ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :25.2.2018 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
1 2 detail pretekára MULLER Martin CZE 1968 LK Quilt Pernik 2:36:23.1 0:00:00.0 0:47:06.0 1 1:22:31.2 1 2:31:17.5 1
2 77 detail pretekára TEPLY Robin CZE 1967 Rob 2:37:48.3 0:01:25.2 0:48:07.5 2 1:24:11.7 2 2:32:37.0 2
3 112 detail pretekára DUCHÁČ Michal CZE 1968 BKL Machov 2:38:35.6 0:02:12.5 0:50:14.5 3 1:26:49.0 3 2:33:30.8 3
4 147 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 2:41:45.8 0:05:22.7 0:51:02.2 4 1:27:42.2 4 2:36:27.8 4
5 76 detail pretekára TAUSSIG Jan CZE 1964 --- 2:45:05.1 0:08:42.0 0:51:23.0 5 1:29:21.0 5 2:40:03.3 5
6 93 detail pretekára RUPNIK Marko CZE 1968 --- 2:48:13.9 0:11:50.7 0:52:37.3 7 1:30:41.3 6 2:42:46.5 6
7 172 detail pretekára ZÁSTĚRA Tomáš CZE 1964 Sokol Písek 2:50:13.1 0:13:50.0 0:52:41.5 8 1:31:54.0 8 2:44:48.1 7
8 210 detail pretekára HEJNÝ Martin CZE 1968 SILVINI MADSUS team 2:51:37.9 0:15:14.7 0:52:29.7 6 1:31:12.0 7 2:46:03.3 8
9 50 detail pretekára KVERNMO Kurt Jan NOR 1960 Salangen IF Ski 2:54:16.6 0:17:53.5 0:53:25.5 9 1:33:36.8 9 2:48:56.3 9
10 117 detail pretekára SOMMER Manfred GER 1966 --- 2:58:44.2 0:22:21.0 0:54:18.3 10 1:35:50.0 11 2:53:19.8 10
11 241 detail pretekára PALATA Miroslav CZE 1963 FEL Praha 2:59:30.7 0:23:07.5 0:56:16.4 13 1:36:59.0 12 2:53:52.8 11
12 185 detail pretekára MERTZ Peter AUT 1960 Sport Spezial 3:00:55.2 0:24:32.0 0:58:05.0 18 1:41:04.0 15 2:55:24.8 12
13 124 detail pretekára VOGT Jörg GER 1967 TSV 90 Neukirch 3:02:45.9 0:26:22.8 0:54:31.8 11 1:35:38.0 10 2:56:51.9 13
14 108 detail pretekára JECKEL Klaus CZE 1965 WSV Schwoich 3:06:18.2 0:29:55.0 0:57:33.3 16 1:41:19.0 16 3:00:50.4 14
15 36 detail pretekára KAMENICKÝ Jan CZE 1966 OK99 Hradec Králové 3:07:19.9 0:30:56.8 0:57:26.8 14 1:40:13.3 14 3:01:39.6 15
16 213 detail pretekára PETROU Jan CZE 1964 Ski Velešín 3:08:14.9 0:31:51.8 0:55:38.5 12 1:37:51.3 13 3:02:27.1 16
17 157 detail pretekára PRACHER Stefan CZE 1964 --- 3:10:17.9 0:33:54.8 0:57:48.5 17 1:41:37.8 17 3:04:38.9 17
18 354 detail pretekára MACHÁČEK Dušan CZE 1966 --- 3:10:50.9 0:34:27.8 0:58:12.6 19 1:42:27.8 19 3:05:38.6 18
19 218 detail pretekára ŽÁKOVEC Pavel CZE 1966 Sokol Kolinec 3:12:07.5 0:35:44.4 0:58:15.0 20 1:42:15.5 18 3:06:00.1 19
20 40 detail pretekára KAVALÍR Karel CZE 1965 OK 99 Hradec Králové 3:12:22.7 0:35:59.6 0:59:26.4 23 1:43:43.5 22 3:06:40.6 20
21 47 detail pretekára KUBEŠ Petr CZE 1964 SOKOL VRÁT 3:12:27.2 0:36:04.1 0:57:29.3 15 1:42:37.0 20 3:06:47.1 21
22 159 detail pretekára HARTMANN Thomas GER 1967 Harzfalke Tanne 3:13:31.2 0:37:08.1 0:58:30.4 21 1:43:18.5 21 3:07:42.1 22
23 209 detail pretekára TIŠER Robert CZE 1962 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 3:14:04.7 0:37:41.6 0:59:45.7 26 1:45:05.0 25 3:08:32.4 23
24 176 detail pretekára LEBEDEV Andrej GER 1963 SV Finsterau 3:14:06.0 0:37:42.8 0:59:11.4 22 1:44:52.0 24 3:08:36.6 24
25 99 detail pretekára HAEREID Geir NOR 1964 IL Bevern 3:15:27.0 0:39:03.8 1:01:17.7 30 1:49:10.3 32 3:10:02.1 26
26 38 detail pretekára KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 3:15:54.0 0:39:30.8 0:59:26.9 24 1:44:21.8 23 3:10:01.4 25
27 237 detail pretekára BLANIK Jan CZE 1961 Rossignol racing team 3:15:56.0 0:39:32.8 1:00:52.7 27 1:46:42.5 28 3:10:07.9 27
28 140 detail pretekára BOUBELÍK Jan CZE 1964 --- 3:16:18.7 0:39:55.6 0:59:31.4 25 1:45:49.3 26 3:10:31.4 28
29 362 detail pretekára JINDRA David CZE 1960 AC Obora Hvězda Praha 3:20:40.2 0:44:17.1 1:02:31.0 34 1:47:48.8 31 3:14:22.2 29
30 294 detail pretekára MINÁŘ Jaroslav CZE 1963 --- 3:21:46.7 0:45:23.6 1:00:53.5 28 1:46:33.8 27 3:15:44.9 30
31 219 detail pretekára WALDNER Reinfried AUT 1959 --- 3:22:57.7 0:46:34.6 1:03:16.7 38 1:49:45.1 35 3:16:35.2 31
32 104 detail pretekára SEMÍK Luboš CZE 1962 OK Kamenice 3:23:10.7 0:46:47.6 1:02:02.7 33 1:47:41.8 30 3:16:42.2 32
33 365 detail pretekára BRANDTNER David CZE 1961 ČERNOŠICE 3:25:11.5 0:48:48.4 1:03:04.0 37 1:49:16.8 34 3:18:44.2 33
34 351 detail pretekára DUBNIČKA Boris CZE 1966 Ševětín 3:26:46.3 0:50:23.1 1:05:03.0 43 1:52:29.6 39 3:20:34.4 35
35 134 detail pretekára PROCHÁZKA Pavel CZE 1965 HOŘOVICE 3:26:48.8 0:50:25.6 1:01:51.4 32 1:49:12.5 33 3:19:53.2 34
36 107 detail pretekára SCHÖFERLE Andreas GER 1961 SC Rettenberg 3:27:01.5 0:50:38.4 1:02:58.7 35 1:51:27.3 38 3:21:07.9 37
37 367 detail pretekára ŠTROBL Luboš CZE 1959 Nové Město na Moravě 3:27:27.3 0:51:04.1 1:06:08.7 44 1:53:18.1 41 3:20:57.7 36
38 46 detail pretekára KRISTEK Jiří CZE 1967 RETIA 3:28:36.7 0:52:13.6 1:03:03.7 36 1:51:26.8 37 3:22:46.7 38
39 327 detail pretekára CERANA Emiliano ITA 1968 S.C. CUNARDO 3:29:10.3 0:52:47.1 1:01:05.9 29 1:46:58.3 29 3:22:56.9 39
40 352 detail pretekára VONDRÁŠ Jan CZE 1964 TJ SOKOL Líbeznice 3:32:01.3 0:55:38.1 1:04:12.4 39 1:53:20.6 42 3:25:36.9 40
