Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 318 | ZADÁK David | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1. / Junioři | 0:56:24.0 | 0:00:00.0 | 19:04.1 [1] | 1 | 18:29.5 [1] | 1 | 18:50.4 [1] | 1 | ||
2 | 365 | HONSA František | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2. / Junioři | 0:58:05.9 | 0:01:41.9 | 19:48.1 [3] | 3 | 18:55.4 [2] | 2 | 19:22.4 [3] | 2 | ||
3 | 326 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | KC KOOPERATIVA JBC | 3. / Junioři | 0:58:25.6 | 0:02:01.6 | 19:28.3 [2] | 2 | 19:36.0 [6] | 3 | 19:21.3 [2] | 3 | ||
4 | 309 | TOMÁŠEK Alvin | 2000 | Expres CZ Scott Team Kolín | 4. / Junioři | 0:58:57.4 | 0:02:33.4 | 20:20.1 [7] | 7 | 19:13.1 [3] | 4 | 19:24.2 [4] | 4 | ||
5 | 329 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 5. / Junioři | 0:59:23.0 | 0:02:59.0 | 20:18.5 [5] | 5 | 19:30.5 [5] | 6 | 19:34.0 [5] | 5 | ||
6 | 304 | HÁTLE Ondřej | 1999 | Expres CZ Scott Team Kolín | 6. / Junioři | 0:59:34.3 | 0:03:10.3 | 20:19.0 [6] | 6 | 19:14.7 [4] | 5 | 20:00.6 [6] | 6 | ||
7 | 301 | SCHIERL Jakub | 2000 | Expres CZ Scott Team Kolín | 7. / Junioři | 1:00:46.8 | 0:04:22.8 | 20:17.9 [4] | 4 | 20:21.6 [8] | 7 | 20:07.3 [7] | 7 | ||
8 | 307 | HÝBL Radim | 2000 | VRV TEAM | 8. / Junioři | 1:01:36.6 | 0:05:12.6 | 20:58.3 [9] | 9 | 20:01.7 [7] | 8 | 20:36.6 [12] | 8 | ||
9 | 313 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | CYKLO TEAM KOLARNA | 9. / Junioři | 1:02:00.7 | 0:05:36.7 | 21:02.8 [10] | 10 | 20:44.3 [10] | 10 | 20:13.6 [8] | 9 | ||
10 | 322 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | KH Tour - BH Bikes team | 10. / Junioři | 1:02:01.7 | 0:05:37.7 | 20:33.2 [8] | 8 | 21:07.4 [12] | 9 | 20:21.1 [9] | 10 | ||
11 | 332 | MIREK Arkadiusz | 1999 | KCP Elzat Bieniasz Bike Team | 11. / Junioři | 1:02:36.0 | 0:06:12.0 | 21:03.6 [11] | 11 | 20:59.6 [11] | 12 | 20:32.8 [11] | 11 | ||
12 | 314 | ŠORF Pavel | 1999 | HAVEN TEAM | 12. / Junioři | 1:03:40.0 | 0:07:16.0 | 21:31.7 [12] | 12 | 20:30.2 [9] | 11 | 21:38.1 [21] | 12 | ||
13 | 317 | PEŠŤÁK Martin | 2000 | MS BIKE ACADEMY RACING | 13. / Junioři | 1:04:01.6 | 0:07:37.6 | 22:22.4 [17] | 17 | 21:08.4 [13] | 13 | 20:30.8 [10] | 13 | ||
14 | 315 | VOPAT Milan | 1999 | SportRaces-Isaac Team | 14. / Junioři | 1:04:38.6 | 0:08:14.6 | 22:06.5 [14] | 14 | 21:25.6 [14] | 14 | 21:06.5 [13] | 14 | ||
15 | 334 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 15. / Junioři | 1:04:46.9 | 0:08:22.9 | 22:07.7 [15] | 15 | 21:28.3 [17] | 15 | 21:10.9 [16] | 15 | ||
16 | 310 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 16. / Junioři | 1:05:04.3 | 0:08:40.3 | 22:17.9 [16] | 16 | 21:37.1 [20] | 17 | 21:09.3 [15] | 16 | ||
17 | 323 | SÝKORA Karel | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 17. / Junioři | 1:05:26.0 | 0:09:02.0 | 22:23.9 [18] | 18 | 21:48.3 [21] | 20 | 21:13.8 [17] | 17 | ||
18 | 333 | HOŘÁK Radek | 2000 | HAVEN TEAM | 18. / Junioři | 1:05:28.2 | 0:09:04.2 | 22:42.4 [20] | 20 | 21:26.8 [15] | 19 | 21:19.0 [18] | 18 | ||
19 | 331 | KOWALCZYK Jakub | 1999 | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19. / Junioři | 1:05:37.1 | 0:09:13.1 | 22:37.5 [19] | 19 | 21:28.7 [18] | 18 | 21:30.9 [19] | 19 | ||
20 | 374 | KULHÁNEK David | 2000 | CK MTB MARATON HLINSKO | 20. / Junioři | 1:05:42.9 | 0:09:18.9 | 23:06.7 [25] | 25 | 21:27.7 [16] | 23 | 21:08.5 [14] | 20 | ||
21 | 330 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 21. / Junioři | 1:05:56.4 | 0:09:32.4 | 21:55.5 [13] | 13 | 21:49.0 [22] | 16 | 22:11.9 [24] | 21 | ||
22 | 311 | HOMOLA Jakub | 2000 | BIKE 2000 | 22. / Junioři | 1:06:18.9 | 0:09:54.9 | 22:43.0 [22] | 22 | 22:01.3 [26] | 25 | 21:34.6 [20] | 22 | ||
23 | 360 | DANKOWSKI Dominik | 2000 | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 23. / Junioři | 1:06:34.8 | 0:10:10.8 | 22:44.5 [23] | 23 | 21:56.1 [24] | 24 | 21:54.2 [22] | 23 | ||
24 | 324 | MALÝ Matěj | 2000 | VRV TEAM | 24. / Junioři | 1:07:10.2 | 0:10:46.2 | 22:49.2 [24] | 24 | 21:32.4 [19] | 21 | 22:48.6 [28] | 24 | ||
25 | 348 | LUDVÍK Jaroslav | 2000 | CK MTB MARATON HLINSKO | 25. / Junioři | 1:08:04.4 | 0:11:40.4 | 22:42.6 [21] | 21 | 21:51.5 [23] | 22 | 23:30.3 [34] | 25 | ||
26 | 351 | VOLF Michal | 2000 | COPR TJ PŘEŠTICE | 26. / Junioři | 1:08:18.9 | 0:11:54.9 | 23:29.3 [27] | 27 | 22:37.5 [31] | 27 | 22:12.1 [25] | 26 | ||
27 | 339 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 27. / Junioři | 1:08:46.2 | 0:12:22.2 | 24:16.5 [34] | 34 | 22:18.2 [28] | 31 | 22:11.5 [23] | 27 | ||
28 | 361 | STĘPIEŃ Maciej | 2000 | KCP Elzat Bieniasz Bike Team | 28. / Junioři | 1:08:56.7 | 0:12:32.7 | 23:23.1 [26] | 26 | 23:00.6 [33] | 30 | 22:33.0 [27] | 28 | ||
29 | 373 | GARCZYK Paweł | 2000 | OŚ Racing Team | 29. / Junioři | 1:09:05.5 | 0:12:41.5 | 23:55.9 [29] | 29 | 21:57.3 [25] | 26 | 23:12.3 [31] | 29 | ||
30 | 380 | PILIPCHUK Mikhail | 2000 | GBU SSHOR Nagornaya | 30. / Junioři | 1:09:19.5 | 0:12:55.5 | 23:48.2 [28] | 28 | 22:27.3 [30] | 28 | 23:04.0 [30] | 30 | ||
31 | 325 | STEHNO Filip | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 31. / Junioři | 1:10:09.1 | 0:13:45.1 | 24:22.3 [36] | 36 | 23:19.8 [35] | 35 | 22:27.0 [26] | 31 | ||
32 | 382 | KARPIERZ Wojtek | 2000 | Dream - bike Poland | 32. / Junioři | 1:10:10.5 | 0:13:46.5 | 24:07.4 [31] | 31 | 22:10.1 [27] | 29 | 23:53.0 [37] | 32 | ||
33 | 355 | MICHALIK Dariusz | 1999 | KKW Superior Wałbrzych | 33. / Junioři | 1:10:30.6 | 0:14:06.6 | 24:20.9 [35] | 35 | 22:23.3 [29] | 32 | 23:46.4 [36] | 33 | ||
34 | 345 | KRÝDA Miloslav | 2000 | Cyklo Bendl | 34. / Junioři | 1:10:35.8 | 0:14:11.8 | 24:12.3 [33] | 33 | 23:30.1 [37] | 36 | 22:53.4 [29] | 34 | ||
35 | 342 | ŠMÍDA Jan | 1999 | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | 35. / Junioři | 1:10:36.5 | 0:14:12.5 | 24:10.8 [32] | 32 | 22:46.8 [32] | 33 | 23:38.9 [35] | 35 | ||
36 | 379 | SKLYAROV Ilia | 2000 | SCOTT-Nagornaya | 36. / Junioři | 1:10:39.7 | 0:14:15.7 | 24:05.7 [30] | 30 | 23:05.2 [34] | 34 | 23:28.8 [33] | 36 | ||
37 | 368 | ŠICH Petr | 1999 | MORAVEC Team | 37. / Junioři | 1:11:42.0 | 0:15:18.0 | 24:36.2 [40] | 40 | 23:53.1 [39] | 38 | 23:12.7 [32] | 37 | ||
38 | 371 | SKYBA Zdeněk | 1999 | TUFO CZ OTROKOVICE | 38. / Junioři | 1:12:09.0 | 0:15:45.0 | 24:33.2 [38] | 38 | 23:19.9 [36] | 37 | 24:15.9 [40] | 38 | ||
39 | 375 | SZEREMETA Julian | 1999 | Warszawski Klub Kolarski | 39. / Junioři | 1:12:50.3 | 0:16:26.3 | 24:55.5 [42] | 42 | 23:39.5 [38] | 39 | 24:15.3 [39] | 39 | ||
40 | 346 | TLÁSKAL Hynek | 1999 | Cyklo Bendl | 40. / Junioři | 1:13:16.6 | 0:16:52.6 | 24:33.8 [39] | 39 | 24:18.4 [41] | 41 | 24:24.4 [41] | 40 | ||
41 | 347 | PĚGŘÍM Filip | 2000 | TJ TŽ TŘINEC | 41. / Junioři | 1:13:59.7 | 0:17:35.7 | 24:31.6 [37] | 37 | 24:14.9 [40] | 40 | 25:13.2 [45] | 41 | ||
42 | 341 | SKŘIČKA David | 2000 | AUTHOR TEAM STUPNO | 42. / Junioři | 1:15:39.7 | 0:19:15.7 | 25:41.1 [44] | 44 | 24:55.6 [45] | 43 | 25:03.0 [43] | 42 | ||
43 | 366 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 43. / Junioři | 1:15:59.5 | 0:19:35.5 | 26:09.9 [47] | 47 | 24:51.0 [44] | 44 | 24:58.6 [42] | 43 | ||
44 | 354 | HYRLIK Szymon | 2000 | KKW Superior Wałbrzych | 44. / Junioři | 1:16:38.4 | 0:20:14.4 | 25:59.5 [46] | 46 | 25:03.2 [46] | 45 | 25:35.7 [47] | 44 | ||
45 | 378 | PRADÁČ Michal | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 45. / Junioři | 1:16:55.2 | 0:20:31.2 | 26:40.1 [48] | 48 | 24:46.3 [43] | 47 | 25:28.8 [46] | 45 | ||
46 | 367 | VRBSKÝ Jiří | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 46. / Junioři | 1:17:26.8 | 0:21:02.8 | 28:01.5 [51] | 51 | 25:21.4 [47] | 50 | 24:03.9 [38] | 46 | ||
47 | 383 | MAREK Jan | 1999 | EUROFOAM SPORT TEAM | 47. / Junioři | 1:17:28.3 | 0:21:04.3 | 25:41.7 [45] | 45 | 26:35.3 [51] | 48 | 25:11.3 [44] | 47 | ||
48 | 356 | ČEJKA Daniel | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 48. / Junioři | 1:18:43.4 | 0:22:19.4 | 26:42.5 [49] | 49 | 25:44.8 [48] | 49 | 26:16.1 [48] | 48 | ||
49 | 370 | VINICKÝ Karel | 2000 | MORAVEC Team | 49. / Junioři | 1:19:15.5 | 0:22:51.5 | 25:09.1 [43] | 43 | 26:15.3 [49] | 46 | 27:51.1 [49] | 49 | ||
50 | 340 | TVARÓG Martin | 2000 | MG Bike Team | 50. / Junioři | 1:19:38.0 | 0:23:14.0 | 24:37.9 [41] | 41 | 24:38.1 [42] | 42 | 30:22.0 [50] | 50 | ||
51 | 369 | DOUŠEK Tomáš | 2000 | MORAVEC Team | 51. / Junioři | 1:26:36.6 | 0:30:12.6 | 27:36.9 [50] | 50 | 26:19.0 [50] | 51 | 32:40.7 [51] | 51 | ||
--- | 335 | VOZNIČKA Vojtěch | 1999 | BIKE 2000 | . / Junioři | DNF | --- | 23:59.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 312 | TARNAWSKI Kamil | 1999 | KKW Superior Wałbrzych | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 344 | HÁJEK Vojtěch | 2000 | Cyklo Bendl | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 353 | KOVÁŘ Martin | 2000 | BIKESPORT TEAM MOHELNICE | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |