Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :25.2.2018 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
1 175 detail pretekára ROHDE Florian GER 1984 Atomic/Leki Nordic Team 2:11:43.0 0:00:00.0 0:41:59.2 1 1:12:18.7 1 2:07:16.9 1
2 170 detail pretekára POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 MFF UK/SPORTICUS team 2:32:26.3 0:20:43.3 0:46:30.7 3 1:22:00.7 3 2:27:29.5 2
3 149 detail pretekára MATOUŠEK Ondřej CZE 1988 Žižkovský tygři 2:32:54.8 0:21:11.8 0:46:29.7 2 1:21:56.7 2 2:27:46.0 3
4 9 detail pretekára KÁLAL Tomáš CZE 1985 Žižkovský tygři 2:34:45.6 0:23:02.5 0:46:34.0 4 1:22:02.2 4 2:29:29.3 4
5 92 detail pretekára EHL Jaroslav CZE 1981 SKI Skuhrov nad Bělou 2:36:47.3 0:25:04.3 0:47:39.0 6 1:23:23.2 5 2:31:49.8 5
6 144 detail pretekára MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 2:36:50.1 0:25:07.0 0:49:17.5 8 1:25:36.7 7 2:31:50.0 6
7 145 detail pretekára KAŇKA Adam CZE 1988 Žižkovský tygři 2:44:57.6 0:33:14.6 0:48:54.7 7 1:27:33.5 8 2:40:01.8 7
8 314 detail pretekára HÁJEK Jan CZE 1980 AC Čimelice 2:45:48.6 0:34:05.6 0:52:17.5 10 1:30:01.7 10 2:40:31.5 9
9 68 detail pretekára SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 2:45:54.1 0:34:11.1 0:47:07.5 5 1:24:49.2 6 2:40:20.5 8
10 88 detail pretekára KALINA Zdeněk CZE 1984 SPORTICUS team 2:51:08.4 0:39:25.3 0:51:29.7 9 1:29:52.7 9 2:45:29.1 10
11 301 detail pretekára PŘECH Aleš CZE 1988 HO Alpin IV 2:53:20.6 0:41:37.6 0:53:48.5 11 1:33:31.3 11 2:47:48.1 11
12 15 detail pretekára ČERNÝ Ondřej CZE 1985 Žižkovský tygři 2:56:16.9 0:44:33.9 0:54:21.8 14 1:34:43.3 13 2:51:05.6 13
13 151 detail pretekára FRIČEK Martin CZE 1979 VSK Elektro CVUT Praha 2:56:19.6 0:44:36.6 0:54:43.3 15 1:35:10.8 14 2:50:44.8 12
14 312 detail pretekára PÁNEK Tomáš CZE 1985 STARÁ PAKA 2:56:36.1 0:44:53.1 0:56:36.8 16 1:37:09.0 16 2:51:20.1 15
15 32 detail pretekára HOVORKA Jan CZE 1979 Fanaticus. z. s. 2:56:58.9 0:45:15.9 0:54:10.8 12 1:34:21.3 12 2:51:18.8 14
16 309 detail pretekára JEDLIČKA Petr CZE 1986 --- 3:01:04.2 0:49:21.1 0:56:37.5 17 1:37:58.3 17 2:55:46.8 16
17 87 detail pretekára LAZUR Luděk CZE 1979 Ski nordic Mariánské Lázně 3:04:53.7 0:53:10.6 0:54:15.5 13 1:36:34.3 15 2:59:23.6 17
18 216 detail pretekára HYSEK Jiří CZE 1986 MOE´S 3:06:19.9 0:54:36.9 0:58:58.9 23 1:41:42.3 22 3:00:44.1 18
19 143 detail pretekára KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM 3:06:29.9 0:54:46.9 0:57:16.9 20 1:39:32.0 18 3:00:50.6 19
20 214 detail pretekára FLAŠAR Jan CZE 1986 PGP 3:07:47.7 0:56:04.6 0:57:00.5 18 1:39:42.3 19 3:01:55.9 20
21 94 detail pretekára KAFKA Leoš CZE 1979 --- 3:08:01.7 0:56:18.6 1:07:34.2 38 1:47:48.5 28 3:02:25.4 21
22 135 detail pretekára ZEISEL Viktor CZE 1985 --- 3:10:13.2 0:58:30.2 0:58:17.9 22 1:42:15.8 23 3:04:27.1 22
23 52 detail pretekára MARTTUNEN Pentti GER 1981 --- 3:11:10.0 0:59:26.9 0:57:06.3 19 1:40:24.5 20 3:05:24.6 23
24 211 detail pretekára GUBIŠ Jan CZE 1987 MOE´S 3:12:13.9 1:00:30.9 0:57:29.5 21 1:41:38.8 21 3:06:19.9 24
25 49 detail pretekára KUNA Alois CZE 1988 KILPI racing team 3:13:24.7 1:01:41.7 1:00:01.2 25 1:43:35.3 24 3:06:58.9 25
26 205 detail pretekára RABIŇÁK Martin CZE 1979 ČS Ski Team 3:16:42.5 1:04:59.4 1:00:08.7 26 1:45:25.8 25 3:10:56.7 26
27 29 detail pretekára HARTL Tomáš CZE 1980 Sokol Římov 3:17:18.2 1:05:35.2 1:00:54.4 27 1:46:14.8 27 3:11:12.4 27
28 80 detail pretekára VAVÁK Michal CZE 1980 Club deportivo Kutná Hora 3:21:45.5 1:10:02.5 1:04:51.5 32 1:50:10.3 29 3:14:54.9 28
29 289 detail pretekára MAJER VÍtek CZE 1983 SKP České Budějovice 3:24:46.8 1:13:03.7 1:03:17.7 30 1:50:10.3 30 3:18:26.2 29
30 296 detail pretekára RÁČEK Martin CZE 1984 Lumpík 3:27:33.2 1:15:50.2 1:03:44.2 31 1:51:17.8 32 3:21:13.9 30
31 239 detail pretekára STEINER David CZE 1981 Hakoach 3:28:19.0 1:16:36.0 1:05:06.0 33 1:53:19.1 34 3:21:50.4 32
32 293 detail pretekára HOUDEK Vladimír CZE 1979 2V BIKERS 3:28:55.3 1:17:12.2 0:59:55.7 24 1:45:59.8 26 3:21:31.4 31
33 101 detail pretekára KOLÁŘ Martin CZE 1980 Malida Optimum 3:37:40.3 1:25:57.2 1:02:10.4 28 1:50:24.3 31 3:30:10.7 33
34 248 detail pretekára ŠVARC Pavel CZE 1983 Beespee Plzeň 3:37:51.3 1:26:08.3 1:06:11.7 35 1:55:44.3 36 3:31:15.2 34
35 67 detail pretekára RŮŽIČKA Jakub CZE 1985 --- 3:38:25.5 1:26:42.5 1:03:10.4 29 1:52:32.1 33 3:32:09.2 35
36 303 detail pretekára SCULTETY Marton HUN 1982 --- 3:42:11.3 1:30:28.3 1:06:20.2 36 1:56:31.6 37 3:36:02.0 36
37 326 detail pretekára PONTI Federico ITA 1988 S.C. CUNARDO 3:49:35.1 1:37:52.1 1:06:03.5 34 1:55:15.8 35 3:42:08.5 37
38 295 detail pretekára HOUDEK Milan CZE 1988 2V BIKERS BLOVICE 3:50:25.3 1:38:42.3 1:10:39.5 39 2:02:52.1 39 3:42:27.7 38
39 122 detail pretekára JUŘICA Jan CZE 1982 --- 3:58:37.6 1:46:54.6 1:14:42.9 43 2:09:02.6 42 3:51:48.3 39
40 358 detail pretekára KRECHLER Martin CZE 1981 --- 4:00:33.4 1:48:50.3 1:14:19.9 42 2:08:46.1 41 3:53:08.8 40
41 158 detail pretekára JOHANSSON Mattias AUT 1982 USC Lilienfeld 4:07:13.4 1:55:30.4 1:20:35.2 47 2:18:13.1 45 4:00:27.1 41
42 324 detail pretekára DE GIORGI Alex ITA 1983 S.C. CUNARDO 4:08:59.4 1:57:16.3 1:18:53.7 44 2:18:14.4 46 4:01:36.3 42
43 325 detail pretekára BRAZZELLI Davide ITA 1980 S.C. CUNARDO 4:09:56.2 1:58:13.1 1:13:59.6 41 2:08:38.1 40 4:02:34.6 43
44 34 detail pretekára HYNEK Karel CZE 1980 --- 4:13:16.1 2:01:33.1 1:13:44.7 40 2:12:48.4 43 4:05:54.8 44
45 313 detail pretekára SVOBODA Michal CZE 1983 --- 4:15:17.7 2:03:34.6 1:19:09.4 45 2:18:24.1 47 4:07:12.6 45
46 231 detail pretekára CIGÁNEK Michal CZE 1981 SK Hájovna Volary 4:19:59.7 2:08:16.7 1:06:57.0 37 2:01:42.4 38 4:12:53.1 46
47 298 detail pretekára NĚMEC František CZE 1986 --- 4:21:54.7 2:10:11.7 1:19:53.7 46 2:16:41.4 44 4:13:30.4 47
48 37 detail pretekára KARMAZIN Milan CZE 1981 --- 4:24:16.4 2:12:33.4 1:22:48.9 48 2:23:20.9 48 4:16:13.1 48
49 128 detail pretekára REXA Daniel AUT 1979 --- 4:34:55.5 2:23:12.5 1:31:57.7 49 2:32:13.2 49 4:27:11.6 49
--- 264 detail pretekára MATEJ Vlastimil CZE 1988 BudiLove DUDAKteam DNF --- 1:22:09.4 --- --- --- --- ---
--- 1 detail pretekára ROČÁREK Jiří CZE 1983 Vltava Fund Craft team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3 detail pretekára FREIMUTH Thomas GER 1980 xc-ski.de/AIN-Skimarathon Team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 19 detail pretekára DOULE Jan CZE 1986 SDH Zdíkovec DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 72 detail pretekára ŠMÍD Jakub CZE 1982 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 79 detail pretekára TOKÁR Pavol SVK 1981 ŠUŠKY-HRUŠKY DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 141 detail pretekára POKORNÝ Jiří CZE 1985 Žižkovský tygři DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 228 detail pretekára ŽÍDEK Karel CZE 1982 VŠSK MFF UK DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 338 detail pretekára TOMEČEK Zdeněk CZE 1979 GS cyklo team Jistebnice DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 340 detail pretekára FIŠER Jiří CZE 1985 VŠSK MFF UK DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 342 detail pretekára TESAŘ Daniel CZE 1982 TJ DNT SD DNS --- --- --- --- --- --- ---