Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1211 | BATMAN | 2000 | --- | bilka oliver | kopáč natan | brenner alex | 1. / Detská štafeta 3x 600 | 0:07:10 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 1213 | 3NT BRATISLAVA | 2000 | --- | Drobný Matej | Salazar Francesco | Salazar Stefania | 2. / Detská štafeta 3x 600 | 0:07:27 | 0:00:17 | ||
3 | diplom | 1204 | MLADÉ TALENTY MAC RAČA | 2000 | --- | Suchá Veronika | Láni Frederik | Kudlicska Lilli | 3. / Detská štafeta 3x 600 | 0:07:32 | 0:00:22 | ||
4 | diplom | 1208 | CHRUMKAJÚCE VEVERIČKY | 2000 | --- | Harendarčíková Paulína | Mažárová Milada | Borbélyová Rebeka | 4. / Detská štafeta 3x 600 | 0:07:58 | 0:00:48 | ||
5 | diplom | 1221 | SUPER TEAM | 2000 | --- | Tóth Tomáš | Ashford Nicholas | Tóthová Tereza | 5. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:20 | 0:01:10 | ||
6 | diplom | 1236 | MATORI | 2000 | --- | Lences Richard | Boledovič Tomáš | Boledovič Martin | 6. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:20 | 0:01:10 | ||
7 | diplom | 1205 | RAČIANSKE TIGRE | 2000 | --- | Vrchovský Filip | Ölvecký Bruno | Danečko Ján | 7. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:41 | 0:01:31 | ||
8 | diplom | 1231 | MALÍČEK DETI | 2000 | --- | Švarc Lukáš | Sliacky Samuel | Pavelka Filip | 8. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:49 | 0:01:39 | ||
9 | diplom | 1229 | BILLA KIDS TEAM | 2000 | --- | Bechara Nicolas | Gregorovičová Nina | Palenkaš Pavol | 9. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:51 | 0:01:41 | ||
10 | diplom | 1003 | SLEČNY | 2000 | --- | Závodská Tereza | Sedliaková Laura | Duháčková Alexandra | 10. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:05 | 0:01:55 | ||
11 | diplom | 1215 | ŠTÚRKA1 | 2000 | --- | Németh Ján | Velický Filip | Čahoj Jakub | 11. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:15 | 0:02:05 | ||
12 | diplom | 1212 | 2000 | --- | Matušík Lukáš | Predrag Micovic Boris | Raticová Natália | 12. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:16 | 0:02:06 | |||
13 | diplom | 1232 | BASC | 2000 | --- | chamilla michal | horník daniel | chamilla adam | 13. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:18 | 0:02:08 | ||
14 | diplom | 1214 | R | 2000 | --- | Stulančák Richard | Matucha Jan | Sabaj Viktor | 14. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:25 | 0:02:15 | ||
15 | diplom | 1209 | ŠOPSKÝ ŠALÁT S BRYNDZOU - JUNIORS | 2000 | --- | Majerčák Michail | Fanev Kamen | Kashlov Konstantin | 15. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:27 | 0:02:17 | ||
16 | diplom | 1239 | NEST ŠTAFETA | 2000 | --- | Bederka Adrián | Dzurek Viktor | Mlčúchová Miriam | 16. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:30 | 0:02:20 | ||
17 | diplom | 1233 | VLČIA SVORKA | 2000 | --- | Cangárová Timea | Szabóová Laura | Belorid Adam | 17. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:48 | 0:02:38 | ||
18 | diplom | 1228 | ŠTÚRKA7 | 2000 | --- | Tésiová Stella | Spustová Bibiana | Orthová Veronika | 18. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:52 | 0:02:42 | ||
19 | diplom | 1225 | ŠTÚRKA 4 | 2000 | --- | Valúchová Lucia | Valúch Maroš | Spišiak Enrique | 19. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:11 | 0:03:01 | ||
20 | diplom | 404 | BLESK | 2000 | --- | Hošalová Paula | Segéňová Alexandra | Segéňová Sára | 20. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:12 | 0:03:02 | ||
21 | diplom | 1220 | PINGUINS | 2000 | --- | Šatanek Filip | Šatanková Hanna | Králik Jakub | 21. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:22 | 0:03:12 | ||
22 | diplom | 1235 | SFÉRA RUNNERS | 2000 | --- | Slováková Sofia | Franček Adam | Franček Rastislav | 22. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:22 | 0:03:12 | ||
23 | diplom | 1237 | O.M.D. | 2000 | --- | Halás Otík | Peterský Matúško | Mikulová Dianka | 23. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:25 | 0:03:15 | ||
24 | diplom | 1226 | ŠTÚRKA5 | 2000 | --- | Čermáková Kristína | Mangerová Karin | Fajtáková Soňa | 24. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:27 | 0:03:17 | ||
25 | diplom | 1241 | PRIVATBANKA 2 | 2000 | --- | Morovičová Nina | Morovič Lukáš | Šubínová Eliška | 25. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:34 | 0:03:24 | ||
26 | diplom | 1201 | TEAM LA CARAMELA | 2000 | --- | Olša Roman | Zacharová Lujza | Jakubíková Nela | 26. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:35 | 0:03:25 | ||
27 | diplom | 1222 | RÝCHLE ŠÍPY | 2000 | --- | Georgievska Hana | Šauličová Michaela | Ďuriš Samuel | 27. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:44 | 0:03:34 | ||
28 | diplom | 1244 | 2000 | --- | Antušeková Adele | Trsťan Martin | Gálová Nik | 28. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:45 | 0:03:35 | |||
29 | diplom | 1243 | 2000 | --- | Tatranská Lucia | Tóthová Viktória | Tóth Alexander | 29. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:47 | 0:03:37 | |||
30 | diplom | 1006 | BEŽKY Z BÉČKY | 2000 | --- | Štofková Viki | Staňková Danielka | Kurincová Leuška | 30. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:47 | 0:03:37 | ||
31 | diplom | 1242 | PRIVATBANKA 3 | 2000 | --- | Chovanec Jakub | Kohút Filip | Novotná Ema | 31. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:48 | 0:03:38 | ||
32 | diplom | 1216 | ŠKOLÁČKY | 2000 | --- | Kačová Tamara | Dzurjaníková Emma | Kaliská Barbora | 32. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:50 | 0:03:40 | ||
33 | diplom | 1210 | DEVÍNSKA | 2000 | --- | Šimko Adam | Krchnava Karolína | Biznárova Mia | 33. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:59 | 0:03:49 | ||
34 | diplom | 403 | LUNILE | 2000 | --- | Hosala Leonard | Hesek Lukas | Macejka Nikolaj | 34. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:00 | 0:03:50 | ||
35 | diplom | 1207 | KORYTNAČKY | 2000 | --- | Vanečko Jakub | Paľová Bibiana | Paľa Kristán | 35. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:12 | 0:04:02 | ||
36 | diplom | 1227 | ŠTÚRKA6 | 2000 | --- | Ort-Mertlová Pavlína | Pullmanová Hanka | Vápeníková Klára | 36. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:13 | 0:04:03 | ||
37 | diplom | 1230 | PREDŠKOLÁČKY | 2000 | --- | Kralovičová Helena | Novická Diana | Papayová Tamara | 37. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:16 | 0:04:06 | ||
38 | diplom | 1217 | TURAN | 2000 | --- | Turanský Matúš | Pšenková Alexandra | Novák Martin | 38. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:29 | 0:04:19 | ||
39 | diplom | 1224 | ŠTÚRKA3 | 2000 | --- | Vajarská Linda | Šovčíková Lucia | Adamovičová Nella | 39. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:57 | 0:04:47 | ||
40 | diplom | 1218 | MIRACULOUS LADYBUG | 2000 | --- | Slapnikova Lenka | Hanudeľová Nela | Hanudeľová Nina | 40. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:59 | 0:04:49 | ||
41 | diplom | 1238 | BLESKY | 2000 | --- | Pukalovič Peter | Verčík Adam | Hanzelová Zoja | 41. / Detská štafeta 3x 600 | 0:12:36 | 0:05:26 | ||
42 | diplom | 1240 | PRIVATBANKA 1 | 2000 | --- | Hrmelová Karolína | Hrmelová Nina | Šinský Kristián | 42. / Detská štafeta 3x 600 | 0:13:03 | 0:05:53 | ||
43 | diplom | 1234 | 4.B LEVICE | 2000 | --- | Kvanka Samuel | Cigánik Matej | Žilkai Lukáš | 43. / Detská štafeta 3x 600 | 0:13:39 | 0:06:29 | ||
--- | 1202 | 3X600 | 2000 | --- | Paduchová Klára | Oravcová Petra | Blažeková Karolína | . / Detská štafeta 3x 600 | DNF | --- |