Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | kolo-1 | # | kolo-2 | # | kolo-3 | # | kolo-4 | # | kolo-5 | # | kolo-6 | # | kolo-7 | # | kolo-8 | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | kolo-1 | # | kolo-2 | # | kolo-3 | # | kolo-4 | # | kolo-5 | # | kolo-6 | # | kolo-7 | # | kolo-8 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | SPECIALIZED RACING XC | 1. / Muži Elita | 1:27:05.8 | 0:00:00.0 | 10:17.7 [1] | 1 | 10:42.8 [3] | 1 | 11:01.4 [1] | 1 | 11:02.2 [2] | 1 | 11:02.8 [2] | 1 | 10:57.1 [2] | 2 | 11:26.8 [1] | 1 | 10:35.0 [1] | 1 | |
2 | 1 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM MITAS TREK | 2. / Muži Elita | 1:27:10.3 | 0:00:04.5 | 10:18.5 [3] | 3 | 10:42.5 [1] | 3 | 11:01.5 [2] | 3 | 11:02.2 [2] | 3 | 11:02.5 [1] | 2 | 10:56.6 [1] | 1 | 11:27.3 [2] | 2 | 10:39.2 [2] | 2 | |
3 | 2 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | Expres CZ Scott Team Kolín | 3. / Muži Elita | 1:29:34.7 | 0:02:28.9 | 10:18.2 [2] | 2 | 10:42.5 [1] | 2 | 11:01.5 [2] | 2 | 11:02.1 [1] | 2 | 11:11.6 [3] | 3 | 11:41.5 [6] | 3 | 11:33.3 [3] | 3 | 12:04.0 [7] | 3 | |
4 | 64 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 4. / Muži Elita | 1:30:15.6 | 0:03:09.8 | 10:25.5 [5] | 5 | 11:11.9 [8] | 5 | 11:11.8 [5] | 4 | 11:13.9 [4] | 4 | 11:27.8 [4] | 4 | 11:32.7 [4] | 4 | 11:39.0 [4] | 4 | 11:33.0 [3] | 4 | |
5 | 10 | RAJCHART Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 1. / Muži U23 | 1:30:56.0 | 0:03:50.2 | 10:40.6 [9] | 9 | 10:57.1 [4] | 6 | 11:11.8 [5] | 5 | 11:14.0 [5] | 5 | 11:27.8 [4] | 5 | 11:40.4 [5] | 5 | 11:52.2 [8] | 5 | 11:52.1 [6] | 5 | |
6 | 7 | STOŠEK Martin | 1994 | Symbio+ BMC | 5. / Muži Elita | 1:31:09.4 | 0:04:03.6 | 10:39.1 [7] | 7 | 10:59.2 [5] | 8 | 11:11.6 [4] | 7 | 11:18.7 [6] | 6 | 11:36.4 [7] | 6 | 11:49.3 [8] | 6 | 11:47.6 [7] | 6 | 11:47.5 [5] | 6 | |
7 | 13 | KOBES Lukáš | 1996 | Symbio+ BMC | 2. / Muži U23 | 1:32:43.9 | 0:05:38.1 | 10:40.3 [8] | 8 | 11:51.9 [16] | 9 | 12:01.7 [15] | 12 | 11:40.4 [11] | 12 | 11:45.1 [8] | 9 | 11:31.8 [3] | 9 | 11:39.7 [5] | 8 | 11:33.0 [3] | 7 | |
8 | 3 | PRŮDEK Matěj | 1997 | SUPERIOR MTB TEAM | 3. / Muži U23 | 1:33:29.4 | 0:06:23.6 | 10:32.0 [6] | 6 | 11:06.1 [7] | 7 | 11:12.1 [7] | 8 | 11:52.2 [13] | 8 | 11:28.7 [6] | 7 | 11:41.6 [7] | 7 | 11:45.2 [6] | 7 | 13:51.5 [15] | 8 | |
9 | 5 | JELÍNEK Josef | 1998 | SRAM MITAS TREK | 4. / Muži U23 | 1:34:07.7 | 0:07:01.9 | 11:12.2 [13] | 13 | 11:35.8 [12] | 13 | 11:46.5 [13] | 13 | 11:39.6 [8] | 11 | 12:02.6 [10] | 11 | 11:49.4 [9] | 10 | 11:54.7 [9] | 10 | 12:06.9 [8] | 9 | |
10 | 6 | VASTL Jan | 1995 | N1 TEAM | 5. / Muži U23 | 1:34:25.4 | 0:07:19.6 | 10:23.2 [4] | 4 | 11:01.4 [6] | 4 | 11:25.1 [8] | 6 | 11:31.0 [7] | 7 | 12:11.5 [12] | 8 | 12:40.3 [15] | 8 | 12:48.0 [15] | 9 | 12:24.9 [9] | 10 | |
11 | 14 | SKÁLA Jaromír | 1998 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 6. / Muži U23 | 1:35:38.8 | 0:08:33.0 | 11:12.0 [12] | 12 | 11:35.7 [10] | 12 | 11:46.1 [9] | 11 | 11:39.6 [8] | 9 | 11:46.3 [9] | 10 | 12:15.1 [10] | 11 | 12:31.3 [10] | 11 | 12:52.7 [11] | 11 | |
12 | 12 | KADLEC Jakub | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 7. / Muži U23 | 1:36:27.8 | 0:09:22.0 | 11:02.9 [10] | 10 | 11:44.2 [13] | 10 | 11:46.3 [12] | 9 | 11:40.3 [10] | 10 | 12:03.4 [11] | 12 | 12:37.8 [14] | 12 | 12:46.4 [14] | 12 | 12:46.5 [10] | 12 | |
13 | 22 | ZEŤÁK Michael | 1998 | Expres CZ Scott Team Kolín | 8. / Muži U23 | 1:37:28.2 | 0:10:22.4 | 11:13.0 [15] | 15 | 11:34.4 [9] | 11 | 11:46.2 [10] | 10 | 11:50.6 [12] | 13 | 12:41.1 [17] | 13 | 12:47.3 [17] | 13 | 12:36.4 [11] | 13 | 12:59.2 [13] | 13 | |
14 | 11 | ŠULC Jakub | 1996 | Bike and Ski Bakajda | 9. / Muži U23 | 1:38:04.9 | 0:10:59.1 | 11:12.6 [14] | 14 | 11:35.7 [10] | 14 | 11:57.2 [14] | 15 | 12:12.6 [14] | 14 | 12:35.9 [16] | 15 | 12:32.4 [11] | 15 | 12:49.8 [16] | 14 | 13:08.7 [14] | 14 | |
15 | 27 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | TURNER PROTOCYCLES TEAM | 6. / Muži Elita | 1:38:48.7 | 0:11:42.9 | 11:11.8 [11] | 11 | 11:46.9 [15] | 15 | 12:29.7 [17] | 16 | 12:35.4 [18] | 16 | 12:29.9 [14] | 16 | 12:34.9 [13] | 16 | 12:42.1 [12] | 16 | 12:58.0 [12] | 15 | |
16 | 16 | PRUDEK Dominik | 1998 | MORAVEC Team | 10. / Muži U23 | 1:40:44.3 | 0:13:38.5 | 11:13.0 [15] | 15 | 11:46.0 [14] | 16 | 11:46.2 [10] | 14 | 12:13.3 [15] | 15 | 12:35.3 [15] | 14 | 12:32.4 [11] | 14 | 13:10.9 [17] | 15 | 15:27.2 [16] | 16 | |
17 | 35 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | HSK-cycling team | 11. / Muži U23 | 1:27:24.0 | - 1 Lap(s) | 11:19.5 [17] | 17 | 12:13.7 [17] | 17 | 12:36.3 [18] | 17 | 12:22.5 [16] | 17 | 12:23.7 [13] | 17 | 13:15.4 [20] | 17 | 13:12.9 [18] | 17 | --- | --- | |
18 | 44 | HAMAN Martin | 1984 | SUPERIOR RIDERS | 7. / Muži Elita | 1:27:39.0 | - 1 Lap(s) | 11:54.1 [23] | 23 | 12:33.0 [20] | 20 | 12:29.0 [16] | 19 | 12:30.7 [17] | 18 | 12:42.2 [18] | 18 | 12:46.5 [16] | 18 | 12:43.5 [13] | 18 | --- | --- | |
19 | 52 | KREJČÍ Rostislav | 1991 | GT OPPORTUNITY BRNO | 8. / Muži Elita | 1:29:07.0 | - 1 Lap(s) | 11:45.9 [21] | 21 | 12:18.7 [18] | 18 | 12:38.3 [19] | 18 | 12:52.4 [19] | 19 | 12:59.8 [20] | 19 | 13:15.2 [19] | 19 | 13:16.7 [19] | 19 | --- | --- | |
20 | 53 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 12. / Muži U23 | 1:16:40.8 | - 2 Lap(s) | 11:44.7 [19] | 19 | 12:33.4 [21] | 19 | 12:48.8 [22] | 20 | 13:01.2 [21] | 20 | 13:11.2 [22] | 20 | 13:21.5 [21] | 20 | --- | --- | --- | --- | |
21 | 30 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 13. / Muži U23 | 1:17:48.1 | - 2 Lap(s) | 12:01.9 [25] | 25 | 12:54.0 [24] | 24 | 13:13.5 [24] | 23 | 12:59.5 [20] | 23 | 12:56.1 [19] | 22 | 13:43.1 [23] | 21 | --- | --- | --- | --- | |
22 | 36 | STARÝ Dominik | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 14. / Muži U23 | 1:18:02.0 | - 2 Lap(s) | 12:01.6 [24] | 24 | 12:28.1 [19] | 22 | 12:46.9 [21] | 21 | 13:22.6 [25] | 21 | 13:36.5 [28] | 23 | 13:46.3 [24] | 22 | --- | --- | --- | --- | |
23 | 8 | KUBELKA Petr | 1995 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 15. / Muži U23 | 1:18:12.1 | - 2 Lap(s) | 11:45.8 [20] | 20 | 13:09.8 [29] | 23 | 13:21.5 [26] | 25 | 13:32.1 [27] | 25 | 13:08.8 [21] | 25 | 13:14.1 [18] | 23 | --- | --- | --- | --- | |
24 | 61 | ROHEL Břetislav | 1990 | Full-Dynamix | 9. / Muži Elita | 1:18:13.5 | - 2 Lap(s) | 12:02.2 [26] | 26 | 13:04.3 [25] | 27 | 13:03.3 [23] | 24 | 13:11.6 [23] | 24 | 13:21.5 [26] | 24 | 13:30.6 [22] | 24 | --- | --- | --- | --- | |
25 | 31 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | ENJOY RIDING TEAM | 10. / Muži Elita | 1:19:39.7 | - 2 Lap(s) | 12:12.1 [27] | 27 | 12:44.7 [23] | 25 | 12:44.6 [20] | 22 | 13:02.3 [22] | 22 | 13:20.7 [25] | 21 | 15:35.3 [25] | 25 | --- | --- | --- | --- | |
26 | 21 | VÁGNER Marek | 1989 | KRABCYCLES | 11. / Muži Elita | 1:05:38.5 | - 3 Lap(s) | 11:52.6 [22] | 22 | 13:09.7 [28] | 26 | 13:48.7 [29] | 26 | 13:35.9 [28] | 26 | 13:11.6 [23] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
27 | 57 | ŠTĚPÁNÍK Jiří | 1992 | CYKLO TEAM KOLARNA | 12. / Muži Elita | 1:05:45.3 | - 3 Lap(s) | 12:39.1 [31] | 31 | 13:22.7 [30] | 31 | 13:14.7 [25] | 29 | 13:14.8 [24] | 28 | 13:14.0 [24] | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
28 | 66 | BRÁZDIL Jiří | 1988 | FORCE KCK ZLÍN | 13. / Muži Elita | 1:06:00.3 | - 3 Lap(s) | 12:13.0 [28] | 28 | 13:05.0 [26] | 28 | 13:39.8 [28] | 27 | 13:31.3 [26] | 27 | 13:31.2 [27] | 28 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
29 | 59 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 14. / Muži Elita | 1:08:01.3 | - 3 Lap(s) | 12:44.5 [32] | 32 | 13:09.2 [27] | 29 | 13:22.6 [27] | 28 | 13:59.2 [29] | 29 | 14:45.8 [29] | 29 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
30 | 67 | ŘEŽÁB Martin | 1995 | PUSKINAK.CZ | 16. / Muži U23 | 1:09:10.1 | - 3 Lap(s) | 12:30.6 [30] | 30 | 13:27.9 [31] | 30 | 13:59.5 [30] | 30 | 14:04.5 [30] | 30 | 15:07.6 [30] | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
31 | 34 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | ALLTRAINING.CZ | 17. / Muži U23 | 0:55:13.8 | - 4 Lap(s) | 11:44.4 [18] | 18 | 12:42.9 [22] | 21 | 15:44.6 [34] | 31 | 15:01.9 [34] | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
32 | 38 | LIDMILA Martin | 1998 | Cyklo-Ski klub Polička | 18. / Muži U23 | 0:55:16.6 | - 4 Lap(s) | 12:24.9 [29] | 29 | 13:46.1 [32] | 32 | 14:05.9 [31] | 32 | 14:59.7 [33] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
33 | 63 | JEŽEK Ondřej | 1989 | SUPERIOR MTB TEAM | 15. / Muži Elita | 0:57:05.8 | - 4 Lap(s) | 13:14.0 [34] | 34 | 14:23.4 [33] | 34 | 14:32.5 [32] | 33 | 14:55.9 [32] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
34 | 55 | KOSINA Jakub | 1996 | ENJOY RIDING TEAM | 19. / Muži U23 | 0:57:34.1 | - 4 Lap(s) | 12:59.2 [33] | 33 | 14:33.9 [34] | 33 | 15:06.7 [33] | 34 | 14:54.3 [31] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
35 | 47 | HLAVATÝ Jan | 1998 | Bicykl Kříž Team | 20. / Muži U23 | 0:53:08.1 | - 5 Lap(s) | 15:15.7 [35] | 35 | 15:19.7 [35] | 35 | 22:32.7 [35] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 4 | NESVADBA Jan | 1991 | Expres CZ Scott Team Kolín | . / Muži Elita | DNF | --- | 10:17.9 [-] | --- | 21:12.9 [-] | --- | 34:01.3 [-] | --- | 46:14.2 [-] | --- | 58:04.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 48 | ŠŇUPÁREK Václav | 1995 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | . / Muži U23 | DNF | --- | 12:35.3 [-] | --- | 25:58.9 [-] | --- | 39:36.8 [-] | --- | 54:02.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 68 | PETRUŠ Lubomír | 1990 | ETHIC SPORT | . / Muži Elita | DNF | --- | 11:44.9 [-] | --- | 24:27.7 [-] | --- | 38:33.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |