 Lap(s) | 08:56.6 [54] | 54 | 14:36.8 [47] | 49 | 15:26.6 [56] | 51 | 16:02.8 [57] | 55 | 15:47.7 [52] | 53 | --- | --- | --- | --- | ||
54 | 81 | NOWAK Stanisław | 1999 | SUPERIOR ZATOR | 34. / Muži U23 | 0:54:49.3 | - 3 Lap(s) | 08:47.6 [48] | 48 | 15:29.8 [58] | 57 | 15:22.1 [54] | 55 | 15:09.7 [45] | 53 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
55 | 28 | KREJČÍ Rostislav | 1991 | GT OPPORTUNITY BRNO | 21. / Muži Elita | 0:55:00.9 | - 3 Lap(s) | 08:51.6 [51] | 51 | 14:55.8 [53] | 53 | 15:33.5 [57] | 54 | 15:39.8 [54] | 54 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
56 | 76 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 22. / Muži Elita | 0:55:03.5 | - 3 Lap(s) | 09:13.1 [62] | 62 | 15:34.1 [60] | 61 | 15:25.8 [55] | 57 | 14:50.4 [40] | 56 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
57 | 64 | KUBÍN Michael | 1993 | Eleven mercedes-benz mitas | 23. / Muži Elita | 0:55:55.6 | - 3 Lap(s) | 08:41.4 [42] | 42 | 15:15.6 [56] | 55 | 16:06.3 [61] | 56 | 15:52.2 [56] | 57 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
58 | 59 | ŠTĚPÁNÍK Jiří | 1992 | CYKLO TEAM KOLARNA | 24. / Muži Elita | 0:56:03.4 | - 3 Lap(s) | 09:13.6 [64] | 64 | 15:16.6 [57] | 58 | 15:53.6 [58] | 58 | 15:39.5 [53] | 58 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
59 | 54 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 25. / Muži Elita | 0:56:45.5 | - 3 Lap(s) | 08:58.3 [56] | 56 | 15:15.0 [55] | 56 | 16:22.0 [62] | 59 | 16:10.2 [58] | 59 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
60 | 65 | ARNOLD Zdeněk | 1973 | Haven team | 26. / Muži Elita | 0:57:38.2 | - 3 Lap(s) | 09:01.9 [59] | 59 | 15:37.0 [61] | 59 | 15:59.1 [59] | 60 | 17:00.1 [60] | 60 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
61 | 60 | TARNAWSKI Kamil | 1999 | KKW Whyte Nexelo Wałbrzych | 35. / Muži U23 | 0:58:04.0 | - 3 Lap(s) | 09:07.9 [60] | 60 | 15:32.3 [59] | 60 | 16:22.0 [63] | 61 | 17:01.7 [61] | 61 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
62 | 67 | KOSINA Jakub | 1996 | ENJOY RIDING TEAM | 36. / Muži U23 | 0:42:50.4 | - 4 Lap(s) | 09:13.4 [63] | 63 | 16:06.3 [62] | 62 | 17:30.6 [64] | 62 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
63 | 79 | KULAS Szymon | 1999 | Dębicki Klub Kolarski Gryf | 37. / Muži U23 | 0:43:05.2 | - 4 Lap(s) | 08:57.9 [55] | 55 | 18:04.0 [63] | 63 | 16:03.2 [60] | 63 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
64 | 45 | OSTASZEWSKI Karol | 1998 | Warszawski Klub Kolarski | 38. / Muži U23 | 0:46:57.8 | - 4 Lap(s) | 08:12.4 [29] | 29 | 23:51.2 [64] | 64 | 14:54.1 [45] | 64 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 16 | STAFILOV Alexandr | 1992 | Expres CZ Scott Team Kolín | . / Muži Elita | DNF | --- | 08:06.9 [-] | --- | 22:43.7 [-] | --- | 37:13.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 17 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | Turner Protocycles team | . / Muži Elita | DNF | --- | 08:02.1 [-] | --- | 21:34.0 [-] | --- | 35:54.1 [-] | --- | 50:27.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 58 | VOZNIČKA Vojtěch | 1999 | HEAD BIKE TJ OPAVA | . / Muži U23 | DNF | --- | 09:02.4 [-] | --- | 26:22.2 [-] | --- | 42:17.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 62 | DEHNE Moritz | 1999 | RSC ´93 Marienberg | . / Muži U23 | DNF | --- | 08:52.1 [-] | --- | 23:44.2 [-] | --- | 39:02.3 [-] | --- | 53:58.9 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 83 | BEECKMAN Arnaud | 1997 | Vanomobil mtb team | . / Muži U23 | DNF | --- | 08:32.1 [-] | --- | 22:20.0 [-] | --- | 36:07.4 [-] | --- | 50:09.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 85 | SZEREMETA Julian | 1999 | Warszawski Klub Kolarski | . / Muži U23 | DNF | --- | 09:29.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 74 | DRGA Daniel | 1992 | Finančné Centrum Team | . / Muži Elita | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |