ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota
DÁTUM : | 24.2.2018 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 1.Mezičas | # | 2.Mezičas | # | 3.Mezičas | # | 4.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2165 | ROTHBERGER Markus | 1977 | Salomon Racing Austria | 2:13:58.6 | 0:00:00.0 | 0:39:40.8 | 1 | 1:01:28.2 | 2 | 1:47:53.7 | 2 | 2:09:32.2 | 1 | ||
2 | diplom | 2006 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 2:13:59.3 | 0:00:00.7 | 0:39:41.1 | 2 | 1:01:27.7 | 1 | 1:47:52.5 | 1 | 2:09:32.4 | 2 | ||
3 | diplom | 2067 | PAVEL Petr | 1969 | Olfin Car Ski Team | 2:17:02.1 | 0:03:03.4 | 0:40:28.3 | 3 | 1:02:21.2 | 3 | 1:49:38.2 | 3 | 2:12:12.9 | 3 | ||
4 | diplom | 2069 | VANC Petr | 1970 | Mercedes Benz Salomon team | 2:20:52.1 | 0:06:53.5 | 0:41:10.8 | 4 | 1:04:06.2 | 4 | 1:52:08.7 | 4 | 2:16:17.9 | 4 | ||
5 | diplom | 2056 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 2:26:21.4 | 0:12:22.7 | 0:42:41.6 | 5 | 1:06:18.5 | 6 | 1:56:38.8 | 6 | 2:21:46.2 | 5 | ||
6 | diplom | 2070 | MAŠEK Jan | 1978 | Mercedes-Benz Salomon Team | 2:26:22.6 | 0:12:24.0 | 0:42:46.8 | 6 | 1:06:17.4 | 5 | 1:56:36.5 | 5 | 2:21:46.2 | 5 | ||
7 | diplom | 2034 | WALTHER Martin | 1974 | LC Schaffhausen | 2:32:28.2 | 0:18:29.5 | 0:42:48.3 | 7 | 1:06:27.9 | 7 | 1:59:07.5 | 7 | 2:27:13.0 | 7 | ||
8 | diplom | 2116 | POZLER Tomáš | 1976 | EDPO TEAM | 2:33:34.9 | 0:19:36.3 | 0:43:52.3 | 9 | 1:08:15.7 | 8 | 2:02:16.8 | 8 | 2:28:40.2 | 8 | ||
9 | diplom | 2014 | LARESE CAPO Andrea | 1971 | --- | 2:35:12.7 | 0:21:14.0 | 0:45:24.8 | 10 | 1:09:51.5 | 10 | 2:03:26.5 | 9 | 2:29:51.2 | 9 | ||
10 | diplom | 2062 | PELA Zbyněk | 1973 | SKI PAX Horní Maxov | 2:40:33.2 | 0:26:34.5 | 0:45:43.3 | 11 | 1:11:09.7 | 11 | 2:05:40.8 | 10 | 2:35:21.7 | 10 | ||
11 | diplom | 2106 | COUFAL Bohumil | 1971 | Netolice | 2:41:55.5 | 0:27:56.8 | 0:47:47.8 | 13 | 1:13:18.7 | 13 | 2:08:08.5 | 11 | 2:36:54.3 | 11 | ||
12 | diplom | 2103 | BERÁNEK Jan | 1972 | USK CS Plzeň | 2:41:59.5 | 0:28:00.8 | 0:43:37.8 | 8 | 1:09:45.7 | 9 | 2:08:10.3 | 12 | 2:37:05.7 | 12 | ||
13 | diplom | 2013 | KUDRYAVTSEV Maxim | 1971 | ski sport | 2:43:14.7 | 0:29:16.1 | 0:45:59.6 | 12 | 1:12:13.5 | 12 | 2:08:52.8 | 13 | 2:38:02.2 | 13 | ||
14 | diplom | 2037 | WÜNSCHE Frank | 1969 | TSV90Neukirch | 2:47:51.7 | 0:33:53.1 | 0:48:06.1 | 14 | 1:15:24.5 | 15 | 2:12:59.1 | 15 | 2:42:27.0 | 15 | ||
15 | diplom | 2107 | PAVEL Jan | 1969 | SK Rovina | 2:47:54.0 | 0:33:55.3 | 0:48:24.1 | 15 | 1:14:26.2 | 14 | 2:12:41.3 | 14 | 2:42:24.3 | 14 | ||
16 | diplom | 2128 | KREJSA Tomáš | 1977 | Mercedes-Benz Salomon Team | 2:48:45.2 | 0:34:46.6 | 0:48:49.3 | 16 | 1:15:41.0 | 16 | 2:13:29.8 | 16 | 2:43:27.3 | 16 | ||
17 | diplom | 2026 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 2:50:10.2 | 0:36:11.6 | 0:49:10.3 | 17 | 1:16:50.2 | 18 | 2:14:41.5 | 17 | 2:44:52.0 | 17 | ||
18 | diplom | 2057 | PÖHLMANN Gunnar Torstein | 1974 | Ski-Club Lauf | 2:52:25.0 | 0:38:26.3 | 0:49:11.3 | 18 | 1:16:15.5 | 17 | 2:15:09.1 | 18 | 2:46:34.0 | 18 | ||
19 | diplom | 2126 | BEDNÁŘ Pavel | 1970 | --- | 2:53:06.0 | 0:39:07.3 | 0:49:27.6 | 19 | 1:17:33.8 | 19 | 2:16:14.5 | 19 | 2:47:33.8 | 19 | ||
20 | diplom | 2001 | BABKA Miklos | 1977 | SDS | 2:58:54.8 | 0:44:56.1 | 0:51:15.1 | 21 | 1:20:01.7 | 21 | 2:23:20.8 | 20 | 2:53:21.3 | 20 | ||
21 | diplom | 2129 | BILINA Petr | 1971 | --- | 3:04:45.5 | 0:50:46.9 | 0:53:07.8 | 29 | 1:23:16.5 | 27 | 2:25:41.8 | 23 | 2:58:50.8 | 21 | ||
22 | diplom | 2048 | ČERVEŇAN Andrej | 1971 | Behame.sk | 3:05:20.3 | 0:51:21.6 | 0:51:25.8 | 22 | 1:20:45.7 | 22 | 2:24:50.6 | 21 | 2:59:15.8 | 22 | ||
23 | diplom | 2132 | CASANOVA BORCA Gianluca | 1972 | --- | 3:05:52.5 | 0:51:53.9 | 0:53:45.6 | 30 | 1:22:30.8 | 25 | 2:25:21.1 | 22 | 2:59:43.6 | 23 | ||
24 | diplom | 2152 | ČERNÝ Libor | 1969 | MLOK Mariánské Lázně | 3:07:32.3 | 0:53:33.6 | 0:52:15.8 | 25 | 1:21:48.0 | 24 | 2:27:09.6 | 24 | 3:01:24.1 | 24 | ||
25 | diplom | 2133 | HAIDL Philipp | 1976 | SC Obermaiselstein | 3:09:01.3 | 0:55:02.6 | 0:52:49.6 | 27 | 1:23:41.5 | 29 | 2:28:32.6 | 26 | 3:02:56.1 | 25 | ||
26 | diplom | 2117 | BEZECNÝ Robert | 1977 | Dobříš | 3:09:03.5 | 0:55:04.9 | 0:56:01.8 | 34 | 1:25:48.0 | 31 | 2:32:25.3 | 30 | 3:03:12.8 | 26 | ||
27 | diplom | 2031 | TKADLEC Štěpán | 1974 | --- | 3:09:54.5 | 0:55:55.9 | 0:51:39.6 | 23 | 1:21:36.0 | 23 | 2:28:37.3 | 27 | 3:03:52.1 | 27 | ||
28 | diplom | 2164 | BERNHARD Milan | 1976 | KUBE | 3:10:12.5 | 0:56:13.9 | 0:52:09.8 | 24 | 1:23:24.3 | 28 | 2:31:49.6 | 29 | 3:04:46.9 | 29 | ||
29 | diplom | 2135 | URBAN Zbyněk | 1972 | Ski klub Otice | 3:10:16.3 | 0:56:17.6 | 0:50:13.3 | 20 | 1:18:57.7 | 20 | 2:28:31.1 | 25 | 3:04:16.8 | 28 | ||
30 | diplom | 2022 | RIDEL Jakub | 1975 | --- | 3:13:03.1 | 0:59:04.4 | 0:52:39.6 | 26 | 1:22:47.5 | 26 | 2:31:45.3 | 28 | 3:06:21.6 | 30 | ||
31 | diplom | 348 | KOMORA František | 1970 | --- | 3:16:06.3 | 1:02:07.7 | 0:54:36.6 | 32 | 1:26:27.8 | 32 | 2:35:52.3 | 31 | 3:09:50.1 | 31 | ||
32 | diplom | 2009 | KIESELMAYER Christian | 1970 | --- | 3:20:23.8 | 1:06:25.2 | 0:55:49.9 | 33 | 1:28:47.8 | 34 | 2:38:15.4 | 32 | 3:14:33.6 | 32 | ||
33 | diplom | 2019 | PUPETER Alexander | 1972 | --- | 3:22:47.6 | 1:08:49.0 | 0:54:33.1 | 31 | 1:27:02.8 | 33 | 2:40:06.3 | 34 | 3:15:44.4 | 33 | ||
34 | diplom | 2049 | LETTRICH Daniel | 1977 | --- | 3:25:30.6 | 1:11:31.9 | 0:52:53.3 | 28 | 1:23:54.5 | 30 | 2:38:28.9 | 33 | 3:18:29.9 | 34 | ||
35 | diplom | 2010 | KOCANDA Tomáš | 1976 | --- | 3:31:07.9 | 1:17:09.2 | 0:58:35.6 | 35 | 1:34:55.0 | 35 | 2:47:39.1 | 35 | 3:24:34.4 | 35 | ||
36 | diplom | 2051 | PUDIL Petr | 1974 | --- | 3:37:54.6 | 1:23:56.0 | 1:02:04.6 | 36 | 1:39:25.6 | 36 | 2:53:24.6 | 36 | 3:31:13.9 | 36 | ||
37 | diplom | 2141 | ENGLMEIER Bernd | 1976 | TC GW Teisnach | 4:11:35.2 | 1:57:36.6 | 1:05:40.1 | 37 | 1:46:34.8 | 37 | 3:13:17.2 | 37 | 4:03:49.8 | 37 | ||
--- | 2104 | BOŘÁNEK Petr | 1970 | Slovan Zdravotnik | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2046 | GRÖZINGER Klaus | 1969 | SC Ofterschwang | DNF | --- | 0:52:09.3 | --- | 1:25:17.5 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2149 | KUHN Pavel | 1975 | KUBE team | DNF | --- | 0:57:21.8 | --- | 1:31:23.0 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2163 | HRNCIR Jakub | 1972 | TJ Sedlec | DNF | --- | 1:19:12.7 | --- | 2:13:20.7 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2025 | ŠILHAN Jiří | 1976 | WiTTE bike team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2027 | STEMBERGER Andreas | 1971 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2029 | TESARČÍK David | 1978 | MAAE | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2140 | POKORNÝ Marek | 1976 | FC Vidličky Písek | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2153 | KLÍMA Tomáš | 1978 | VSK Humanita Praha | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2160 | OTÁHAL Jakub | 1977 | T.J. Sokol Šestajovice | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2171 | NĚMEČEK David | 1971 | TJ Chima Run | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |