ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :25.2.2018 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
1 82 detail pretekára VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper Swix Team 2:20:11.5 0:00:00.0 0:42:09.0 1 1:14:35.9 1 2:15:16.0 1
2 160 detail pretekára VANC Petr CZE 1970 Mercedes Benz Salomon team 2:28:00.8 0:07:49.2 0:45:59.0 2 1:19:48.7 2 2:23:03.2 2
3 89 detail pretekára KREJZA Luboš CZE 1971 Atletiko Frymburk 2:34:08.1 0:13:56.5 0:47:36.7 5 1:23:28.2 5 2:28:53.5 3
4 300 detail pretekára TUČEK Martin CZE 1975 Silvini Madshus team 2:35:04.6 0:14:53.0 0:47:52.0 6 1:23:09.0 4 2:29:50.5 4
5 162 detail pretekára MAŠEK Jan CZE 1978 Mercedes-Benz Salomon Team 2:36:22.3 0:16:10.8 0:46:30.5 3 1:21:59.2 3 2:31:13.8 5
6 23 detail pretekára FIŠNAR Jiří CZE 1976 Vlatava Fun Craft Team 2:39:07.3 0:18:55.8 0:47:57.7 7 1:24:04.0 7 2:33:57.0 6
7 148 detail pretekára PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov 2:39:56.3 0:19:44.8 0:47:34.2 4 1:23:49.0 6 2:34:33.8 7
8 146 detail pretekára BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 2:43:27.4 0:23:15.8 0:52:07.0 11 1:29:18.5 10 2:38:08.3 8
9 173 detail pretekára LÁCHA Pavel CZE 1969 H-Triatlon 2:49:00.2 0:28:48.6 0:52:25.2 12 1:31:33.3 13 2:43:24.1 9
10 105 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1971 --- 2:49:37.4 0:29:25.8 0:53:15.1 14 1:32:28.5 14 2:44:19.8 10
11 203 detail pretekára DIVIŠ Adam CZE 1977 Stožec 2:51:10.4 0:30:58.8 0:52:30.7 13 1:31:17.2 11 2:45:40.3 11
12 201 detail pretekára MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 2:52:00.9 0:31:49.3 0:53:56.7 16 1:34:15.0 15 2:46:39.1 12
13 125 detail pretekára VOLDŘICH Petr CZE 1978 Skiklub Šumava 2:52:30.6 0:32:19.1 0:54:47.3 21 1:34:40.5 17 2:46:45.1 13
14 250 detail pretekára KOŽÍŠEK Karel CZE 1977 Prazdroj Kanoistika 2:53:03.9 0:32:52.3 0:49:42.2 9 1:27:48.7 9 2:47:24.8 14
15 129 detail pretekára ONDRÁČEK Radim CZE 1974 VŠTJ Ekonom Praha 2:54:30.6 0:34:19.1 0:51:39.0 10 1:31:24.2 12 2:49:02.6 15
16 207 detail pretekára HAVEL Aleš CZE 1969 Prodoli Racing 2:54:41.9 0:34:30.3 0:54:35.3 19 1:35:14.5 19 2:49:09.1 16
17 150 detail pretekára TRNAVSKY Miroslav CZE 1975 XCSPORT.cz Nordic Racing Team 2:55:23.4 0:35:11.8 0:48:41.5 8 1:27:43.2 8 2:50:07.1 17
18 132 detail pretekára BÖHM Andreas GER 1976 BERTSDORFER SV 2:55:51.9 0:35:40.3 0:55:51.3 25 1:35:59.3 21 2:50:17.1 18
19 245 detail pretekára DUŠEK Luboš CZE 1975 Salomon skigo team 2:56:06.6 0:35:55.1 0:54:28.5 18 1:34:51.0 18 2:50:18.1 19
20 54 detail pretekára MICHÁLEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 2:56:11.4 0:35:59.8 0:54:21.0 17 1:34:29.5 16 2:51:09.6 20
21 236 detail pretekára KEJMAR Martin CZE 1977 --- 2:57:27.7 0:37:16.1 0:55:32.0 23 1:36:03.0 22 2:51:45.6 21
22 43 detail pretekára KRÁL Ondřej CZE 1974 Silvini Madshus team 2:59:36.2 0:39:24.6 0:53:47.5 15 1:35:25.5 20 2:54:00.1 23
23 230 detail pretekára ZDVIHAL Lukáš CZE 1977 Lipnoman 2:59:42.2 0:39:30.6 0:56:29.5 30 1:37:32.0 24 2:53:51.1 22
24 66 detail pretekára RUDOLF Jan CZE 1971 VSK FEL 3:02:17.7 0:42:06.1 0:56:05.8 26 1:38:20.0 27 2:56:48.1 24
25 17 detail pretekára CHALOUPSKÝ David CZE 1971 OK 99 Hradec Králové 3:02:48.2 0:42:36.6 0:57:28.0 32 1:39:24.5 30 2:56:59.6 25
26 142 detail pretekára SUCHÝ Jiří CZE 1970 --- 3:02:51.9 0:42:40.3 0:54:41.5 20 1:37:23.3 23 2:57:06.3 26
27 212 detail pretekára ŠINDELÁŘ Karel CZE 1977 Žižkovský tygři 3:03:59.4 0:43:47.8 0:56:33.0 31 1:37:49.5 25 2:58:02.9 27
28 22 detail pretekára DÜRR Michael GER 1975 SV Grünbach 3:05:00.9 0:44:49.3 0:56:19.5 28 1:38:42.8 28 2:59:20.9 28
29 153 detail pretekára MODLITBA Jan CZE 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov 3:05:15.7 0:45:04.1 0:55:27.8 22 1:38:07.5 26 2:59:25.1 29
30 165 detail pretekára KINDL Robert CZE 1972 XCSPORT.cz Ski Open Team 3:06:03.7 0:45:52.1 0:56:14.3 27 1:39:42.0 31 3:00:50.9 30
31 206 detail pretekára COUFAL Bohumil CZE 1971 Netolice 3:08:40.2 0:48:28.6 0:55:42.5 24 1:39:10.5 29 3:02:54.6 31
32 252 detail pretekára OBERLÄNDER Jan CZE 1975 Sokol Senohraby 3:09:15.4 0:49:03.9 0:58:34.9 35 1:42:52.5 36 3:03:18.9 32
33 229 detail pretekára PROCHÁZKA Pavel CZE 1970 SKI team VYSOČINA 3:10:36.7 0:50:25.1 0:59:16.9 37 1:42:26.0 34 3:04:42.4 33
34 115 detail pretekára ŘEHOŘ František CZE 1970 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3:10:41.0 0:50:29.4 0:58:23.2 34 1:42:47.5 35 3:05:01.1 35
35 41 detail pretekára KOPAČKA Martin CZE 1978 SKP Sušice 3:11:04.9 0:50:53.4 0:56:19.5 29 1:39:42.6 32 3:04:55.1 34
36 288 detail pretekára UCHYTIL Tomáš CZE 1976 XCSPORT.cz Nordic Racing Team 3:11:17.2 0:51:05.6 0:59:14.2 36 1:43:04.5 37 3:05:33.4 36
37 243 detail pretekára NAVRÁTIL Daniel CZE 1972 Rossignol racing team 3:11:40.4 0:51:28.9 1:00:03.9 40 1:44:13.3 38 3:06:06.6 37
38 106 detail pretekára KROUPA Štěpán CZE 1975 HISPORT Team 3:14:46.7 0:54:35.1 1:02:22.7 44 1:46:56.3 42 3:08:47.6 38
39 234 detail pretekára HEGNER David CZE 1978 Česká Spořitelna MTB Hobby A 3:16:43.2 0:56:31.6 1:04:17.2 48 1:50:09.8 45 3:10:23.4 39
40 225 detail pretekára VENTA Vladimír CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 3:18:21.5 0:58:09.9 0:58:16.2 33 1:42:08.5 33 3:12:07.4 40
41 299 detail pretekára FOJTŮ Pavel CZE 1969 Orel Valašské Klobouky 3:19:26.2 0:59:14.6 0:59:48.9 39 1:44:24.0 39 3:12:47.4 41
42 71 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 3:20:04.5 0:59:52.9 0:59:46.4 38 1:45:30.8 40 3:14:16.9 43
43 103 detail pretekára ALBRECHT Zdenek CZE 1972 Ski Sokol Stachy 3:20:37.5 1:00:25.9 1:00:05.7 41 1:46:09.1 41 3:14:23.2 44
44 133 detail pretekára ZAJAC Michal POL 1976 INT CZ 3:20:39.0 1:00:27.4 1:04:42.5 51 1:50:52.1 46 3:14:10.9 42
45 113 detail pretekára THIEL Thomas GER 1971 --- 3:21:54.5 1:01:42.9 1:01:30.6 43 1:47:17.5 43 3:15:37.9 45
46 355 detail pretekára ŽIŽKA Jan CZE 1971 Sokol Kolinec 3:23:17.5 1:03:05.9 1:01:08.4 42 1:47:46.8 44 3:17:04.2 46
47 304 detail pretekára WEBER Thomas GER 1972 --- 3:28:12.5 1:08:00.9 1:04:18.2 49 1:52:33.3 50 3:21:14.7 47
48 363 detail pretekára MACH Zbyněk CZE 1970 Oxygen Příbram 3:28:47.0 1:08:35.4 1:06:20.2 57 1:54:52.6 54 3:22:52.4 48
49 86 detail pretekára ŽÁRA Pavel CZE 1973 Brno 3:30:31.3 1:10:19.7 1:07:21.7 59 1:54:50.6 53 3:23:45.2 49
50 91 detail pretekára REJZEK Pavel CZE 1975 --- 3:30:48.5 1:10:36.9 1:03:01.7 46 1:51:58.3 48 3:24:55.2 51
51 137 detail pretekára DOBIÁŠ David CZE 1977 CSG TRI TEAM 3:30:54.3 1:10:42.7 1:05:27.2 54 1:53:50.1 51 3:24:49.7 50
52 83 detail pretekára VRABEC Michal CZE 1976 Bohemians 1905 3:32:45.3 1:12:33.7 1:04:11.7 47 1:51:58.1 47 3:26:06.9 52
53 60 detail pretekára PESZAT Luboš CZE 1978 HR Racing Team České Budějovice 3:34:52.8 1:14:41.2 1:05:50.9 55 1:54:06.3 52 3:28:29.7 53
54 247 detail pretekára MRÁZ Pavel CZE 1976 VSK FEL ČVUT Praha 3:34:58.0 1:14:46.4 1:02:35.4 45 1:52:32.1 49 3:29:01.0 55
55 224 detail pretekára PREISSLER Tomáš CZE 1970 Sokol Skuhrov 3:35:14.5 1:15:03.0 1:06:02.9 56 1:56:00.8 56 3:28:48.4 54
56 10 detail pretekára BABKA Miklos HUN 1977 SDS 3:37:30.8 1:17:19.2 1:04:40.7 50 1:54:54.1 55 3:31:16.7 56
57 226 detail pretekára BEZECNÝ Robert CZE 1977 Dobříš 3:38:30.3 1:18:18.7 1:09:54.9 63 2:00:26.1 61 3:32:06.2 57
58 44 detail pretekára KRÁTKÝ Jan CZE 1974 Slavoj Bezdrev - Jachting 3:41:24.3 1:21:12.7 1:05:20.5 53 1:56:01.3 57 3:34:40.2 58
59 306 detail pretekára BARÁŠEK Aleš CZE 1975 --- 3:42:04.5 1:21:53.0 1:09:00.9 61 2:00:17.3 60 3:35:33.2 59
60 331 detail pretekára ŠTĚPÁN Jaroslav CZE 1970 Mercedes Benz Atomic Salomon Team 3:42:57.6 1:22:46.0 1:05:18.7 52 1:56:32.3 58 3:36:13.2 60
61 2171 detail pretekára NĚMEČEK David CZE 1971 TJ Chima Run 3:46:08.6 1:25:57.0 1:14:56.4 71 2:07:28.6 66 3:39:16.5 61
62 233 detail pretekára KADEŘÁVEK Petr CZE 1976 OK 99 Hradec Králové 3:46:48.1 1:26:36.5 1:07:15.5 58 1:59:16.1 59 3:40:22.0 62
63 273 detail pretekára CHOTĚBOŘ Tomáš CZE 1972 LOAP TEAM 3:47:12.6 1:27:01.0 1:10:39.6 64 2:02:58.8 64 3:40:36.0 64
64 180 detail pretekára SEIDEL Andre GER 1970 Atsv Gebirge Gelobtland 3:47:30.1 1:27:18.5 1:09:02.4 62 2:01:40.1 63 3:40:32.7 63
65 240 detail pretekára HOLUB Radek CZE 1970 --- 3:48:08.1 1:27:56.5 1:08:55.6 60 2:00:47.9 62 3:41:06.0 65
66 53 detail pretekára MENTBERGER Štěpán CZE 1970 Ski Klub Hřebeč 3:50:10.4 1:29:58.8 1:13:41.4 67 2:07:32.4 67 3:43:09.2 66
67 254 detail pretekára JÁNSKÝ Pavel CZE 1974 --- 3:53:48.6 1:33:37.0 1:12:33.4 65 2:05:37.4 65 3:46:21.8 67
68 260 detail pretekára DVOŘÁČEK Jan CZE 1976 TJ Sokol Mnich 3:59:20.1 1:39:08.6 1:13:45.7 68 2:08:51.4 68 3:51:11.8 68
69 323 detail pretekára GAIGA Daniele ITA 1975 S.C. CUNARDO 4:12:13.9 1:52:02.4 1:14:06.1 69 2:10:59.6 69 4:05:34.1 69
70 349 detail pretekára FRENZEL Bertram GER 1972 DAV Fürth 4:15:15.2 1:55:03.6 1:21:57.7 76 2:22:18.6 74 4:08:19.3 70
71 368 detail pretekára DVOŘÁK Roman CZE 1972 --- 4:17:48.4 1:57:36.8 1:14:48.6 70 2:12:01.4 71 4:10:42.6 71
72 276 detail pretekára MACHÁČEK Pavel CZE 1969 --- 4:22:13.9 2:02:02.4 1:13:10.6 66 2:11:33.4 70 4:14:23.8 72
73 110 detail pretekára SCHMIDT Michael GER 1969 Ski-Verein Triebes e.V. / Team Erdinger Alkoholfrei 4:23:14.2 2:03:02.6 1:16:01.9 73 2:16:07.1 72 4:15:20.1 73
74 366 detail pretekára TUPÝ Martin CZE 1977 SCC České Budějovice 4:28:39.5 2:08:27.9 1:15:29.4 72 2:17:15.4 73 4:20:01.1 74
75 261 detail pretekára VALEŠ Jan CZE 1978 Bike Club Kozičín 4:28:55.5 2:08:43.9 1:22:01.2 77 2:23:56.6 76 4:21:12.1 75
76 58 detail pretekára NĚMEC Jan CZE 1975 JIZKRA 4:29:31.2 2:09:19.7 1:18:47.2 74 2:22:30.4 75 4:21:29.1 76
77 346 detail pretekára HESOUN Marek CZE 1971 --- 4:32:52.0 2:12:40.4 1:21:49.2 75 2:26:22.7 77 4:24:38.6 77
78 20 detail pretekára DREßLER Jürgen GER 1971 KELCHSTEINER OYBIN 4:37:51.0 2:17:39.4 1:22:46.7 78 2:28:20.7 78 4:29:49.2 78
79 332 detail pretekára POSPISIL Jindrich CZE 1977 --- 5:04:48.1 2:44:36.5 1:24:55.4 79 2:33:49.2 79 4:55:02.0 79
80 334 detail pretekára FARMAČKA Jan CZE 1971 VÚ 3031 5:08:33.3 2:48:21.8 1:27:06.9 80 2:37:54.2 80 4:59:50.3 80
--- 244 detail pretekára ŠPÍNA Martin CZE 1974 GHOST Team DNF --- 1:11:02.4 --- --- --- --- ---
--- 48 detail pretekára KUDRYAVTSEV Maxim RUS 1971 ski sport DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 59 detail pretekára NYILAS Laszlo CZE 1978 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 63 detail pretekára RIDEL Jakub CZE 1975 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 70 detail pretekára ŠILHAN Jiří CZE 1976 WiTTE bike team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 73 detail pretekára ŠOLTA Jan CZE 1976 Lipnoman DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 75 detail pretekára SUCHÁNEK Bohdan CZE 1971 Hypo Ski DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 232 detail pretekára PEŠKAŘ Petr CZE 1973 Česká spořitelna-Specialized MTB C DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 249 detail pretekára LEBEDA František CZE 1977 BIKEFACTORY DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 284 detail pretekára HOLUB Karel CZE 1977 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 310 detail pretekára DIVOKÝ Jiří CZE 1972 Žižkovský tygři DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 333 detail pretekára PÁNEK Petr CZE 1975 TJ Skol Lučany n/N DNS --- --- --- --- --- --- ---