41 297 detail pretekára ŠIMEK Tomáš CZE 1963 TK Vyšehrad Praha 3:33:10.3 0:56:47.1 1:04:39.2 41 1:53:39.3 43 3:26:59.2 43
42 242 detail pretekára VAN VUCHT Geert NED 1962 Rouleurs NL 3:33:25.8 0:57:02.6 1:04:20.5 40 1:52:52.6 40 3:26:48.7 41
43 359 detail pretekára MAUN Petr CZE 1966 --- 3:33:33.3 0:57:10.1 1:01:41.2 31 1:49:45.1 35 3:26:50.7 42
44 111 detail pretekára WEIß Steffen GER 1961 WSV Ilmenau 1908 e.V. 3:35:08.6 0:58:45.4 1:07:26.5 46 1:54:44.6 44 3:27:54.2 44
45 317 detail pretekára SCHNEIDER Peter CZE 1968 SC Namborn 3:40:47.3 1:04:24.2 1:06:57.5 45 2:02:44.3 47 3:34:19.2 45
46 78 detail pretekára TERINGL Radek CZE 1965 TJ OB České Budějovice 3:42:52.0 1:06:28.9 1:04:40.7 42 1:57:18.1 45 3:36:14.7 46
47 120 detail pretekára KAISER Jörg GER 1960 Skiclub Saxonia 3:47:04.8 1:10:41.7 1:12:17.9 54 2:04:33.5 49 3:40:14.0 47
48 246 detail pretekára MICHNA Miroslav CZE 1967 Hartmanice 3:49:13.4 1:12:50.2 1:08:35.9 48 2:00:44.8 46 3:42:51.0 48
49 222 detail pretekára WANIVENHAUS Michael AUT 1959 --- 3:50:03.6 1:13:40.4 1:09:01.4 49 2:04:34.1 50 3:43:30.0 49
50 42 detail pretekára KOVAL Valeriy RUS 1964 --- 3:52:07.4 1:15:44.2 1:11:30.4 51 2:06:09.1 52 3:46:00.3 51
51 1251 detail pretekára NOVÁK Květoslav CZE 1966 Sokol Mníšek P.b. 3:52:25.6 1:16:02.4 1:11:43.9 52 2:04:19.6 48 3:45:12.6 50
52 238 detail pretekára DVOŘÁK Jiří CZE 1964 --- 3:54:27.3 1:18:04.2 1:08:05.7 47 2:09:53.4 55 3:47:59.3 52
53 278 detail pretekára DOLEŽAL Jiří CZE 1959 Osek 3:56:52.6 1:20:29.5 1:14:27.9 56 2:08:25.1 54 3:48:59.8 53
54 360 detail pretekára DVOŘÁK Jiří CZE 1966 --- 4:01:17.4 1:24:54.3 1:12:12.6 53 2:06:34.1 53 3:54:02.5 54
55 253 detail pretekára BOUDA Jan CZE 1964 Bouda Elite Team 4:02:56.9 1:26:33.8 1:15:22.9 59 2:11:46.1 56 3:56:10.0 56
56 14 detail pretekára BOHONĚK Miloš CZE 1962 Ski Klub Neratovice 4:03:18.4 1:26:55.2 1:10:33.6 50 2:05:55.1 51 3:55:48.0 55
57 345 detail pretekára JAROLÍM Petr CZE 1961 VHS Brno 4:07:38.6 1:31:15.5 1:14:37.4 58 2:12:36.9 59 4:00:13.8 57
58 13 detail pretekára BLAHA Vladimír CZE 1964 Sokol Horní Heřmanice 4:09:14.9 1:32:51.8 1:14:33.7 57 2:12:10.1 58 4:01:32.1 58
59 51 detail pretekára MARTINEC Stanislav CZE 1961 CT Podvesná 4:14:45.4 1:38:22.3 1:16:52.9 60 2:14:08.1 60 4:06:41.8 59
60 251 detail pretekára DOBEŠ Martin CZE 1963 Javorná 4:15:04.9 1:38:41.8 1:19:28.9 65 2:17:52.6 63 4:07:26.6 60
61 286 detail pretekára KOHOUT Aleš CZE 1960 Ski klub Otice 4:15:27.7 1:39:04.5 1:18:31.2 62 2:17:03.4 62 4:07:34.3 61
62 69 detail pretekára SEELIGER Thomas GER 1960 KELCHSTEINER OYBIN 4:17:04.2 1:40:41.0 1:19:23.9 64 2:18:12.1 64 4:10:05.1 62
63 18 detail pretekára CHVAL Stanislav CZE 1962 Čkyně 4:17:48.5 1:41:25.3 1:13:33.6 55 2:12:08.6 57 4:10:42.1 63
64 364 detail pretekára BURŠÍK Pavel CZE 1962 Sokol Písek 4:19:04.2 1:42:41.1 1:17:05.2 61 2:16:32.4 61 4:11:19.6 64
65 279 detail pretekára KOVÁŘ Karel CZE 1961 TEPLICE 4:21:40.2 1:45:17.1 1:20:39.4 66 2:20:23.6 66 4:13:47.6 65
66 35 detail pretekára JELÍNEK Vladimír CZE 1967 Čestice 4:22:38.0 1:46:14.8 1:18:39.4 63 2:18:55.1 65 4:15:02.6 66
67 61 detail pretekára PLÁŠEK Milan CZE 1960 Kvilda 4:26:11.0 1:49:47.8 1:23:09.7 71 2:23:44.4 70 4:17:42.4 68
68 269 detail pretekára PAZDERKA Hynek CZE 1968 --- 4:26:36.9 1:50:13.8 1:22:06.7 68 2:22:49.9 68 4:17:08.6 67
69 24 detail pretekára FREUND Jens GER 1964 KELCHSTEINER OYBIN 4:27:21.0 1:50:57.8 1:21:29.4 67 2:21:50.9 67 4:19:25.9 69
70 357 detail pretekára KOVÁRNA Bohumil CZE 1964 VSpVP pobočka České Budějovice 4:32:04.7 1:55:41.6 1:22:37.4 69 2:23:38.6 69 4:23:29.4 70
71 174 detail pretekára SYNOVEC Jindřich CZE 1965 Cyklofit mtb Liberec 4:34:37.0 1:58:13.9 1:23:57.4 72 2:26:35.4 72 4:26:44.1 71
72 57 detail pretekára MÜLLER Maik GER 1966 Tsv Hertha Hornow 4:36:51.5 2:00:28.4 1:23:02.9 70 2:26:00.2 71 4:26:58.1 72
73 353 detail pretekára KULÍK Michal CZE 1965 Silvini Madshus team 4:46:38.6 2:10:15.4 1:25:38.2 73 2:35:06.7 73 4:39:07.7 73
74 281 detail pretekára ULMA Tomáš CZE 1964 PRAHA 9 5:07:15.6 2:30:52.5 1:41:33.0 75 2:51:17.5 75 4:58:00.7 74
75 287 detail pretekára BAHNÍK Miroslav CZE 1966 Ski klub Otice 5:20:13.4 2:43:50.2 1:37:33.4 74 2:50:48.5 74 5:11:13.8 75
--- 4 detail pretekára PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 109 detail pretekára SPRDLIK Vitek CZE 1967 Vydra Sušice DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 136 detail pretekára SCHÖNFELD Romuald AUT 1964 fischer racing team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 152 detail pretekára NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 FEL Praha DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 227 detail pretekára ČECH Petr CZE 1966 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 291 detail pretekára SCHRÖGENDORFER Kurt CZE 1962 Trirun Linz DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 341 detail pretekára STEINS Jiří CZE 1965 snekbike team DNS --- --- --- --- --- --- ---