ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota
DÁTUM : | 24.2.2018 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 1.Mezičas | # | 2.Mezičas | # | 3.Mezičas | # | 4.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2061 | SCHAUBMAYR Günter | 1965 | Union Oepping | 2:14:59.1 | 0:00:00.0 | 0:39:42.8 | 2 | 1:01:28.9 | 1 | 1:47:53.0 | 1 | 2:10:23.7 | 1 | ||
2 | diplom | 2041 | RUPNIK Marko | 1968 | --- | 2:26:22.4 | 0:11:23.2 | 0:41:57.8 | 3 | 1:05:54.4 | 3 | 1:56:38.8 | 3 | 2:21:47.2 | 3 | ||
3 | diplom | 2063 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 2:26:39.1 | 0:11:40.0 | 0:39:40.8 | 1 | 1:01:29.7 | 2 | 1:48:56.5 | 2 | 2:18:25.4 | 2 | ||
4 | diplom | 2066 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 2:29:47.7 | 0:14:48.5 | 0:44:01.8 | 4 | 1:08:14.0 | 4 | 1:58:54.3 | 4 | 2:24:57.0 | 4 | ||
5 | diplom | 2040 | RACZ Stefan | 1961 | Metropol Košice | 2:35:56.4 | 0:20:57.3 | 0:46:13.3 | 8 | 1:11:07.5 | 8 | 2:04:33.5 | 6 | 2:30:37.0 | 5 | ||
6 | diplom | 2060 | BULAVA František | 1966 | AČR 5810 | 2:37:19.9 | 0:22:20.8 | 0:45:42.6 | 7 | 1:11:07.0 | 7 | 2:05:00.8 | 7 | 2:32:06.0 | 6 | ||
7 | diplom | 2054 | SCHIMPL Karl | 1963 | Su Raika Zwettl | 2:37:21.7 | 0:22:22.5 | 0:44:05.8 | 5 | 1:09:37.7 | 5 | 2:04:12.8 | 5 | 2:32:27.7 | 7 | ||
8 | diplom | 2008 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 2:42:39.7 | 0:27:40.5 | 0:44:49.3 | 6 | 1:10:16.0 | 6 | 2:06:23.8 | 8 | 2:37:05.2 | 8 | ||
9 | diplom | 2125 | SVOBODA Petr | 1968 | ČKS SKI Jilemnice | 2:45:49.5 | 0:30:50.3 | 0:46:54.8 | 9 | 1:13:49.0 | 9 | 2:11:39.5 | 9 | 2:40:44.8 | 9 | ||
10 | diplom | 2043 | HAEREID Geir | 1964 | IL Bevern | 2:49:00.2 | 0:34:01.1 | 0:49:23.1 | 13 | 1:17:08.2 | 12 | 2:14:17.8 | 11 | 2:44:02.5 | 11 | ||
11 | diplom | 2113 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 2:49:27.5 | 0:34:28.3 | 0:47:19.6 | 10 | 1:14:49.5 | 10 | 2:12:58.0 | 10 | 2:43:52.0 | 10 | ||
12 | diplom | 2047 | SLAMA Jozef | 1962 | CK Witzenmann Vlkanová | 2:50:37.2 | 0:35:38.1 | 0:48:39.3 | 11 | 1:16:32.5 | 11 | 2:14:51.0 | 12 | 2:45:06.5 | 12 | ||
13 | diplom | 2073 | ZOLD Štefan | 1962 | Ski Team Vintířov | 2:52:13.2 | 0:37:14.1 | 0:50:26.8 | 18 | 1:17:46.3 | 15 | 2:16:47.8 | 13 | 2:46:36.3 | 13 | ||
14 | diplom | 2169 | MÜLLER Frank | 1965 | --- | 2:52:45.2 | 0:37:46.1 | 0:49:28.6 | 15 | 1:17:22.7 | 13 | 2:16:49.3 | 14 | 2:47:19.8 | 14 | ||
15 | diplom | 2004 | HERMANN Georg | 1964 | --- | 2:55:46.7 | 0:40:47.6 | 0:49:25.8 | 14 | 1:17:35.7 | 14 | 2:18:13.3 | 15 | 2:49:57.5 | 15 | ||
16 | diplom | 2075 | NAGY David | 1967 | BRATISLAVA | 2:56:17.2 | 0:41:18.1 | 0:50:28.1 | 19 | 1:18:58.5 | 16 | 2:20:17.8 | 16 | 2:50:47.3 | 16 | ||
17 | diplom | 2112 | ŠMÍDA Miloslav | 1960 | --- | 2:58:25.5 | 0:43:26.3 | 0:50:50.8 | 21 | 1:19:41.5 | 19 | 2:20:27.3 | 17 | 2:52:35.0 | 17 | ||
18 | diplom | 2018 | PODTSCHASKE Armin | 1964 | xc-ski.de AN Skimarathon Team | 3:00:00.0 | 0:45:00.9 | 0:51:41.8 | 25 | 1:21:55.0 | 26 | 2:23:01.3 | 19 | 2:54:48.8 | 19 | ||
19 | diplom | 2158 | MARTÍNEK Jan | 1963 | TK Vyšehrad Praha | 3:00:08.5 | 0:45:09.4 | 0:50:51.3 | 22 | 1:19:46.7 | 21 | 2:22:35.1 | 18 | 2:54:38.6 | 18 | ||
20 | diplom | 2159 | SCHNEIDER Peter | 1968 | SC Namborn | 3:01:37.0 | 0:46:37.9 | 0:50:13.1 | 17 | 1:19:23.0 | 17 | 2:23:11.3 | 22 | 2:55:36.1 | 20 | ||
21 | diplom | 2071 | FRÖBERL Maik | 1967 | --- | 3:02:20.8 | 0:47:21.6 | 0:52:12.3 | 27 | 1:22:03.7 | 27 | 2:23:57.6 | 24 | 2:56:33.8 | 21 | ||
22 | diplom | 2138 | SCHRÖGENDORFER Kurt | 1962 | Trirun Linz | 3:03:17.0 | 0:48:17.9 | 0:52:34.9 | 29 | 1:21:43.0 | 25 | 2:24:57.6 | 25 | 2:56:43.6 | 22 | ||
23 | diplom | 2080 | ETZOLD Hans-Peter | 1966 | Srs Deuttschland | 3:03:33.0 | 0:48:33.9 | 0:50:10.3 | 16 | 1:19:34.5 | 18 | 2:23:08.3 | 20 | 2:56:59.1 | 23 | ||
24 | diplom | 2108 | SEEMAN Tomáš | 1968 | Medicína Praha | 3:03:43.0 | 0:48:43.9 | 0:50:48.8 | 20 | 1:20:16.0 | 22 | 2:23:10.8 | 21 | 2:57:51.1 | 24 | ||
25 | diplom | 2053 | MAZÁŇ Jozef | 1963 | KBBS Turčianske Teplice | 3:04:29.8 | 0:49:30.6 | 0:51:33.1 | 23 | 1:21:10.2 | 23 | 2:25:40.3 | 26 | 2:58:58.6 | 25 | ||
26 | diplom | 2052 | TEELING Sidney | 1960 | Vasa Sport Netherlands | 3:06:45.8 | 0:51:46.6 | 0:49:19.8 | 12 | 1:19:44.2 | 20 | 2:23:16.6 | 23 | 3:00:53.8 | 26 | ||
27 | diplom | 2011 | KOVAL Valeriy | 1964 | --- | 3:09:44.8 | 0:54:45.6 | 0:51:37.6 | 24 | 1:24:29.8 | 29 | 2:28:59.3 | 28 | 3:03:42.1 | 27 | ||
28 | diplom | 2077 | WISNET Wendelin | 1959 | SZC Kinchberg | 3:13:53.1 | 0:58:53.9 | 0:52:32.6 | 28 | 1:23:47.3 | 28 | 2:32:02.3 | 29 | 3:07:33.6 | 29 | ||
29 | diplom | 2156 | BORNHÄUSER Martin | 1966 | --- | 3:14:54.3 | 0:59:55.2 | 0:51:55.8 | 26 | 1:21:35.5 | 24 | 2:28:34.1 | 27 | 3:07:12.1 | 28 | ||
30 | diplom | 2139 | PAP DR. István | 1968 | VISE SKI VÁC | 3:18:21.3 | 1:03:22.2 | 0:55:19.8 | 32 | 1:27:16.0 | 31 | 2:36:07.4 | 30 | 3:12:01.2 | 30 | ||
31 | diplom | 2028 | ŠVÁB Karel | 1968 | BICYKL KŘÍŽ TEAM | 3:21:03.1 | 1:06:03.9 | 0:56:45.4 | 33 | 1:28:59.3 | 33 | 2:39:01.8 | 31 | 3:14:47.1 | 31 | ||
32 | diplom | 2173 | KAŠÁK Luboš | 1968 | Auta | 3:23:38.6 | 1:08:39.4 | 0:55:17.1 | 31 | 1:27:55.8 | 32 | 2:39:05.1 | 32 | 3:16:58.6 | 32 | ||
33 | diplom | 2147 | NOVOTNÝ Martin | 1961 | SK Rover Praha | 3:25:26.8 | 1:10:27.7 | 0:53:18.3 | 30 | 1:27:02.3 | 30 | 2:42:01.1 | 33 | 3:19:37.4 | 33 | ||
34 | diplom | 2136 | GAÁL Zoltán | 1967 | VISE SKI VÁC | 3:56:17.2 | 1:41:18.0 | 1:02:43.4 | 34 | 1:40:04.6 | 34 | 3:05:02.2 | 34 | 3:48:56.5 | 34 | ||
35 | diplom | 2074 | CORIC Bohuslav | 1959 | TRI Hony | 3:58:34.7 | 1:43:35.6 | 1:04:29.9 | 35 | 1:43:58.3 | 35 | 3:07:25.9 | 35 | 3:51:29.7 | 35 | ||
--- | 2144 | KAHOUN Filip | 1968 | FBT Příbram | DNF | --- | 1:02:15.4 | --- | 1:38:21.0 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2118 | BĚLKA Jan | 1963 | Veslařský klub HAMR | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2157 | ŘEHÁK Jiří | 1967 | Lokomotiva Nymburk | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2167 | STADLBAUER Josef | 1966 | SU Böhmerwald | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |