Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Triatlon Senec 2017

Triatlon
DÁTUM :21.5.2017 MIESTO :Senec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 209 detail pretekára MANDAK Alex 2007 ŠK Atóm Levice 1. /  Žiaci - Nádeje A 0:10:39.6 0:00:00.0 01:54.4 [2] 2 00:43.1 [7] 3 05:13.8 [2] 1 00:21.2 [8] 1 02:27.1 [11] 1
2 216 detail pretekára DRAHOVSKÁ Eliška 2007 ŠBR Piešťany 1. /  Žiačky - Nádeje A 0:10:59.0 0:00:19.4 02:03.3 [3] 3 00:31.6 [1] 2 05:44.5 [4] 2 00:20.0 [6] 2 02:19.6 [4] 2
3 212 detail pretekára SALAZAR Francesco 2006 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  Žiaci - Nádeje A 0:11:08.7 0:00:29.1 01:49.2 [1] 1 00:37.0 [3] 1 06:09.2 [11] 4 00:18.4 [2] 4 02:14.9 [2] 3
4 278 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Žaneta 2007 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiačky - Nádeje A 0:11:18.7 0:00:39.1 02:08.5 [4] 4 00:40.7 [6] 4 05:44.7 [5] 3 00:18.6 [3] 3 02:26.2 [10] 4
5 210 detail pretekára PEŠKO Michal 2007 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  Žiaci - Nádeje A 0:11:36.0 0:00:56.4 02:34.1 [15] 15 00:49.0 [12] 14 05:48.6 [6] 7 00:19.3 [5] 6 02:05.0 [1] 5
6 207 detail pretekára KOVAC Adam 2006 Prestigio Realiz Team BA 4. /  Žiaci - Nádeje A 0:11:52.1 0:01:12.5 02:19.5 [7] 7 00:49.0 [12] 9 06:00.7 [8] 6 00:21.4 [9] 5 02:21.5 [5] 6
7 217 detail pretekára FOTULOVÁ Alexandra 2007 Triatlonový klub Košice 3. /  Žiačky - Nádeje A 0:12:00.0 0:01:20.4 02:15.3 [6] 6 00:46.6 [11] 7 06:17.1 [13] 9 00:22.7 [11] 8 02:18.3 [3] 7
8 303 detail pretekára BACHRATÝ Peter 2006 Prestigio realiz Bratislava 5. /  Žiaci - Nádeje A 0:12:02.3 0:01:22.7 02:37.7 [17] 17 01:02.1 [20] 17 05:26.4 [3] 5 00:25.7 [17] 7 02:30.4 [12] 8
9 219 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Karolínka 2007 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiačky - Nádeje A 0:12:05.6 0:01:26.0 02:27.7 [11] 11 00:33.3 [2] 6 06:25.3 [14] 11 00:17.5 [1] 9 02:21.8 [7] 9
10 280 detail pretekára MORAVSKÁ Debora 2007 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Žiačky - Nádeje A 0:12:10.1 0:01:30.5 02:13.0 [5] 5 00:43.8 [9] 5 06:30.3 [16] 13 00:20.7 [7] 12 02:22.3 [9] 10
11 221 detail pretekára RUDOLPHI Mia Sophie 2007 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky - Nádeje A 0:12:24.2 0:01:44.6 02:26.7 [10] 10 00:43.6 [8] 10 06:12.8 [12] 10 00:22.5 [10] 11 02:38.6 [13] 11
12 305 detail pretekára NAŇOVÁ Sofia 2006 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 7. /  Žiačky - Nádeje A 0:12:32.6 0:01:53.0 02:31.5 [13] 13 00:39.9 [4] 11 06:25.3 [14] 14 00:33.7 [20] 14 02:22.2 [8] 12
13 279 detail pretekára LAKTIŠOVÁ Simona 2007 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 8. /  Žiačky - Nádeje A 0:12:34.6 0:01:55.0 02:31.1 [12] 12 00:46.5 [10] 12 06:36.8 [17] 16 00:18.7 [4] 15 02:21.5 [5] 13
14 25 detail pretekára BEKE Eva 2006 Prestigio Realiz Team BA 9. /  Žiačky - Nádeje A 0:12:36.0 0:01:56.4 02:25.7 [9] 9 00:52.5 [14] 13 05:57.9 [7] 8 00:28.3 [18] 10 02:51.6 [17] 14
15 211 detail pretekára POKORNÝ Matúš 2006 Prestigio Realiz Team BA 6. /  Žiaci - Nádeje A 0:13:12.0 0:02:32.4 02:35.4 [16] 16 00:57.7 [18] 16 06:04.5 [10] 15 00:25.5 [15] 13 03:08.9 [19] 15
16 208 detail pretekára LENCES Richard 2007 - nezistený - 7. /  Žiaci - Nádeje A 0:13:31.0 0:02:51.4 02:40.5 [18] 18 01:00.2 [19] 18 06:41.6 [18] 18 00:24.0 [12] 18 02:44.7 [15] 16
17 213 detail pretekára VEREŠ Filip 2006 Prestigio Realiz Team BA 8. /  Žiaci - Nádeje A 0:14:04.2 0:03:24.6 02:48.3 [20] 20 01:29.9 [21] 21 06:02.9 [9] 17 00:24.0 [12] 17 03:19.1 [20] 17
18 218 detail pretekára FRONCOVÁ Silvia 2006 Prestigio Realiz Team BA 10. /  Žiačky - Nádeje A 0:14:21.7 0:03:42.1 02:33.0 [14] 14 00:53.2 [15] 15 07:33.6 [21] 20 00:31.1 [19] 19 02:50.8 [16] 18
19 304 detail pretekára KORBEL Jakub 2006 Dubnica nad Váhom 9. /  Žiaci - Nádeje A 0:14:28.0 0:03:48.4 03:05.8 [23] 23 01:46.6 [22] 23 04:34.0 [1] 12 01:14.7 [23] 16 03:46.9 [22] 19
20 220 detail pretekára PORUBSKÁ Tatiana 2007 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 11. /  Žiačky - Nádeje A 0:14:41.0 0:04:01.4 02:24.1 [8] 8 00:40.5 [5] 8 08:12.4 [23] 21 00:25.5 [15] 21 02:58.5 [18] 20
21 286 detail pretekára GRMANOVÁ Laura 2006 Chlpaté gazely, o.z. 12. /  Žiačky - Nádeje A 0:15:01.1 0:04:21.5 02:42.7 [19] 19 01:57.0 [23] 22 07:02.1 [20] 23 00:36.2 [21] 23 02:43.1 [14] 21
22 292 detail pretekára HUDÁK Maroš 2007 3NT - Bratislava 10. /  Žiaci - Nádeje A 0:15:11.2 0:04:31.6 02:49.8 [21] 21 00:53.4 [16] 19 07:42.4 [22] 22 00:25.3 [14] 22 03:20.3 [21] 22
23 291 detail pretekára SEDLÁK Richard 2007 Triatlon Team Trnava 11. /  Žiaci - Nádeje A 0:15:37.0 0:04:57.4 03:00.7 [22] 22 00:53.8 [17] 20 06:59.2 [19] 19 00:38.9 [22] 20 04:04.4 [23] 23