Oderská mlýnice České spořitelny
DÁTUM : | 23.9.2017 | MIESTO : | Kločočůvek u Oder |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2060 | STARÝ Dominik | 1997 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Muži 17-22 let | 1:14:32.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2271 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 2. / Muži 17-22 let | 1:14:33.9 | 0:00:01.0 | ||
3 | diplom | 2184 | NĚMEC Patrik | 2001 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Kadeti 14-16 let | 1:14:35.6 | 0:00:02.7 | ||
4 | diplom | 2215 | TEKULA Hynek | 1999 | Madeja sport Ostrava | 3. / Muži 17-22 let | 1:18:28.5 | 0:03:55.6 | ||
5 | diplom | 2233 | MALÍNEK Lukáš | 1999 | ETHICSPORT | 4. / Muži 17-22 let | 1:18:38.1 | 0:04:05.2 | ||
6 | diplom | 2015 | DANĚK Pavel | 1992 | superior mtb team | 1. / Muži 23-39 let | 1:18:42.6 | 0:04:09.7 | ||
7 | diplom | 2021 | KRÁL Jakub | 1984 | Kola Koblížek | 2. / Muži 23-39 let | 1:18:59.1 | 0:04:26.2 | ||
8 | diplom | 2013 | BLAŽEK Jakub | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 5. / Muži 17-22 let | 1:19:24.4 | 0:04:51.5 | ||
9 | diplom | 2065 | PAVLÍK Václav | 1994 | Bikecentrum Olomouc | 3. / Muži 23-39 let | 1:20:36.3 | 0:06:03.4 | ||
10 | diplom | 2022 | ŠAROUN Libor | 1973 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 1. / Muži nad 40 let | 1:20:38.3 | 0:06:05.4 | ||
11 | diplom | 2032 | DENK Tomáš | 1999 | PKM Bike Team | 6. / Muži 17-22 let | 1:20:38.8 | 0:06:05.9 | ||
12 | diplom | 2005 | HVOLKA Petr | 1975 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 2. / Muži nad 40 let | 1:20:53.3 | 0:06:20.4 | ||
13 | diplom | 2182 | VRBA Ivo | 1980 | --- | 4. / Muži 23-39 let | 1:21:56.3 | 0:07:23.4 | ||
14 | diplom | 2007 | USNUL Luděk | 1988 | VEUS Vyškov | 5. / Muži 23-39 let | 1:22:40.7 | 0:08:07.8 | ||
15 | diplom | 2020 | BALAJKA Ondřej | 1980 | fajný dizajn | 6. / Muži 23-39 let | 1:22:46.8 | 0:08:13.9 | ||
16 | diplom | 2006 | GERŽA Jiří | 1987 | --- | 7. / Muži 23-39 let | 1:22:50.1 | 0:08:17.2 | ||
17 | diplom | 2029 | KYSELA Patrik | 1973 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 3. / Muži nad 40 let | 1:22:52.3 | 0:08:19.4 | ||
18 | diplom | 2031 | PANTŮČEK Jiří | 1977 | GHOST Team | 4. / Muži nad 40 let | 1:23:41.8 | 0:09:08.9 | ||
19 | diplom | 2083 | MLČÁK Jan | 1998 | Cyklosport Hranice | 7. / Muži 17-22 let | 1:23:42.5 | 0:09:09.6 | ||
20 | diplom | 2033 | JÁNSKÝ Jakub | 1992 | --- | 8. / Muži 23-39 let | 1:23:44.6 | 0:09:11.7 | ||
21 | diplom | 2008 | WIEDERMANN Filip | 1994 | Kolárna Olomouc | 9. / Muži 23-39 let | 1:23:45.1 | 0:09:12.2 | ||
22 | diplom | 2009 | SLAVÍČEK Petr | 1990 | SYMBIO+ BMC | 10. / Muži 23-39 let | 1:23:48.5 | 0:09:15.6 | ||
23 | diplom | 2247 | ŠIŠOVSKÝ Martin | 1986 | bikeacademy.sk | 11. / Muži 23-39 let | 1:24:54.3 | 0:10:21.4 | ||
24 | diplom | 2030 | LANDSMAN Robert | 1973 | --- | 5. / Muži nad 40 let | 1:24:56.5 | 0:10:23.6 | ||
25 | diplom | 2054 | HUSEK Karel | 1998 | EDLINE MTB Team | 8. / Muži 17-22 let | 1:25:02.1 | 0:10:29.2 | ||
26 | diplom | 2039 | NOVOTNÝ Martin | 1998 | --- | 9. / Muži 17-22 let | 1:25:35.8 | 0:11:02.9 | ||
27 | diplom | 2002 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 10. / Muži 17-22 let | 1:25:36.9 | 0:11:04.0 | ||
28 | diplom | 2037 | ZELENÝ Dominik | 1999 | Cyklo-Ski klub Polička | 11. / Muži 17-22 let | 1:25:57.8 | 0:11:24.9 | ||
29 | diplom | 2040 | PLATENKA Filip | 2000 | BIKE FREAKS HOLICE | 12. / Muži 17-22 let | 1:27:12.5 | 0:12:39.6 | ||
30 | diplom | 2272 | BOHDALOVSKÝ Jiří | 2002 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 2. / Kadeti 14-16 let | 1:27:16.3 | 0:12:43.4 | ||
31 | diplom | 2082 | ČÍHALÍK Martin | 1991 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 12. / Muži 23-39 let | 1:27:19.5 | 0:12:46.6 | ||
32 | diplom | 2209 | SZCZEPANSKI Lukáš | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:27:22.8 | 0:12:49.9 | ||
33 | diplom | 2100 | ČECH Jan | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:27:24.8 | 0:12:51.9 | ||
34 | diplom | 2014 | HRNČÍŘ Martin | 1971 | --- | 6. / Muži nad 40 let | 1:29:12.8 | 0:14:39.9 | ||
35 | diplom | 2130 | BALOUS Martin | 1998 | --- | 13. / Muži 17-22 let | 1:29:28.5 | 0:14:55.6 | ||
36 | diplom | 2012 | KOSIČKA Lubor | 1984 | cyklovrakoviště | 13. / Muži 23-39 let | 1:29:34.5 | 0:15:01.6 | ||
37 | diplom | 2055 | PRAJSNER Josef | 1982 | --- | 14. / Muži 23-39 let | 1:29:36.5 | 0:15:03.6 | ||
38 | diplom | 2042 | MACHOUREK Jiří | 1975 | --- | 7. / Muži nad 40 let | 1:30:01.2 | 0:15:28.3 | ||
39 | diplom | 2048 | HAVLÍČEK Miroslav | 1992 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 15. / Muži 23-39 let | 1:30:16.4 | 0:15:43.5 | ||
40 | diplom | 2078 | BLAŽEK Hynek | 1968 | VelosportHB-Jihlava | 8. / Muži nad 40 let | 1:31:45.1 | 0:17:12.2 | ||
41 | diplom | 2140 | VÍTEK Tomáš | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:31:55.4 | 0:17:22.5 | ||
42 | diplom | 2043 | DIBLÍK Robert | 1978 | sporttym Dibla | 16. / Muži 23-39 let | 1:32:22.2 | 0:17:49.3 | ||
43 | diplom | 2164 | HRDA Aleš | 1976 | --- | 9. / Muži nad 40 let | 1:32:54.5 | 0:18:21.6 | ||
44 | diplom | 2225 | PIETROŇ Filip | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:32:58.7 | 0:18:25.8 | ||
45 | diplom | 2092 | MALIŠ Martin | 1983 | --- | 17. / Muži 23-39 let | 1:33:28.7 | 0:18:55.8 | ||
46 | diplom | 2108 | PEJCHA Miloš | 1975 | Cyklo Pejcha RT | 10. / Muži nad 40 let | 1:33:33.7 | 0:19:00.8 | ||
47 | diplom | 2149 | BALOUS Mojmír | 1963 | --- | 11. / Muži nad 40 let | 1:34:25.1 | 0:19:52.2 | ||
48 | diplom | 2244 | HAMERNÍK Jaroslav | 1973 | --- | 12. / Muži nad 40 let | 1:34:26.7 | 0:19:53.8 | ||
49 | diplom | 2115 | ČECH Aleš | 1975 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 13. / Muži nad 40 let | 1:34:31.5 | 0:19:58.6 | ||
50 | diplom | 2069 | PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie | 1980 | Bikenotoric | 1. / Ženy 23-39 let | 1:34:41.0 | 0:20:08.1 | ||
51 | diplom | 2047 | TICHÝ Tomáš | 1995 | --- | 14. / Muži 17-22 let | 1:34:44.8 | 0:20:11.9 | ||
52 | diplom | 2075 | MACHÁŇOVÁ Sabina | 1992 | BIKE CENTRUM OLOMOUC | 2. / Ženy 23-39 let | 1:34:53.4 | 0:20:20.5 | ||
53 | diplom | 2258 | KOVAŘÍK Jiří | 1987 | --- | 18. / Muži 23-39 let | 1:34:55.2 | 0:20:22.3 | ||
54 | diplom | 2124 | URBAN Jakub | 1993 | --- | 19. / Muži 23-39 let | 1:34:56.1 | 0:20:23.2 | ||
55 | diplom | 2276 | FLÁMA Miroslav | 1969 | --- | 14. / Muži nad 40 let | 1:34:58.2 | 0:20:25.3 | ||
56 | diplom | 2141 | JAKUBIŠIN Roman | 1976 | --- | 15. / Muži nad 40 let | 1:35:09.7 | 0:20:36.8 | ||
57 | diplom | 2187 | ŠVÁB Petr | 1965 | Mádrteam | 16. / Muži nad 40 let | 1:35:11.3 | 0:20:38.4 | ||
58 | diplom | 2084 | PAVLÍKOVÁ Kateřina | 1991 | Bikecentrum Olomouc | 3. / Ženy 23-39 let | 1:35:26.4 | 0:20:53.5 | ||
59 | diplom | 2050 | SLAVÍČEK Vít | 1994 | Symbio+BMC | 20. / Muži 23-39 let | 1:35:38.2 | 0:21:05.3 | ||
60 | diplom | 2063 | HOLUBEC Zdeněk | 1975 | BIKE TRIATLON MORKOVICE | 17. / Muži nad 40 let | 1:35:40.0 | 0:21:07.1 | ||
61 | diplom | 2094 | ŠIMEK Filip | 1975 | --- | 18. / Muži nad 40 let | 1:36:02.2 | 0:21:29.3 | ||
62 | diplom | 2186 | LAVIČKA David | 1973 | GHOST Team | 19. / Muži nad 40 let | 1:36:17.4 | 0:21:44.5 | ||
63 | diplom | 2281 | KOLLER šimon | 2003 | --- | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:36:26.9 | 0:21:54.0 | ||
64 | diplom | 2056 | MARTINCOVÁ Andrea | 1992 | B´twin Racing Team | 4. / Ženy 23-39 let | 1:36:35.9 | 0:22:03.0 | ||
65 | diplom | 2267 | BOJKOVÁ Michaela | 2001 | --- | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:36:56.2 | 0:22:23.3 | ||
66 | diplom | 2228 | LOUCKÝ Roman | 1980 | --- | 21. / Muži 23-39 let | 1:36:59.4 | 0:22:26.5 | ||
67 | diplom | 2059 | MACHÁČOVÁ Martina | 1997 | SYMBIO+ BMC | 1. / Ženy 17-22 let | 1:37:08.4 | 0:22:35.5 | ||
68 | diplom | 2028 | ŠPILLER Marek | 1974 | Cyklosport HaF - Bikestyle.cz | 20. / Muži nad 40 let | 1:37:31.9 | 0:22:59.0 | ||
69 | diplom | 2036 | MINAŘÍK Jaroslav | 1983 | TJ HEAD BIKE OPAVA | 22. / Muži 23-39 let | 1:37:35.2 | 0:23:02.3 | ||
70 | diplom | 2253 | KYJONKA Štěpán | 2003 | SKI Centrum Odry | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:38:58.7 | 0:24:25.8 | ||
71 | diplom | 2061 | VÍTEK Roman | 1977 | Wintersporthk.cz | 21. / Muži nad 40 let | 1:39:02.3 | 0:24:29.4 | ||
72 | diplom | 2019 | PEZOVÁ Hana | 1962 | Bottecchia - CZ Cyklo | 1. / Ženy nad 40 let | 1:39:14.6 | 0:24:41.7 | ||
73 | diplom | 2111 | BLAŽEK Petr | 1963 | --- | 22. / Muži nad 40 let | 1:39:24.9 | 0:24:52.0 | ||
74 | diplom | 2286 | STANĚK Vladimír | 1972 | Cyklo Staněk | 23. / Muži nad 40 let | 1:39:31.9 | 0:24:59.0 | ||
75 | diplom | 2270 | GLOMB Richard | 1972 | --- | 24. / Muži nad 40 let | 1:39:50.9 | 0:25:18.0 | ||
76 | diplom | 2117 | BRTNÍČEK Petr | 1968 | ŠPICA TEAM Dřevohostice | 25. / Muži nad 40 let | 1:39:53.7 | 0:25:20.8 | ||
77 | diplom | 2210 | VACULÍK Lukáš | 1992 | --- | 23. / Muži 23-39 let | 1:39:56.4 | 0:25:23.5 | ||
78 | diplom | 2068 | HOLANOVÁ Jana | 1988 | CT Weber | 5. / Ženy 23-39 let | 1:39:58.7 | 0:25:25.8 | ||
79 | diplom | 2260 | SKŘIČKA Miroslav | 1992 | --- | 24. / Muži 23-39 let | 1:40:19.4 | 0:25:46.5 | ||
80 | diplom | 2086 | NOVÁK Jakub | 2001 | I-bike Manitou Klub Chrudim | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:40:22.9 | 0:25:50.0 | ||
81 | diplom | 2268 | ŠUSTEK Jakub | 2001 | --- | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:40:24.4 | 0:25:51.5 | ||
82 | diplom | 2062 | POLÁK Tomáš | 1994 | --- | 25. / Muži 23-39 let | 1:40:37.4 | 0:26:04.5 | ||
83 | diplom | 2243 | HALUZA Martin | 1983 | KP cycling | 26. / Muži 23-39 let | 1:41:12.9 | 0:26:40.0 | ||
84 | diplom | 2026 | BUŠKOVÁ Leona | 1972 | GHOST Team | 2. / Ženy nad 40 let | 1:41:42.9 | 0:27:10.0 | ||
85 | diplom | 2041 | HONĚK Šimon | 1995 | Cyklocentrum Košárek Bílovec | 15. / Muži 17-22 let | 1:41:49.1 | 0:27:16.2 | ||
86 | diplom | 2150 | JAKUBIŠIN Nick | 2002 | --- | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:42:02.9 | 0:27:30.0 | ||
87 | diplom | 2142 | MARTÍNEK Michal | 1969 | Czech Print Center | 26. / Muži nad 40 let | 1:42:05.4 | 0:27:32.5 | ||
88 | diplom | 2074 | HIRNER Tomáš | 1995 | Symbio+BMC | 16. / Muži 17-22 let | 1:42:13.1 | 0:27:40.2 | ||
89 | diplom | 2128 | BLAŽEK Tomáš | 1978 | AUTO-ELI | 27. / Muži 23-39 let | 1:42:45.9 | 0:28:13.0 | ||
90 | diplom | 2240 | ŽAMPACH Filip | 1975 | Cyklo Pejcha RT | 27. / Muži nad 40 let | 1:42:53.1 | 0:28:20.2 | ||
91 | diplom | 2067 | PAVLÍKOVÁ Ivana | 1977 | --- | 3. / Ženy nad 40 let | 1:42:54.1 | 0:28:21.2 | ||
92 | diplom | 2064 | BLAZEK Ivan | 1976 | Nasavrky Bikers | 28. / Muži nad 40 let | 1:42:54.9 | 0:28:22.0 | ||
93 | diplom | 2105 | PANSKY Ivan | 1967 | Šmolovy | 29. / Muži nad 40 let | 1:42:58.9 | 0:28:26.0 | ||
94 | diplom | 2238 | DVOŘÁK Martin | 1995 | --- | 17. / Muži 17-22 let | 1:43:04.1 | 0:28:31.2 | ||
95 | diplom | 2159 | ZÍTKA Jiří | 1962 | A-team Novo Bruntál | 30. / Muži nad 40 let | 1:44:18.6 | 0:29:45.7 | ||
96 | diplom | 2051 | KRÁLÍKOVÁ Zuzana | 2001 | 4EVER Cyklo Bulis | 2. / Kadetky 14-16 let | 1:44:47.6 | 0:30:14.7 | ||
97 | diplom | 2071 | BRTNÍČKOVÁ Michaela | 2003 | 4EVER Cyklo Bulis | 3. / Kadetky 14-16 let | 1:44:52.6 | 0:30:19.7 | ||
98 | diplom | 2154 | KAŇA Stanislav | 1993 | --- | 28. / Muži 23-39 let | 1:44:52.9 | 0:30:20.0 | ||
99 | diplom | 2123 | WALSBERGEROVÁ Tereza | 1994 | Kolárna | 6. / Ženy 23-39 let | 1:44:53.6 | 0:30:20.7 | ||
100 | diplom | 2076 | ROČEK Martin | 1970 | SDH Vysoká u Holic | 31. / Muži nad 40 let | 1:45:01.1 | 0:30:28.2 |