ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - neděle
DÁTUM : | 25.2.2018 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 7km | # | 22km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1010 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 1:13:20.7 | 0:00:00.0 | 0:44:07.9 | 1 | 1:08:36.4 | 1 | ||
2 | diplom | 1095 | MYŠÍK Kamil | 1978 | CZECH Sportful Team | 1:15:42.2 | 0:02:21.5 | 0:44:39.3 | 2 | 1:10:49.6 | 2 | ||
3 | diplom | 1098 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 1:18:20.0 | 0:04:59.2 | 0:47:02.6 | 4 | 1:13:27.9 | 3 | ||
4 | diplom | 1068 | SUCHÝ Jiří | 1976 | FEL Praha | 1:18:45.0 | 0:05:24.2 | 0:47:26.9 | 5 | 1:13:54.7 | 4 | ||
5 | diplom | 1111 | VENHODA Milan | 1971 | SKI team VYSOČINA | 1:18:51.7 | 0:05:31.0 | 0:47:02.1 | 3 | 1:13:55.6 | 5 | ||
6 | diplom | 1104 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 1:20:19.2 | 0:06:58.5 | 0:48:21.1 | 6 | 1:15:10.7 | 6 | ||
7 | diplom | 1232 | PROSS David | 1975 | VÚ 551230 | 1:22:00.5 | 0:08:39.7 | 0:49:41.1 | 7 | 1:17:00.7 | 7 | ||
8 | diplom | 1273 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus team | 1:25:16.2 | 0:11:55.5 | 0:51:01.9 | 8 | 1:20:00.7 | 8 | ||
9 | diplom | 1041 | VOGLER Michael | 1977 | SG Einheit Berliner Bär | 1:26:21.0 | 0:13:00.2 | 0:51:29.9 | 9 | 1:21:04.9 | 9 | ||
10 | diplom | 1276 | KŘÍŽ Vladimír | 1978 | Žižkovský tygři | 1:31:55.8 | 0:18:35.0 | 0:55:15.1 | 10 | 1:26:19.7 | 10 | ||
11 | diplom | 1073 | PÖHLMANN Gunnar Torstein | 1974 | Ski-Club Lauf | 1:35:20.8 | 0:22:00.0 | 0:57:30.1 | 13 | 1:29:28.4 | 11 | ||
12 | diplom | 1100 | ŠÍMA Jan | 1970 | Tj Motor Č.budějovice | 1:35:43.8 | 0:22:23.0 | 0:56:37.9 | 12 | 1:29:32.5 | 12 | ||
13 | diplom | 1183 | DELLINGER Franz | 1977 | --- | 1:35:55.5 | 0:22:34.8 | 0:58:00.4 | 15 | 1:30:08.7 | 13 | ||
14 | diplom | 1209 | PAVLÁSEK Jirka | 1975 | ČZU Praha - Rolníci | 1:36:17.0 | 0:22:56.3 | 0:58:06.4 | 16 | 1:30:26.2 | 14 | ||
15 | diplom | 1107 | PLZÁK Jan | 1974 | HISPORT Team | 1:37:04.8 | 0:23:44.1 | 0:57:53.6 | 14 | 1:30:56.9 | 15 | ||
16 | diplom | 1119 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 1:38:10.5 | 0:24:49.8 | 0:59:01.1 | 19 | 1:32:10.7 | 16 | ||
17 | diplom | 1131 | HOLÝ Vladimír | 1976 | Rejštejn | 1:38:25.3 | 0:25:04.5 | 0:56:20.6 | 11 | 1:33:02.5 | 18 | ||
18 | diplom | 1224 | NERWEIN Uwe | 1972 | Schilanglauf Hohentauern | 1:38:41.5 | 0:25:20.8 | 0:58:27.1 | 17 | 1:32:48.0 | 17 | ||
19 | diplom | 1272 | DOSTÁL Pavel | 1974 | VÚ 4312 | 1:39:38.3 | 0:26:17.6 | 0:59:28.4 | 20 | 1:33:49.2 | 19 | ||
20 | diplom | 1157 | KREJSA Tomáš | 1977 | Mercedes-Benz Salomon Team | 1:40:34.3 | 0:27:13.5 | 0:58:32.6 | 18 | 1:34:31.2 | 20 | ||
21 | diplom | 1271 | ROZSYPAL Petr | 1977 | --- | 1:42:39.3 | 0:29:18.6 | 1:02:26.1 | 22 | 1:36:32.5 | 21 | ||
22 | diplom | 1267 | BRAUN Petr | 1977 | Famous Fathers Turnov | 1:43:56.5 | 0:30:35.8 | 1:02:11.6 | 21 | 1:37:48.7 | 22 | ||
23 | diplom | 1039 | VEZZOLI Marco | 1970 | Banca Popolare di Bergamo | 1:49:29.1 | 0:36:08.3 | 1:04:46.7 | 23 | 1:43:14.2 | 23 | ||
24 | diplom | 1096 | BRÜCKL Werner | 1973 | WSV DJK RASTBÜCHL | 1:52:38.3 | 0:39:17.6 | 1:06:03.4 | 25 | 1:46:08.8 | 24 | ||
25 | diplom | 1132 | ŠKOPEK Václav | 1973 | AČR 4312 | 1:53:45.3 | 0:40:24.6 | 1:08:43.4 | 27 | 1:47:15.3 | 25 | ||
26 | diplom | 1121 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 1:53:58.9 | 0:40:38.1 | 1:05:55.7 | 24 | 1:47:17.5 | 26 | ||
27 | diplom | 1225 | VLČEK Jiří | 1969 | --- | 1:54:07.4 | 0:40:46.6 | 1:08:41.9 | 26 | 1:47:56.0 | 27 | ||
28 | diplom | 1144 | SEDLÁČEK Kamil | 1969 | mako team | 1:54:26.9 | 0:41:06.1 | 1:09:26.4 | 28 | 1:48:03.8 | 28 | ||
29 | diplom | 1175 | MILIUS Frank | 1971 | Ski klub Otice | 1:59:03.4 | 0:45:42.6 | 1:10:48.4 | 30 | 1:51:27.8 | 29 | ||
30 | diplom | 1246 | ŘEZÁČ Tomáš | 1969 | Frymburk | 2:00:32.6 | 0:47:11.9 | 1:09:35.2 | 29 | 1:52:59.5 | 30 | ||
31 | diplom | 1172 | KVÍTEK Petr | 1974 | Ski klub Otice | 2:02:00.9 | 0:48:40.1 | 1:11:42.7 | 31 | 1:55:55.6 | 33 | ||
32 | diplom | 1123 | POSPÍŠIL Jiří | 1969 | ACR 7935 | 2:02:06.6 | 0:48:45.9 | 1:12:09.2 | 32 | 1:54:49.3 | 31 | ||
33 | diplom | 1063 | FISCHER André | 1977 | Ski-Verein Triebes e.V. | 2:02:49.4 | 0:49:28.6 | 1:13:16.4 | 33 | 1:55:38.8 | 32 | ||
34 | diplom | 1133 | POLCER Stanislav | 1974 | sokol jistebsko | 2:06:34.4 | 0:53:13.6 | 1:16:37.7 | 37 | 1:58:58.3 | 34 | ||
35 | diplom | 1257 | URBANEK Bohumír | 1971 | --- | 2:06:40.6 | 0:53:19.9 | 1:16:39.4 | 38 | 1:59:12.5 | 35 | ||
36 | diplom | 1247 | ZÁBOJ Jaromír | 1974 | --- | 2:08:43.1 | 0:55:22.4 | 1:15:29.1 | 36 | 2:01:45.3 | 36 | ||
37 | diplom | 1228 | MICHAL Jan | 1969 | Mercedes Benz Salomon Atomic Nordic Team | 2:09:56.7 | 0:56:35.9 | 1:14:20.4 | 35 | 2:02:21.1 | 37 | ||
38 | diplom | 1176 | ČERVENKA Daniel | 1975 | --- | 2:12:21.9 | 0:59:01.1 | 1:13:24.4 | 34 | 2:04:32.8 | 38 | ||
39 | diplom | 1197 | FÜRTÖS DR András Bandita | 1972 | VGMT | 2:14:30.1 | 1:01:09.4 | 1:19:41.2 | 40 | 2:06:02.6 | 39 | ||
40 | diplom | 1179 | ZENÁHLÍK Dušan | 1976 | --- | 2:15:13.6 | 1:01:52.9 | 1:19:40.4 | 39 | 2:07:11.1 | 40 | ||
41 | diplom | 1147 | WIENDL Jan | 1969 | Praha 7 | 2:18:11.4 | 1:04:50.7 | 1:23:24.2 | 42 | 2:09:31.1 | 41 | ||
42 | diplom | 1258 | VACEK Karel | 1971 | Teplice nad Metují | 2:18:39.4 | 1:05:18.7 | 1:25:16.9 | 43 | 2:10:39.3 | 42 | ||
43 | diplom | 1259 | MOTEJZÍK Miroslav | 1975 | No foot no stress | 2:19:10.4 | 1:05:49.7 | 1:25:23.0 | 44 | 2:11:39.8 | 43 | ||
44 | diplom | 1245 | KUČERA Radek | 1972 | --- | 2:22:54.2 | 1:09:33.5 | 1:22:34.4 | 41 | 2:13:54.8 | 44 | ||
45 | diplom | 1140 | UHLÍK Jan | 1972 | PRAHA 8 | 2:27:41.2 | 1:14:20.4 | 1:26:22.9 | 45 | 2:18:55.6 | 45 | ||
46 | diplom | 1237 | ŠÍN Jaromír | 1975 | --- | 2:59:20.8 | 1:46:00.1 | 1:41:38.0 | 46 | 2:46:17.5 | 46 | ||
47 | diplom | 1211 | HEINIGE Pavel | 1975 | --- | 3:23:08.4 | 2:09:47.7 | 2:00:07.3 | 47 | 3:11:03.3 | 47 | ||
--- | 1044 | WÜNSCHE Frank | 1969 | TSV90Neukirch | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1052 | PYTLIK Robert | 1972 | DNA Nordic Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1072 | JISKRA Jan | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1078 | ŠIMURDA Martin | 1972 | Ski klubŠumava | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1125 | DOUBEK Martin | 1970 | AČR 4312 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1151 | MARTIN Ivan | 1978 | USK Outdoor Plzeň | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1160 | BLÁHA Tomáš | 1969 | Sokol Dřevěnice | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1222 | STEINBACH Petr | 1977 | Ski klubŠumava | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1242 | RYNEŠ Michal | 1977 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |