ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCE MTB Kutná Hora

MTB
DÁTUM :15.4.2017 MIESTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 355 detail pretekára FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1. /  Žáci 0:01:30.5 0:00:00.0
2 337 detail pretekára KRULA Štěpán CZE 2003 MS BIKE ACADEMY RACING 2. /  Žáci 0:01:33.6 0:00:03.0
3 328 detail pretekára ŠINDELÁŘ Jan CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 3. /  Žáci 0:01:37.8 0:00:07.2
4 327 detail pretekára STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4. /  Žáci 0:01:39.9 0:00:09.3
5 382 detail pretekára SAMEC Filip CZE 2005 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 5. /  Žáci 0:01:41.0 0:00:10.4
6 312 detail pretekára JINDŘICH Pavel CZE 2003 TJ STADION LOUNY 6. /  Žáci 0:01:41.3 0:00:10.7
7 326 detail pretekára ROZSYPAL Štěpán CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 0:01:41.3 0:00:10.7
8 306 detail pretekára DOSTÁL Václav CZE 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 8. /  Žáci 0:01:41.4 0:00:10.9
9 330 detail pretekára SPORYSCH Daniel CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 9. /  Žáci 0:01:43.3 0:00:12.7
10 370 detail pretekára NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 Dukla Praha 10. /  Žáci 0:01:43.3 0:00:12.7
11 375 detail pretekára VEVERKA Václav CZE 2003 KC KOOPERATIVA JBC 11. /  Žáci 0:01:45.5 0:00:15.0
12 304 detail pretekára ŠILHAVÝ Ondřej CZE 2005 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 12. /  Žáci 0:01:46.0 0:00:15.4
13 378 detail pretekára LETEV Marek CZE 2003 MG Bike Team 13. /  Žáci 0:01:46.0 0:00:15.5
14 323 detail pretekára DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 14. /  Žáci 0:01:46.7 0:00:16.2
15 391 detail pretekára KUNČÍK Matěj CZE 2004 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 15. /  Žáci 0:01:46.8 0:00:16.2
16 325 detail pretekára JEŽEK Václav CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 16. /  Žáci 0:01:47.2 0:00:16.6
17 363 detail pretekára KULHA Filip CZE 2004 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 17. /  Žáci 0:01:47.9 0:00:17.3
18 387 detail pretekára ŽUREK Jakub CZE 2003 BIKE PRO RACING 18. /  Žáci 0:01:49.3 0:00:18.7
19 372 detail pretekára PÁVEK Matyáš CZE 2004 KC KOOPERATIVA JBC 19. /  Žáci 0:01:49.6 0:00:19.0
20 310 detail pretekára ČÁSLAVSKÝ Matěj CZE 2003 MS BIKE ACADEMY RACING 20. /  Žáci 0:01:49.8 0:00:19.2
21 901 detail pretekára VANĚČEK Lukáš CZE 2003 HNÍZDIL TEAM 21. /  Žáci 0:01:51.1 0:00:20.5
22 321 detail pretekára KERL Maximilian CZE 2004 AUTHOR TEAM STUPNO 22. /  Žáci 0:01:52.6 0:00:22.0
23 333 detail pretekára KRÁL Kryštof CZE 2006 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 23. /  Žáci 0:01:52.9 0:00:22.3
24 383 detail pretekára FRÜHAUF Jan CZE 2004 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 24. /  Žáci 0:01:53.7 0:00:23.1
25 369 detail pretekára HARTL Štěpán CZE 2003 MS BIKE ACADEMY RACING 25. /  Žáci 0:01:54.5 0:00:23.9
26 366 detail pretekára TESAŘ Jakub CZE 2003 MORAVEC Team 26. /  Žáci 0:01:54.6 0:00:24.0
27 386 detail pretekára GRYGAR Matyáš CZE 2005 BIKE PRO RACING 27. /  Žáci 0:01:54.7 0:00:24.1
28 399 detail pretekára VANĚČEK Adam CZE 2003 HNÍZDIL TEAM 28. /  Žáci 0:01:54.7 0:00:24.1
29 902 detail pretekára CHÝLE Filip CZE 2004 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 29. /  Žáci 0:01:54.8 0:00:24.2
30 381 detail pretekára BRADÁČ Adam CZE 2006 Dukla Praha 30. /  Žáci 0:01:55.1 0:00:24.5
31 308 detail pretekára ŠÍSL Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 31. /  Žáci 0:01:55.5 0:00:24.9
32 332 detail pretekára JECH Filip CZE 2004 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 32. /  Žáci 0:01:56.2 0:00:25.6
33 384 detail pretekára HOLUB Filip CZE 2003 GT OPPORTUNITY BRNO 33. /  Žáci 0:01:56.3 0:00:25.7
34 356 detail pretekára BERNÁT Adam CZE 2005 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 34. /  Žáci 0:01:56.8 0:00:26.2
35 392 detail pretekára VONDRÁČEK Matyáš CZE 2004 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 35. /  Žáci 0:01:57.8 0:00:27.2
36 365 detail pretekára ŠINDELÁŘ Roman CZE 2005 MORAVEC Team 36. /  Žáci 0:01:58.0 0:00:27.5
37 340 detail pretekára RŮŽIČKA Ondřej CZE 2004 VRV TEAM 37. /  Žáci 0:01:58.1 0:00:27.5
38 341 detail pretekára URBAN Miroslav CZE 2005 VRV TEAM 38. /  Žáci 0:01:58.3 0:00:27.7
39 904 detail pretekára DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ PŘEŠTICE 39. /  Žáci 0:01:58.5 0:00:27.9
40 349 detail pretekára PAVLÍČEK Patrik CZE 2004 CK LOKO Rakovník 40. /  Žáci 0:01:58.6 0:00:28.0
41 393 detail pretekára ELBADRI Jakub CZE 2005 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 41. /  Žáci 0:01:59.1 0:00:28.6
42 320 detail pretekára GROH Daniel CZE 2005 AUTHOR TEAM STUPNO 42. /  Žáci 0:01:59.3 0:00:28.7
43 314 detail pretekára NĚMEC Jan CZE 2004 CYKLOTEAM OSTROV 43. /  Žáci 0:01:59.4 0:00:28.8
44 336 detail pretekára HUDEČEK Jan CZE 2004 TUFO CykloZákladna Otrokovice 44. /  Žáci 0:01:59.5 0:00:28.9
45 347 detail pretekára RUBEŠ Daniel CZE 2005 BIKE 2000 45. /  Žáci 0:01:59.7 0:00:29.1
46 907 detail pretekára BASINSKI Aleksander POL 2004 MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 46. /  Žáci 0:02:00.0 0:00:29.4
47 361 detail pretekára KROC Vladimír CZE 2005 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 47. /  Žáci 0:02:00.0 0:00:29.5
48 309 detail pretekára TUHÁČEK Pavel CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 48. /  Žáci 0:02:00.4 0:00:29.8
49 315 detail pretekára ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 49. /  Žáci 0:02:00.5 0:00:29.9
50 348 detail pretekára DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CK LOKO Rakovník 50. /  Žáci 0:02:01.2 0:00:30.6
51 344 detail pretekára HOJKA František CZE 2005 Bike Freaks Holice 51. /  Žáci 0:02:01.8 0:00:31.2
52 398 detail pretekára NAJSER Karel CZE 2006 SUPERIOR RIDERS 52. /  Žáci 0:02:03.0 0:00:32.4
53 342 detail pretekára ZONYGA David CZE 2005 VRV TEAM 53. /  Žáci 0:02:03.0 0:00:32.4
54 331 detail pretekára HOŠEK Adam CZE 2006 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 54. /  Žáci 0:02:03.6 0:00:33.0
55 362 detail pretekára ŠAFRÁNEK Ondřej CZE 2006 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 55. /  Žáci 0:02:03.6 0:00:33.0
56 329 detail pretekára KULHA Jan CZE 2006 TUFO CykloZákladna Otrokovice 56. /  Žáci 0:02:04.8 0:00:34.2
57 317 detail pretekára MATULA Ondřej CZE 2006 TUFO CykloZákladna Otrokovice 57. /  Žáci 0:02:05.2 0:00:34.7
58 311 detail pretekára SOUSTRUŽNÍK Jan CZE 2006 MS BIKE ACADEMY RACING 58. /  Žáci 0:02:05.3 0:00:34.7
59 343 detail pretekára WOLLER Ondřej CZE 2006 VRV TEAM 59. /  Žáci 0:02:06.0 0:00:35.4
60 360 detail pretekára SEDLÁK Lukáš CZE 2005 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 60. /  Žáci 0:02:07.1 0:00:36.5
61 371 detail pretekára SVATOŠ Tomáš CZE 2004 Cyklo Ski klub Polička 61. /  Žáci 0:02:07.7 0:00:37.1
62 334 detail pretekára MIŇOVSKÝ Prokop CZE 2005 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 62. /  Žáci 0:02:07.9 0:00:37.3
63 352 detail pretekára FRITZ Michal CZE 2005 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 63. /  Žáci 0:02:08.1 0:00:37.5
64 301 detail pretekára JEŘÁBEK Ondřej CZE 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 64. /  Žáci 0:02:08.6 0:00:38.0
65 905 detail pretekára JENČ Milan CZE 2006 HNÍZDIL TEAM 65. /  Žáci 0:02:08.7 0:00:38.1
66 338 detail pretekára FRANEK Matěj CZE 2004 VRV TEAM 66. /  Žáci 0:02:09.0 0:00:38.4
67 377 detail pretekára FALTÝNEK Jan CZE 2006 Cyklo Ski klub Polička 67. /  Žáci 0:02:09.1 0:00:38.5
68 313 detail pretekára VOLF Albert CZE 2006 MS BIKE ACADEMY RACING 68. /  Žáci 0:02:10.3 0:00:39.7
69 307 detail pretekára LÁCHA Adam CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 69. /  Žáci 0:02:10.3 0:00:39.7
70 395 detail pretekára KRÝSL Lukáš CZE 2005 Cyklosport Pitstop.cz 70. /  Žáci 0:02:12.1 0:00:41.5
71 367 detail pretekára LIPENSKÝ Vít CZE 2005 MORAVEC Team 71. /  Žáci 0:02:13.7 0:00:43.1
72 335 detail pretekára SUCHÝ Vojtěch CZE 2005 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 72. /  Žáci 0:02:13.9 0:00:43.3
73 368 detail pretekára KOUDELKA Matyáš CZE 2006 MORAVEC Team 73. /  Žáci 0:02:14.9 0:00:44.3
74 906 detail pretekára ŠTEJNAR Ondřej CZE 2006 Hnizdila team Kadaň 74. /  Žáci 0:02:15.4 0:00:44.8
--- 396 detail pretekára JOHÁNEK Dalibor CZE 2005 Cyklosport Pitstop.cz . /  Žáci DNF ---