Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 216 | KUBÍNEK František | 1988 | Prestigio Realiz Team BA | 1. / Muži | 0:56:29.4 | 0:00:00.0 | 08:46.9 [7] | 7 | 00:31.1 [12] | 6 | 30:36.9 [6] | 1 | 00:27.7 [3] | 1 | 0:16:06.6 [2] | 1 | |
2 | 211 | KOZLOVSKÝ Matúš | 1998 | ŠKP Triax | 1. / Juniori | 0:56:33.4 | 0:00:04.0 | 09:38.8 [20] | 20 | 00:31.5 [14] | 17 | 30:36.6 [5] | 11 | 00:30.9 [13] | 11 | 0:15:15.5 [1] | 2 | |
3 | 296 | ŽÁČIK Pavol | 1999 | SMTA Nitra | 2. / Juniori | 0:57:23.4 | 0:00:54.0 | 09:47.6 [24] | 24 | 00:28.6 [4] | 21 | 30:27.2 [2] | 8 | 00:27.7 [2] | 4 | 0:16:12.1 [3] | 3 | |
4 | 141 | BRUNOVSKÝ Simon | 1993 | ŠKP Triax | 2. / Muži | 0:57:56.4 | 0:01:27.0 | 08:43.6 [3] | 3 | 00:28.9 [6] | 1 | 31:32.2 [17] | 10 | 00:30.9 [14] | 9 | 0:16:40.6 [4] | 4 | |
5 | 448 | KOREŇOVÁ - TRNKA - KOREŇ | 1990 | --- | 1. / sprint stafeta | 0:58:09.4 | 0:01:40.0 | 09:53.3 [25] | 25 | 00:21.6 [1] | 18 | 30:22.6 [1] | 3 | 00:17.2 [1] | 2 | 0:17:14.6 [11] | 5 | |
6 | 297 | ŽÁČIK Peter | 1999 | SMTA Nitra | 3. / Juniori | 0:58:16.2 | 0:01:46.7 | 09:15.6 [11] | 11 | 00:28.7 [5] | 10 | 30:58.2 [10] | 5 | 00:30.2 [9] | 8 | 0:17:03.4 [8] | 6 | |
7 | 277 | TOLKUNOV Tomáš | 1998 | ŠKP Triax | 4. / Juniori | 0:58:22.2 | 0:01:52.7 | 08:45.5 [5] | 5 | 00:32.8 [15] | 7 | 31:29.1 [14] | 12 | 00:35.7 [28] | 14 | 0:16:58.9 [6] | 7 | |
8 | 268 | SMETANA Marek | 1997 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / Muži | 0:58:31.9 | 0:02:02.5 | 08:38.3 [1] | 1 | 00:34.8 [22] | 2 | 31:28.9 [13] | 4 | 00:29.4 [7] | 5 | 0:17:20.4 [12] | 8 | |
9 | 245 | OZORÁK Miroslav | 1973 | Tk Nové Zámky | 1. / AGm40-44 | 0:58:33.4 | 0:02:04.0 | 09:25.6 [13] | 13 | 00:35.4 [26] | 12 | 30:48.4 [7] | 15 | 00:32.7 [19] | 13 | 0:17:11.1 [10] | 9 | |
10 | 153 | DODOK Oliver | 2000 | Prestigio Realiz Team BA | 1. / Dorastenci | 0:58:36.7 | 0:02:07.2 | 08:44.8 [4] | 4 | 00:29.3 [8] | 3 | 31:29.7 [15] | 9 | 00:28.4 [5] | 7 | 0:17:24.4 [13] | 10 | |
11 | 475 | BEČEK Michal | 1981 | Tatran | 1. / AGm35-39 | 0:59:01.4 | 0:02:32.0 | 09:32.8 [16] | 16 | 00:33.1 [18] | 16 | 30:28.6 [3] | 2 | 00:30.7 [12] | 3 | 0:17:56.1 [18] | 11 | |
12 | 179 | HETTYCH Daniel | 2000 | Prestigio Realiz Team BA | 2. / Dorastenci | 0:59:10.9 | 0:02:41.5 | 08:46.3 [6] | 6 | 00:29.3 [7] | 4 | 31:27.7 [12] | 7 | 00:28.2 [4] | 6 | 0:17:59.4 [20] | 12 | |
13 | 177 | HAMRÁK Richard | 1997 | Triatlonový klub Košice | 4. / Muži | 0:59:21.4 | 0:02:52.0 | 09:13.6 [10] | 10 | 00:27.9 [2] | 8 | 31:01.4 [11] | 6 | 00:32.7 [20] | 10 | 0:18:05.6 [21] | 13 | |
14 | 164 | FOTUL Gregor | 1976 | Triatlonový klub Košice | 2. / AGm40-44 | 0:59:32.2 | 0:03:02.7 | 09:43.8 [23] | 23 | 00:31.3 [13] | 19 | 30:32.8 [4] | 14 | 00:36.9 [34] | 15 | 0:18:07.3 [22] | 14 | |
15 | 269 | SOPKO Vladimír | 1990 | Triatlonový klub Košice | 5. / Muži | 1:00:12.9 | 0:03:43.5 | 08:42.3 [2] | 2 | 00:33.3 [19] | 5 | 31:32.2 [16] | 13 | 00:33.0 [21] | 12 | 0:18:52.0 [24] | 15 | |
16 | 249 | POLÁK Juraj | 1998 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 5. / Juniori | 1:01:13.7 | 0:04:44.2 | 09:57.5 [28] | 28 | 00:28.5 [3] | 26 | 33:19.6 [26] | 18 | 00:28.8 [6] | 18 | 0:16:59.1 [7] | 16 | |
17 | 258 | RIŠKA Dalibor | 2000 | Triatlon Team Trnava | 3. / Dorastenci | 1:01:34.9 | 0:05:05.5 | 09:27.5 [14] | 14 | 00:31.0 [11] | 11 | 30:52.9 [9] | 16 | 00:36.2 [32] | 17 | 0:20:07.1 [38] | 17 | |
18 | 155 | DRAHOVSKÁ Lýdia | 1999 | ŠBR Piešťany | 1. / Juniorky | 1:01:58.9 | 0:05:29.5 | 09:29.8 [15] | 15 | 00:33.0 [16] | 14 | 30:52.1 [8] | 17 | 00:31.6 [17] | 16 | 0:20:32.3 [49] | 18 | |
19 | 130 | BARTO Aurel | 2001 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 4. / Dorastenci | 1:02:11.2 | 0:05:41.7 | 09:38.6 [19] | 19 | 00:36.6 [28] | 20 | 33:36.2 [32] | 23 | 00:34.0 [23] | 22 | 0:17:45.6 [16] | 19 | |
20 | 227 | MATÚŠEK Tomáš | 1987 | - nezistený - | 1. / AGm30-34 | 1:02:40.9 | 0:06:11.5 | 09:37.5 [17] | 17 | 00:45.8 [47] | 25 | 33:27.3 [28] | 22 | 00:54.1 [88] | 28 | 0:17:56.1 [17] | 20 | |
21 | 191 | IGNACAKOVA Dana | 1993 | Prestigio Realiz Team BA | 1. / Ženy | 1:03:19.2 | 0:06:49.7 | 10:01.3 [29] | 29 | 00:33.0 [17] | 28 | 33:14.9 [23] | 21 | 00:32.5 [18] | 20 | 0:18:57.3 [26] | 21 | |
22 | 146 | CÍCER Andrej | 2001 | ŠK Atóm Levice | 5. / Dorastenci | 1:03:22.2 | 0:06:52.7 | 09:08.6 [8] | 8 | 00:34.9 [24] | 9 | 34:10.6 [45] | 27 | 00:35.5 [26] | 24 | 0:18:52.4 [25] | 22 | |
23 | 223 | MALČEK Marek | 1999 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 6. / Juniori | 1:03:43.7 | 0:07:14.2 | 09:38.3 [18] | 18 | 00:41.7 [39] | 24 | 33:33.7 [30] | 26 | 00:38.1 [35] | 26 | 0:19:11.8 [29] | 23 | |
24 | 213 | KRASCSENITS Dávid | 1988 | Baka | 6. / Muži | 1:03:51.2 | 0:07:21.7 | 11:37.5 [42] | 42 | 01:14.5 [100] | 46 | 33:08.4 [20] | 30 | 00:41.7 [47] | 31 | 0:17:08.8 [9] | 24 | |
25 | 238 | NEMČOK Tomáš | 1984 | Klub moderného trojboja Banská Štiavnica | 2. / AGm30-34 | 1:03:53.9 | 0:07:24.5 | 09:43.6 [22] | 22 | 00:34.9 [23] | 23 | 33:33.9 [31] | 25 | 00:34.0 [23] | 23 | 0:19:27.3 [32] | 25 | |
26 | 151 | DOBIAS Ján | 1974 | - nezistený - | 3. / AGm40-44 | 1:04:06.2 | 0:07:36.7 | 09:12.8 [9] | 9 | 00:52.0 [54] | 15 | 33:43.4 [37] | 20 | 00:35.8 [29] | 21 | 0:19:42.1 [35] | 26 | |
27 | 194 | JÁNOŠ Slavomír | 1972 | ŠK Atóm Levice | 1. / AGm45-49 | 1:04:09.7 | 0:07:40.2 | 12:37.5 [56] | 56 | 00:38.0 [31] | 51 | 32:50.2 [19] | 31 | 00:31.0 [16] | 30 | 0:17:32.8 [15] | 27 | |
28 | 239 | NEMČOK Radoslav | 1979 | Klub moderného trojboja Banská Štiavnica | 2. / AGm35-39 | 1:04:24.0 | 0:07:54.5 | 09:21.8 [12] | 12 | 00:40.0 [34] | 13 | 33:49.9 [39] | 24 | 00:38.5 [37] | 25 | 0:19:53.6 [37] | 28 | |
29 | 485 | MATÚŠ Ján | 1988 | motigo | 7. / Muži | 1:04:32.7 | 0:08:03.2 | 12:55.5 [63] | 63 | 01:07.0 [79] | 65 | 32:40.9 [18] | 39 | 00:54.4 [90] | 40 | 0:16:54.7 [5] | 29 | |
30 | 230 | MIČEK Marek | 1985 | ŠKP Triax | 3. / AGm30-34 | 1:04:44.0 | 0:08:14.5 | 09:42.7 [21] | 21 | 00:35.1 [25] | 22 | 33:39.9 [34] | 28 | 00:35.8 [30] | 27 | 0:20:10.4 [39] | 30 | |
31 | 232 | MIKLÓŠOVÁ Ivona | 1996 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 2. / Ženy | 1:04:45.2 | 0:08:15.7 | 09:56.3 [27] | 27 | 00:30.7 [9] | 27 | 33:18.7 [24] | 19 | 00:29.7 [8] | 19 | 0:20:29.6 [46] | 31 | |
32 | 275 | ŠKVARENINA Michal | 1983 | Triatlon Team Trnava | 4. / AGm30-34 | 1:05:44.5 | 0:09:15.0 | 10:02.5 [30] | 30 | 00:34.3 [20] | 29 | 34:38.6 [61] | 29 | 00:39.4 [39] | 29 | 0:19:49.5 [36] | 32 | |
33 | 252 | PURGAT Lukáš | 2000 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 6. / Dorastenci | 1:05:44.7 | 0:09:15.2 | 10:41.3 [34] | 34 | 00:40.5 [35] | 33 | 34:50.7 [66] | 34 | 00:30.9 [15] | 32 | 0:19:01.1 [27] | 33 | |
34 | 137 | BIZIK Matej | 1984 | Prestigio Realiz Team BA | 5. / AGm30-34 | 1:06:30.7 | 0:10:01.2 | 10:37.7 [33] | 33 | 00:34.4 [21] | 32 | 35:01.8 [72] | 36 | 00:51.4 [77] | 38 | 0:19:25.4 [31] | 34 | |
35 | 170 | GAJDOŠOVÁ Ivana | 1997 | Triatlonový klub Košice | 3. / Ženy | 1:07:38.4 | 0:11:09.0 | 10:32.5 [32] | 32 | 00:30.7 [9] | 31 | 35:10.1 [73] | 35 | 00:36.4 [33] | 33 | 0:20:48.5 [53] | 35 | |
36 | 162 | FAZEKAŠ Zsolt | 1975 | Tk Nové Zámky | 4. / AGm40-44 | 1:08:10.9 | 0:11:41.5 | 12:20.3 [52] | 52 | 00:41.0 [36] | 49 | 33:13.4 [21] | 37 | 00:49.5 [70] | 37 | 0:21:06.6 [57] | 36 | |
37 | 125 | AKURATNÝ Michal | 1988 | pro-body triatlon team Košice | 8. / Muži | 1:08:15.2 | 0:11:45.7 | 13:43.3 [80] | 80 | 00:41.2 [37] | 71 | 33:32.2 [29] | 47 | 00:41.0 [45] | 44 | 0:19:37.3 [33] | 37 | |
38 | 159 | ECKERT Vladimír | 1977 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 5. / AGm40-44 | 1:08:22.7 | 0:11:53.2 | 11:11.8 [38] | 38 | 01:08.5 [83] | 39 | 35:56.5 [84] | 62 | 00:43.6 [55] | 58 | 0:19:22.1 [30] | 38 | |
39 | 261 | SEDLÁČEK Peter | 1985 | Bratislava - Nové Mesto | 6. / AGm30-34 | 1:08:25.5 | 0:11:56.0 | 14:09.3 [86] | 86 | 01:11.5 [92] | 89 | 34:16.9 [47] | 68 | 00:48.3 [67] | 68 | 0:17:59.4 [19] | 39 | |
40 | 169 | GÁBRIŠ Tomáš | 1989 | --- | 9. / Muži | 1:08:30.7 | 0:12:01.2 | 12:02.5 [47] | 47 | 00:56.2 [62] | 48 | 33:18.7 [25] | 38 | 00:39.7 [41] | 35 | 0:21:33.4 [64] | 40 | |
41 | 150 | DANIHEL Jozef | 1980 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / AGm35-39 | 1:08:32.4 | 0:12:03.0 | 15:30.5 [114] | 114 | 00:37.0 [30] | 105 | 34:28.8 [52] | 80 | 00:30.3 [10] | 78 | 0:17:25.6 [14] | 41 | |
42 | 138 | BLAŠKO Michal | 1979 | Prestigio Realiz Team BA | 4. / AGm35-39 | 1:08:45.7 | 0:12:16.2 | 12:57.3 [65] | 65 | 00:44.0 [43] | 57 | 34:03.1 [43] | 43 | 00:50.5 [73] | 43 | 0:20:10.7 [40] | 42 | |
43 | 467 | WEISER Lukáš | 1986 | CNS Academy | 7. / AGm30-34 | 1:08:59.2 | 0:12:29.7 | 12:10.8 [49] | 49 | 01:17.0 [107] | 53 | 34:19.4 [48] | 44 | 00:51.7 [79] | 45 | 0:20:20.1 [44] | 43 | |
44 | 253 | PUSZTAY Juraj | 1992 | Prestigio Realiz Team BA | 10. / Muži | 1:09:04.2 | 0:12:34.7 | 12:22.7 [53] | 53 | 01:02.8 [66] | 52 | 34:34.2 [58] | 50 | 00:49.5 [71] | 50 | 0:20:14.9 [43] | 44 | |
45 | 458 | PIRHALA Marek | 1977 | --- | 6. / AGm40-44 | 1:09:11.4 | 0:12:42.0 | 12:59.5 [67] | 67 | 01:09.7 [88] | 67 | 34:10.9 [46] | 66 | 01:09.8 [114] | 65 | 0:19:41.3 [34] | 45 | |
46 | 210 | KOŠECKÝ Peter | 1991 | motigo | 11. / Muži | 1:09:16.4 | 0:12:47.0 | 12:01.5 [46] | 46 | 01:08.0 [81] | 50 | 34:06.6 [44] | 41 | 00:41.5 [46] | 41 | 0:21:18.6 [61] | 46 | |
47 | 132 | BELAN Andrej | 2000 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / Dorastenci | 1:09:20.2 | 0:12:50.7 | 09:54.5 [26] | 26 | 00:47.5 [49] | 30 | 37:30.1 [103] | 57 | 00:43.5 [54] | 54 | 0:20:24.4 [45] | 47 | |
48 | 479 | CHRISTIAAN Nel | 1975 | --- | 7. / AGm40-44 | 1:09:20.9 | 0:12:51.5 | 13:21.7 [75] | 75 | 00:49.7 [52] | 68 | 33:57.0 [41] | 53 | 00:42.3 [48] | 51 | 0:20:30.1 [48] | 48 | |
49 | 196 | JURAŠKO Peter | 1968 | pro-body triatlon team Košice | 2. / AGm45-49 | 1:09:48.9 | 0:13:19.5 | 12:04.8 [48] | 48 | 00:42.5 [41] | 44 | 33:25.2 [27] | 33 | 00:45.5 [60] | 36 | 0:22:50.8 [93] | 49 | |
50 | 294 | ZIBRIN Peter | 1981 | Bratislava - Ružinov | 5. / AGm35-39 | 1:09:52.2 | 0:13:22.7 | 13:20.5 [74] | 74 | 00:55.0 [59] | 70 | 33:44.8 [38] | 51 | 00:52.7 [85] | 52 | 0:20:59.1 [55] | 50 | |
51 | 218 | LÁNYI Branislav | 1992 | Veľký Grob | 12. / Muži | 1:09:56.7 | 0:13:27.2 | 12:51.2 [59] | 59 | 00:38.0 [32] | 54 | 34:35.4 [59] | 52 | 00:43.0 [51] | 48 | 0:21:08.9 [58] | 51 | |
52 | 136 | BEZECNÝ Michal | 1985 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / AGm30-34 | 1:10:04.2 | 0:13:34.7 | 12:42.7 [58] | 58 | 00:51.1 [53] | 56 | 33:14.8 [22] | 40 | 00:40.2 [43] | 39 | 0:22:35.2 [84] | 52 | |
53 | 152 | DODOK Patrik | 1973 | Prestigio Realiz Team BA | 8. / AGm40-44 | 1:10:27.2 | 0:13:57.7 | 12:53.5 [60] | 60 | 01:06.5 [78] | 63 | 33:58.4 [42] | 48 | 00:48.0 [65] | 47 | 0:21:40.6 [67] | 53 | |
54 | 193 | JANOSKA Vlado | 1989 | Prestigio Realiz Team BA | 13. / Muži | 1:10:41.7 | 0:14:12.2 | 11:31.8 [41] | 41 | 00:57.2 [63] | 42 | 33:37.8 [33] | 32 | 00:48.6 [68] | 34 | 0:23:46.1 [109] | 54 | |
55 | 291 | ZACHAR Ivo | 1983 | - nezistený - | 9. / AGm30-34 | 1:10:42.2 | 0:14:12.7 | 14:30.5 [94] | 94 | 00:47.9 [50] | 86 | 34:21.7 [50] | 69 | 00:51.0 [74] | 69 | 0:20:10.8 [41] | 55 | |
56 | 200 | KAŠUBOVÁ Aneta | 2000 | KPŠ Nereus Žilina | 2. / Juniorky | 1:10:54.9 | 0:14:25.5 | 11:22.5 [39] | 39 | 00:55.2 [61] | 38 | 35:51.7 [82] | 55 | 00:52.2 [81] | 61 | 0:21:53.1 [70] | 56 | |
57 | 454 | KOZÁR Vladimír | 1975 | --- | 9. / AGm40-44 | 1:11:06.2 | 0:14:36.7 | 12:54.3 [62] | 62 | 01:06.5 [77] | 64 | 33:54.9 [40] | 46 | 01:16.5 [128] | 62 | 0:21:53.9 [71] | 57 | |
58 | 259 | ROHÁR Ivan | 1972 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 3. / AGm45-49 | 1:11:08.9 | 0:14:39.5 | 13:50.8 [81] | 81 | 01:11.7 [93] | 75 | 34:45.6 [65] | 73 | 00:43.3 [53] | 70 | 0:20:37.3 [50] | 58 | |
59 | 158 | DŽUGAN Stanislav | 1986 | Michalovce | 10. / AGm30-34 | 1:11:09.9 | 0:14:40.5 | 13:01.8 [68] | 68 | 01:10.5 [91] | 69 | 33:42.9 [36] | 45 | 01:06.0 [108] | 60 | 0:22:08.6 [74] | 59 | |
60 | 276 | TITKOVÁ Viktória | 2000 | ŠK Atóm Levice | 1. / Dorastenky | 1:11:16.2 | 0:14:46.7 | 10:45.5 [35] | 35 | 00:41.7 [38] | 34 | 36:48.1 [93] | 60 | 00:33.1 [22] | 49 | 0:22:27.5 [80] | 60 | |
61 | 220 | LÁZNIČKA Michal | 1976 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 10. / AGm40-44 | 1:11:21.5 | 0:14:52.0 | 11:30.8 [40] | 40 | 00:54.0 [57] | 41 | 35:44.5 [81] | 54 | 00:47.7 [63] | 55 | 0:22:24.4 [78] | 61 | |
62 | 215 | KRÍŽIK Michal | 1992 | - nezistený - | 14. / Muži | 1:11:28.7 | 0:14:59.2 | 13:23.5 [76] | 76 | 01:03.7 [69] | 72 | 35:26.4 [77] | 76 | 00:51.3 [76] | 72 | 0:20:43.5 [52] | 62 | |
63 | 163 | FILLO Tomas | 1985 | - nezistený - | 11. / AGm30-34 | 1:11:28.9 | 0:14:59.5 | 13:05.8 [70] | 70 | 00:43.0 [42] | 60 | 34:32.5 [56] | 67 | 00:38.4 [36] | 57 | 0:22:29.1 [81] | 63 | |
64 | 160 | FÁBRY Branislav | 1985 | --- | 12. / AGm30-34 | 1:11:36.2 | 0:15:06.7 | 13:07.7 [72] | 72 | 01:28.1 [120] | 73 | 35:16.4 [74] | 75 | 01:13.8 [123] | 77 | 0:20:30.0 [47] | 64 | |
65 | 175 | HALVOŇ Matej | 1983 | Prestigio Realiz Team BA | 13. / AGm30-34 | 1:11:37.9 | 0:15:08.5 | 12:15.5 [51] | 51 | 01:14.3 [99] | 55 | 34:28.8 [53] | 49 | 00:58.5 [94] | 56 | 0:22:40.6 [89] | 65 | |
66 | 202 | KERMIETOVÁ Veronika | 1992 | Prestigio Realiz Team BA | 4. / Ženy | 1:11:47.5 | 0:15:18.0 | 12:11.3 [50] | 50 | 00:38.6 [33] | 45 | 35:24.8 [75] | 58 | 00:39.5 [40] | 53 | 0:22:53.1 [95] | 66 | |
67 | 201 | KAZIK Milan | 1985 | - nezistený - | 14. / AGm30-34 | 1:11:52.5 | 0:15:23.0 | 14:32.5 [95] | 95 | 00:48.9 [51] | 90 | 37:06.6 [97] | 91 | 00:43.1 [52] | 89 | 0:18:41.1 [23] | 67 | |
68 | 186 | HRUBCINOVA SLIVONOVA Vladka | 1976 | - nezistený - | 1. / AGž40-49 | 1:11:56.4 | 0:15:27.0 | 12:34.5 [54] | 54 | 01:12.2 [95] | 59 | 34:30.9 [55] | 63 | 00:58.8 [95] | 63 | 0:22:39.8 [88] | 68 | |
69 | 134 | BELANOVÁ Beata | 1983 | 3klub Šamorín | 1. / AGž30-39 | 1:11:57.2 | 0:15:27.7 | 14:43.5 [101] | 101 | 01:05.2 [74] | 98 | 34:58.7 [70] | 84 | 00:56.1 [91] | 82 | 0:20:13.5 [42] | 69 | |
70 | 206 | KNAP Lukáš | 1986 | Prestigio Realiz Team BA | 15. / AGm30-34 | 1:12:03.7 | 0:15:34.2 | 13:28.3 [78] | 78 | 00:35.5 [27] | 66 | 33:39.9 [35] | 42 | 00:34.0 [25] | 42 | 0:23:45.9 [108] | 70 | |
71 | 233 | MINÁRIKOVÁ Alexandra | 2000 | KPŠ Nereus Žilina | 3. / Juniorky | 1:12:05.2 | 0:15:35.7 | 11:58.5 [45] | 45 | 00:45.7 [46] | 43 | 35:25.2 [76] | 55 | 00:36.0 [31] | 46 | 0:23:19.6 [102] | 71 | |
72 | 459 | MACHÁČ Robert | 1992 | Royal | 15. / Muži | 1:12:24.2 | 0:15:54.7 | 13:13.5 [73] | 73 | 01:32.2 [126] | 74 | 35:01.4 [71] | 72 | 01:02.0 [100] | 73 | 0:21:34.8 [65] | 72 | |
73 | 188 | HYBBEN Branislav | 1985 | - nezistený - | 16. / AGm30-34 | 1:12:31.7 | 0:16:02.2 | 14:47.3 [103] | 103 | 01:03.2 [68] | 99 | 34:52.6 [67] | 82 | 00:46.5 [61] | 80 | 0:21:01.8 [56] | 73 | |
74 | 212 | KRALIK Matej | 1984 | - nezistený - | 17. / AGm30-34 | 1:12:36.7 | 0:16:07.2 | 14:08.3 [85] | 85 | 01:07.4 [80] | 84 | 34:26.7 [51] | 70 | 01:10.3 [116] | 74 | 0:21:43.8 [69] | 74 | |
75 | 265 | SKANDEROVA Jana | 1983 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 2. / AGž30-39 | 1:13:07.4 | 0:16:38.0 | 14:39.7 [99] | 99 | 01:05.5 [75] | 97 | 36:57.3 [94] | 93 | 01:17.9 [133] | 93 | 0:19:06.8 [28] | 75 | |
76 | 281 | VANČO Michal | 2000 | Triatlon Team Trnava | 8. / Dorastenci | 1:13:22.9 | 0:16:53.5 | 11:45.8 [43] | 43 | 00:36.7 [29] | 40 | 35:53.9 [83] | 61 | 00:44.6 [57] | 59 | 0:24:21.8 [113] | 76 | |
77 | 290 | ZAHUMENSKY Martin | 1979 | - nezistený - | 6. / AGm35-39 | 1:13:23.2 | 0:16:53.7 | 14:22.3 [90] | 90 | 00:47.2 [48] | 79 | 34:36.9 [60] | 71 | 00:47.0 [62] | 71 | 0:22:49.5 [91] | 77 | |
78 | 184 | HRNCAR Michal | 1980 | New-wave multisport Banská Bystrica | 7. / AGm35-39 | 1:13:57.7 | 0:17:28.2 | 13:40.5 [79] | 79 | 01:26.2 [118] | 77 | 34:45.4 [64] | 74 | 01:23.1 [142] | 79 | 0:22:42.3 [90] | 78 | |
79 | 455 | ŽIVNA Jaromír | 1973 | LÁbski Draci | 11. / AGm40-44 | 1:14:00.7 | 0:17:31.2 | 14:11.5 [87] | 87 | 01:43.2 [134] | 101 | 34:41.7 [63] | 80 | 01:04.8 [103] | 81 | 0:22:19.3 [76] | 79 | |
80 | 143 | BULÍKOVÁ Lucia | 1988 | motigo | 5. / Ženy | 1:14:17.1 | 0:17:47.6 | 14:26.5 [91] | 91 | 00:53.1 [55] | 88 | 34:53.4 [68] | 78 | 00:49.6 [72] | 75 | 0:23:14.2 [100] | 80 | |
81 | 207 | KOCHAJDA Rudolf | 1973 | - nezistený - | 12. / AGm40-44 | 1:14:25.2 | 0:17:55.7 | 10:20.7 [31] | 31 | 01:53.5 [143] | 37 | 36:05.4 [85] | 65 | 01:11.8 [121] | 66 | 0:24:53.6 [119] | 81 | |
82 | 204 | KIRSCHNER Erik | 1973 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 13. / AGm40-44 | 1:14:39.7 | 0:18:10.2 | 13:56.7 [82] | 82 | 01:22.8 [113] | 87 | 35:26.6 [78] | 83 | 01:02.8 [101] | 83 | 0:22:50.6 [92] | 82 | |
83 | 264 | SIVÍK Filip | 2000 | Slovenská triatlonová akadémia | 7. / Juniori | 1:14:58.7 | 0:18:29.2 | 16:02.3 [125] | 125 | 01:04.9 [73] | 116 | 34:28.9 [54] | 86 | 00:51.8 [80] | 86 | 0:22:30.6 [82] | 83 | |
84 | 180 | HORANSKÝ Martin | 1975 | - nezistený - | 14. / AGm40-44 | 1:15:02.2 | 0:18:32.7 | 15:35.3 [117] | 117 | 01:47.2 [138] | 120 | 36:05.6 [86] | 97 | 00:54.1 [89] | 96 | 0:20:39.8 [51] | 84 | |
85 | 228 | MEJZLÍK Petr | 1959 | Tk Nové Zámky | 1. / AGm55-59 | 1:15:20.7 | 0:18:51.2 | 13:56.8 [83] | 83 | 01:16.1 [104] | 81 | 34:41.2 [62] | 77 | 01:09.8 [115] | 76 | 0:24:16.6 [112] | 85 | |
86 | 147 | ČAPUTA Martin | 1990 | Kráľová pri Senci | 16. / Muži | 1:15:22.0 | 0:18:52.5 | 12:34.8 [55] | 55 | 01:09.5 [87] | 58 | 38:22.4 [112] | 89 | 01:05.1 [105] | 90 | 0:22:10.1 [75] | 86 | |
87 | 114 | VASICKA Martin | 1983 | - nezistený - | 18. / AGm30-34 | 1:15:38.9 | 0:19:09.5 | 13:23.8 [77] | 77 | 01:50.0 [140] | 83 | 38:26.6 [113] | 99 | 01:05.1 [106] | 100 | 0:20:53.3 [54] | 87 | |
88 | 298 | ŽEMBER Ondrej | 1981 | - nezistený - | 8. / AGm35-39 | 1:15:58.2 | 0:19:28.7 | 12:58.7 [66] | 66 | 01:00.0 [65] | 62 | 34:20.4 [49] | 64 | 00:57.5 [92] | 64 | 0:26:41.3 [140] | 88 | |
89 | 263 | SITARČÍK Martin | 1981 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 9. / AGm35-39 | 1:15:58.4 | 0:19:29.0 | 15:08.8 [109] | 109 | 01:36.9 [128] | 113 | 35:40.6 [80] | 90 | 01:25.0 [143] | 92 | 0:22:06.8 [73] | 89 | |
90 | 172 | ŠEBOVÁ Martina | 1979 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / AGž30-39 | 1:16:05.9 | 0:19:36.4 | 12:53.5 [60] | 60 | 01:04.2 [72] | 61 | 38:01.4 [106] | 88 | 00:47.8 [64] | 87 | 0:23:18.8 [101] | 90 | |
91 | 293 | ZEZULA Lubomír | 1963 | MTB KOLEČKO | 1. / AGm50-54 | 1:16:51.9 | 0:20:22.5 | 14:57.7 [106] | 106 | 01:03.0 [67] | 102 | 34:33.4 [57] | 79 | 01:16.0 [126] | 85 | 0:25:01.6 [121] | 91 | |
92 | 274 | ŠABÍK Andrej | 1981 | - nezistený - | 10. / AGm35-39 | 1:17:31.7 | 0:21:02.2 | 15:44.8 [119] | 119 | 01:49.7 [139] | 127 | 37:02.1 [96] | 107 | 01:22.6 [139] | 111 | 0:21:32.4 [63] | 92 | |
93 | 480 | ZIMAN Peter | 1958 | Triatlon Team Trnava | 2. / AGm55-59 | 1:17:40.9 | 0:21:11.5 | 15:04.7 [108] | 108 | 01:18.5 [108] | 108 | 38:14.1 [108] | 108 | 01:21.3 [137] | 110 | 0:21:42.1 [68] | 93 | |
94 | 127 | ANTALÍK Martin | 1987 | - nezistený - | 19. / AGm30-34 | 1:17:58.0 | 0:21:28.5 | 16:40.8 [134] | 134 | 01:22.5 [112] | 133 | 38:03.6 [107] | 121 | 00:40.8 [44] | 120 | 0:21:10.1 [60] | 94 | |
95 | 478 | SÝKORA Tomáš | 1987 | --- | 20. / AGm30-34 | 1:18:26.2 | 0:21:56.7 | 15:11.8 [112] | 112 | 01:58.7 [147] | 117 | 36:25.6 [89] | 98 | 01:06.4 [111] | 99 | 0:23:43.6 [107] | 95 | |
96 | 266 | SLAVKOVSKY Peter | 1993 | - nezistený - | 17. / Muži | 1:18:38.2 | 0:22:08.7 | 15:54.3 [122] | 122 | 01:32.0 [125] | 123 | 37:08.8 [99] | 105 | 00:51.1 [75] | 103 | 0:23:11.8 [99] | 96 | |
97 | 144 | BURT Paul | 1976 | - nezistený - | 15. / AGm40-44 | 1:18:53.2 | 0:22:23.7 | 14:20.5 [89] | 89 | 00:53.2 [56] | 82 | 35:36.7 [79] | 85 | 00:59.5 [98] | 84 | 0:27:03.1 [144] | 97 | |
98 | 181 | HOSMAJ Peter | 1984 | - nezistený - | 21. / AGm30-34 | 1:19:00.9 | 0:22:31.5 | 14:46.7 [102] | 102 | 01:25.0 [116] | 106 | 38:16.9 [110] | 104 | 00:59.3 [97] | 104 | 0:23:32.8 [105] | 98 | |
99 | 157 | DVORSKÁ Ivana | 1999 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 4. / Juniorky | 1:19:07.7 | 0:22:38.2 | 11:58.3 [44] | 44 | 00:55.0 [60] | 47 | 40:21.4 [132] | 96 | 00:52.3 [82] | 94 | 0:25:00.6 [120] | 99 | |
100 | 285 | VELKOVÁ Katarína | 1988 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Ženy | 1:19:09.7 | 0:22:40.2 | 14:34.8 [96] | 96 | 01:31.9 [124] | 104 | 39:08.9 [120] | 116 | 01:30.3 [146] | 119 | 0:22:23.6 [77] | 100 |