Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 8 km | # | 16km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 530 | LÖSCHKE Jessica | 2000 | TSV Leuna e.V. | 1. / J17 | 1:17:23.7 | 0:00:00.0 | 0:24:51.5 | 1 | 0:56:10.6 | 1 | ||
2 | diplom | 547 | BOUDIKOVA Adela | 1986 | Fischer Racing Team | 1. / D31 | 1:17:25.2 | 0:00:01.4 | 0:25:11.2 | 2 | 0:56:32.1 | 2 | ||
3 | diplom | 567 | FRANKE Angelina | 1999 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / JunD | 1:20:43.7 | 0:03:20.0 | 0:25:21.5 | 3 | 0:58:07.6 | 3 | ||
4 | diplom | 526 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec | 2. / JunD | 1:22:00.4 | 0:04:36.7 | 0:26:17.7 | 4 | 0:59:21.3 | 4 | ||
5 | diplom | 573 | BECKER Linda | 1990 | Sc Vöhrenbach | 1. / D21 | 1:25:27.7 | 0:08:04.0 | 0:27:04.5 | 5 | 1:02:12.1 | 6 | ||
6 | diplom | 556 | FRIČKOVÁ Pavla | 1982 | VSK ELEKTRO ČVUT Praha | 1. / D36 | 1:26:50.9 | 0:09:27.2 | 0:27:29.8 | 6 | 1:02:03.8 | 5 | ||
7 | diplom | 569 | SIMEONI Federica | 1972 | Sport Auer Obertillach | 1. / D46 | 1:30:09.7 | 0:12:46.0 | 0:28:38.0 | 7 | 1:04:56.1 | 7 | ||
8 | diplom | 842 | LEHMANN Sarah | 1989 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 2. / D21 | 1:31:48.2 | 0:14:24.5 | 0:29:35.0 | 9 | 1:07:08.8 | 8 | ||
9 | diplom | 686 | ENDERS Katrin | 1968 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 2. / D46 | 1:32:56.5 | 0:15:32.7 | 0:30:18.8 | 10 | 1:07:30.1 | 9 | ||
10 | diplom | 560 | KAIN Melanie | 1998 | SV Stützengrün | 3. / JunD | 1:34:44.7 | 0:17:21.0 | 0:29:17.3 | 8 | 1:08:42.6 | 10 | ||
11 | diplom | 705 | BANI Sina | 1998 | SC Buntenbock | 4. / JunD | 1:35:53.5 | 0:18:29.8 | 0:30:35.5 | 13 | 1:09:15.3 | 11 | ||
12 | diplom | 525 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 2. / J17 | 1:36:55.2 | 0:19:31.5 | 0:30:58.8 | 14 | 1:09:37.6 | 12 | ||
13 | diplom | 521 | CLAUß Alexandra | 1996 | Einsiedler Skiverein | 3. / D21 | 1:37:57.7 | 0:20:34.0 | 0:30:20.3 | 11 | 1:10:12.2 | 13 | ||
14 | diplom | 541 | HEIDRICH-MEISNER Ruth | 1996 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / D21 | 1:38:11.7 | 0:20:48.0 | 0:30:24.5 | 12 | 1:10:32.6 | 14 | ||
15 | diplom | 601 | STIEHLER Paula Anna | 2000 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 3. / J17 | 1:40:03.3 | 0:22:39.6 | 0:32:12.5 | 15 | 1:11:53.4 | 15 | ||
16 | diplom | 647 | LINNÉ Charlotte | 1999 | Skiklub Dresden Niedersedlitz | 5. / JunD | 1:41:59.5 | 0:24:35.8 | 0:32:21.8 | 16 | 1:12:39.3 | 16 | ||
17 | diplom | 624 | NEBEL Antje | 1969 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 3. / D46 | 1:43:03.5 | 0:25:39.8 | 0:32:38.1 | 18 | 1:14:26.4 | 17 | ||
18 | diplom | 612 | KAGERBAUER Simone | 1977 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 1. / D41 | 1:43:08.7 | 0:25:45.0 | 0:33:22.5 | 22 | 1:15:18.1 | 19 | ||
19 | diplom | 811 | MATATKO Franziska | 2001 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / J17 | 1:43:55.5 | 0:26:31.8 | 0:32:29.8 | 17 | 1:14:26.4 | 18 | ||
20 | diplom | 689 | WERDER Raili | 1968 | TSG Backnang | 4. / D46 | 1:44:45.3 | 0:27:21.6 | 0:33:35.8 | 24 | 1:16:32.6 | 22 | ||
21 | diplom | 692 | TÜNNERMANN Gudrun | 1963 | --- | 1. / D51 | 1:45:01.5 | 0:27:37.7 | 0:33:26.3 | 23 | 1:15:59.8 | 20 | ||
22 | diplom | 535 | ZIMARE Franziska | 1966 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 2. / D51 | 1:45:37.8 | 0:28:14.1 | 0:32:42.3 | 19 | 1:16:06.1 | 21 | ||
23 | diplom | 706 | BOETTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 1. / D61 | 1:45:38.5 | 0:28:14.8 | 0:34:29.0 | 28 | 1:17:17.9 | 27 | ||
24 | diplom | 874 | SELTMANN Annika | 2003 | SV Tanne Thalheim | 1. / J15 | 1:46:10.3 | 0:28:46.6 | 0:33:45.3 | 26 | 1:16:42.6 | 24 | ||
25 | diplom | 841 | STRAUB Angelina | 2002 | WSV Grün Weis Elbingerode | 1. / J16 | 1:46:24.3 | 0:29:00.6 | 0:33:16.0 | 21 | 1:16:41.6 | 23 | ||
26 | diplom | 643 | NEISES Sarah | 1999 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 6. / JunD | 1:46:54.3 | 0:29:30.6 | 0:33:40.0 | 25 | 1:18:04.9 | 28 | ||
27 | diplom | 615 | SCHENK Franziska | 2000 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 5. / J17 | 1:47:44.3 | 0:30:20.6 | 0:32:53.0 | 20 | 1:18:28.1 | 29 | ||
28 | diplom | 620 | SPORKERT Sibylle | 1966 | SLC Kirchberg im Wald | 3. / D51 | 1:48:30.6 | 0:31:06.9 | 0:34:39.5 | 29 | 1:16:58.1 | 25 | ||
29 | diplom | 644 | WOLFRAM Heidi | 1955 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 2. / D61 | 1:49:44.1 | 0:32:20.4 | 0:33:57.8 | 27 | 1:17:14.4 | 26 | ||
30 | diplom | 662 | WETTERLING Stephanie | 1964 | WSV Elbingerode | 4. / D51 | 1:52:11.3 | 0:34:47.6 | 0:35:38.0 | 32 | 1:22:07.1 | 31 | ||
31 | diplom | 641 | VOIGT Katrin | 1965 | PSV Zittau e.V. | 5. / D51 | 1:53:52.5 | 0:36:28.8 | 0:35:15.0 | 31 | 1:21:26.4 | 30 | ||
32 | diplom | 853 | DIETZE Lisa | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 2. / J15 | 1:55:07.3 | 0:37:43.6 | 0:36:56.5 | 35 | 1:23:54.4 | 32 | ||
33 | diplom | 851 | SCHULZE Bettina | 1977 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 2. / D41 | 1:57:15.6 | 0:39:51.8 | 0:37:11.8 | 36 | 1:23:56.6 | 34 | ||
34 | diplom | 651 | SCHÄFER Julia | 2001 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 6. / J17 | 1:57:56.3 | 0:40:32.6 | 0:34:48.8 | 30 | 1:23:55.9 | 33 | ||
35 | diplom | 709 | GREßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de Skimarathon-Team | 5. / D21 | 1:58:21.1 | 0:40:57.3 | 0:36:13.5 | 33 | 1:25:02.4 | 35 | ||
36 | diplom | 878 | KOZLOVÁ Simona | 1990 | VSK Humanita Praha | 6. / D21 | 2:00:28.8 | 0:43:05.1 | 0:38:51.8 | 41 | 1:25:42.6 | 36 | ||
37 | diplom | 674 | HEIDRICH Grit | 1970 | Ski-Verein Triebes e.V. | 5. / D46 | 2:01:47.6 | 0:44:23.9 | 0:37:58.8 | 37 | 1:29:19.9 | 38 | ||
38 | diplom | 728 | VELIČKOVÁ Monika | 1989 | --- | 7. / D21 | 2:02:51.8 | 0:45:28.1 | 0:38:58.0 | 42 | 1:29:50.1 | 39 | ||
39 | diplom | 837 | NEISES Marleen | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 2. / J16 | 2:03:15.8 | 0:45:52.1 | 0:38:42.5 | 40 | 1:30:31.1 | 41 | ||
40 | diplom | 829 | MÜLLER Vanessa | 2002 | TSV Leuna | 3. / J16 | 2:04:27.1 | 0:47:03.4 | 0:38:21.0 | 38 | 1:30:19.4 | 40 | ||
41 | diplom | 832 | VOIGT Nicole | 2004 | PSV Zittau e.V. | 3. / J15 | 2:05:13.8 | 0:47:50.1 | 0:36:55.0 | 34 | 1:29:14.6 | 37 | ||
42 | diplom | 827 | REULECKE Sophie | 1998 | WSV Elbingerode | 7. / JunD | 2:06:19.4 | 0:48:55.7 | 0:38:24.1 | 39 | 1:30:56.1 | 42 | ||
43 | diplom | 679 | NEUGIRG Stefanie | 1982 | SV Schönkirch | 2. / D36 | 2:07:12.8 | 0:49:49.1 | 0:41:05.3 | 45 | 1:31:56.7 | 43 | ||
44 | diplom | 707 | SZCZOTKA Dorota | 1978 | LKS Spojnia Gorki Wielkie | 3. / D36 | 2:08:52.4 | 0:51:28.6 | 0:41:05.3 | 44 | 1:35:49.2 | 45 | ||
45 | diplom | 659 | KAISER Monika | 1960 | Skiclub Saxonia | 1. / D56 | 2:11:24.1 | 0:54:00.4 | 0:42:03.3 | 49 | 1:35:40.6 | 44 | ||
46 | diplom | 839 | ROMBOCK Barbara | 1970 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 6. / D46 | 2:11:41.1 | 0:54:17.4 | 0:40:41.0 | 43 | 1:35:54.7 | 46 | ||
47 | diplom | 727 | LEHNUNG Ute | 1971 | SV Grün-Weiß Pirna | 7. / D46 | 2:13:31.9 | 0:56:08.2 | 0:41:54.0 | 48 | 1:39:10.9 | 48 | ||
48 | diplom | 882 | SPILKOVÁ Eliška | 2000 | --- | 7. / J17 | 2:14:49.9 | 0:57:26.1 | 0:41:44.1 | 47 | 1:40:17.9 | 50 | ||
49 | diplom | 816 | COUFALOVA Marketa | 1985 | --- | 2. / D31 | 2:16:19.1 | 0:58:55.4 | 0:41:43.8 | 46 | 1:38:57.2 | 47 | ||
50 | diplom | 865 | CZESNIK Corinne | 1952 | --- | 1. / D66 | 2:19:13.1 | 1:01:49.4 | 0:44:20.1 | 51 | 1:39:21.9 | 49 | ||
51 | diplom | 861 | MENCIKOVA Lenka | 1981 | Trimet | 4. / D36 | 2:19:59.4 | 1:02:35.7 | 0:44:48.3 | 52 | 1:43:05.4 | 53 | ||
52 | diplom | 872 | JINDROVÁ Jana | 1955 | TJ ÚVN | 3. / D61 | 2:20:35.1 | 1:03:11.4 | 0:44:50.6 | 53 | 1:42:52.2 | 52 | ||
53 | diplom | 694 | CHALUPAR Angelica | 1954 | Vfl Buchloe | 4. / D61 | 2:21:06.6 | 1:03:42.9 | 0:43:06.0 | 50 | 1:40:46.7 | 51 | ||
54 | diplom | 891 | RUBEL Carolin | 1983 | ATSV Gebirge Gelobtland | 3. / D31 | 2:24:44.7 | 1:07:20.9 | 0:47:02.6 | 57 | 1:46:25.4 | 55 | ||
55 | diplom | 884 | HEINRICH Sabine | 1965 | SC Hammer | 6. / D51 | 2:25:44.2 | 1:08:20.5 | 0:48:06.6 | 59 | 1:47:30.4 | 56 | ||
56 | diplom | 623 | DURDEL Anke | 1974 | --- | 3. / D41 | 2:26:10.9 | 1:08:47.2 | 0:45:25.1 | 54 | 1:45:32.4 | 54 | ||
57 | diplom | 687 | WELDNER Sabine | 1967 | OSC Kassel | 7. / D51 | 2:30:27.4 | 1:13:03.7 | 0:45:51.3 | 55 | 1:47:32.2 | 57 | ||
58 | diplom | 877 | BRUNNER Daniela | 1977 | --- | 4. / D41 | 2:31:18.5 | 1:13:54.8 | 0:47:46.3 | 58 | 1:48:14.2 | 58 | ||
59 | diplom | 868 | OEFSTENG Bergljot | 1945 | PWT Travel AS Norwegen | 1. / D71 | 2:32:35.9 | 1:15:12.2 | 0:48:28.6 | 60 | 1:51:38.2 | 60 | ||
60 | diplom | 887 | PFEIFFER Steffi | 1971 | SV Gnaschwitz-Doberschau | 8. / D46 | 2:36:29.2 | 1:19:05.5 | 0:46:58.1 | 56 | 1:50:55.9 | 59 | ||
61 | diplom | 711 | KAJDAS Teresa | 1956 | --- | 5. / D61 | 2:38:56.5 | 1:21:32.8 | 0:50:07.3 | 61 | 1:55:42.2 | 62 | ||
62 | diplom | 880 | SCHUBERT Kati | 1977 | ATSV-Gebirge-Gelobtland | 5. / D41 | 2:42:48.5 | 1:25:24.8 | 0:50:47.3 | 62 | 1:55:17.9 | 61 | ||
63 | diplom | 618 | HEINZE Gabi | 1961 | 37°Celsius | 2. / D56 | 2:46:28.7 | 1:29:05.0 | 0:52:35.6 | 63 | 2:01:09.2 | 63 | ||
64 | diplom | 867 | GLOMNES KARLSEN Gerd Elisabeth | 1940 | PWT Travel AS Norwegen | 1. / D76 | 3:01:45.8 | 1:44:22.1 | 0:56:24.6 | 65 | 2:07:37.7 | 65 | ||
65 | diplom | 869 | LIEN Lisbeth | 1954 | PWT Travel AS Norwegen | 6. / D61 | 3:01:46.1 | 1:44:22.3 | 0:56:18.3 | 64 | 2:07:31.2 | 64 | ||
66 | diplom | 871 | JANICKA Elżbieta | 1975 | --- | 6. / D41 | 3:05:21.6 | 1:47:57.9 | 0:56:36.8 | 66 | 2:18:01.0 | 66 | ||
67 | diplom | 654 | SCHULTE Brigitte | 1971 | Team M + B | 9. / D46 | 3:13:06.4 | 1:55:42.7 | 1:01:14.4 | 67 | 2:18:16.3 | 67 | ||
--- | 514 | FORSTNER Renate | 1977 | SC AU | . / D41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 524 | MAYER Melina | 1996 | SC Scardanal Bonaduz | . / D21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 571 | BÖTTCHER Rika Elin | 1998 | SC Buntenbock | . / JunD | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 637 | DOTZAUER Anja | 1985 | SV Lok Eilenburg | . / D31 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 664 | DR. LEHNUNG Ute | 1971 | SV Grün-Weiß Pirna | . / D46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 818 | DOTZAUER Stefanie | 1989 | SV Lok Eilenburg | . / D21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 824 | ROMBOCK Lotta | 2001 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | . / J17 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 826 | WEBER Lena | 2001 | TSV Leuna e.V. | . / J17 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |